PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש סוזוקי סמוראי

דו12
11-05-06, 14:37
לחברים שלום,
להלן השורה התחתונה:
מחפש סוזוקי סמוראי משנת ייצור 1991 עד 1994. רצוי סגור אך גם פתוח יתקבל בברכה. התקציב שעומד לרשותי הוא 25-30K.

ולמי שמעוניין הסיפור:
מי ממכם שיצא לו לטייל בארץ הנגב בוודאי נתקל לא פעם במקבץ אוהלים או פחונים של משפחה בדואית. חברי ואני יכולים להעיד על קבלת הפנים החמה שמחכה שם לטיילים כאשר נתקענו עם הרכב או סתם הוזמנו לקפה טוב בשעת ערב.
אך לתמונה הפסטוראלית הזאת יש גם צד אחר והוא קשור למצוקת הילדים הבדואים בעלי הצרכים המיוחדים (חלקם עם נכויות פיזיות וחלקם עם פיגור). מדובר על אלפי ילדים נכים שחיים בישובים לא מוכרים ואינם מקבלים כל תמיכה מהמדינה. בכדי לעזור להם, קבוצה של סטודנטים מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב פועלת בהתנדבות במסגרת פרויקט שמטרתו איתור הילדים ודאגה למיצוי זכויותיהם.
כמובן שמשמעות הדבר היא ל"חרוש" את הנגב ולזהות איפה נמצאים כל אותם הילדים הזקוקים למכשירי עזר (כסאות גלגלים, קביים) או להפנייה לגורמי מדינה מוסמכים (משרד הבריאות, החינוך והרווחה).

לאחר שדפקנו את רכבינו הפרטיים הגענו למסקנה שיהיה רצוי לרכוש רכב בעל עבירות טובה יותר. בשל התקציב המוגבל (כאמור כל העסק התנדבותי לחלוטין) נראה שיהיה מתאים לנו סמוראי פשוט ובסיסי.
לאחר מספר חודשים של חיפושים טרם מצאנו את הכלה המתאימה ואנו די מיואשים.
אם יש למישהו רעיון או מוכן לעזור בחיפושים נהיה אסירי תודה.
ניתן להשאיר ה"פ או להשיג אותי בטלפון 0523-918429.
יובל

yoav
11-05-06, 14:58
יובל- הנה כמה קישורים שימושיים:

1. ראשית- יש כבר ניידת שכזו. היא שייכת לקופ"ח כללית אמנם, יונדאי טראקן חדשה יפה ומאובזרת, ומתבצעת באמצעותה הרבה מאוד רפואה ביישובים המרוחקים והלא מוכרים בנגב.ניתן ליצור עם מפעיליה קשר דרך הפקולטה לרפואה של בן - גוריון שקשורה קשר הדוק לפעילות הניידת (אם תרצה פרטים אשמח לתת לך אותם בה"פ). אני מניח שתוכלו לקבל ממפעיליה המון מידע שימושי לעיניינכם.
2. יש קבוצה של רופאי משפחה בוגרי הפקולטה בב"ש, שיחד עם סטודנטים לרפואה ומקצועות פרא-רפואיים (פראמדיקים, אחיות וכד') מפעילים מרפאה ביישוב לא מוכר בנגב (מול רמת חובב- וואדי נעם), והם מכירים היטב את האנשים והאמצעים שכבר עומדים לרשות הגישה לאוכלוסיה הפזורה בשטח "לא מוכר" (ובמקרים רבים מכירים את אלו הזקוקים לעזרה כמו שאתם מציעים). גם איתם אתה מוזמן ליצור קשר דרכי בה"פ. אני בטוח שיוכלו לסייע לך.
3. ואחרון חביב- יש לי סמוראי. אבל אני לא מוכר;-)

בהצלחה!
יואב8)

דו12
13-05-06, 16:32
לכל החברים,
ההענות הייתה מדהימה הן מיואב, עידן (המהנדס), שיה, ורבים אחרים שהציעו עזרה ועצה. בעזרתכם אני שמח לבשר שלפרויקט הילדים הבדואים יהיה החל מיום ו' הקרוב סומו קטן שירוץ במדבר ויעשה מעשים טובים :D .
תודה לכולם
יובל

-->