PDA

צפייה בגרסה מלאה : הגיר דופק בשני, לשפץ את הגיר לבד או להביא גיר משופץ

רן אשל
29-05-06, 00:15
הגיר דופק בשני,נשברו שן או שתיים בגלגש של ההלוך השני(מתוך שלושה, cj5)בציר התחתון,
מה צריך להחליף בשביל לתקן את התקלה ובשביל לסגור כמו שצריך
האם משתלם רוחנית וכלכלית לעשות שיפוץ לבד או שהדבר עלול לקחת זמן רב שאין לי
להיות כאב ראש ולעלות לא פחות מגיר משופץ
חייב עצה ממי שכבר היה בסרט

asafk
29-05-06, 09:47
גיר מהסוג הזה, קל (יחסית) לשפץ לבד. החלקים (שלא כמו בגירים חדשים יותר) לא מאוד יקרים, ומחיר השיפוץ יהיה מעט (אבל רק מעט) יותר זול מגיר מפירוק שאתה לא יודע את מצבו האמיתי (גם אם הוא משופץ, אתה לא יודע מה הולחף ומה איכות החלקים שהרכיבו).

אסף.

yoavshefer
29-05-06, 19:01
לפי מה שאתה מתאר, צריך להחליף את הקונטרה גיר אצלך. בזמנו מצאתי{לפני שנה וחצי בערך} אצל אונגר חלק כזה חדש, מיסבים וכל השאר אולי אצל יאנוביץ'. קל זה לא יהיה, אבל בהחלט אפשרי לשפץ לבד{בעיקר הרבה סבלנות}.
לגבי גירים כאלו מפירוק, ראיתי זרוקים אצל סמו כמה. לא ידוע מצבם.
נ.ב
אני מדבר על גיר T-90 זה מה שאמור להיות אצלך.

YoavR
28-06-06, 00:50
בקישור תוכל למצוא את המדריך המקיף והמפורט ביותר שאני מכיר לשיפוץ הT90.

http://www.willystech.com/wt/T90RebuildGuide/T90rebuild.htm

בהצלחה
יואב

itay-rover
28-06-06, 09:12
אכן כפי שנכתב גיר פשוט ונוח מאוד לשיפוץ,
עד כדי כך,שהייתי בשנה ראשונה היתה לי מעבדת "מבוא להנדסת מכונות" לחרדתי גיליתי שם גיר כזה חתוך לאורכו......לפחות למעבדה הזו הגעתי מוכן......

אל תתפתה להשתמש בחלקים משומשים.הפרש המחירים לא גבוה,ותוכל למצוא הכל אצל ינוביץ'.

בעיית "גורואים" אחת היא טבעת הנחושת של הסינכרון של ההילוך השני.המחלה היחידה של הגיר הזה שאם היא לא תקינה ישנן חריקות במעבר משלישי לשני,סוד קטן:הגיר מסוגל לחיות עם זה מצוין מי שמושפע מזה זה רק אתה בתלות בשריטה שלך.....ישנן כמה תאוריות,לגבי טבעות עם ציפוי וטבעות שמשפצי גירים מתאימים ידנית עם פצירה וטבעות תוצרת הארץ וכו'.....אני ממליץ להצמד לקישור לכתבה שעל פניו ניראה מאוד מעמיק,ולא להתפשר על חלקים חדשים.

בהצלחה.

-->