PDA

צפייה בגרסה מלאה : חניוני לילה מוסדרים בצפון

לירן אילון
18-06-06, 17:12
שלום לכולם.
אני מתכנן טיול יומיים לאיזור הגולן ועמק החולה באמצע שבוע הבא. אשמח לקבל אינפורמציה על חניוני לילה מוסדרים באיזור: מיקומם+עלות(במידה ויש עלות כמובן).
תודה רבה,לירן.

חנן-ג'יפולוג
18-06-06, 17:26
פתח מפה ותראה: חניוני לילה שלא בתשלום כמו חניון דליות. יש את חורשת טל, שהיא מקסימה, ובתשלום נכבד: משהו כמו 170 ש"ח אם זכרוני אינו מטעני. אתה יכול גם למצוא מקומות שלא מוגדרים כחניון לילה, נחמדים ואווריריים יותר בשיפולי רמת הגולן מעל גונן, שמיר וכו, שהם לא שטחי אש או שמורות טבע. זה בחינם, זה מבודד ויש בריזה נחמדה בערב ובלילה, בניגוד לשינה בעמק.

לירן אילון
18-06-06, 18:08
תודה רבה חנן קודם כל.
בקשר לחורשת טל,אני לא נותן יד לדברים כאלה.
מקומות לא מוסדרים אני מכיר,אבל הפעם אני שוקל מקום מוסדר.
אני אפנה למפה ואבדוק. סביר להניח שאחזור אליך עם עוד שאלות.
תודה,לירן.

ofervan
18-06-06, 18:18
ראה בקישור המצורף חניונים של קק"ל באזור הצפון. לדעתי אין מניעה להעביר בהם לילה. ברובם יש שולחנות, נקודת מים לשתייה ושרותים. מקום מומלץ: חניון האלה, ליד מצודת ישע.
http://www.kkl.org.il/kkl/hebrew/nosim_ikaryim/yeharot/atarey_kkl/north.x

נמרוד
18-06-06, 20:21
בצפון אני אוהב לישון על גדות הירדן ההררי, יש הרבה מקומות, חינמיים כמובן, בשתי הגדות. היתושים הם בעייה קטנה שפותרים בעזרת כימייה, והמקלחת על הבוקר שנמשכת לרביצה עד אחה"צ בירדן שווה את זה.

לירן אילון
18-06-06, 22:02
כן,גם אני מכיר כמה מקומות שם.אבל הפעם אנחנו נוסעים רק החברה ואני ולמען תחושת הבטחון שלה(והשקט הנפשי שלי),אני מחפש מקום קצת יותר קרוב לציוויליזציה.
הקישור לקק"ל עזר לי מאוד-תודה רבה. שאלה-מותר להבעיר אש במקומות הללו?
ועוד שאלה חשובה לחנן(או כל מי שידע לענות)-כל האתרים הללו שהזכרת בכתבה על הטיול שלך לצפון מוגדרים כשטח אש או לא(כמו שציינתי הטיול מיועד להיערך באמצע השבוע)?
תודה,לירן.

חנן-ג'יפולוג
19-06-06, 10:21
צריך להסתכל במפות כדי לוודא את זה, אבל אני חושב שהמקומות האלה לא בשטחי אש. טיילתי שם מראשון עד חמישי.

eran4x4
19-06-06, 10:43
http://www.mototracks.co.il/nightcamps_north.htm#golan

בנוסף למי שהכיר - החניון בדפנה נסגר - בונים שכונה.....

לירן אילון
19-06-06, 19:01
בדקתי,רובם לא בשטחי אש.
תודה על הקישור,אחלה קישור.

עודדוש
20-06-06, 08:41
שלום
יש את יער האיילים באודם, מקום מסודר עם מקלחות, שירותים, חצאי חביות להדלקת אש, קריר בלילה והבעלים נחמדים ומשתפים פעולה (סיפק לנו עצים למדורה, ואפשרות להשתמש במקרר) שווה לבדוק.
יש חניון לילה מעט מערבית ממצודת כח נקרא חניון האלה, שולחנות, ברזיה ואלות יפהפיות. מקום חביב עלי ובגלל הגובה טמפ' נוחות בלילה אפילו קריר.
תהנו

זהר
20-06-06, 22:27
בהמשך לאזור של מצודת ישע (צומת כח):
יש חניון נחמד מאד מול הכניסה לקיבוץ יפתח, בצד המזרחי של הכביש (886), עצי חרוב גדולים, אחלה נוף אל הגולן,החרמון ולבנון בימים של ראות טובה, יש שולחנות, מקום למדורה, ברז שלפעמים עובד ומקום לתלות ערסל.

לירן אילון
01-07-06, 19:09
השבוע בשלישי/רביעי הטיול יצא לפועל. היה אחלה טיול,תודה רבה לכל המגיבים על העזרה והנכונות לעזור.
לירן.

זאביק
01-07-06, 21:59
מסלול ? תיעוד ? מה היה ?

לירן אילון
01-07-06, 22:18
המסלול:
לאחר תדלוק בצומת גומא,נסענו לעין מאמון-דרבשיה-עין א תינה-עין עלמין.
את הלילה עשינו בפארק הירדן.(היינו רק החברה ואני ולכן למען השקט הנפשי שלה והשפיות שלי נבחר חניון מסודר).
ביום השני היינו בבריכת המשושים ולאחר מכן נסענו לחוף כורסי בכנרת.
כל המקומות המצויינים זורמים,חלקם יותר וחלקם פחות.
עין א תינה מטונף.

-->