PDA

צפייה בגרסה מלאה : היי ליפט

shamirb
13-10-03, 12:10
מישהו מוכן לתת לי פרטים על מקום לקניית היי ליפט במחירים סבירים?

אלון_ק
13-10-03, 15:30
מרכז השטח של דרור בראילובסקי מציע היי ליפטים מקוריים, לא חיקוי, במחיר הוגן.
השירות מעולה, ויש לו שם עוד הרבה צעצועים מעניינים, ציוד חילוץ בכלל זה.
זה נמצא באלון הגליל (ליד צומת המוביל). הטלפון של דרור (בעל הבית) 051-570817.

אין לי מניות שם או שום אינטרס כלכלי איתם.

רכס חיים
13-10-03, 19:26
ממליץ לך ללכת על ליבר ולא היי-ליפט. יותר כבד אמנם אבל זה החסרון היחיד לעומת ההי-ליפט. 5 טון הרמה .ידית סיבובית לעומת מוט עולה/יורד, עובד לעולם גם ללא תחזוקה, כלי למקצוענים ולא לחובבים, בטיחות ויציבות בהרמה ועוד ועוד................

Bulldog
13-10-03, 21:59
כלי למקצוענים ולא לחובבים
כי כל יום בשטח אנחנו פשוט בתחרות. :twisted:

shamirb
15-10-03, 13:08
ממליץ לך ללכת על ליבר ולא היי-ליפט. יותר כבד אמנם אבל זה החסרון היחיד לעומת ההי-ליפט. 5 טון הרמה .ידית סיבובית לעומת מוט עולה/יורד, עובד לעולם גם ללא תחזוקה, כלי למקצוענים ולא לחובבים, בטיחות ויציבות בהרמה ועוד ועוד................

תודה על המידע השימושי
איפה קונים את הליבר?

ד ו ר ו ן
15-10-03, 13:47
חיים,
לא מדוייק לגבי הליבר.
בשימוש חקלאי רב עם הנ"ל ובכמה גדלים אני יכול להגיד שיש לו את אותם התחלואים של ההיליפט בשימוש סביר.
גם בליבר יש מנגנון היפוך כיוון שנוטה להשתבש או לא להנעל ואז אין ידית שעפה למעלה כמו בהייליפט אבל יש ידית שמסתובבת במהירות אדירה כשהרכב נופל למטה.
לפחות בהייליפט המקרה הנפוץ הוא ירידה של שן אחת ולא עד הסוף כי כשהליבר מחליק הוא מחליק עד הסוף בלי מנגנון בטיחות.גם לליבר יש בסיס צר ואומלל ונטייה ליפול כשהרכב אל יציב לגמרי,בדיוק כמו בהייליפט.
לי יש אפשרות לשהשתמש בשני האמצעים האלו ואין לי בעיית מקום ברכב,ואישית אני מעדיף את ההייליפט על הליבר.
מעבר לזה להייליפט יש יתרונות של שימוש כמלחציים וככננת ידנית או יותר נכון מכשיר להוצאת מרץ אם יש לך במצבים כאלו.. :lol:

asafk
18-10-03, 15:39
אם אתה נוסע לחו"ל ומוכן לסחוב... אני הבאתי הייליפט מארה"ב ב40 דולר, כשבארץ זה עוד היה דבר יקר מאד, ושער הדולר היה נמוך מהיום...

נסה בהנפלד- אצלם תמצא הייליפט במחיר טוב- הם מייבאים את הייליפט.

אסף.

רכס חיים
18-10-03, 16:17
בקרוב אני אעביר בפורום צילומים של ה'ליבר' שלי לאחר ביצוע ההתאמות הטכניות שמצאתי לנכון. על-כל פנים כיום הכלי הסטנדרטי הותאם בדיוק לג'יפ ונותן לי בטחון שלצערי לא היה לי אף פעם בהיי-ליפט. זו דעה - ואני מכבד גם את דעתך למרות שאני חלוק עליה. בכל מקרה אני מעדיף כלי שמרים 5 טון עבור הצרכים שלנו שהם בערך טון אחד. כרגע אני עסוק באבטחת יציבות הרגל של ה'ליבר' שלא תתפרע עם ההרמה ותשאר יציבה במקומה .יש לי את הפתרון ואייצר אותו בהקדם - אבל יש לי כלל- שכל מכשיר חדש בג'יפ צריך להיות לפחות דו-תכליתי -ועדיין חסרה לי המשימה השניה של התוספת.

-->