PDA

צפייה בגרסה מלאה : חלופה לבית פיוז שהותך

GodsFather
15-06-06, 15:40
שלום לכולם,

כחלק מהרפתקאותי עם הרכב , הותך בית הפיוז שמחזיק את הפיוז השולט על אורות לוח המחוונים (דש-בורד). כתוצאה מכך , אני נתקל בקושי להכניס לשם פיוז חדש ולהפעיל אורות אלו.

ההתכה התרחשה ככול הנראה בעקבות מגע רופף של חוט חשמל שחובר לפיוז באופן חובבני ואמור היה לשלוט בתאורת מד הטורים שהרכבתי לפני מספר חודשים. החוט כנראה חיבר בין שני קצוות הפיוז במקום להשאר במקומו על שן אחת ומכאן ועד ריח הפלסטיק השרוף עברו מספר שניות...

האם יש חלופה/פתרון ?

חנן-ג'יפולוג
15-06-06, 15:42
קנה בית פיוז אוניברסלי בחנות חלפים בחמישה ש"ח.

GodsFather
16-06-06, 03:45
חנן , אני מדבר על קופסת הפיוזים המקורית של הרכב , זו שנמצאת לרגלי הנהג, לא על בית פיוז רגיל - את זה אני יודע...

בקופסת הפיוזים הזו , הותך אחד הסלוטים...אני מחפש דרך לעקוף את הסלוט הספציפי ואז להתקין בית פיוז אוניברסלי...

asafk
16-06-06, 03:54
חפש את אותו החלק מפירוק. חבל להסתבך עם קומבינות. אחרי זה, תעשה את החיבור המאולתר שעשית כמו שצריך.

אסף.

חנן-ג'יפולוג
16-06-06, 04:21
אני הבנתי מההתחלה על מה אתה מדבר. אתה אמור להיות מסוגל לאתר את שני החוטים שמגיעים אל ה"סלוט" - כהגדרתך- ואליהם לחבר בית פיוז אוניברסלי.
חוץ מזה שאתה יכול לקחת את העיצה של אסף ברצינות. זה שאני מחפש את הפתרונות הקלים ולאוו דוקא את פתרונות בית-הספר לא אומר שצריך להעתיק ממני 8-)

GodsFather
16-06-06, 10:19
להחליף את כל תיבת הפיוזים משול להכנסת ראש בריא למיטה חולה... כמובן שאני בעד התחזוקה וכל זה , פשוט זה ידרוש הרבה מאד מהזמן שאין לי כרגע. אני אנסה את העצה שלך חנן. כשיהיה לי זמן אני אחליף את כל תיבת הפיוזים ואולי גם אתעד את זה כאן...

תודה על התשובות.

-->