PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם נעילת מכסה הדלק אפשרית?

בומס הקופץ
22-05-06, 12:43
מכסה הדלק שלי נעלם, ואיתו גם הדלק (לפחות אני לא צריך לחשוש מאידוי :) ). אני לא יודע איך זה בסמוראים אחרים אבל אצלי המכסה נגיש מאוד ורק מצריך סיבוב בשביל לפתוח אותו.
נכון לכרגע (עד הנסיעה למכשירי תנועה) אני מאלתר סגירה עם אטם גומי שהתאמתי לגודל הנכון ואיזו חבלה.
השאלה שלי היא האם יש דרך למנוע מזה לקרות, כלומר האם יש אפשרות להתאים מכסה דלק עם נעילה ממכונית אחרת? האם מישהו פה במקרה תכנן נעילה כזאת למכסה של סמוראי? ויכול להיות שאני בכלל הבעלים היחידי של סמוראי לא נעול במכסה דלק (איפה התקופה שחשבתי שנעילות זה רק קדימה ואחורה :) ).
ותודה לכל העונים.

אלון_ק
22-05-06, 14:27
בצומת רחובות המגינים ועין-דור בחיפה, איפה שיש בפינה את לוי ברגים (לא לקנות אצלו בחיים) וממול תחנת דלק של פז, יש גם קצת לכיוון מערב את פיכטנבאום. זה בצד ימין של הרחוב אם אתה יורד בו ותחנת הדלק משמאלך (כיוון מערב). יש לו מכסי מיכל דלק לסמוראי בעלות של 60 ש"ח ויש להם מפתח שלא קשור לסמוראי, שם אני קניתי את שלי.

טלסקופ
22-05-06, 16:33
יש גם בכל אוטו דיפו - אייס - הום סנטר.
ממליץ בחום לבדוק שמקבלים יותר ממפתח אחד, ושהמכסה ננעל ומשוחרר בקלות.

בומס הקופץ
22-05-06, 23:19
תודה אלון קניתי אצל פיכטנבאום, אכן 60 שקל במקום ה150 שמכשירי תנועה מבקשים. עכשיו נשאר רק לברר את המק"ט ולהכניס לשרשור הנכון.

יש גם בכל אוטו דיפו - אייס - הום סנטר.
ממליץ בחום לבדוק שמקבלים יותר ממפתח אחד, ושהמכסה ננעל ומשוחרר בקלות.

את הטיפ אני מקבל ובדקתי, עובד חלק. לגבי אוטודיפו ושאר מרעין בישין, אני משתדל שלא לקנות שם, אבל עברתי ליד אחד מהם ואמרתי לעצמי שאולי בכל זאת שווה בדיקה, אז לא היתה להם את ההברגה הנכונה לסמוראי והמחירים שלהם היו גבוהים יותר משל מכשירי תנועה.

gmike
14-10-09, 00:16
מעלה את השרשור..
נעלם לי המכסה של מיכל הדלק,
עברו 3 שנים מההודעה האחרונה,לפיכטנבאום בחיפה עדיין יש? חנויות אחרות?

תודה,
מיכאל.

בומס הקופץ
14-10-09, 00:56
בדיעבד גיליתי שיש פחחים שמשום מה מחזיקים הרבה סוגים של מכסי מנוע. ושיש כאלה שההברגה שלהם מתאימה. אם לא תמצא אני יכול לקפוץ לצמח ולנסות לראות אם יש לפחח שהראה לי את האוסף שלו משהו מתאים, אבל זה יהיה בלי מנעול, ככה שאי אפשר להתחייב ללחצים נכונים.

לגבי פיכטנבאום קיבלתי מסר אישי לפני הרבה זמן ממישהו שבדק את העניין ואמר שהם לא מחזיקים יותר. אפשר לנסות להתקשר אליהם.

ותמיד יש את מכשילי תנועה, אז המחיר עמד על 150 ש"ח היום אין לי מושג.

ishc
14-10-09, 07:10
אני קניתי בחנות חלפים בכפר סבא, עלה 50 ש"ח. תנסה להכנס לחנות חלפים.

gmike
14-10-09, 08:25
ניסיתי בחנות חלפים שאני קונה בה בד"כ, אין להם משהו מתאים.אני אמשיך לחפש.
לגבי פיכטנבאום- אני אבדוק היום בטלפון...
לפחות אני יודע בוודאות שקיים מכסה חלופי, עכשיו רק נשאר למצוא איפה..

ishc
14-10-09, 19:44
אחים חדד בכפר סבא. שם אני קניתי לפני חודש בערך.

gmike
14-10-09, 20:25
אחים חדד בכפר סבא. שם אני קניתי לפני חודש בערך.

תודה,אם אני לא אמצא בצפון, חבר יישלח למשימה...

בפיכטנבאום אין יותר.

מישהו קנה לאחרונה איפשהו בצפון?(מכשירי תנועה בחיפה לא נחשב)

מיכאל.

gmike
17-10-09, 22:18
יש מכסה!
בגלל שלא מצאתי מכסה מתאים, קניתי את זה שכמעט התאים,ואחרי קצת עבודת התאמה ושיוף עם דיסק(של המכסה כמובן) הכל פיקס.
המכסה אגב מאוד נפוץ, של סיויק אם אני לא טועה.

מיכאל.

-->