PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרוק מוט מקשר הגה

גיא
28-05-06, 23:02
בהיילקס 97, יש לי חופש בתפוח שמחבר את המוט המקשר למוט מגל.

לפי הספר של היינס ניסיתי לפרק את זה. אז הוצאתי פין פציל ואחריו בורג ענק.
אחרי הרובג יצאו שתי שייבות וזהו.

אני מניח שהשייבות שלא מוזכרות בספר הם איזו קומבינה שבאה בעיקבות חוסר בקפיץ או קפיץ חלש.

בכל מקרה, איך אני יכול לפרק את כל החלקים על מנת להכניס קפיץ כמו שצריך ולבטל את החופשים ?

תודה.

דודי
28-05-06, 23:25
תזיז את ההגה ימינה שמאלה והתפוח יצא הוא נמצא בתוך חריץ עם נקודת יציאה אחת ואז תוכל להוציא את שאר החלקים אני מקוה שאתה מתכון למוט דחיף

גיא
29-05-06, 07:00
אתה מתכוון שהכדור/תפוח של המגל יצא אם אני אסובב את ההגה שמאלה ימינה ? או שהחלק שמחזיק אותו תפוס בתוך הצינור ?

כי ניסיתי את זה וזה לא עבד.

אני אולי אנסה שוב בסיוע כבד יותר של WD40.

תודה.

דודו_10
29-05-06, 09:17
חופש מסוים זה תקין,
אפשרי לבטלו בעזרת סיבוב "הבורג" על המוט דחיף .

גיא
29-05-06, 11:48
כן את זה הבנתי וביצעתי כבר
הבעיה היא האם החופש הזה לא חשוב למצבי הצלבה שונים ?

איציק ?

אני חושב שכן. ובכל מקרה לא היו שמים שם קפיץ אם לא היה צריך אותו.

חנן-ג'יפולוג
29-05-06, 11:49
זה רשום בספר, צורת הכיוון והכול. אני לא מבין בשביל מה הניחושים וההשערות.

גיא
29-05-06, 12:15
איזה ניחוש ?

אני הלכתי לפי הספר ולא הצלחתי לפרק את זה.

אני מבקש עיצה / עזרה באיך לפרק את זה.

חנן-ג'יפולוג
29-05-06, 12:54
אם פתחת את הבורג הגדול זה אמור לצאת, למיטב זכרוני. נסה באמת עם זז-קל, ולטלטל את זה עד שזה יצא, כמו שדודי כתב. יתכן שסיבוב ההגה ימינה ושמאלה מנעילה לנעילה יעזור לעסק להשתחרר.

איציק - 4X6ZH
29-05-06, 13:02
:cry: :cry: :cry: :cry:
איציק

ERAN NO 1
29-05-06, 13:15
חברה קצת סבלנות !

את התפוח תופסים שני "שייבות" חרוטות בצורת חצי עיגול (נראות מבריקות ), בצורה של התפוח לפעמים הם נתקעות בפנים עקב מכה לכלוך בוץ אלוהים יודע מה תסתכל בפנים נדמה לי שאתה צריך להוציא אחת מהן .
אם הם לא שם אין שום דבר אחר שיחזיק את התפוח בפנים.
איזה שייבות הוצאת רגילות?

חנן-ג'יפולוג
29-05-06, 13:24
מה? איציק? אל תשמור בבטן ;)

דודי
29-05-06, 22:02
החלק של התפוח נכנס מהצד לחור עגול ואז לחריץ שממנו הוא לא יכול לצאת אתה צריך להביא אותו לעיגול שנמצא קרוב יותר לקצה מוט הדחיף כדי שיצאתשפריץ WD40 לתוךפתח החור ואז מכה קטנה שהקסווה תשתחרר ודחוף אותו עד שתמצא את החור והוא יצא

טל חסיד
29-05-06, 23:27
הבחור לא יודע לפרק את החלק ! אז בטוח שהוא גם לא יצליח להרכיב אותו כמו שצריך מדובר בבטיחות (חלק של מערכת הגה!) אתם מנסים לעזור לו דרך המחשב אז תישלחו אותו למישהו שיודע לתקן או למוסך טוב .
טל

גיא
30-05-06, 22:02
כן

חשבתי על הנושא של WD40 והבנתי שהבעיה היא שזה לא זז. הקסווה החיצונית תפוסה שם מבוץ / חלודה מי יודע מה כמו שערן חשב.

השייבות שהוצאתי היו רגילות והיו בין הבוגר והקסווה. אני משער לעצמי שמי שהכניס אותן לשם ניסה לחסוך את הקפיץ כי אין קפיץ.

לגבי החור שדרכו הכדור אמור לצאת. לפי התאור שלכם אני מבין שמדובר במשהו כמו חור של מפתח בציור של ילדים. זה החלק שלא מוסבר בהיינס. עכשיו זה יותר ברור.

תודה.

eran4x4
31-05-06, 10:46
כן

חשבתי על הנושא של WD40 והבנתי שהבעיה היא שזה לא זז. הקסווה החיצונית תפוסה שם מבוץ / חלודה מי יודע מה כמו שערן חשב.

השייבות שהוצאתי היו רגילות והיו בין הבוגר והקסווה. אני משער לעצמי שמי שהכניס אותן לשם ניסה לחסוך את הקפיץ כי אין קפיץ.

לגבי החור שדרכו הכדור אמור לצאת. לפי התאור שלכם אני מבין שמדובר במשהו כמו חור של מפתח בציור של ילדים. זה החלק שלא מוסבר בהיינס. עכשיו זה יותר ברור.

תודה.

רוב הסיכוים שהקפיץ מאחורי החצי תפוח הפנימי ולכן ללא פירוק הלחיים ( 2 * חצי בית תפוח) לא תראה את הקפיץ.

כאשר הבורג בחוץ ואת מסובב את ההגה שמאלה מה קורה אצלך?
אם זה לא זז אולי תנסה לעשות להגה חיים קשים עלידי עצירת הגלגל במדרכה כך שיופעל יותר כח לשחרור התפוח...

גיא
31-05-06, 15:02
טוב,

היה קפיץ.... הוא שבור.
מאחורי הלחי הפנימית.
הכל מלא בוץ ותפוס טוב טוב ..

קיט שיפוץ ללחיים/קסוות/חצאי כדור/.... בסביבות ה 200 לפני לא כולל לא כולל.

הכדור עצמו מחובר לזרוע מגל ואם צריך להחליף אז זה אומר את כל הזרוע. 1050 לפני לא כולל לא כולל בטויוטה. אין תחליפי יש מפרוק ( קשה למצוא )

---
איציק, לא הבנתי מה הפרצופים אמורים להביע. יש לי כל הכוונות הכי אמיתיות לתקן את זה. אני לא אחראי למה עשה שם הבעלים הקודם של האוטו. אני בטוח שלא חשבת לרגע שאני אזניח או אחפף משהו שקשור להיגוי כשאני נוסע ביום יום עם הילדים באוטו הזה....

:-)

דודי
03-06-06, 08:24
טוב,

היה קפיץ.... הוא שבור.
מאחורי הלחי הפנימית.
הכל מלא בוץ ותפוס טוב טוב ..

קיט שיפוץ ללחיים/קסוות/חצאי כדור/.... בסביבות ה 200 לפני לא כולל לא כולל.

הכדור עצמו מחובר לזרוע מגל ואם צריך להחליף אז זה אומר את כל הזרוע. 1050 לפני לא כולל לא כולל בטויוטה. אין תחליפי יש מפרוק ( קשה למצוא )

---
איציק, לא הבנתי מה הפרצופים אמורים להביע. יש לי כל הכוונות הכי אמיתיות לתקן את זה. אני לא אחראי למה עשה שם הבעלים הקודם של האוטו. אני בטוח שלא חשבת לרגע שאני אזניח או אחפף משהו שקשור להיגוי כשאני נוסע ביום יום עם הילדים באוטו הזה....

:-)לא הבנתי למה אתה מדבר על התפוח של זרוע המגל .האם הוא נפגע או שאתה לא מצליח להוציא אותו?עדיף לחתוך מוט דחיף "רק" 450 שח חדש אם הצלחת להוציא שים סט כולל גומיות חדשות וגמרנו

ד ו ר ו ן
03-06-06, 12:48
לא הבנתי למה אתה מדבר על התפוח של זרוע המגל .האם הוא נפגע או שאתה לא מצליח להוציא אותו?עדיף לחתוך מוט דחיף "רק" 450 שח חדש אם הצלחת להוציא שים סט כולל גומיות חדשות וגמרנו
במוט הדחיף אין תפוחים\כדורים.

גיא,
אם יש חופש בתפוח אל תשחק עם זה,תחליף.

אני הופתעתי בשטח עם תפוח שכזה שנשלף מהפיטמן בתחילת נסיעה,לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם הוא היה מתנתק במהירות גבוהה יותר.

ואם כבר מדברים אז אל תרכשו פיטמן חליפית להיילקס-האיכות נמוכה משמעותית מהמקורי ולתפוח אין את הפטרייה מאחור שמאבטחת אותו לזרוע אם מתפתח חופש.

-->