PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריך מתנדב עם סופה

PAUL
13-05-06, 00:25
לא יואמן כי יסופר,
אבא השתכנע שיותר זול להחזיק סופה (לטיולים רגועים ות"ש) מאשר כל רכב שטח בעל יכולת סבירה.
וזאת על סמך עלות קניה ותחזוקה.

התירוץ היחיד שנשאר לו הוא שאמא תסבול איתו במשך השבוע.
אמא, כבנאדם שמאז שיש לה רשיון (בגיל צעיר) נסעה על סובארו טנדר, טרנספורטר, טרנזיט, פוראנר, טראנו ופראדו. חושבת שזה תירוץ מצחיק.

אני ואבא לחצנו יד שאם אמא מוכנה ליסוע בסופה אז קונים אחת.

ועכשיו אני צריך מתנדב...
מישהו מאזור השרון (אני מרעננה) שיש לו סופה עדיף כמה שיותר סטנדרטית אבל ממש לא חובה שמוכן שנגיע אליו, ויתן לאמא סיבוב קצר, רק כדי להתרשם פחות או יותר מההיגוי הבלימה והחיים בכלל.
ממש קצר.
אני יכול רק להעיד שלמרות שאני שובינסט מוחלט כשזה מגיע לנשים בכביש, אין נהג שמרשים אותי כמו אמא שלי (וזה לא כי היא שלי).

אם יש מתנדב כזה אני אעריך את זה עד בלי סוף.
אפשר ליצור איתי קשר בהודעה פרטית כי אני לא רוצה לפרסם את המספר שלי בפריצות כזאתי (לא שאני לא סומך עליכם, בכל זאת האתר פתוח לקהל הרחב ולך תדע...)

מה גם שאם מישהו יכול לאשש את דברי לגבי עלות אחזקה של סופה. אם לא שוברים אותה באתגרים מטורפים, ומתחזקים אותה כמו שצריך, וגם לא מגזימים בשיפורים, ועזבו דלק, סופה עוברת את ה1000-1500 בחודש?

כפרה עלכם ושבת שלום

מאיר רוטברג
13-05-06, 00:30
בכייף הייתי עוזר לך רק אפסססס בעיה קטנה הסופה שלי קצת לא סטנדרטית:lol:

tayrie
13-05-06, 00:44
אתה רוצה שהיא תסכים או רק תיסע?

אם אתה רוצה ש(אולי) היא תסכים אתה צריך לחפש סופה מאוד ספציפית - סגורה , מזגן , מתלים רכים , כיסאות נוחים , בלי נעילה אוטו' אחורית! - להדליק את המזגן חצי שעה לפני שהיא עולה לרכב ...פרק תהילים לא יזיק ולקוות לטוב.

PAUL
13-05-06, 00:53
אל תעשה אותה כזאת מפונקת.
מאיר הסופה שלך היא יופי בשבילי, אתה גם גר ליד ידידה שלי ואני רואה את הסופה המקסימה שלך כל הזמן.
הרעיון הוא להרגיש את ההגיוי והבלימה, להרגיש שהיא לא "משאיתית" חלא משנה סגורה או לא מזגן או לא ושאר פינוקים

אם נצטרך דברים כאלה נדאג להם כשתהיה סופה משלנו

tayrie
13-05-06, 01:46
להרגיש שהיא לא "משאיתית" חלא משנה סגורה או לא מזגן או לא ושאר פינוקים

אבל סופה היא כן !

הסופה של מאיר עם יחסי העברה משופרים , יותר משאיתי מזה?

PAUL
13-05-06, 04:17
כן, אבל הסופה של מאיר, אני מאמין, אחרי שהיא הותאמה לטעמו נוחה יותר מסופה סטנדרטית/מעורגלת.
אז גם אם היא לא זזה בגלל היחסי העברה, העיקרון הוא התחושה.

בכל מקרה מאיר אם ההצעה שלך עומדת אני עלול לנצל אותה.
אבל אם למישהו יש סופה שהוא יכול להגיד עליה שהיא בנויה לנוחות מקסימלית (כי היא משמשת כרכב ת"ש לאישה או בכלל) זה יהיה אולטימטיבי.
כל עזרה תתקבל בברכה!

רק לפרוטוקול, אמא שלי מאוד מאוד מאוד בעד הרעיון ונורא משמחה מהמחשבה ליסוע בסופה (יש גם נשים כאלה וטוב שכך). היא רק רוצה לוודא שהיא לא חופרת לעצמה קבר.

מעטים מכם מבינים כמה זה חשוב לי.
תודה מראש

נ.ר
13-05-06, 11:43
אם כפר נטר נמצא באזור שאיליו אתה מוכן להגיע תרים טלפון הסופה שלי היא אוטומטית לא משופרת בכלל רק מוגבהת בודיליפט אם אתה מבין בזה מתאים מתאים לא מתאים נפגש בשטח

טל רותם
13-05-06, 16:08
הסופה שלי אוטומוטית,נוחה משמעותית מסופות אחרות (וזה יעידו אפילו שונאי הסופות הגדולים ביותר שנסעו באוטו...) אבל היא עם הידרוברקס,כלומר היא עוצרת :) אם אתה רוצה אני גר ברעננה,אתה מוזמן...
טל.

טלסקופ
13-05-06, 16:55
יש לי רעיון יותר טוב:
בוא תן לאמא שלך סיבוב על הסמוראי שלי. אחריו, היא תתחנן לסוע בסופה.

דרור ברלי
13-05-06, 19:57
מרוב התלהבות אתה מתעלם מעובדות.

סופה היא כן "משאיתית". אז נכון שמתרגלים, ונכון שאפשר לשפר מאוד-מאוד ולהגיע לנוחות ממש טובה, יחסית. אבל זה לא יעזור - סופה איננה פרייבט, איננה נוחה כמו פרייבט, איננה מתנהגת כמו פרייבט. התגובות שלה תמיד חזקות, אפילו ברוטליות לעתים, היא בולמת רע, אחיזת הכביש וההיגוי לא משהו, והאופי שלה מאוד "גברי" ומחוספס. הרבה נשים התלהבו והסכימו בהתחלה ואחרי שטעמו מזה לא רצו להיכנס יותר.

לגבי עלויות: מלבד דלק (הרבה) עלות האחזקה תלויה אך ורק בעברו של הרכב. סופה שטופלה באהבה תחזיר לך באמינות מופתית לאורך שנים על שנים (שלי כבר 7 שנים אצלי ואין שום מחשבות להחליף...). אבל סופה שעברה התעללויות ותוחזקה בקמצנות, תמרר לכם את החיים.

PAUL
13-05-06, 22:18
טלסקופ, רעיון עצום!

דרור, אם תשים לב בהודעה הראשונה.
אמא שלי לא יודעת מה זה פרייבט.
ב20+ שנים שהיא על הכביש (לא נפרט כי היא תרביץ לי) היה נהגה באופן קבוע רק על וולבו 940 וגם זה היה לפז"מ קצר מאוד.
אחרי זה הדבר הכי קרוב לפרייבט היה ג'י אם סי ספארי, שדרך אגב היה הרכב לפי דעתי הכי משאיתי בהיסטוריה שלה וזה שעד היום היא מתגעגת אליו.
שתהיו בעניין, אמא חולמת על שבי נוואדה (GMC סיירה לא דאבל ג'אנט).

מי שהגיב, צפה הודעה פרטית.

-->