PDA

צפייה בגרסה מלאה : שימשה קדמית לג'יפ

רכס חיים
12-10-03, 19:52
אני מעונין להחליף את השימשה הקדמית של הג'יפ בשמשה חדשה כהה בטיחותית ועבה. ב-600 ש'ח יש לי הצעה כולל התקנה וגומי היקפי חדש. דרך אגב - השמשה שטוחה ולא מקומרת. האם אפשרי להשיג מחיר זול יותר - והיכן????

שחר 9
13-10-03, 01:22
רכס , כמה דברים .

ראשית שמשה כהה לדעתי = בעיות בטסט למיטב ידיעתי זה אסור.

זכוכית בטיחותית כתבת!
מהי זכוכית בטיחותית - ברכב הזכוכית אינה רגילה אלא דו או תלת שכבתית מה שנקרא זכוכית רבודה שבזמן שבר אינה מתנפצת.

אני לא הייתי שם זכוכית רגילה למרות שבטח יש סיקסים שכבר עשו זאת ,
לא הייתי רוצה להיות ברכב עם זכוכית רגילה שאבן קופצת לך ממשאית שלפניך לחלון , ובטח שלא לחשוב על תאונה קלה שהמפגש עם החלון לא נמנע.

זהירות ,בדוק את הנושא עם זגג רכב רציני לפני שאתה מחליף.

שחר

coas
13-10-03, 12:39
המחיר שקיבלת הוגן בהחלט, מחיר השימשה הוא כ-600 ש"ח ומחיר הגומי הוא 150. אבל, ישנן שתי סוגי גומיות, אחת שמשאירה רווח בינה ובן שולי המסגרת כך שאני מניח שהאטימה פחות טובה ואילו השניה אוטמת עד מעל השוליים- עדיף(מדגמי רנגלר ואילך). לגבי שמשה כהה- בדוק את חוקיות העניין, אני מניח שלא צריכה להיות בעיה, ישנם לא מעט רכבים עם גוון כלשהו בשמשה (מרצדס-תכלת, רנו- ירוק וכו).

נמרוד
15-10-03, 09:37
שמשה רגילה לג'יפ CJ עלתה לי 300 שקל כולל, לפני שנתיים בערך, בנצרת. השמשה מגיעה לזגג בכל מקרה ממפעל גדול בתל אביב שאת שמו שכחתי.

אייל
15-10-03, 23:25
ביטוח שמשות...

בוזי
05-11-03, 14:43
בכל מקרה, המנע משמשות מפירוק.
הזכוכית הופכת לפריכה יותר עם השנים, הדבר ניכר בעיקר בהיקף, שם רואים שינוי בצבע (הופך לצהבהב).

-->