PDA

צפייה בגרסה מלאה : כנפונים לסמוראי..

.Nir.
16-05-06, 22:59
איפה אני יכול לקנות כאלה כנפונים לסמוראי שלי??

GodsFather
16-05-06, 23:18
לא יודע אם שאלת ברצינות או סתם רצית להראות תמונה יפה...

בכל מקרה , יש מספר אנשים באיזור המרכז שמתעסקים עם פיברגלס ויוכלו לעזור לך , ביניהם גם הנדסת חלומות בר"ג ויש בחור בפ"ת שאת שמו אולי אדע מחר שמתמחה בהרחבות פיבר ואז יוכל לבנות לך דבר כזה...

מעבר לכך , יש כתבה באתר על הרחבות כנפונים לסופה ובסה"כ מעבר לשינוי מידות , זה זהה לחלוטין.

חפש ותהנה.

אם תמצא משהו אחר ואו תבחר לעשות זאת אצל בעל מקצוע , אשמח אם תודיע פה בפורום, סה"כ יש לא מעט חברים שמחפשים כאלה דברים (אני ביניהם, פשוט אין לי זמן לבנות כאלה כרגע...)

ruby
17-05-06, 08:00
אני חושב שלקומבינה יש משהו בסגנון.

yossivarman
17-05-06, 08:43
http://www.zukboys.com/fender/

GodsFather
17-05-06, 15:03
:shock: איזה מחיר!!!!

אני משוכנע שיש בארץ משהו יותר זול... ואולי אני טועה...

idanw
17-05-06, 17:20
אז זהו שלא!
לפני שנה בערך חיפשתי כאלה למגנום...
המחירים נעו בין 1000 ל 1500 ש"ח לזוג!!!
גם אצל משפרים וגם אצל מהנדסי חלומות מפיברגלס למיניהם...
רק לבד!
עידן

GodsFather
18-05-06, 00:59
אתה משווה סמוראי למגנום?

הרי עצם העובדה שיש לך רכב כזה מעלה את המחיר אצל היצרן החמדן, זה לא כמו סמוראי... אבל אלפיה זה מחיר סביר אם נחשב ש240 דולר פלוס משלוח פלוס מכס יעלה להביא כזה מחו"ל

אלון_ק
18-05-06, 14:59
אלפיה זה מחיר סביר? אלפיה זה מחיר זנות... 240$ שם זה 480$ כאן אחרי מכס, מע"מ וטיפה רווח.

אלו המחירים, מה לעשות. אין בארץ תחרות על זה (גם בחו"ל לא ממש, לא כמו על מיגונים לדוגמא), אין פיבריות (מלשון מסגריות) שכל אחד יכול ללכת לבנות בהן (וממילא פיבר זה לא חומר טוב לזה), אין כלום. תאלתרו או תשלמו את המחיר.

combina347
21-05-06, 23:16
הכנפונים עולים 309 דולר באינטרנט אני אישית הזמנתי מרוקי רואד
קיימת בעיה להביא אותם עקב גודל נפח החבילה ויש להתכתב איתם באימייל או לצלצל
לאחר שהכנפיים מגיעים ויש עיכובים רציניים עם הדבר לי לקח כמעט חודשיים עד שהגיע בגלל המון בעיות אחד הבעיות בגלל שהם לא הוציאו את המשלוח בזמן והתבלבלו עם משלוח אחר שהזמנתי
אבל זה לא משנה חכו שנגיע למכס בארץ תוסיפו עוד אלפיה בקיצור כל העיניין יוצא 2500 לערך
לי יצא ממש פחות מגלל דודה תותחית שהתעקשה לעזור לי ואני מברך כל רגע שהיא עזרה לי

עכשיו תעשו 2500 חלקי 4 לא שווה ממש לא שווה ואין כמו לאילתורים
בכל אופן אילתורים לא עבדו אצלי עם איך שהפח ניראה
האם יש עוד שאלות?

-->