PDA

צפייה בגרסה מלאה : חוטי חשמל למכירה

savyon
21-10-03, 16:47
שולם עלייכם,
היום דיברתי בטלפון עם סוכן של רכיבי חשמל במטרה לרכוש חוטי חשמל לרכב.
אני חושב שמוצע כאן מחיר טוב עבור קניה מרוכזת...תחליטו ותודיעו.

חוט גמיש (אדום, שחור, ירוק, צהוב) 1.5 ממ', 100 מ' אורך 40ש"ח +מע"מ.

חוט גמיש (אדום, שחור, ירוק, צהוב) 2.5 ממ', 200 מ' אורך 110ש"ח +מע"מ.

כבל התנעה 700A באורך 3.5מ' (מיוצר מכבל ריתוך) 110 ש"ח +מע"מ.

המחירים אכן טובים כמו שנראה לי?
האם מישהו נוסף מעוניין בפריטים?
יש פה מישהו שיכול להציע במחיר טוב יותר ולארגן מכירה, אני מעוניין בשלושה גלילים של 100מ' בצבעים שונים. (גם 50מ' יספיק בהחלט)

סביון

נמרוד
21-10-03, 16:59
כבל התנעה 700A באורך 3.5מ' (מיוצר מכבל ריתוך) 110 ש"ח +מע"מ.

לגבי השאר אני לא יודע, אבל כבל ההתנעה הזה יקר מאד! כבל ריתוך כתום 25 ממ"ר עולה 7-10 שקל למטר, וזה כבלים overkill רציני. גם כבל 16 ממ"ר יספיק לצורך העניין. ככה ש110 שקל ל3.5 מטר זה מחיר לא הגיוני לחלוטין שמחשיד את כל העסק. או שאני מפספס משהו.

savyon
21-10-03, 17:14
אהלן נימרוד,
אני לא יודע לגבי מחירי כבל ההנעה ולכן אני מאמין לך.
לגבי שאר החוטים, ומבדיקה קצרה שעשיתי, המחיר נראה לי טוב מאוד.

בכל אופן אם מישהו רוצה אז בבקשה לרשום בצורה מאוד מסודרת: איזה עובי ואיזה צבע.
האריזה מגיעה ב-100מ' לחב' ולי אין עצבים ו\או חשק להתחיל במדידות, חיתוך ואריזה מחדש... :wink:

תודה על ההתחשבות.
סביון

savyon
21-10-03, 17:15
דבר נוסף,
לפי דברי הסוכן הכבל מתאים לעד 70 מעלות חום- לפי התקן הישראלי.

סביון

אדי
21-10-03, 17:16
נמרוד, 2 כבלים של 3.5 מטר = 7 מטר = 49-70 ש"ח
4 "תנינים" או איך שקוראים להם ... גם עולים כמה שקלים כל אחד. ועוד כמה שקלים על העבודה(למרות שזה רק כמה דקות...) והמחיר נראה לי די הגיוני, לא?

נמרוד
21-10-03, 17:20
אוקי,

לגבי כבלי התנעה/מצבר/כננת, בקיצור זרם גבוה - תקנה כבלי ריתוך תקניים, לפי כל המקורות וגם מנסיוני האישי הצנוע זה הכי טוב שיש. אין לך מה לפחד מעניין הטמפרטורה, אני מדבר על כבלים תקניים. המחיר כאמור בין 7-10 שקל למטר עבור כבל של 25 ממ"ר, כשגם כבל של 16 יספיק מעל הראש. נעלי כבל (סופיות) יש מכל מיני סוגים ואיכויות, המחירים הם בכל מקרה שקלים בודדים או קצת יותר.

savyon
21-10-03, 17:21
אדי,
אם אתה שואל אותי, אז 3.5מ' זה לא ממש ארוך.
לדעתי עדיף לעשות "בייצור עצמי" כבל של 5מ' לפחות.

סביון

נמרוד
21-10-03, 17:26
ואללה נראה לי שהתבלבלתי... אתה מדבר על כבלי התנעה, כאלו עם קרוקודילים... משום מה היה לי בראש שאתה מדבר על כבלים למצבר בתוך האוטו, חשבתי שאתה בפרויקט סידור מערכת החשמל או משהו...

אז עכשיו המחיר נראה הגיוני, כי באמת מדובר על 3.5 מטר כפול שתיים ועוד 4 קרוקודילים, כשאיכותיים (לריתוך) עולים בקלות 25-30 שקל כל אחד...

אדי, תודה שעזרת לי להתאפס על עצמי.

אדי
21-10-03, 20:48
סביון, ככל שהכבל ארוך יותר ההתנגדות שלו גדולה יותר והמתח שנופל במעבר דרכו גדול יותר. אז מה שאנו צריכים זה כבל קצר ככל האפשר, אבל לא יותר מדי ... צריכים להתחשב במקרה הכי גרוע אם יש גישה מלפנים או מהצד: רכב 1 - מצבר בצד נוסע, רכב 2 - מצבר בצד נהג, כאשר רכב 1 מימין לרכב 2 ואז אורך כבל של 3.5 מטר נראה לי קצת גבולי אבל מספיק. ויש גם מקרים שיש גישה רק מאחור, או ממרחק מסוים ... ואז יש באמת בעיה. השאלה היא כמו כמה מטרים של רצועות/כבלים לחילוץ להשאיר ברכב.

אדי

-->