PDA

צפייה בגרסה מלאה : איזה ג'יפ כדאי לקנות ב90K?

AVIAD
21-06-06, 16:41
לאחר שהתייאשתי מלמצוא טויוטה לנדקרוזר שנת 99 במצב טוב בתקציב של 110K.החלטתי שאין טעם לשבור תוכניות חיסכון, ולקנות ג'יפ ב90K . ההתלבטות שלי היא בעיקר בין הטרנו ,גאלופר,פאג'רו . כשהדגש הוא על אמינות,ועבירות שטח.
אם מישהו יוכל להמליץ לי אני אשמח

אביעד

נ.ר
21-06-06, 18:59
דיפנדר או דיסקברי עבירות לרוב ויותר ממה שהזכרתה שיפורים מפה עד להודו נוחות בעיקר בדיסקברי

נמרוד
21-06-06, 20:13
אביעד האם אתה באמת נעול על יפאנים/קוראנים בלבד, ואם כן למה?

AVIAD
21-06-06, 20:42
לנמרוד
אני לא נעול על כלום, אבל אלו הם הג'יפים היחידים שמתאימים לתקציב שלי ולשנתון מתקדם.
מה אתה היית קונה ב90 K ,(הג'יפ אמור לשמש גם כרכב משפחתי)

אלון_ק
21-06-06, 21:06
האפשרויות העומדות בפניך מרובות יותר מאלו שהצבת ושהוצגו; אם תוכל לתת לנו איזושהי מסגרת בסיסית למה בדיוק אתה רוצה מהרכב, יהיה לנו קל יותר לצמצם את הקבוצה ולתת לך פירוט על יתרונות וחסרונות כל רכב כך שאתה תוכל להחליט. מה אכפת לך מה נמרוד רוצה? אולי לנמרוד יש 5 ילדים והוא חייב עוד שורת כיסאות שאתה לא? אולי אישתו מפחדת מרכבי שטח ולא מוכנה שיהיה לו משהו שמרגיש כמו אחד? אולי היא דווקא אוהבת את משב הרוח בפנים?

תגדיר לנו צרכים. ק"מ בשנה, כמות ילדים, סוג טיולים מתוכנן (רמת עבירות, סוגי שטח. יש הבדל תהומי בין סלע לחול), כמות ימים בטיולים האלו. ברור לנו שאתה רוצה את הרכב הזול, החזק, העביר, הנח והאמין ביותר. אם היה אחד שעונה על כל הדרישות האלו באופן חד משמעי מעבר למתחרים, מזמן הייתה רק חברה אחת של רכבי שטח.

AVIAD
21-06-06, 21:46
אנ מחפש רכב שיתאים ל 4 אנשים, שישמש גם כרכב משפחתי, שיהיה רכב אמין מבחינה מכנית , שהטיפולים לא יהיו יקרים מדי, מבחינת עבירות שטח - שיתאים לתוואי שטח קל -בינוני (אני רק מתחיל בעסק הג'יפים) וטיולי השטח שלי יהיו כפעם פעמים בחודש במסלולם קצרים כמו"כ שישימש גם כרכב משפחתי ל3 נוסעים.

אלון_ק
21-06-06, 22:21
אוקי, דיפנדר יורד מהפרק. אני מת על הרכב הזה, אבל הוא טרקטור.

לגבי שאר הרכבים אני מחזיק בדעה, אבל מאחר והנסיון האמיתי שלי איתם שואף לכלום אני אשאיר לאנשים עם דעות מבוססות באמת לענות לך, מה גם שאינני מתמצא בטווחי המחירים של SUVים למינהם.

shmil
22-06-06, 00:09
ההתלבטות שלי היא בעיקר בין הטרנו ,גאלופר,פאג'רו . כשהדגש הוא על אמינות,ועבירות שטח.
מבין שלושתם, הטרנו הוא הפחות אמין, לפי כל הידוע לי, וגם הפחות עביר.
אינני יודע אם הגאלופר מגיע עם נעילה אחורית כמו הפאג'רו, אבל בכל מקרה הוא פשוט פס הייצור הישן של הפאג'רו. יונדאי המשיכו לייצר אותו אחרי שמיצובישי שינו דגם.

הפאג'רו מגיע עם נעילה אחורית, שזה יתרון עבירות. הוא גם האמיין מבין שלושת אילו שהזכרת.

עלות הטיפולים והחלקים בו אינה זולה.

כעת - שאל את עצמך: ארוך/קצר, בנזין/דיזל.

AVIAD
22-06-06, 20:35
יש פה מישהו ממליץ על הטראנו (דיזל) בשנתון שאפשר לקנות ב90K?
או שאני אלך על הפאג'רו בשנתון נמוך?

נמרוד
22-06-06, 20:41
פאג'רו אוטו יותר טוב מהטראנו בכל היבט. הוא מרווח יותר, חזק יותר, יש לו מתלים טובים יותר הן מבחינת נוחות, הן מבחינת יכולת שטח, יש לו נעילת דיפרנציאל אחורית מקורית (ברוב המקרים, אל תקנה רכב בלי!), יש אפשרות לנעול את הדיפרנציאל הקדמי (יש ARB. לטראנו - אין כלום), יש לו טרנספר טוב עם דיפרנציאל מרכזי ננעל כלומר יש לו אפשרות לנסיעה 4X4 בכביש - בטיחותי יותר בעיקר בחורף (הטראנו נוסע בכביש בהנעה אחורית בלבד).
היתרון היחיד של הטראנו - מחיר. באותו כסף אתה קונה טראנו חדש יותר.

AVIAD
22-06-06, 21:50
אז כבר עדיף לקחת הלוואה ולקנות לנדקרוזר קצר שנת 99? מה אתה אומר?

נמרוד
23-06-06, 00:04
יעוץ פיננסי תקבל בבנק שלך, אם תקשיב לעצות בפורום הזה לא תגיע רחוק :mrgreen:

-->