PDA

צפייה בגרסה מלאה : אני צריך עזרה בקנית כננת

tomig
10-05-06, 23:05
אני רוצה להרכיב כננת לגאלופר הקצר עכשיו אני לא רוצה להשקיע הון תועפות
איזה דברים אני צריך לבדוק שאני קונה כננת ? מה כדאי עם פגוש מוכן או בפגוש הקיים או תושבת מולבשת?
מה המחירים של כל דבר שלו יעבדו עלי ?
יש אפשרות למצוא משומשות עם כל ההתקן במחיר סביר או שזה לא שווה בכלל?
יש לכם מקומות שמרכיבים ומוחרים להמליץ לי עליהם באזור המרכז?
העים עם המשקל שנוסף לפרונט צריך להגביהה או למתוח את המוט פיטול?
צריך להחליף את המצבר ליותר גדול?(יש לי 100AP)
סליחה על כל השאלות זה חשוב לי....
(ויום ראשון אני מרכיב את הוו גרירה סגרתי מחיר פצצה ניראה לי 900 שקל כולל הכל + רישוי מקבל את הרישיון חתום )

נמרוד
12-05-06, 00:29
אם כננת חדשה, אז המבחר לא גדול, יש שלוש פירמות "גדולות" בעולם ובארץ - וורן (יבואן הנפלד), רמזי וסופרווינץ' (יבואן אספיר). שלושת הפירמות טובות, וורן הכי נפוצות בארץ בהפרש גדול. תעשה סיבוב - בטח עשית כבר- אצל כל סדנאות השיפורים.

אופציה זולה משמעותית היא כננת הT-max, שמיובאת על ידי ל.כ. http://www.lkltd.co.il מדובר על כננת מתוצרת סין. אחד הסוכנים שלהם הוא ארז מסדנאת אוברלנד פה בפורום - http://www.overland.co.il. הוא גם בטוח לא יעבוד עליך.

אם אתה מדבר על משומשת - מקובל לשלם בערך חצי מחיר, כלומר 2000-2500 שקלים לכננת במצב טוב. חפש בפורום, היו כבר שרשורים מפורטים על הבדיקות שאפשר לעשות לכננת משומשת. אם אתה מוצא כננת משומשת עם פגוש שמתאים לרכב שלך זה יופי, אבל סיכוי קלוש. את הפגוש תצטרך לייצר בעצמך או לקנות מוכן אצל אחד המשפרים. אם אתה רוצה כננת נשלפת, זה הרבה יותר זול כי לא צריך להחליף פגוש, את המגש של הכננת אתה יכול גם לראות בל.ק.

גיא
12-05-06, 10:33
אם אתה רוצה כננת נשלפת, זה הרבה יותר זול כי לא צריך להחליף פגוש

וגם ואולי יותר חשוב, נימרוד לא ציין שכננת נישלפת לא זקוקה לרישוי. ( ואסור לך לנסוע איתה על הכביש )

רישוי במקרה של בניית מתקן לבד עולה בסביבות 500 שקל למיטב זיכרוני.
בקניית מתקן ממשפר בד"כ מקבלים את האישור ביחד עם העסקה.

tomig
12-05-06, 17:47
תודה עזרתם לי!

samorai
13-05-06, 16:59
[
(ויום ראשון אני מרכיב את הוו גרירה סגרתי מחיר פצצה ניראה לי 900 שקל כולל הכל + רישוי מקבל את הרישיון חתום )[/QUOTE]

שלום
רציתי לשאול איפה מצאת מקום שמתקין וו גרירה כולל הכל ב900 ש''ח ?
והאם גם אני יכול להתקין בסמוראי שלי ב900 ש'ח
תודה רותם

tomig
13-05-06, 19:14
[
(ויום ראשון אני מרכיב את הוו גרירה סגרתי מחיר פצצה ניראה לי 900 שקל כולל הכל + רישוי מקבל את הרישיון חתום )

שלום
רציתי לשאול איפה מצאת מקום שמתקין וו גרירה כולל הכל ב900 ש''ח ?
והאם גם אני יכול להתקין בסמוראי שלי ב900 ש'ח
תודה רותם[/QUOTE]
שלחתי לך מסר.....

קובי דייטש
22-12-12, 13:46
שלום,
כמה פעמים כבר תשתמש בכננת??? התשובה - מעט מאוד .
המלצה להתקין תושבת (בדומה לוו גרירה נישלף) נשלפת לכננת עם הכנת מתח מראש - אצל עידו התקנתי כזו כבר פעמיים ואז בעזרת תותב מחברים את הכננת (שנישארת במחסן עד שיוצאים לשטח).
אני ממליץ על כננת של וורן , נהוג לחשב את גודל הכננת לפי חישוב של פי 1.5 ממשקל הרכב. כמו כן איני מאמין בשלט אלחוטי לכננת (בחזקת , מהשפשוט - פשוט עובד).

omri_t
22-12-12, 14:50
קובי, אני מניח שההמלצה שלך באה קצת באיחור.
סביר שמ2006 שהשרשור נפתח האיש כבר מצא לעצמו פתרון...

-->