PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילה לסרן קדמי עם צמיג 33'?

pachul
17-10-03, 21:52
כרגע אני נעול אחורה עם צמיגים 31'.
מעוניין לנעול קדימה ולעבור לצמיגים 33'.
שתי שאלות:
1.האם נעילה קבועה לוקרייט,דטרויט לסרן קדמי לא יפריע בהיגוי(בגלל שיש אפשרות של ניתוק לוקרים)?.
2.האם צמיגים 33' על דנה 30 קדמי,44 אחורי נעול לוקרייט זה יותר מדי נאמר לצפות להמון שברים בגלל הנעילה?
תודה לכולם שרון.
נ.ב
מדובר ב CJ8 מודל 90 קצר

אדי
18-10-03, 21:14
1. כאשר אתה בהנעה כפולה עם לוקרים סגורים הנעילה תפריע להיגוי. בנסיעה עם לוקרים פתוחים לא תרגיש אותה.
2. ברור שיש יותר סיכוי לשבר ... אני חושב שעדיין יש מחלוקת האם דנה 30 מתאים לצמיגי 33, עם הזמן אני משתכנע שכן. אבל קח בחשבון גם עלות של ציריות מחוזקות כאופציה.

יחסי העברה? עוד משהו שכדאי לבדוק על סיקס עם יחסי העברה וגיר סטנדרטיים.

רק כדי שנדבר באותם מונחים, יותר נכון לקרוא לנעילות שציינת נעילות אוטומטיות כיוון שיש מצבים בהם הן משתחררות.

אדי

ארז
23-10-03, 14:53
לסרן האחורי לא תהיה בעיה עם 33"
גם לקדמי לא יהיו יותר מידי בעיות עם ה33" ,העיה היא הצרוף של ה33" עם הנעילה מקדימה
אם תסע יותר בעדינות ,כנראה שלא תשבור יותר מידי
מבחינת יחס העברה ובלימה כן תרגיש הבדל גדול

סוזי המשתוללת
25-10-03, 01:11
דווקא עם צמיג גדול יותר ונעילה נוספת אתה עשוי עוד לשבור פחות
נשמע לא הגיוני אבל :
לצמיג גדול קל יותר לטפס באותו מכשול מול צמיג קטן יותר ורק צריך מספיק כח לסובב אותו
בנוסף הנעילה תגרום לכך שלא יהיה עומס פתאומי על הסרן כתוצאה מהאצת גלגל פתאומית (התחפרות, גלגל באויר)ועצירתו בבת אחת
עומס זה הוא הגורם העיקרי לשבירות צלבים בסופה
מאידך עלול להווצר עומס גדול על ציריה אחת בלבד בגלל הנעילה ובתוספת הגלגל הגדול אתה מגדיל את הסיכוי לשבר
כמו שאתה רואה יש תיקו ואם עד עכשיו לא שברת אז אתה נהג מספיק עדין כדי לא להמשיך לשבור גם אחרי השיפורים
לך על זה

-->