PDA

צפייה בגרסה מלאה : סקר - איך אתם מסדרים את הארגז שלכם

דודו_10
15-05-06, 10:12
איפה קושרים , היכן ממקמים את המים (כמובן נמוך ) , דלק , אוכל וכ"ו

רצוי בסיוע תמונות .

דודו

חנן-ג'יפולוג
15-05-06, 10:30
הכול זרוק בפנים. אין סידור, אין קשירות. למעט מיכל המים הייעודי (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=8766), שמקובע, וציוד הלינה שנמצא בתיק על הגג (http://www.jeepolog.com/233.html).

נמרוד
18-05-06, 12:48
http://www.jeepolog.com/ext_images/toy8.jpg
אצלי מיכל מים עם ברז מקובע לדופן ימין, תוצרת חברת חשמל. מצויין. הציוד שקבוע ברכב - חילוץ, כלים, כל מיני דברים - בארגז הצבאי שבדופן שמאל, שמקובע לרצפה. ירושה מצויינת לא פחות מאיתן, הבעלים הקודם. ציוד טיולים נוסף אצלי בכמה ארגזים שאינם קבועים ברכב, ומסודרים בהתאם לטיול. ארגזי תחמושת 20 מ"מ (בתמונה זרוקים ברכב) ושני ארגזי אלומיניום של "רכסים". חוץ מזה את ציוד הלינה, מזרונים וציוד אישי אני מכניס בשני צ'ימידנים גדולים שזרוקים על הכל. משטחי עץ אני מרצ'ט על הגג, עם זה עצים קטנים אז בפנים, זה במילא יוצא ראשון בחניון לילה. אני לא קושר את הדברים.

ד ו ר ו ן
19-05-06, 14:05
משתדל להעמיס לפי LIFO- Last in First out או מה שצריך לצאת בזמינות גבוהה יהיה קרוב לדפנות ולמעלה ומה שצפוי(בשאיפה) לצאת בתכיפות נמוכה(או שאני מקווה שהוא ידרש בזמינות כזו..) עמוק ולמטה.

ככלל הציוד הכבד צמוד לדופן הקידמית,שמנים ונוזל קירור,הייליפט,גלגל ספייר שני,ארגז חלפים "כבד", ציוד חילוץ,וג'ריקן מים-מיכל דלק אני לוקח לעיתים נדירות,בסגנון נסיעה שלי עם הגמל גם אחרי 4 ימים עדיין היה די והותר דלק לעלות על הכביש ולהגיע לתחנות דלק.

2 ארגזי פלסטיק קשיח גדולים בהם יש ציוד בישול ואוכל יבש,הארגזים צמודים ולא מבזבזים מקום וניתן להעמיס עליהם ציוד נוסף בלי חשש.
אוהל\ים,כיסאות מתקפלים ומוטות לצילייה ופטיש 2.5ק"ג ארוך צמוד לדופן שמאל ברווח שמעל הבית גלגל, ארגז כלים בצד השני-אם רוצים להגיע אליהם לא צריך לפרק את מה שמעליהם,מספיק לפתוח את הדלת האחורית ולשלוף מאחור את הציוד.

2 צידניות ליד הדפנות כך שניתן להגיע אליהן להוציא דברים בלי לפרק את כל הארגז,שק"ש ציוד אישי ומחצלות קטנות ממלאים את כל הרווחים שנשארו בין הדברים הגדולים.

על הארגז חלפים "כבד" בצד ימין קדימה יש צילייה מוכנה לשליפה להפסקות ולידה תיק ע"ר מכובד זמין אף הוא.

מצאנו שמאד נוח לדחוס ביגוד חם שיהיה זמין ברווח שבין הגלגל ספייר הנוסף(עומד במקביל לקיר תא הנוסעים) לבין את הנוסעים וכן את ערכת הקפה.

על הכל יש מחצלת גדולה שמכסה את כל הארגז וגומיות עבות שמצמידות את כל הגשאפט למקום ועדיין מסוגלות "לעבוד" בנסיעת שטח ולא להתרפות כמו שקורה עם חבלים.

אם יש משטחי עץ אז הם על הציוד-כל הציוד כמעט באותו הגובה ויש מפלס נוח להעמסת המשטחים.

http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/d/o/r/f/i/n/k/e/l/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200408061718517626/200408061829447793/8.jpg

ככה זה נראה בגדול כשהכל סגור, יש איפושהו תמונה של הציוד אבל לא מוצא אותה כרגע..הקופסא הכחולה בתמונה לא שייכת,סתם שולחן שבור שמישהו זרק בנקרות ולקחנו לזרוק בפח.

RoCo
23-06-06, 00:34
בניתי קונסטרוקצית עץ שהחללים בתוכה בגדלים האופיניים לציוד שאני סוחב.
קרשים דקים, עובי כ 18 מ"מ וגובה של כ 10 ס"מ, רק על מנת שישמשו מסגרת בבסיס הציוד.
למשל בצמוד לדלת תא המטען - השולחן המתקפל.
בחזית - תא לציידנית.
תא לכסאות המתקפלים , האוהלים והתיקים.
תא לארגז הפלסטיק שבתוכו נכנסת שקית הזבל המסורתית (הארגז עוצר את המיץ של הזבל )
הכל מכוסה ברזנט.
מים אני סוחב בבקבוקים, המון בקבוקים. כך שאיתם אני סוגר מרווחים בין הציוד למסגרות העץ ומונע תזוזה של הציוד. כך גם שקי השינה - מרפדים את הציוד הקשיח.
גם בקפיצות פראיות כלום לא זז מהמקום.

עופר נחשוני
25-06-06, 22:16

רצוי בסיוע תמונות .

דודו
שלום דודו
אני בניתי מכסה על כל הארגז מקונסטרוקציה ברזל מצופה עץ סנדביץ 10ממ מצופה עליו ציפוי אפוקסי
צבוע בצבע הרכב .
כל המכסה מתרומם בצורה חשמלית ע"י בוכנה חשמלית עם כפתור (של חלון חשמלי) מתא הנהג.
כאשר יהיה לי זמן אני אצלם את זה ואשלח .

עופר נחשוני
30-06-06, 19:20

רצוי בסיוע תמונות .

דודו
שלום דודו
שלח אימייל שלך ואשלח לך תמונות של מכסה ארגז מופעל חשמלית דרך תא הנהג
עופר

סטובצקי
17-07-06, 20:58
מאחר והגמל שלי בעל דבשת סגורה ,אין לי כל בעיה של "להעמיס"
הכל נכנס בצורה מסודרת וכמובן בשיטת (FIFO (fack it' fack all
איך שאני לא מסדר את הארגז תמיד אבל תמיד , תראו אותי באמצע שמורת טבע, מעלה, הר, צידי כביש
עם כל תכולת הארגז על רצפה ורק כדי למצא איזה מזלג , מדליק פחמים וכוף

סטובצקי
17-07-06, 21:02
אין לי מושג איך השתרבב הרכב משמאל
אני נשבע שהוא לא היה בתוך הארגז, בעצם............

לא,לא , לא זכור שהעמסתי אותו

-->