PDA

צפייה בגרסה מלאה : חברת הביטוח הכשרת הישוב.תחליטו לבד אם לבטח שם.

רכס חיים
01-06-06, 15:17
אחד הרכבים שלי חנה ליד הבית בחניה חוקית.בשעת בוקר מוקדמת נשמע פיצוץ מוכר שנגרם מרכב שהחליט לעצור בלי ללחוץ על הבלמים - ברכב החונה. הנזק -.24,000 ש"ח.כל התלאות הרגילות של גרר, שמאי, פחח ווווווכולם חוגגים.חולפים 30 יום מהגשת תיק מסודר וכרגיל בחברות ביטוח - אין צ'ק.הסוכן שלי מתקשר , אני מנדנד לו והכסף איננו. חודש לאחר מכן מחליטה החברה לשלוח חוקר .זה לוקח עוד שבועיים והכסף איננו.עד היום אין לאף אחד מושג ירוק מה הסכום המאושר לתשלום או מתי הוא יגיע.היום הודעתי למבוטח שלהם שירשום לפניו שמבחינתי הוא האחראי לנזק והוא שצריך לדאוג לתשלום,כך שבשבוע הבא תוגש למפרק הרכב שלי תביעה נפרדת גדולה יותר שכוללת כל נזק שהתווסף מאז התאונה כגון ריביות הצמדה טלפונים ושק עצבים.עכשו תחליטו אתם אם לבטח בהכשרת הישוב.

נ.ר
01-06-06, 17:37
לא לבטח איתך במאבק

yogibear
01-06-06, 17:43
מעניין מאוד חיים, כי גם לי הם מיררו את החיים עם צ'ק של פיצויי פיטורין , ממש הוציאו לי את הנשמה. שקלתי להוסיפם כנתבע נוסף בעניין הלנת פיצויי פיטורין.

יש חוק, ויש את נהלי הכשרת הישוב, בעיניי שניהם אינם דרים בכפיפה אחת. אני "מעניש" אותם בכך שאינני מבטח אצלם את הרכבים.

shachar
02-06-06, 12:22
כנראה שכל תביעות "צד שלישי" נמרחות ככה.
הבעיה שאתה לא יכול לבחור מי יכנס בך ובאיזו חברת ביטוח מדובר. יכול להיות שאם אתה היית המבוטח הרכב שלך כבר היה נוסע.
יש לי חבר שנהגת החליטה לעצב את האוטו שלה על הפגוש שלו. אצלו נזק פחחות מינימאלי יחסית.
היא כבר נוסעת באוטו המתוקן שלה והוא עדיין מתדיין עם זה ועם ההוא ואיזה מוסך ואישור שמאי.
הוא לא ממש רגיש לאיזה מוסך להכנס מה שלכאורה משרת את חברת הביטוח של הפוגעת....לכאורה.

כמובן שבנתיים מצפים ממנו לתקן על חשבונו והם יחזירו ........

זו כנראה דרכן של כל חברות הביטוח למשוך זמן. ואם תגיש תביעה נגד הפוגע, כמובן בתביעות קטנות זה יקח זמן, לא תוכל לתבוע עגמת נפש או אובדן זמן ובסוף יגיד הנתבע שהוא מעביר את התביעה לחברת הביטוח = עוד זמן.

ומה בסך הכל רצית - להחנות את האוטו ברחוב.

בהצלחה

מאיר רוטברג
03-06-06, 22:25
סבתא שלי הפולניה תמיד אמרה

מה שזול זה ביוקר

רכס חיים
03-07-06, 12:23
אז בשעה טובה הגיע צ'ק באיחור של חודשיים.[שלושה חודשים מהפגיעה].בנוסף הסכום קטן ב-2500 שקל מהדרישה ,היות ולא אישרו השכרת רכב חלופי לשבועיים לפי החשבונית שצירפתי.אי לכך תבעתי את הפוגע בתביעות קטנות על ההשכרה ועל הריבית פיגורים בתשלום על סך כולל של 3000 שקל. הפוגע בכלל לא מבין למה אני תובע אותו , הרי הוא מבוטח בביטוח מקיף. תוצאות בעוד חצי שנה ידווחו באתר.

shmil
03-07-06, 18:50
חיימק'ה:

הסיבה שלא אישרו לך שבועיים שכירות נעוצה בחוות דעת השמאי, אמור להיו כתוב שם גם מספר ימי העבודה, וה המקסימון שיכולת אולי לקבל, וגם המקסימום שתקבל בבית משפט.

בנוסף, נשאלת השאלה האם חתמת להם על טופס כתב סילוק. מה שנקרא גם "כתב קבלה וסילוק". אם לא הסכמת איתם שזה הסכום שאינו שנוי במחלוקת, אתה שוב בבעייה.

ובקשר לריבית החריגה - כן, אשמח אם תקבל, אך בתי משפט לא נוהגים לתת על איחור של חודש.

רכס חיים
04-07-06, 12:37
אהלן שמיל - אז דאגתי שהשמאי יציין את תקופת העבודה על הרכב ולא חתמתי על היעדר תביעות כך שזה אמור להתקבל. לגבי הריבית האיחור הוא חודשיים היות וקיבלתי את הכסף 3 חודשים מהתאונה עצמה.

-->