PDA

צפייה בגרסה מלאה : נסורת עץ (והשימוש בה בתוך סרנים של ג'יפ)

פואד חסן
06-05-06, 22:31
מישהו שמע על הוספת נשורת עץ בתוך הסרנים ולמה זה עוזר ;-)

(הכותרת נערכה, נא להקפיד על ניסוח כותרת אינפורמטיבית)

Bulldog
06-05-06, 22:52
להפחית רעשים ולהסתיר נזקים.

tzagi
07-05-06, 04:31
You can add ground meat to that list

Yes ....hamburger is not just for eating anymore
it can used in axles and auto transmisions world wide

yaronp
07-05-06, 10:25
אני שמעתי סיפורים נוספים - לפני מכירת רכב עם סרן אחורי מרעיש - היו שולחים את האישה לרכוש כמה ק"ג של בננות. הבננות עשויות מחומר שמנוני ו-קל להכניסן לחור של מילוי השמן .

חימושניק
07-05-06, 14:09
בגלל הפטנט הזה הרבה חימושניקים זקנים הפכו לע"צים - ע"ש העץ (נסורת) שהם היו מוסיפים לסרנים שהם "שיפצו" - בעיקר סרני רוקוול של ריאו.

איציק - 4X6ZH
07-05-06, 14:30
זה טריק ישן נושן שעובד לא רע לפרק זמן קצר .
בממסרות שאין מה להפסיד והרעש בלתי נסבל חופן של נסורת עדינה ( של המסור לא של המקצועה)
ויהיה שקט .
לגבי הבננות גם זה נכון למי שאין שמן בכלל אבל זה ממש ממש כמעשה אחרון לדלג עוד כמה ק"מ עם הרכב .
לגבי החימושנקים והסרנים השורקים :lol:
אני עדין חושב שמכונאי טוב הוא מכונאי שיודע לכוון דפרנציאל ומבין מה הוא עושה ( לצערי אין הרבה כאלה ).
איציק

חימושניק
07-05-06, 17:41
אני עדין חושב שמכונאי טוב הוא מכונאי שיודע לכוון דפרנציאל ומבין מה הוא עושה ( לצערי אין הרבה כאלה ).
איציק

אאוץ' - היבלת!

איציק, אני מחזיק בדעתך, וזו בדיוק הסיבה שהתחררתי מחיל חימוש ולא המשכתי לשרת בו.
בשנים האחרונות המקצועיות בחיל ירדה לעדיפות האחרונה בין האחרונות.
בהיותי בתפקיד הדרכתי ניסיתי בכל כוחותי להילחם בתופעה זו של חוסר מקצועיות, אבל לצערי הפסדתי במלחמה האבודה מראש הזאת ולכן החלטתי שבריאותי הנפשית חשובה לי יותר (קשה לי להיות עד לחוסר מקצועיות ולא להשתגע!) והחלטתי להשתחרר.

לדאבוני, חוסר המקצועיות הזה מקיף את כל הצבא ולא רק את חי"ח וזה משתקף באיכות כוח האדם המקצועי (אני מדבר על מכונאים וחשמלאי רכב ספציפית, אבל זה תקף לכל המקצועות הצבאיים שיש להם זיקה לאזרחות) היוצא מן הצבא לאזרחות - מדובר גם במשתחררים משירות חובה וגם באנשי קבע.

מהסיבות הנ"ל אני חימושניק במיל. כבר חודשיים.

קיד
08-05-06, 23:29
איציק,
החזיר שלך הוא במקום הנכון,
במידה שאתה מקסיקני מצוי, אזי: הכי טוב לשים בסרן רצועות של בייקון. גם שימון וגם הסחוסים הקטנים של הבייקון סוגרים את המרווחים.

קיד.

סוזי המשתוללת
09-05-06, 00:16
קיד
לי נראה דווקא שהבייקון סתם לך דברים אחרים :-D

-->