PDA

צפייה בגרסה מלאה : שילוב של נאבות (ודיסקים) של TYPE2 על מתלה קדמי של חיפושית

asafk
18-06-06, 14:49
לבאחה-באג שהולכת ותופסת צורה, נוספו חלקים מתורמת איברים חדשה. פירקנו את כל הפרונט ואת כל המתלה האחורי מגרוטאת טרנספורטר 71- עם דיסקים מקדימה. אני רוצה להשתמש עדיין בפרונט של החיפושית (יותר קל, ומתאים בול לרכב), אבל בנאבות ובדיסקים של הטרנספורטר- גם בשביל אחידות במעגל החלוקה של הגלגלים הקדמיים והאחוריים, וגם בשביל עוצמת הבלימה של הדיסקים.
יש למישהו המלצות איך לעשות את זה?

אסף.

asafk
19-06-06, 13:46
שאלה יותר ספציפית- אם אני משתמש בקורות, עם המוטות פיתול וזרועות המתלה מהחיפושית, ומהתפוחים החוצה- של הטרנספורטר- יש עם זה בעיות מוכרות?

אסף.

חימושניק
19-06-06, 17:54
זה אחד הפרוייקטים שצריך לעשות בפומולה VEE שלנו. לצערי (עדיין) אין לי את הפרטים, אבל הרכבת דיסקים של פולקסווגן אחר (טרנספורטר/חיפו' אמריקאית) על סרן קדמי של פורמולה VEE זה מנהג מקובל, ואף הכרחי על פי תקנות הליגה הבריטית שבה אנו שואפים להתחרות.

יניב_ב
19-06-06, 18:41
אני חושב שהכי פשוט יהיה למדוד מרכזים וקטרים כדי לראות אם יש שוני, יש דמיון רב בין הסרן של T2 לחיפושית, אבל ישנם מספר דגמים , לי בעבר היה למשל סרן של חיפושית עם קינג פין במקום תפוחים.

asafk
19-06-06, 23:42
מדובר בפרונט עם תפוחים. האוריינטציה של התפוחים שונה בין השניים, אחרת לא הייתי שואל...

אסף.

noamk
19-06-06, 23:55
תמונה של הפרונט של החיפושית המדוברת:

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=1444&stc=1

מחר תמונות של הפרונט של הטרנספורטר...

יניב_ב
20-06-06, 18:30
מדובר בפרונט עם תפוחים. האוריינטציה של התפוחים שונה בין השניים, אחרת לא הייתי שואל...

אסף.

השאלה איפה השוני?, אם המרכזים של הצינורות אשר מכילים את מוטות הפיתול שווים והזרועות שונות אולי יהיה ניתן להחליף את הזרועות בתנאי שהחלק הממוסב בתוך הסרן שווה בקוטרו.

asafk
20-06-06, 20:14
הקוטר שונה.
מה דעתכם על חיבור הפרונט של הטרנספורטר כיחידה אחת לשלדה של החיפושית?

אסף.

יניב_ב
20-06-06, 22:36
למה לא להיפטר משלדת החיפושית ולבנות שלדה חדשה, סה"כ מערכת המתלים בחיפושית ניתנת לניתוק בשלמותה וניתן בקלות לחבר בין 2 הסרנים בעזרת שילדת צינורות.

asafk
20-06-06, 22:52
למה לא... זה סיפור אחר. יותר קל לבנות רכב על שלדה קיימת. במיוחד על שלדת חיפושית.

אסף.

sidewinder
22-06-06, 13:48
אסף שלום
לי בבאגי היו דיסקים מקורים של חיפושית לבול ג'וינט יש כאלו אמנם יחסית נדירים אבל יש
תנסה לחפש חיפושיות חצי אוטומטיות באזור שנת 72/73 לחלקם היו דיסקים קדימה

יוסי

RAMBO
09-07-06, 01:00
הדגם הגרמני 1500 צוייד בבלמי דיסק מקדימה .
בקשר לדיסקים של הבאס , זה לא פירוק והרכבה ,למיטב ידיעתי הספינדל שונה.

asafk
09-07-06, 01:12
השאלה נשאלה בגלל שהספינדל שונה. וגם התפוחים לא מתאימים. חשבתי שמישהו כבר עשה את הקומבינה.
מה שנעשה, כנראה, הוא השתלת כל הפרונט של הטרנספורטר, וככה גם יהיו קפיצים חזקים יותר= אפשר לקפוץ יותר גבוה.... :-D זה נראה לי לא מסובך מדי, כשהסיבוך היחיד יהיה התאמת הגה כלשהו לפרונט של הטרנספורטר.

אסף.

-->