PDA

צפייה בגרסה מלאה : רוצה ללמוד על מכונאות בסמוראי / פועל להשכרה

ליאור ג
13-06-06, 15:53
שלום לכולם
אין לי עוד סמוראי אבל כולי תקווה שבתעתיד הקרוב יהיה , לפני שאני מתחיל לחפש אני מעוניין ללמוד קצת על מכונאות בסמוראי , איך עושים טיפולים , אין בודקים את מצב הרכב (קראתי את ההמדריך לבדיקת סמוראי לפני קנייה וחלק מהדברים הבנתי אבל חלק לא) הוספת שיפורים וכל דבר אחר
בקיצור אם מישהו עובד על הסמוראי שלו באזור רחובות או באזור באר שבע ורוצה עזרה של פועל שחור בחינם (בעצם בתמורה לאפשרות לצפות וללמוד)
בסה"כ יש לי חוש טכני וידיים טובות , ונכונות להתלכלך ולעבוד
אשמח אם משיהו יצוא איתי קשר באימייל [email protected]
תודה
ליאור

אלון_ק
13-06-06, 18:23
אני לא מאזור רחובות אז עם זה אני לא יכול לעזור לך המון, אבל יש דבר אחד בסיסי שאתה - וכל מי שעובד על הרכב שלו לבד - חייב: ספר רכב. יש בFAQ קישורים להורדה מהאינטרנט של הFSM. זה לא מומלץ, זה חובה. באמת.

קראתי את ההמדריך לבדיקת סמוראי לפני קנייה וחלק מהדברים הבנתי אבל חלק לא
תראה איזה יופי, יום אחד בפורום והנה כבר יש לך הזדמנות אמיתית לעזור לאתר לשפר את עצמו. עשה טובה - שב עם המדריך שלנו פתוח מולך וקובץ WORD פתוח גם הוא ותכתוב בWORD כל קטע שאתה לא מבין ומה לא ברור בו. אח"כ שלח לי את הקובץ ל:
[email protected]

המדריך הזה מכוון בדיוק אליך, אם אתה לא מבין בו משהו זה אומר שגם אחרים לא יבינו את אותו הדבר. אם תשלח לי הערות כאמור על מה לא היה ברור, אנחנו נוכל לשנות את הנוסח (או להוסיף תמונות, או כל דבר אחר שידרש) כדי שזה כן יהיה ברור.

תודה,

אלון.

-->