PDA

צפייה בגרסה מלאה : פורד אקספלורר

kiomer12
15-05-06, 21:36
שוקל לקנות פורד אקספלורר במצב טוב ומעט ק"מ אבל אין לי שום ידע על
על הרכב אשמח לדעת על:
1-אחזקה ( אמינות, אחזקה -כמובן יחסית לגיפ)
2-יכולת שטח
3-כח מנוע (לא רשום ברישיון)
4-ו על מה לשים לב בבדיקה.
בתודה עומר

זאביק
16-05-06, 09:58
אתה מדבר על רכב משומש, לפי התיאור.
איזה שנה הוא ? (כי יש הבדלים בין הדגמים).

וחיפוש קצר על פורד אקספלורר, היה מוצא את זה
התנהגותו בשטח של המודל החדש של פורד אקספלורר Ford Explorer (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=12954)

kiomer12
16-05-06, 11:54
1996

yanivcj
23-05-06, 12:13
בגדול רכב טוב. מבחינת יכולת שטח, גם טוב, הוא יחסית כבד אבל זה תלוי מה אתה מחפש ומה אתה רוצה ממנו שאתה אומר עבירות.
מבחינת תקלות זה פורד, יש תקלות, בתור אחד שעבר כמכונאי במוסך פורד מזדה, אני יכול להגיד לך שיחסית לפורדים אחרים יש לו פחות תקלות, לפעמים הEGR ניתפס וזה קורה יחסית הרבה בדגמים האלה. יש להם בולמי אויר שמתנפחים מעצמם לפי תנאי השטח, גם אם זה יש בעיות לפעמים, גומיות מתיבשות ובורח אויר מהבולם או שהקומפרסור הולך וצריך להחליף ואז במיקרה הזה הרכב יושב על הרצפה כי הבולם לא מתנפח. יש חיישן על הביצה מאחורה בשביל הבולמים וגם הוא לפעמים לא עובד, או שהוא קיבל מקה או שהוא התקלל מבבוץ והקורוזיה. עוד תופעה זה מה שניקרה missfire מצב בו אחד הפלגים לא נותן ניצוץ מסיבה כזאת או אחרת.
לאומת זאת הוא נוח לאיבחון ויחסית לרכב ישן (פורד) הוא לא רע. (כמובן שאי אפשר להשוות אותו ליפניות).
אם אתה צריך יעוץ יותר מדויק אתה מוזמן להרים לי טלפון למוסך 09-7602479
יניב.

חגי
23-05-06, 21:40
האם ניתן "לגדול" עם הרכב? (אולי לא כדאי)

נגיד שאני מחפש רכב מפנק ובו בזמן רכב עבירות .

איזה סרנים יש לרכב (יכול להיות שיש דנה 30 מלפנים) ?

יש נעילות ? ראיתי מספר קיטי הגבה יפים ברשת.

נמרוד
24-05-06, 21:15
חגי, הדיפרנציאל הקדמי הוא דנה 35 למיטב זכרוני, האחורי פורד 8.8 אינץ'. יש כמובן נעילות מכל הסוגים לשניהם. המתלה הקדמי הוא TTB - twin traction beam, סוג של מתלה נפרד יחודי לפורד, חפש את ההסברים בגוגל ואני זוכר שזה עלה פה פעם לדיון וכתבתי הסבר, תנסה למצוא.

יש קיטים, אבל הרבה פחות מאשר לכלים אמריקאים אחרים. אם היית שואל את השאלה של "לגדול עם האוטו" באמריקה, היו עונים לך לדעתי שתרד מזה. הרכב לא נחשב לפלטפורמת שיפורים מי יודע מה.

גיא
26-05-06, 16:49
נימרוד, זה מתלה כמו בפורד ברונקו ?

סוזי המשתוללת
26-05-06, 17:37
ברונקו מקדימה סרן חי
אקספלורר ifs עלים מאחור

נמרוד
28-05-06, 09:07
כן גיא, הTTB משותף לגם לברונקו "גדול", הדור השני, משנת 1980.
ושמתי לב שהבחור מדבר על מודל 96, ולפי חפירות שאני מנהל מסתבר שבשנת 96 בדיוק עברו למתלה קדמי נפרד קונבנציונאלי. עד 95 זה היה TTB. לא שזה משנה הרבה.

גיא
28-05-06, 13:07
אם ככה

אז לפחות מהסתכלות. זה חתיכת נבלה המתלה הזה. מאוד מאוד מורכב.
אולי חזק אבל ניראה לי שאי אפשר הרבה אם בכלל לשנות שם משהו.

(וזה בלי לחפש בפיראטים שבטח משנים אותו בקלילות)

-->