PDA

צפייה בגרסה מלאה : התאמת נעילות של היילקס ללנד-קרוזר 73?

eliv1
16-06-06, 10:45
יש 2 נעילות של היילקס,

האם הדיפרנציאלים של ה-לנדקרוזר זהים לטויוטה 8" המוכרים של ההיילקס?
האם ניתן לשתול את הנעילות של ההילקס לתוך ביצי הלנד קרוזר?

עוד משהו קטן,בלנד קרוזר יש יחסי העברה של 4.88, בהיילקס 4.56, מה עדיף, אם השאיפה היא להישאר עם צמיגי 31"? ספק שיהיה שאיפה לגדול ל-33"...

המלצות/מקורות מיידע מחו"ל יתקבלו בברכה..

אלי.

נמרוד
16-06-06, 10:48
קדמי נדמה לי שכן, טויוטה 8 אינץ', אחורי לא. ב73 יש סרן גדול יותר.

asafk
16-06-06, 10:57
כמה שאני יודע- הקדמי הוא 8", אבל רברס קאט ופיניון גבוה. האחורי 8.8 אינצ'. הקדמי היה עם אופציה לנעילה, אבל אני די בטוח שאף אחד בארץ לא קנה עם נעילה. האחורי, לפי טויוטה- תמיד היה עם לימיטד סליפ או נעילה- אף פעם לא פתוח, אבל שוב- אם לקוח גדול (כמו משרד החקלאות) הזמין דיפ' אחורי פתוח- יכול מאוד להיות שהיבואן הביא את כולם ככה. זה לגבי מה שכנראה יש לך ברכב.

אם אתה רוצה לזהות יותר טוב מה יש לך ביד ועל הרכב, אתה יכול להעזר בקודים ובצבעים שמופיעים כאן:
http://www.jeepolog.com/180.html

(אגב, אם יש לך פיניון גבוה בדיפ' הקדמי, אתה יכול לראות את זה בעין. ובכל מקרה, אני אשמח אם תרשום את הקודים והצבעים שיש לך על הדיפרנציאלים, ואני אוכל להוסיף אותם לטבלה שבכתבה)

לגבי מה אפשר לעשות עם זה- לא הרבה. אם יש לך פיניון גבוה מקדימה- אתה לא יכול להשתמש בנעילה של ההיילקס. באחורי אם אכן זה ה8.8, אתה לא יכול להשתמש בנעילה של ההיילקס.

אסף.

tooshey
16-06-06, 18:56
הפורום הוא לא צ'אט. אם יש לך משהו פרטי לאמר, זה לא מעניין את שאר הקוראים. בשביל זה יש את לוח המודעות, ה"פ, מיילים, טלפון או יוני דואר

eliv1
17-06-06, 09:47
אסף, תודה רבה...

הרכב של חבר, והוא ביקש ממני לברר את הסוגיה, בכל מקרה,

לא הצלחתי למצוא את הקוד המדובר, איפה הוא נמצא?

asafk
17-06-06, 12:09
על לוחית הזיהוי של הרכב, בד"כ בתא המנוע. במדריךיש הסבר (בסוף) לקודים ואיך למצוא ולקרוא אותם.

אסף.

-->