PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלות לפני החלפת קלאצ'.ובקשת עזרה בהחלפה

tomer s
23-06-06, 11:00
בעיקבות ההחלטה של הקלאצ' שלי ללכת למיחזור ברזל :twisted: :twisted: (קלאצ' מחליק)
אני צריך להחליף אותו בחדש,אחרי שקראתי שירורים בנושא ואת הכתבה המעולה של שיה
רציתי לחדד כמה דברים.

1 חריטת גלגל תנופה -צריך? לא צריך? ולמה?

2 חוץ ממחזיר שמן מנוע גיר,מיסב לחץ,פלטת לחץ,וקלאצ', יש עוד משהו שצריך להחליף/לקנות שיהיה אם כבר מפרקים?

3 מאיפה ניתן לרכוש חלקים(באיזור המרכז/דרום)?יש המלצה מבעל ניסיון לקלאצ' מחברה מסוימת? יש למישהו מק"טים ומחירים?

++ואם יש טיפים נוספים(לגבי עבודה או חלקים) למי שכבר החליף

ואחרון אחרון חביב החתן גברי..מי החתן? מי כבר החילף קלאצ' ונוכל לעשות את ההחלפה יחד (לא משנה לי אצלי או אצלו (יש לי גישה חופשית לכל כלי עבודה ואולי אפילו ליפט) אני גר בין אשקלון לב"ש .

תודה רבה

סמוראי צעיר
23-06-06, 11:50
החלפתי קלאץ אצלי בסמוראי בדיוק לפני שבועיים וחצי,
אין לי בעיה שנפגש ואעזור לך אבל אני מהרכז, אם תרצה לעשות את זה אצלי אין לי בעיה,
במידה ואתה מעוניין בחריטה של הגלגל תנופה אז העבודה תיקח בערך יומיים, מה שאומר שבמידה ואתה לא עושה את העבודה ליד הבית, זה מהווה קצת בעיה.

חנן-ג'יפולוג
23-06-06, 12:27
במקום אחר יעשו לך את החריטה במקום. עד שעה, למיטב זכרוני.

נתקלת במקום עסוק במיוחד.

tomer s
12-07-06, 08:08
1 חריטת גלגל תנופה -צריך? לא צריך? ולמה?לפי הבנתי זה כדי שיהיו שטחי מגע חלקים בין הקלאצ', נכון?

2 חוץ ממחזיר שמן מנוע גיר,מיסב לחץ,פלטת לחץ,וקלאצ', יש עוד משהו שצריך להחליף/לקנות שיהיה אם כבר מפרקים?
???? מק"טים
3 מאיפה ניתן לרכוש חלקים(באיזור המרכז/דרום)?יש המלצה מבעל ניסיון לקלאצ' מחברה מסוימת? יש למישהו מק"טים ומחירים?

ואחרון אחרון חביב החתן גברי..מי החתן? מי כבר החילף קלאצ' ונוכל לעשות את ההחלפה יחד (לא משנה לי אצלי או אצלו (יש לי גישה חופשית לכל כלי עבודה ואולי אפילו ליפט) אני גר בין אשקלון לב"ש .

תודה רבה

כל השאלות הנ"ל עדיין רלונטיות,אשמח לקבל תשובות!!!(ומתנדב שיוכל לעזור בהחלפה)

אגב יש מישהו שהחליף ב"מוסך" ויכול לתת מחיר (אפילו בה"פ)

שעיה כליף
12-07-06, 22:35
1 חריטת גלגל תנופה -צריך? לא צריך? ולמה?
אתה חייב לפרק ולקבל החלטה לאחר בדיקה, אם פני הגלגל חלקים - אין צורך, אם הם מחורצים כמובן שצריך לחרוט.
בד"כ לא, תבדוק את כבל הקלא'צ
אם אתה רוכש ממכשירי תנועה - נדמה לי שהמחירים בכתבה מעודכנים, את דיסקת החיכוך אתה לא חייב לרכוש מהם, תבדוק אלטרנטיבה בחנויות החלפים.
אם כבר אתה מפרק דרייב שאפט קדמי תבדוק את מצב הגרמושקה ותרביץ קצת טיפול וגריז.

אם תזדקק לעצות תוך כדי - 0525360673 שיה

-->