PDA

צפייה בגרסה מלאה : ושוב - סגירת פיבר ומכון רישוי

לביא
10-05-06, 07:21
ברישיון הג'יפ מופיע "רכב שדה - פרטי".
לאחר הרכבת סגירת פיברגלאס - מכון הטסטים שולח אותי לשנות מבנה.
מנהל המכון טוען שב"רכב שדה - פרטי" הכוונה היא לפתוח, ויש צורך שנות "סגור".
מניסיונכם - אפשר לדלג על חולון במקרה זה? מה אומרות התקנות?

לביא

ניר ל
10-05-06, 09:34
אם לא כתוב במפורש סגור/פתוח אז לא צריכה להיות לך בעיה,

ברכב פתוח מצויין פתוח, שלא יבלבלו לך את המוח, תראה להם צילום רשיון של רכב פתוח אחר.

דרור ברלי
10-05-06, 11:44
ב-CJ ישן שהיה לי, גם לא היה מצוין סגור או פתוח, אלא רק "פרטי רכב שדה" ועשו לי צרות צרורות.
הבוחנים מקטינים ראש, או שהם סתם מתעללים (מה שיותר סביר בעיני, כי גם הם סוג של נבלות. למה? כי הם יכולים)
לביא, אם בכלל עוד לא התחלת את תהליך הטסט באותו מכון, לך למכון אחר. חוץ מזה, נכנסת עם CJ, תקין ככל שיהיה לטסט ללא "עזרה מהצד"? אתה סוג של תמים?

חנן-ג'יפולוג
10-05-06, 11:52
קח ממשרד הרישוי רשיון חדש, ולך לעשות טסט במקום אחר. הCJ שלי היה מוגדר כמו שלך. שנתיים הוא היה סגור, עוד חמש שנים היה פתוח, ומעולם לא היתה לי עם זה בעייה בטסטים או במפגשים עם שוטרים.

ודרור צודק: עדיף שתיתן למוסך להעביר לך את הרכב טסט. למוסכניק לא יציקו על שטויות.

ד ו ר ו ן
10-05-06, 12:51
ברשיון הניבה שהיתה לי היה רשום גם כן "רכב שדה-פרטי", בזמנו לא ידעתי המ זה אומר ולא עניין אותי במיוחד.
לעניינך,אני די משוכנע שאין ניבות פתוחות בארץ..

לביא
10-05-06, 14:43
תודה לכולכם
אשמח לקבל בפרטי שם מכון שבסבירות גבוהה לא יעשה בכעיות.
אני גר ליד גדרה.
תודה

asafk
10-05-06, 16:06
צא מנקודת הנחה שכל המכונים עושים בעיות. הם רואים אותך= רואים כסף קל מהצד. גש למוסך שאתה מכיר, תבקש שיבדוק ויכין לך את הרכב לטסט (שתהיה בטוח שהוא באמת בסדר) ושייקח את האוטו לטסט. לא צריך לשחד אף אחד ואין מכון שלא עושה בעיות. למכונאי שהם מכירים הם לא יציקו על שטויות, אלא יבדקו את הרכב ברצינות.

אסף.

לביא
10-05-06, 16:58
צא מנקודת הנחה שכל המכונים עושים בעיות. הם רואים אותך= רואים כסף קל מהצד. גש למוסך שאתה מכיר, תבקש שיבדוק ויכין לך את הרכב לטסט (שתהיה בטוח שהוא באמת בסדר) ושייקח את האוטו לטסט. לא צריך לשחד אף אחד ואין מכון שלא עושה בעיות. למכונאי שהם מכירים הם לא יציקו על שטויות, אלא יבדקו את הרכב ברצינות.

אסף.

אנחנו כבר אחרי.
המוסכניק הכין את הרכב - והוא היה גם זה שלקח אותו לטסט.
לביא

לביא
06-06-06, 21:00
זהו. נפתרה הבעיה.
תודה לחנן על ההצעה.

-->