PDA

צפייה בגרסה מלאה : CAPS-MPG תוסף לחסכון בצריכת דלק , מכירים ?

עמודים : [1] 2

Udi.C
24-06-06, 22:26
כמה אנשים שאני מכיר מנסים למכור לי "גלולת פלא" הגורמת לחסכון של 10-20% בצריכת הדלק , קראתי על זה קצת באתרים בחו"ל . למישהוא יש ניסיון עם זה ?
האם יש נזק למנוע בטווח הארוך ?
נשמע טוב מידי בשביל להיות אמיתי ,לא ?

asafk
24-06-06, 22:29

כן.

היו על זה דיונים בעבר- ובחו"ל כבר מצאו שמדובר בהונאה (נפטלין או משהו בסגנון).

אסף.

נמרוד
24-06-06, 22:36
האם המוצר הספציפי המדובר נקרא FFI? זה מה שבאופנה עכשיו, אבל השמות מתחלפים כל הזמו... זו תרמית פירמידה קלאסית שהמוצר הסופי בה הוא באמת כדורי נפתלין על פי תחקיר שנערך בארה"ב בשנה שעברה. בקיצור, רמאות מוחלטת.

Udi.C
24-06-06, 22:39
האם המוצר הספציפי המדובר נקרא FFI? זה מה שבאופנה עכשיו, אבל השמות מתחלפים כל הזמו... זו תרמית פירמידה קלאסית שהמוצר הסופי בה הוא באמת כדורי נפתלין על פי תחקיר שנערך בארה"ב בשנה שעברה. בקיצור, רמאות מוחלטת.

כן , זה המוצר .
מוכנים לתת לי גלולה לניסיון , נשבעים שזה עובד .

נמרוד
24-06-06, 22:43
קח גלולה, תנסה, אם זה יעבוד זה בגלל אפקט פלסבו - בדיוק כמו בתרופות. זה יגרום לך להיות מודע לנהיגה ולא ללחות על הגז במשך תקופת הנסיון, ושינוי בסגנון הנהיגה יכול מנסיון ובדיקה אישיים שלי וגם מידע כללי, לחסוך 10% בקלות.

בניסוי מדעי הדברים האלו לא עובדים, מעולם לא עבדו, אין מאחוריהם שום דבר מלבד רעיון שיווקי. מדובר בחרטא-ברטא ותסלחו על המילים הבוטות אבל בג'יפולוג אי אפשר להשתמש במילים עדינות יותר.

Udi.C
24-06-06, 22:45
נמרוד ,
יש לך רעיון היכן אני יכול למצוא את התחקיר שהזכרתה ?

asafk
24-06-06, 22:45
תבקש מהם לעמוד מאחורי ה"נשבעים" שלהם. אבל ברמה האישית- משהו כמו לחתוך ת'זין עם סכין יפני חלוד. לאורך.
תאמר להם שיש מהנדס רכב (אני) שמוכן לבדוק את המוצר (על חשבונם) במעבדה בלתי תלויה ולפרסם את התוצאות. נראה מה תהיה התגובה. אם הם רציניים- הם ישמחו להצעה. אם זו רמאות, אתה לא תשמע מהם יותר.

אסף.

נמרוד
24-06-06, 22:52
נמרוד ,
יש לך רעיון היכן אני יכול למצוא את התחקיר שהזכרתה ?

כן, כתוב בגוגל:

mpg caps scam או fuel freedom international scam וכן הלאה...

ותמצא כתבות רבות כולל תחקיר של ABC, ועוד הרבה הרבה אתרים אמריקאים שחושפים את החרטא הזה. אני במקרה חוקר קצת את הנושא לצורך כתבה, אז תזהיר את החברה שמנסים למכור לך שכבר עלו עליהם ושיעברו לתרמית הבאה.

asafk
24-06-06, 23:01
לא תיתן לי להשתעשע איתם?

אסף.

mixael
25-06-06, 16:40
1. נכון, ממבט ראשון נשמע מוזר. גם אני צחקתי על העניין.

2. החלטתי לבדוק, מתוך סקרנות. בדקתי על 3 רכבים, בנזין ודיזל, ועל מנוע של מכסחת דשא. במקרה של המכסחת דשא לא יכולה להיות טעות במדידה.
הרצתי את המנוע בסרק 5 פעמים, עם כמות זהה של בנזין רגיל ע"מ לקבל נתון מדוייק של צריכת הדלק המקורית.
נתתי לו לעבוד קרוב לשעתיים על דלק עם תוספת החומר המדובר. לאחר מכן חזרתי 5 פעמים על הרצה עם זהות לאלה שבהתחלה, עם תוספת החומר. קיבלתי בממוצע 14.5% יותר זמן עבודה לאחר שימוש בחומר המדובר.
תוצאות דומות היו גם ברכבים, שלי ושל חבר, בין 9% ל12% חסכון.

3. מי שמוכר את הדבר הזה בעצמו אינו שולל שזה חומר אורגני, אולי באמת נפתלין.

4. כעת נשאלת שאלה טכנית / מדעית - כיצד זה עובד, לעזאזל ? !
כי עובדה, זה עובד..

5. בעבר ניסיתי להעלות כאן את הנושא, כנראה בגלל שנתתי יותר מדי פרטים בבת אחת הצטיירתי כמי שמנסה למכור את זה. אם כך הדבר, סליחתי עם המנהלים, לא זאת הייתה הכוונה.

mixael
25-06-06, 17:35
אסף, במקרה שלי אני מכיר את הבחור מספיק שלא יוכל להעלם. אנסה לגרור אותו לבדיקה של החומר, במידה והעלות תהיה סבירה לתקציב של סטודנט.
המשך בה"פ.

itay-rover
25-06-06, 17:42
לא כל כך ברור לי הניסויי שערכת עם מנוע המכסחת,או לאיזה תוצאות ציפית?

האם העמסת את המנוע?(לא ניראה לי שבנית דינמומטר לצורך העיניין)

האם שינית את יחס התערובת לכיוון העני יותר?-רק אז מתקבל הסבר הגיוני לכך שזמן העבודה שהתקבל גדול יותר.

האם מדדת את סל"ד המנוע-כלומר אם לא העמסת אותו ולא שינית את יחס התערובת אזיי ההבדל ההגיוני היחיד שאתה אמור לקבל הינו עליה בסל"ד באם התוסף אכן משפיע לטובהאו ירידה בסל"ד אם הוא משפיע לרעה.

אינני מוצא סיבה הגיונית לעליה בזמן העבודה של המנוע כתלות בתוסף זה אם לא השתנו פרמטרים נוספים.

mixael
25-06-06, 19:04
פירוט הניסוי עם מנוע מכסחת דשא, פעימה אחת, קרבורטור, בוצע שיפוץ קרב' לפני חצי שנה:

1. העמדה של המכסחת דשא על משטח אופקי, למשך כל זמן הניסוי.
2. הרצה על סל"ד נמוך עד גמר הדלק במיכל. סל"ד המנוע לא שונה במשך כל זמן הניסוי. סל"ד סרק, ללא עומס.
3. מילוי של 50 מ"ל בנזין 95, והתנעה.
4. מדידה של זמן עבודת המנוע עם כמות הבנזין הנ"ל, עד שהדלק נגמר והמנוע נכבה.
5. חזרה על המדידה 5 פעמים, מדידת הזמן עם שעון עצר.
6. תוצאה: 50מ"ל בנזין הספיקו ל- 12.8 דק' עבודה בממוצע, בהבדלים של שניות בודדות בין מדידה למדידה.
7. הוספה של החומר הנבדק לבנזין, לפי הוראות החברה. קפסולה אחת ל80 ליטר דלק = 1/16 קפסולה ל5 ליטר דלק.
8. השריית הדלק למשך יממה, ע"מ לוודא שהחומר התמוסס.
9. מילוי מיכל מלא של מכסחת הדשא והרצתו עד גמר הדלק. לפי דברי החברה, פעולת החומר איננה ניכרת מיד, אלא אחרי שימוש ב 1 - 4 קפסולות.
10. מילוי 50 מ"ל בנזין 95 שכולל את תוספת הגלולה, הרצת המנוע בסל"ד זהה וללא עומס, כבתחילת הניסוי. חזרה על המדידה 5 פעמים.
11. תוצאה: 50מ"ל בנזין הספיקו ל- 14.75 דק' עבודה בממוצע, כנ"ל בהבדלים מזעריים בין המדידות.
12. תוצאה סופית: נצילות הדלק ו/או המנוע עם תוספת החומר השתפרה ב- 14.5% לעומת המקור. השכן לא יכל להבין למה לוקח לי יומיים לקצוץ דשא בגינה עלובה.

אכן תוצאות הניסוי הנ"ל נוגדות מעט את ההגיון.

תוצאות דומות, אם כי לא זהות, מתקבלות בשימוש של החומר במנוע בנזין הזרקה של טויוטה קורולה 95'. חסכון של כ 9% אחוז בנסיעה בינעירונית, שיוט על 110 - 115 קמ"ש. במקור ברכב הזה יש אקונומייזר פשוט - נורית אדומה שנדלקת אחרי שעוברים את תחום פעולת המנוע ה"חסכוני". בנסיעה בקטע כביש מישורי, ללא מזגן, הנורית היתה נדלקת באזור 118 קמ"ש. לאחר המעבר לשימוש בתוסף הנ"ל התחום ה"חסכוני" גלש לאזור ה127 קמ"ש, באותם תנאים.
משמע נצילות גבוהה יותר של כל ליטר דלק.

שימוש בגלולה ברנו קנגו דיזל גם הוא הניב תוצאות - בעל הקנגו דיווח על חיסכון של כ10%, נסיעות בינעירוניות במסלול פחות או יותר קבוע, מהירות קבועה 100 קמ"ש.

בומס הקופץ
26-06-06, 02:07
mixael, בלי לזלזל בניסוי שלך (אני מבין את החשיבה שמאחוריו), אני חושב שיש לו בעיה אמיתית בכל מה שקשור לקבוצת ביקורת.

itay-rover
26-06-06, 09:57
מנוע פעימה אחת?????
אז תגיד ככה,עכשיו הכל ברור!!!!!

סתם.
לדעתי העליה בזמן הפעולה היא נסיבתית או כתוצאה משגיאת מדידה.

בלי להעליב,הניסויי הזה לא מהווה בסיס מדעי להשוואה מהסיבות שצויינו בהודעה הקודמת שלי.צר לי,לא קניתי.

אין בכוונתי להעליב או לפגוע במבצע הניסוי חס וחלילה!

mixael
26-06-06, 13:16
mixael, בלי לזלזל בניסוי שלך (אני מבין את החשיבה שמאחוריו), אני חושב שיש לו בעיה אמיתית בכל מה שקשור לקבוצת ביקורת.

פרט, נמק.

asafk
26-06-06, 15:59
מיכאל- יכול מאוד להיות שצריכת הדלק לדקה ירדה במנוע המכסחה כי הטורים ירדו. יכול להיות שהטורים ירדו במעט כי הגלולה סתמה קצת את הפילטר דלק, או כי הדלק הפך לפחות יעיל.
זה, ממש על קצה המזלג- למה הניסוי שלך לא שווה הרבה בעיני. לא מדובר במדידת צריכת דלק סגולית, אלא במדידת דלק ליחידת זמן, בלי מדידת סל"ד או מדידת נצילות המנוע.

אסף.

נמרוד
26-06-06, 16:55
ההתיחסות הרצינית למיכאל לא במקום.

יש מקום אחד שבודק כל מוצר שנטען עליו שחוסך דלק או זיהום, ומפרסם דו"ח רשמי ואמין - הEPA האמריקאי. זוהי רשימת דוחות הבדיקה:
http://www.epa.gov/otaq/consumer/reports.htm (http://www.epa.gov/otaq/consumer/reports.htm)

המוצר של חברת FFI - MPG CAPS לא הועמד למבחן. למה? כי הוא לא עובד, כי מדובר על תרמית מוחלטת. אגב, תקראו את הדוחות של 100 ומשהו מוצרים שכן נבחנו על ידי הEPA, ולא תמצאו אחד מכל מיני הונטילטורים/מגנטים/קפסולות קסם שהוכיח יעילות כלשהי. זה פשוט מביך.

יתרה מזאת, חברת FFI נחשפה כתרמית פירמידה בין היתר בתוכנית טלוויזיה של רשת ABC
http://abcnews.go.com/GMA/Moms/story?id=1850045&page=1 (http://abcnews.go.com/GMA/Moms/story?id=1850045&page=1)

ונמצת תחת חקירה של התביעה הכללית בפלורידה ובטקסס, אם תרצו אני אתן את הקישורים לאתרים האלו ולעוד המון אתרים שחושפים את התרמית הספציפית הזאת ששטפה את אמריקה בשנה שעברה. לישראל כל שטות מגיעה באיחור... הנה זה בישראל.

מר מיכאל Mixael - אתה קרוב מאד להיזרק ממערכת הפורומים ולהחסם, כי אתה משקר. אתה טוען שוב ושוב שאינך משווק, אבל יש לנו יסוד איתן להאמין שאתה כן מנסה לשווק את תרמית הפירמידה הזאת, שאין בינה לבין חסכון בדלק דבר, כאן ובאתרים אחרים.

ה"ניסויים" שלך אינם ניסויים, כל אחד יכול לכתוב כל דבר באינטרנט.

אני במקומך הייתי מקפל את הזנב והולך לחפש קורבנות במקומות קלים יותר, ואם אתה בן אדם הגון, תבין שהפסדת את ה300$ או כמה שלא יהיה ש"השקעת" בהצטרפות לפירמידה, ותחזור לחור שממנו באת בשקט.

אם זה עוד לא ברור, אני כותב כאן בצורה הכי מפורשת למען מי שמחפש את המוצר בגוגל בעברית - MPG CAPS הן תרמית פירמידה, שקר, נסיון להפיל אנשים תמימים בפח, ותו לא.

נראה מישהו תובע אותי.

kobiarava
26-06-06, 18:48
[QUOTE=נמרוד]ההתיחסות הרצינית למיכאל לא במקום.

מר מיכאל Mixael - אתה קרוב מאד להיזרק ממערכת הפורומים ולהחסם, כי אתה משקר. אתה טוען שוב ושוב שאינך משווק, אבל יש לנו יסוד איתן להאמין שאתה כן מנסה לשווק את תרמית הפירמידה הזאת, שאין בינה לבין חסכון בדלק דבר, כאן ובאתרים אחרים.

ה"ניסויים" שלך אינם ניסויים, כל אחד יכול לכתוב כל דבר באינטרנט.

http://www.4x4.co.il/newsite/forum/forumThread.aspx?forumid=12&mesId=30194
האם זהו אותו המיכאל, שממליץ על הגלולה בחום ומנדב אינפורמציה נרחבת על שיפורים כביכול, וכמובן מפנה אל אתר החברה????
מיכאל, עלו עליך :mrgreen:
מתנצל אם חרגתי מהנושא :grin: :grin: :grin:
קובי

mixael
26-06-06, 20:08
[QUOTE=נמרוד]
http://www.4x4.co.il/newsite/forum/forumThread.aspx?forumid=12&mesId=30194
האם זהו אותו המיכאל, שממליץ על הגלולה בחום ומנדב אינפורמציה נרחבת על שיפורים כביכול, וכמובן מפנה אל אתר החברה????
מיכאל, עלו עליך :mrgreen:
מתנצל אם חרגתי מהנושא :grin: :grin: :grin:
קובי

לא !...

michaelmarksisr
27-06-06, 09:35
כמה אנשים שאני מכיר מנסים למכור לי "גלולת פלא" הגורמת לחסכון של 10-20% בצריכת הדלק , קראתי על זה קצת באתרים בחו"ל . למישהוא יש ניסיון עם זה ?
האם יש נזק למנוע בטווח הארוך ?

הי אודי,
אכן הגלולות האלה עובדות. למעשה, רוב החברה בארץ - חלקם חברי - שכבר ניסו את המוצר הגיעו גם לחסון של קרוב ל-28% בחלק מהמיקרים... יש לי מאמר שפירסם Jerry Lang (מדען מומחה בנושא בעירה פנימית במנועים, עבד שנים ב- NASA, תוכל למצוא המון רקע ומאמרים שלו אם תבדוק ב- GOOGLE את הצירוף Jerry Lang Combustion ).
הקובץ הינו PDF ולא מצאתי דרך להעלות אותו באתר - אם תרצה אשלח אליך אותו באימייל. צור איתי קשר, אשמח לשתף איתך מידע ואף להפנות אותך ל"משתמשים מכורים". האימייל שלי: [email protected]

את הגלולות האלו ניתן לרכוש דרך www.izzi.myffi.biz

להת,
מיכאל

lior_b.s
27-06-06, 09:54
איזה צירוף מקרים (או צירוף טיפ**ם... :twisted: ) , כ"כ הרבה ממליצים על גלולת הפלא ולכולם קוראים מיכאל . . .
נראה לי שזה עובד רק אם לנהג קוראים מיכאל.. :twisted:

ליאור

נמרוד
27-06-06, 09:58
אני קראתי את מסמך הPDF שנכתב על ידי המומחה ג'רי לנג, ואני אשמח גם לשלוח אותו למי שמעוניין, אשמח במיוחד שאנשים אם רקע בכימיה ויש כאן כמה כאלו יקראו אותו.

המסמך מדהים, באיך שהוא משתלב בתרמית. מדובר על 4 עמודים. בראשון מספרים כמה גדול ונפלא ג'רי לנג.

המסמך עצמו כתוב בגוף ראשון, בצורת סיפור אישי - ג'רי לנג המומחה לשריפה מספר שאחד העובדים שלו הציג לו את המוצר, ועל הטנדר של העובד שהיה זהה לשלו עשה הרבה פחות קילומטר. "כמובן שלא האמנתי, בהיותי מומחה לשריפה וכאחד שבדק ופסל מוצרים שונים בעבר..." אבל הוא השתכנע, וניסה את המוצר על הטנדר שלו. אחרי 1000 מייל של ניסוי, יש שיפור של 14% בצריכת דלק ו75% בפליטת מזהמים (איזה מזהמים, מה בדיוק, איך התבצע הניסוי... לא כתוב). זה שכנע את מר לנג מספיק והוא התחיל לבצע ניסוי "מקיף". בשורה הבאה כבר השורה התחתונה - המוצר עובד. אף לא מילה נוספת על "הניסויים המקיפים" שהוא ביצע, שום גרף, שום מספר, מעבר ל14% חסכון בטנדר האישי שלו.

שני הדפים הבאים של המסמך הם תיאור מילולי בלבד (די הזוי, למרות שאני לא כימאי, אבל אני יודע איך נראה מסמך מדעי - כאן אין שום מספר, שום נוסחה, שום אות יוונית... רק שטף של מילים גדולות) של מה שהמוצר אמור לעשות... אבל הקטע היפה באמת הוא שזה מתחיל בכך "שהוא לא יכול לספר יותר מדי כי הוא חתם על הסכם סודיות עם הייצרן של הגלולות!!!" אתם מבינים את הקטע? המידע המדעי-לכאורה היחיד שהם מפיצים, לא כולל בעצם שום מידע - בשביל לשמור על הסודיות!

למי שלא ברור - אם המצאת חומר חדש, אתה רושם עליו פטנט. על המולקולה עצמה, אתה מקבל פטנט שאוסר על אחרים להעתיק אותה. ככה זה עובד. הסודיות עצמה לא עוזרת, כי כל מתחרה יכול לקחת את המוצר שלך והמומחים יגלו את ההרכב הכימי שלו די בקלות. (אגב, המוצר של FFI נבדק על ידי מומחים של ארגוני צריכה בארה"ב, והם אכן גילו די בקלות שמדובר, כאמור, בנפתלין...)

אגב הקובץ הזה נשלח לי ממשרד יח"צ של חברת FFI לבקשתי. מעבר לו הם לא סיפקו לי שום מידע אמיתי, ולא הסבירו לי עדיין למה הם לא העמידו את המוצר למעבדת המבחן היחידה שיכולה להוכיח לחלוטין שהוא עובד או לא, בצורה שתספק את כולם - הרשות הפדרלית לזיהום, הEPA.

הסיפור הזה פשוט משעשע, אני מבטיח כתבה מסודרת בחודש הקרוב שתסכם את המחקר הקטן שאני ערכתי... חשוב לי שמי שמי שמחפש את המוצר באינטרנט יפול על ג'יפולוג ויהיה ברור לו מעבר לכל ספק שמיכאל, מיקסאל, ושאר החברים שלהם מנסים לעבוד עליו ולגזול את כספו.

mixael
27-06-06, 16:06
8) תחשבו עליי מה שבא לכם, מה אני אגיד לכם...

Udi.C
27-06-06, 21:50
אם ה"מיכאלים" חושבים שזה עובד כל-כך טוב למה שלא יקחו את החומר
לבדיקה במכון התקנים ? ישקיעו קצת כסף ותהיה תשובה מוסמכת.
ואם לחזור לרגע לסיבה שבה התחלתי עם כל השרשור הזה ,
קיבלתי 5 גלולות לניסיון ונראה לי שאני אנסה אותם ,אם למישהוא יש הנחיות/בקשות לצורת הבדיקה הלא מדעית שאני עומד לעשות שירשום.
ההוראות שכרגע קיבלתי הם:
לנסוע שני מיכלי דלק בכדי שיהיה לי בסיס להשוואה (ק"מ/לליטר).
עוד 2 מיכלים שלכל אחד אני צריך להוסיף 2 גלולות , על-מנת "לאתחל" את התהליך(?!)
ומיכל שלישי עם גלולה 1 שהוא יהיה המדידה האמיתית.
ושוב לפני שאני מתחיל , האם נראה שיכול להגרם נזק למנוע ?

נמרוד
27-06-06, 22:17
בוא תעשה עוד בדיקה לא מדעית מקדימה:

1. מה צריכת הדלק שלך כרגע?

2. סע שני מיכלי דלק, הכי רגוע שאתה יכול. אל תעבור את ה90. שמור על מהירות קבועה תמיד. אל תשאיר את המנוע דולק כשלא צריך. בקיצור, תחשוב כל הזמן חסכון בדלק, חסכון בדלק, חסכון בדלק... (קודם כל נראה כמה זמן אתה מחזיק בלי להשתגע). תן לנו את הצריכה של שני המיכלים האלו, שנעשו בנהיגה מודעת לחסכון, בלי גלולה ובלי בטיח.

אוקי?

Udi.C
27-06-06, 22:28
נמרוד ,
קיבלתה , מחר אני ממלא מיכל חדש ונתחיל בניסוי .
כרגע אני עושה 1:10 בערך , אבל אני אבדוק שוב .
אודי

mixael
27-06-06, 22:33
לגבי ההוראות - בדיוק מה שעשיתי ברכב שלי.
באחד הרכבים התוצאה ניכרה אחרי הקפסולה ה 6 - 7.

עוד נקודה חשובה - הדבר הזה לא מתמוסס בכמות קטנה של דלק, אלא רק בכמות גדולה. דאג שהחומר יגיע לתוך מיכל הדלק. אם יש לך רשת בכניסה למיכל - תטחן את הקפסולות לאבקה ותחדיר אותה לפני התדלוק.

לגבי נזק - לא שמתי לב לשום דבר חריג, באף אחד מהמנועים שנבדקו, לא בזמן עבודה עם תוספת החומר, ולא במעבר לדלק "רגיל" לאחר מכן.

תהנה, ספר איך היה

ניר ל
27-06-06, 23:08
הרשו לי להצטרף לפארסה הזאת ולנסות לתרום מהצד הכלכלי של העניין...

-כמה עולה גלולה כזאת ?
-נניח שבמיכל דלק של קנגו יש כ 50 ליטר, מיכל מלא עולה כ 300 ש"ח, עם חיסכון של 10% אנחנו מדברים על 30 ש"ח חיסכון למיכל.תורידו את מחיר הגלולה ותקבלו חיסכון נטו. אין לנו מושג אם הוספת כימיקלים לא מזוהים לדלק אינה גורמת לנזק מצטבר, אז יש כאן גם אלמנט סיכון שכלול במחיר.
-מי שמוכר את גלולת הפלא לא שולל שמדובר בנפתלין, בדיקות מעבדה שנעשו בחו"ל הוכיחו כי מדובר בנפתלין, מה המסקנות ?
א. אם יוכח כי הגלולה אינה גורמת נזק ומאידך משפרת את צריכת הדלק , אם מחירה גבוה ממחיר גלולת נפתלין ===> קנו נפתלין והוסיפו למיכל הדלק.
ב. אם מחיר הגלולה נמוך ממחיר גלולת נפתלין ===> אני מזמין חבילה !
(יש לי עש בארון הבגדים)

ניר ל
27-06-06, 23:31
לאודי,

לפני ביצוע הניסוי, נסה להמיס את הגלולה בתוך כוס עם דלק, אם היא תתמוסס בדלק - שפוך את הכוס למיכל. אם היא לא תתמוסס - יש כאן פיצוח של הפלא עוד לפני תחילת הניסוי !
הגלולות המושלכות לתוך המיכל מקטינות אט אט את נפחו, כך שבכל פעם שניגשים למלא מיכל שהתרוקן צריך למלא פחות !

נמרוד
27-06-06, 23:33
ענק ניר, לא חשבתי על זה ולא קראתי את ההסבר הזה בשום מקום באינטרנט (ולא חסרים אתרים שמתעללים ברמאים הקטנים שמוכרים גלולות חסכון בדלק, זה כיף).

tzagi
28-06-06, 09:17
Nir has hit the nail on the head
Nimrod...
Just keep in mind that crap been around since the early 70's
Every time the gas prices go up.....the pill pushers pop their ugly head

The news allways do the tests, they allways say it doesnt work,
its a good thing the American poblic has the attention span of a 3 year old....

Its allways the same

Does Naphtalin works(in the tank)

maybe
does it do damage?
no...Naphta...its petrolium based
Should Asaf try to test it?
Defenatly

To all that think the product is legit:
Ask for a patent number and for the MSDS
If it was a real product , both whould have to exist(and the seller whould have to provide the MSDS by US law), but they dont

One last thing:

MIXAEL
Is not bad people,
He actualy believes in the product..as strange as it might seems.

mixael
28-06-06, 14:41
לאודי,

לפני ביצוע הניסוי, נסה להמיס את הגלולה בתוך כוס עם דלק, אם היא תתמוסס בדלק - שפוך את הכוס למיכל. אם היא לא תתמוסס - יש כאן פיצוח של הפלא עוד לפני תחילת הניסוי !
הגלולות המושלכות לתוך המיכל מקטינות אט אט את נפחו, כך שבכל פעם שניגשים למלא מיכל שהתרוקן צריך למלא פחות !

אהבתי את ההגיון שמאחורי הקטנת הנפח :-P

אכן הגלולה לא נמסה בכמות קטנה של דלק, אלא רק מעל מפל ריכוזים מסויים, נמוך מאוד. שמתי שלמה בתוך גלון בנזין, והיא לא התמוססה. שמתי 1/16 גלולה בתוך גלון בנזין, ולמחרת היא נעלמה. המוכל אומר בפירוש, שגלולה אחת מיועדת לכמות בין 20 ל-80 ל' דלק.
אגב, הוא גם לא שולל את העובדה שזה נפתלין או משהו דומה, הוא רק יודע להגיד שזה "חומר פחמתי", אפילו בלי לדעת את הפירוש. אולי זה נפטלין + ניטרוגליצרין :shock:

גלולה אחת עולה בערך 8 ש"ח, אם קונים כמות. חצי גלולה למיכל 40ל' של פרייבט = חסכון 20 ש"ח נטו. לא ביג דיל, מי שלא נוסע הרבה פשוט לא שם לב. לעומת זאת לחב' הובלות זה יכול להיות משתלם.

mixael
28-06-06, 15:09
MIXAEL
Is not bad people,
He actualy believes in the product..as strange as it might seems.

I believe nothing before I see it !
סה"כ מחפש להסביר לכאן או לכאן משהו מוזר שנתקלתי בו.

מקווה שאחרי בדיקת מעבדה מסודרת הכל יהיה ברור

plonter
06-07-06, 06:51
גיליתי את השיחה הזאת אחרי שיחה עם נמרוד.
גם אני הייתי סקפטי ואחרי חודש של ניסויים החלטתי למכור את המוצר.
על הניסוי שלי ועוד חומר תוכלו לקרוא באתר של החברה בה אני עובד.

אני ממליץ לכל אחד לערוך ניסוי של המוצר ולהתרשם בעצמו מהיעילות ורק אחרי זה לקבוע דעה.
בגלל שעלות הניסוי היא כ 90 ש"ח אני חושב ש "השקעה" כזאת כדי לחסוך כ 10-20% מעלות הדלק
ב 5 מיכלי דלק שווה את ההשקעה.

קראתי פה על סיפור הנפתלין. אז יש חברה שעשתה את זה אבל זה לא FFI. הם נסגרו לפני כמה חודשים עם תביעה פדראלית (ארה"ב).

תחליטו לבד.
(אצלי באופנוע יש חיסכון של כ 20% בנסיעות בין עירוניות)

כל החומר כולל הניסוי שעשיתי בסופ"ש האחרון נמצא פה:
http://www.plonter.co.il/ffi.tmpl

אלון_ק
06-07-06, 10:03
שמע, ממש חבל לי לפעמים שאני חייב לשמור על רמת דיון נאותה כאן. לגביך, לגבי החברה שלך והמוצר שלכם יש לי רק דבר אחד לומר - אתם שקרנים, רמאים ותעשו לי טובה, תפסיקו לנסות לרמות את הגולשים שלנו.

יש מקום אחד שבודק כל מוצר שנטען עליו שחוסך דלק או זיהום, ומפרסם דו"ח רשמי ואמין - הEPA האמריקאי. זוהי רשימת דוחות הבדיקה:
http://www.epa.gov/otaq/consumer/reports.htm (http://www.epa.gov/otaq/consumer/reports.htm)

המוצר של חברת FFI - MPG CAPS לא הועמד למבחן. למה? כי הוא לא עובד, כי מדובר על תרמית מוחלטת. אגב, תקראו את הדוחות של 100 ומשהו מוצרים שכן נבחנו על ידי הEPA, ולא תמצאו אחד מכל מיני הונטילטורים/מגנטים/קפסולות קסם שהוכיח יעילות כלשהי. זה פשוט מביך.

יתרה מזאת, חברת FFI נחשפה כתרמית פירמידה בין היתר בתוכנית טלוויזיה של רשת ABC
http://abcnews.go.com/GMA/Moms/story?id=1850045&page=1 (http://abcnews.go.com/GMA/Moms/story?id=1850045&page=1)

ונמצאת תחת חקירה של התביעה הכללית בפלורידה ובטקסס, אם תרצו אני אתן את הקישורים לאתרים האלו ולעוד המון אתרים שחושפים את התרמית הספציפית הזאת ששטפה את אמריקה בשנה שעברה. לישראל כל שטות מגיעה באיחור... הנה זה בישראל.
ומדיון אחר:

הEPA האמריקאי מעמיד לרשותם בכוונה תחילת תוכנית בדיקה. תנו את המוצר, ממנו את הניסוי (30K$ - לא הרבה בשביל מישהו שהמציא חומר שיכול להשפיע על 10% מתעשיית הנפט העולמית), יש אפילו טפסים והכל מלאים להורדה באינטרנט, אמריקה לא? אתה יכול לקרוא שם את כל דוחות הניסוי של כל הגלולות והמגנטים שכן הוגשו לבדיקה במהלך השנים שום דבר לא עובד - אבל הם לפחות ניגשו לבדיקה אמיתית שמאפשר להם הממשל הפדרלי. מה אתה יכול לבקש יותר מזה?
למה אין בדיקת EPA? למה אפילו לא ניגשתם אליה? ולמה אתם עדיין מז*** לנו את השכל באחד האתרים היחידים שבו אין לכם סיכוי למכור את הרעיון האידיוטי שלכם? עשו עליכם תחקיר, גילו שגם אתם רמאים, לכו לישון.

יוני5
06-07-06, 10:37
למה אתם עדיין מז*** לנו את השכל באחד האתרים היחידים שבו אין לכם סיכוי למכור את הרעיון האידיוטי שלכם? עשו עליכם תחקיר, גילו שגם אתם רמאים, לכו לישון.

למה?
תגיד לי, אתה לא ראית תשדירי בחירות בעשור האחרון?
כשחוזרים על מסר מספיק פעמים, ונקפיד להתעלם מהמקטרגים, בסופו של דבר נשיג את התוצאה כדלקמן:
אנחנו נחזור על השקר, שוב ושוב, תמיד בצורה מנומסת ומנומקת.
אלה שינסו לקעקע אותו, אט אט יקבלו תדמית של פסיכופתים וטיפוסים מלאי אנטי
חלק מהאנשים ישתכנעו...

עכשיו הבנת?
טוב, לך ללמוד לשטויות של הטכניון, כי איש שיווק כבר לא תהיה, אולי מדען ייצא ממך.
(אם הייתי איש מדעים מדוייקים, הייתי בוודאי יכול להוכיח שגם האופציה הזו בלתי קבילה מבחינה מדעית, וסביר להניח שמך לא ייצא כלום!!! אבל אין לי כוח להתעסק בנוסחאות, אז אני אתן לך להנות מהספק):grin: .

ומעבר לכך, עצה מסויימת למשווקים של גלולת הפלא.
אם זה לא יעבוד על בעלי רכבים, אפשר לנצל את העובדה שבעזרת הגלולה "המנוע עובד יותר זמן" ולנסות למכור את זה כתחליף לויאגרה.
הסוגיה הזו כואבת לנו יותר מצריכת הדלק. :-?
סתם, עצה שיווקית בחינם... :shock:

יוני5

אלון_ק
06-07-06, 10:44
אבל אין לי כוח להתעסק בנוסחאות, אז אני אתן לך להנות מהספק
זה דווקא מאוד קל: קח את הציונים שלי, תכפיל כל ציון של כל מקצוע במספר נקודות המקצוע, חלק בסכום הנקודות הכולל ותגלה שאתה לא רחוק מהמציאות והכל בגלל החידות של נמרוד.

tzagi
06-07-06, 17:24
I been doing some research
Came across something interesting

Mix 4 ounces (1 ounce=27g)
acetone to 10 gallons of gas

A fuel savings of 3-5%can be expected
No bull!

Just not sure of the economics of it (in IL)

ניר ל
06-07-06, 17:58
מיותר להתלהם ולהתעצבן, אם מישהו מצליח לשווק לאנשים מוצר לא מועיל ועושה מזה כסף - שיהיה לו לבריאות ! תקנאו ותלמדו ! זוהי שיטת שיווק ישנה וטובה שעובדת. מי שקורא את הדברים ועדיין מוכן לשלם עבור המוצר הזה, מגיע לו !

דווקא בולשיט מהסוג הזה הוא פחות מרגיז - פראיירים אמנם מתחלפים, אבל גם הם מבינים אחרי שהוציאו פעם אחת 65 ש"ח - שעבדו עליהם, או שיבלעו את העלבון וימשיכו הלאה או שינסו למכור את הבולשיט הזה לפראיירים הבאים. זה מזכיר לי שבגיל 15 חברים שלי הזמינו בקבוק בושם מיוחד שמושך בחורות, הצלחה מובטחת והכסף מוחזר במקרה של אכזבה. אחרי ששפכו חצי בקבוק בכיתה ולא אובחן שום שינוי בהתנהגות הבנות, הם ניסו להחזיר אותו ומחכים לכסף עד היום...
מה תגידו על כל מיני רופאי אליל שגובים עשרות מונים יותר ואפילו לא מתיימרים להוכיח שהם מסוגלים לרפא משהו ? הומהופטיה, מדבירי וירוסים, אנשים משלמים בשביל האמונה בלבד פעם אחר פעם...
שטויות, אנשים צריכים להתפרנס, מי שמוכן לשלם על השטויות האלה כנראה שזה לא בא ע"ח אוכל, זו דרכו של העולם.

ronshiv
06-07-06, 18:20
שלום לכולכם,
נכון שאני חדש כאן ואני מבקש את סליחתכם מראש על התגובה שלי אבל למען ה'מיכאלים' והבורות הנובעת כאן אני חייב להציג את דברי בבמה זו- ותודה לכם על כך.

1. לדעתי אין לכם שום מושג על מה אתם מדברים!
א. היכנסו ללינק הבא כדי לקבל קצת מושג על מה זה שיווק רישתי ועוצמתו
http://www.alljobs.co.il/ArticlePage.aspx?LinkWord=MLM

2. לגבי התביעה בפלורידה- שימו לב למשפט הפתיחה:
The case file cited below relates to a civil -- not a criminal -- investigation. The existence of an investigation does not constitute proof of any violation of law.
פירוש- נציין שהחקירה מתייחסת למקרה כאזרחית ולא כפלילית. החקירה לא מהווה הוכחה כלשהיא לעבירה על החוק.

3. לגבי ה-ABC: א. הנתונים שהם מציגים אינם מדוייקים הם טוענים ל 10-20% חיסכון והחברה מתחייבת ל 7-14% אף על פי שישנם הוכחות בשטח לתוצאות גבוהות יותר. ב. הכתב טוען שהוא שאל מומחה שיבדוק זאת. מי הוא אותו מומחה, ואיזה ובמה בדיוק הוא מומחה??? לא כתוב! ג. הכתב טוען שבבדיקת המומחה הם קיבלו רק 4% חיסכון, מי נתן להם הנחיות כיצד לבדוק? ויש עוד הרבה סתירות בכתבה אבל אלו מספיקים, וכן העובדה שכולנו יודעים "שחדשות טובות הן חדשות רעות"! (ישנו קובץ מכתב תגובה של החברה שאשלח למי שירצה לקרוא זאת. שלח מייל ל- [email protected] עם הבקשה לכך)

4. לגבי פורום ג'יפולוג יש לי רק דבר אחד לומר לכם- ככל הנרא שמעולם לא בדקתם שום נתון כללי או פרטי! לא על התחום העסקי ולא על חברת FFI. (במקצוע שלנו אתם נקראים "הורסי החלומות")חלקכם הטוענים כנגד, בוודאי שלא מבינים את הפוטנציאל העיסקי הטמון בשיווק רשתי, וכל דבר כזה נראה ונשמע לכם כ'פרמידה' ורמאות, ולכן שוללים לחלוטין ובכל תוקף וחושבים לנסות 'ולהציל את המסכנים' שלא יפלו בפח. על הרבלייף שמעתם פעם? כל שנה מספידים אותם, כל שנה יורדים עליהם, כל שנה צוחקים עליהם, אך האמת היא שאותם שעושים זאת, עושים זאת לחברה במשך יותר מ- 26 שנים! כן 26! ולחברה שייצרה יותר מ-1500 מיליונרים שמרוויחים יותר ממיליון דולר בשנה! מה שככל הנראה אף אחד מכם לא יגיע אליו בגישה שלכם(אלא אם כן תזכו בלוטו או משהו כזה) תראו לי איזה תחום ייצר כמות כזו של מיליונרים ב-26 שנה?! אפילו לא הלוטו בארץ!
העובדה היא שמה שאתם טוענים אכן נכון בחלקו, בלינק הבא תגלו מי זאת החברה שמכרה כדורי נפתלין, האתר הוא של התובע הכללי של טקסס, קודם תראו בלינק הראשון באיזו חברה מדובר ובלינק השני ההסבר של התובע על החברה והמוצר שלהם:

http://www.oag.state.tx.us/media/videos/play.php?image=051706biopill&id=188

http://www.oag.state.tx.us/media/videos/play.php?image=051706bio_news&id=189

5. אני שוב מבקש את סליחתכם ומבהיר לחלוטין שאין לי כל כוונה שהיא לפגוע או לקנטר, ואני מקווה שתתיחסו לדברי ברצינות ולא בצחוק וציניות.

אשמח לקבל כל תגובה עיניינית ורצינית בעלת בסיס עובדתי.

אגב, אני חבר בחברת FFI חודשיים וחצי לבד, ולי המוצר חוסך כ-18% בצריכת הדלק וכבר הרווחתי יותר מ-1000$ בזמן קצר זה, הצ'קים מגיעים כמו שעון!!!

מומלץ להוריד ולצפות בסירטון ההסבר של המהנדס באתר הישראלי: www.delek-israel.co.il בדף ההורדות.

ולכל האחרים העוסקים במלאכת השיווק הרשתי, די אם אומר לכם שתפסיקו לבזבז את זמנכם היקר ואת האנרגיות. השקיעו משאבים אלו בפגישות אישיות - זה יותר יעיל.

בברכה,
אהרון
;)

barak4*4
06-07-06, 18:43
גדול, גדול, גדול!! http://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_smile.gif http://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_mrgreen.gif

היום תקלתי לראשונה בשרשור זה, אחד הטובים שראיתי בשנים האחרונות.
מגדיר מחדש את המילים "דבקות במטרה", "עקשנות" ו"סוכני מכירות".
חבר'ה, אתם גדולים!
נראה לי שמהרחמים אני אקנה מכם גלולה, אתם פשוט לא מוותרים.
אגב, יש לכם גלולה שנותנים לכלב והוא מפליץ פחות? פשוט יש לי שני כלבים בבית והבונזו הורג לי את איכות החיים....

שאלה קצרה, איך כולכם משתמשים חדשים, שזה עתה נרשמו? או שזה לא ממש קשור?
בכל אופן, עלו והצליחו (ותרשמו לי 2 ארגזים של הגלולות, עם שיווק כזה, גם אני רוצה להצטרף לפירמידה).

אגב, רכישת אותם שני ארגזים של גלולות, מותנית ברכישת גומלין שלכם בחברה שלי.
אצלי בחברה, מוכרים מרק מיוחד וזול שנקרא "מרק כפתור" תטעמו ותופתעו.

חימושניק
06-07-06, 19:46
לכל מוכרי הגלולות/חלומות:

נמאסתם!!!

מתי תבינו שאתם לא רצויים בפורום הזה?

חנן-ג'יפולוג
06-07-06, 19:53
אני בהתחלה הייתי נגד השרשור הזה, ועכשיו אני דווקא מבסוט ממנו.

ככה כל הנוכלים מתרכזים לשרשור אחד, ולא פותחים לנו נושאים חדשים כאלה.

נמרוד
06-07-06, 22:15
(במקצוע שלנו אתם נקראים "הורסי החלומות")

זה אומר שהמקצוע שלכם הוא "מוכרי החלומות". אכן :-D

אני גאה להיות "הורס חלומות". נשמע טוב. נראה לי שאני אאמץ את השם, חזק יותר "מסוכן-מציאות", או "קול-ההגיון".

I'm the Dream Wrecker
I destroy dreams
:twisted:

ולכל האחרים העוסקים במלאכת השיווק הרשתי, די אם אומר לכם שתפסיקו לבזבז את זמנכם היקר ואת האנרגיות. השקיעו משאבים אלו בפגישות אישיות - זה יותר יעיל.

אם פגישות אישיות יותר יעילות, זה אומר שתעזבו אותנו בשקט? אני מקווה. גם אם לא, תפאדל, כמו שכתבתי לאחד מכם (לא סגור על השמות) באימייל - אתם מוזמנים ולא תמחקו כאן, מילה שלי.

הכתב טוען שהוא שאל מומחה שיבדוק זאת. מי הוא אותו מומחה, ואיזה ובמה בדיוק הוא מומחה??? לא כתוב! ג. הכתב טוען שבבדיקת המומחה הם קיבלו רק 4% חיסכון, מי נתן להם הנחיות כיצד לבדוק?

הנה עוד פאן של משחקי המילים שלכם. אתם מזמינים אותנו, הלקוחות הפוטנציאליים לבדוק את המוצר בעצמנו. מה אכפת לנו להמר על 90 שקלים? וכשמישהו כן בודק, אז אתה פוסל את התוצאות...

בוא אני אסביר (לא לך, לגולשים שלנו) איך יודעים מי דובר אמת - זה הרי בלתי אפשרי, כל אחד יכול לכתוב כל דבר. יודעים לא לפי התוכן, אלא לפי איפה פורסם. לדוגמא, אתר של חברת הטלויזיה ABC אמין עלי יותר מאשר אתר "פלונטר". על אותו משקל, דו"ח בדיקה אינו שווה את הנייר שעליו הודפס כאשר הוא מגיע מהיחצ"ן של החברה. אם המאמר היה מפורסם במגזין מדעי אמיתי כלשהו, ההתיחסות שלי היתה שונה לחלוטין. אבל שום ג'ורנל מדעי שעובר Peer Review לא היה יורק לכיוון של גלולת הקסמים של FFI.

ולסיום אני אחזור ואצהיר שוב שהמוצר שעומד בבסיס הפירמידה/שיווק רשתי הספציפית שלכם, גלולת חיסכון בדלק של FFI היא בלוף ואתם מוזמנים לתבוע אותי.

ronshiv
07-07-06, 00:25
בוא אני אסביר (לא לך, לגולשים שלנו) איך יודעים מי דובר אמת - זה הרי בלתי אפשרי, כל אחד יכול לכתוב כל דבר. יודעים לא לפי התוכן, אלא לפי איפה פורסם. לדוגמא, אתר של חברת הטלויזיה ABC אמין עלי יותר מאשר אתר "פלונטר". על אותו משקל, דו"ח בדיקה אינו שווה את הנייר שעליו הודפס כאשר הוא מגיע מהיחצ"ן של החברה. אם המאמר היה מפורסם במגזין מדעי אמיתי כלשהו, ההתיחסות שלי היתה שונה לחלוטין. אבל שום ג'ורנל מדעי שעובר Peer Review לא היה יורק לכיוון של גלולת הקסמים של FFI.

FOX21 מספיק אמין בשבילך? http://www.kxtu.com/Global/story.asp?S=5029321
לא?, ומה עם Auto Spectator? http://www.autospectator.com/modules/news/print.php?storyid=4808
גם לא? אמממממ.... ומה עם Auto-eSources.com? http://www.prnewswire.com/cgi-bin/stories.pl?ACCT=auto_e.story&STORY=/www/story/06-14-2006/0004380543&EDATE=WED+Jun+14+2006,+10:00+AM

עדיין לא? אז אוליי WACH57? http://www.wach.com/Global/story.asp?S=5029321
כנראה שזה לא מספיק משכנע, הא? אז אולי 24 ערוצי תקשורת,מדיה, ועיתונות נוספים???http://www.delek-israel.co.il/section_400.asp?carPos=hummer

ולסיום אני אחזור ואצהיר שוב שהמוצר שעומד בבסיס הפירמידה/שיווק רשתי הספציפית שלכם, גלולת חיסכון בדלק של FFI היא בלוף ואתם מוזמנים לתבוע אותי. [/QUOTE]

האם עדיין אתה חושב כך?

בברכה,
אהרון ;)

asafk
07-07-06, 00:32
EPA 511
שמעתם על זה?
התכנית של הממשל האמריקאי אומרת, בקצרה, שמי שייתן להם מוצר שחוסך בדלק, הם כבר ידאגו לעשות אותו מליונר.

עכשיו, עזוב לרגע את כל גופי התקשורת.

למה הגלולות לא הוגשו לבדיקת הEPA ??

אסף.

ronshiv
07-07-06, 00:43
ציטוט:

למה הגלולות לא הוגשו לבדיקת הEPA ??

תראה את הסרטון של המדען\מהנדס (הלינק נמצא בהודעה הראשונה שכתבתי) הוא עונה על כך

בברכה,
אהרון ;)

asafk
07-07-06, 00:46
אין לי כוח לראות סרטונים. אני בטוח שראית את כולם- תשובה יש?

אסף.

ronshiv
07-07-06, 00:46
אגב,

MPG-Cap™ נרשם ב-EPA שבדק וסקר את דו"חות המחקר שהוגש על ידי FFI ועקב זה רשם את המוצר (מס' אישור #201220001 ).

בברכה,
אהרון
;)

asafk
07-07-06, 01:06
EPA registation אומר רק שהחומר לא מסוכן לבני אדם ולסביבה. גם אם היית משווק כדור פלסטיק חלול ומבטיח שהוא חוסך דלק אם רק תשים אותו מעל המיטה בלילה לפני הנסיעה, היית מקבל עליו רישום בEPA אם היית מבקש.
אני שואל ספציפית על תכנית EPA 511 שבודקת מוצרים שמיועדים לחסכון בדלק. אין בדיקה של המוצר שלכם שם. למה?

אסף.

(ולמי ששואל על מה מדובר):
The Motor Vehicle Information and Cost Savings Act (MVICSA) requires that, in
response to certain requests, the U.S. Environmental Protection Agency (EPA) evaluate fuel
economy retrofit devices and publish a summary of each evaluation in the Federal Register.
EPA evaluations are originated either 1)upon request of the Federal Trade Commission,
2) in response to a need identified by the EPA Administrator, or 3) upon the application of a
manufacturer of a retrofit device and after that application has been carefully reviewed to assure
it is consistent with established criteria. These studies are designed to determine whether the
retrofit device increases fuel economy and/or decreases emissions and to address whether the
advertised representations made with respect to the device are accurate. The results of such
studies are set forth in reports such as this one. This Vitalizer III device evaluation was requested
by the manufacturer. The EPA did follow-on testing to respond to Agency data needs.
NOTICE
Technical reports do not necessarily represent final EPA decisions or positions. They are
intended to present technical analysis of issues using data which are currently available. The
purpose in the release of such reports is to facilitate the exchange of technical information and to
inform the public of technical development which may form the basis for a final EPA decision,
position, or regulatory action.

ronshiv
07-07-06, 01:10
אגב אסיים את תפקידי בפורום זה בחומר למחשבה- סיפור אמיתי.

בעולם היהדות לפני כמאתיים שנה פלוס, חי לו באירופה יהודי בשם ר' יונתן אייבשיץ.
כבר מקטנותו הוא נתגלה בחריפותו השיכלית.
המלך, ששמע עליו והתקשה להאמין בכך, הזמין אותו לארמונו.
בתאריך ובשעה המיועדת הופיע הילד בן ה-9 בארמונו.
התפלא המלך על כך מכיוון שלא נתן לו שום הוראה על כך ושאלו, איך הגיע לארמונו?
ענה הילד ששאל אנשים בדרכו שהורו לו להיכן ללכת והצביעו לכיוון הארמון.
אם כך, אמר המלך, הרי שהלכת לפי דעת הרוב, נכון?
נכון! ענה הילד.
אם כן, אמר המלך, הרי לך שישנם רוב של גויים בעולם ומיעוט של יהודים ומדוע אינך הולך אחר הרוב??
שמח המלך על לכידתו את הילד בלשונו.
אך הילד החריף בשיכלו ענה בפשטות:
כאשר אינני יודע את הכיוון לארמון אז כמובן שאלך אחר הרוב שיורו לי איך להגיע.
אך כאשר הנני יודע בבירור שהדרך לארמון הינה בפנייה ימינה, אז אפילו אם 1000 איש יגידו לי שהדרך לארמון היא בשביל השמאלי, לא אשמע להם...
וכך הבין המלך שילד יהודי בן 9 גבר בחוכמתו עליו ושלחו לדרכו בכבוד.
זהו קמצוץ קטן מגדולתו וחריפותו של ר' יונתן אייבשיץ.

מה אני רוצה לומר לכם, חברים?(אם המסר עדיין לא הובן)
כמו שלא אוכל להגיד לכם על שחור שהוא לבן ולהיפך!
אם לא הייתי מכיר את תחום השיווק הרישתי ואת החברה שבה אני נמצא ואת יעילות מוצריה, אז אכן אתם צודקים ועליי ללכת אחרי הרוב, ולשמוע בקולכם.
אך כשאני יודע בבירור ובוודאות שהמוצר אכן יעיל ופועל, ותחום השיווק הרשתי הוכיח עצמו מעל 60 שנה וכאשר חברות ענק בתחום המזון,הייטק,מחשבים,קוסמטיקה,רפואה ובריאות ועוד (קראו את הספר הגל הרביעי בהוצאת איגוד לשכות המסחר בישראל, שמם של חברות ענק מוכרות,מופיעים בספר הזה, ותתפלאו לגלות שהם עובדים כך כבר יותר מ-30 שנה) משווקות במקביל בשיטה שהוכיחה עצמה כיעילה. אז אפילו מיליון אנשים כמוכם שיבואו להוכיח לי ולומר לי שאני טועה כאן, לא אקשיב לכם.
מכיוון שאני בדקתי ויודע שזה פשוט עובד. נקודה.

בברכה, ולילה טוב לכולכם והמשך חיים ניפלאים לכולם :razz:
אהרון

asafk
07-07-06, 01:13
אסיים את תפקידי בפורום זה

בבקשה לא... תישאר...

אסף.

ronshiv
07-07-06, 01:28
אחרון חביב,
לאסף,
אגב אתה מודע לכך שבפירות והירקות שאתה מכניס לגופך יש חומרי הדברה מסוכנים,רעילים ומסרטנים. מעניין אם מעולם שאלת האם יש תקן כלשהוא על כך?

אגב, יש! וזהו האבסורד הגדול!!! שיש תקן על חומרים מסוכנים אלו! :lol:

אתה רוצה תשובה? אז תתאמץ קצת ואל תתחמק, צפה בסירטון ותקבל תשובה, כך תעיד לעצמך גם על רצינותך בבדיקת העיניין באובייקטיביות.
תהיה כנה עם עצמך ובישבילך, אני לא מבקש שתשתמש או שתצטרף אלינו.
אני מבקש רק תבדוק באמת וברצינות, את הנתונים, את הסירטון, תהיה חוקר. ואם אתה צודק תפרסם זאת, אך אם טעית חזור בך מדבריך הקודמים.
אני מקווה שתהיה מספיק אמיץ לשם כך.

אגב, אני מגנה כל פירסום שהוא של מוצר המשווק בשיווק רשתי בפורומים ,צ'טים וכדומה. זהו מעשה באמת טיפשי.
זה כמו לירות מבלי ליראות! מה גם ששיטת שיווק זו דוגלת באמינות וכנות, ומבוססת על מיסוד השיטה מפה לאוזן בין מכרים וחברים, כי מכיוון שככל שאינך מכיר אותי אתה תפקפק באמינותי.
וזה שאני כן הזכרתי את עצמי ואת החברה כאן, זה מפני שהרגשתי חובה קטנה להגן עלי ועל החברה(אף על פי שאני לא הדובר שלה) ועל השיטה בכלל.

לילה טוב
בברכה,
אהרון

asafk
07-07-06, 01:58
התאמצתי. קראתי. ראיתי. אף אחד לא מסביר איך הפלא עובד. רק משפטים שיווקיים "משפר את הבעירה", "מצפה את המנוע" וכו. מצגות מאוד יפות שלא אומרות כלום. לא ראיתי הסבר אחד מדעי בכל ערמות החומר שיש באתר. איך זה עובד? התשובה תמיד מורכבת ממלים ארוכות וחסרות חשיבות. ממש לא דו"ח מדעי. גם העדויות של מי שהמוצר חסך לו ככה וככה מיילים לגלון הן לא דו"ח מדעי.

כל זה חסר חשיבות. אם היה אישור של תכנית 511 של EPA הייתי רץ וקונה את המוצר.

אבל אל תדאגו, יש מספיק כאלה שיקנו, ואפילו ידווחו על חיסכון בדלק, שאולי הוא אמיתי, כי אחרי שנהיים מודעים לצריכת הדלק לוחצים פחות. רק תעשו את המכה מהר, לפני שכולם ידעו שזה בולשיט. אנחנו כנראה לא לקוחות שלכם, אבל תישארו.

ולגבי שיווק רשתי- אין לי שום בעיה עם שיווק רשתי, כל עוד יש מאחוריו מוצר ולא רק מילים.

אסף.

tzagi
07-07-06, 03:11
Asaff,
Forget about the EPA cert
Even if they had one all that means that the product has ne effect on emmissions(ZEHUM AVIR)

Aharon,
The product might be new to you, but it been around for a long time,
allways in the underground, never legit!
And mind you I'm not going to claim the product doesnt work
or that those who sell it are a bunch of thieves
I believe that you guys actualy believe that the product actualy work , and thats fine.
After all, the majority of this earth believes that they are going to get 72
virgins when they kill the infedels:-)
Here is my challange to you

Every chemical product sold in the US must have a MSDS
Also...A product that can do as they claim has to have a patent number

After all, if there is no patent number any moron with a chemisty set can break the product down and copy it......can't have that!

I spent hours of searching and found nothing

Maybe you can help us out and provide us with the MSDS number and the patent number......
If you can take the time of cource.

plonter
07-07-06, 08:27
פעם שיהיה לכם אוטו ו 90 ש"ח להקריב על מזבח הניסויים תוכלו לנסות את המוצר בעצמכם. ועד אז (והיו פה כל מני ציטוטים מהמקורות) "אין חכם כבעל ניסיון".

לי זה עובד. לכל מי שאני מכיר זה גם עובד ושיווק רישתי עובד לחברות ענק כמו Tupperware והמון אחרות. ואין כמו "חבר מביא חבר" כדרך שיווקית.

וכשבוחנים מוצר כדאי לנסות אותו לפני ולא לקחת וורד ולבחון אותו במילים אלא במעשים.

יאללה נמרוד וחבריו. בזמנכם הפנוי נסו (אולי לאסוף מחברי הפורום שקלים כדי להגיע למליונים הדרושים כדי לבצע מבחן ?) ואשמח לתת הנחה חד פעמית על המוצר (לא. לא בחינם) כדי שתנסו ואז נראה מה יהיה כתוב בשירשור הזה.

עד אז הכל דיבורים (לפחות תוכנית הטלויזיה בשם הזה היתה מעניינת).

והכל בחיוך

יריב

ronshiv
07-07-06, 14:44
ציטוט:

Aharon,
The product might be new to you, but it been around for a long time,
allways in the underground, never legit!

נכון, המוצר קיים כבר יותר מ-20 שנה בשימוש צבא ארה"ב ו-NASA. המדען\מהנדס שפיתח היה עובד של הצבא ונאסא. רק לאחרונה הוא יצא לשיווק בשוק האזרחי.

ציטוט:

Every chemical product sold in the US must have a MSDS
Also...A product that can do as they claim has to have a patent number

After all, if there is no patent number any moron with a chemisty set can break the product down and copy it......can't have that!

I spent hours of searching and found nothing

Maybe you can help us out and provide us with the MSDS number and the patent number......
If you can take the time of cource.[/QUOTE]

ישנו אישור MSDS שמספרו 29CFR 1910.1200
לצפייה בטופס: http://www.delek-israel.co.il/doc/material_safety_data.pdf

לגבי הפטנט:
א. הפטנט שייך לאותו האדם שפיתח את התרכובת.
http://patft.uspto.gov/netacgi/nph-Parser?Sect1=PTO2&Sect2=HITOFF&p=1&u=%2Fnetahtml%2FPTO%2Fsearch-bool.html&r=6&f=G&l=50&co1=AND&d=PTXT&s1=mpg&s2=caps&OS=mpg+AND+caps&RS=mpg+AND+caps
ב. סימן מסחרי רשום- תראה למי זה שייך http://tess2.uspto.gov/bin/showfield?f=doc&state=ukktbg.2.1
ג. הוגשה בקשה לפטנט ע"י החברה על המוצר בצורתו הנוכחית. (מה שנקרא פטנט פנדינג) והוא נמצא בתהליכי אישור.

אני מאד מקווה שעזרתי
בברכה,
אהרון :wink:

kd2
07-07-06, 15:14
אתם מתחמקים כל הזמן.
MSDS משמש בעיקר לצרכים רפואיים ולא מעיד על שום דבר.
גם פטנט רשום , גם אם יוכיחו שצריכת הדלק ירדה באחוז בודד אחד אפשר לרשום את זה כפטנט.
אולי שמישהו יחסום כבר אנשים כאלו...
מזכיר לי את התוספים הקרמיים ואבקות הקסם לשמן...

kd2
07-07-06, 15:16
תיקון :
" MSDS משמש בעיקר לצרכים רפואיים , הוראות השימוש ובטיחות השימוש "

רפי 33
07-07-06, 15:32
היי
זו היתה תגובתי באתר השטח הישראלי, עוד לפני שקראתי שרשור זה.
כנראה שנסיון של שנים מקנה סוג של הבחנה ברמאויות.

"גם בתור בדיחה, זה עצוב מאד.
כמה אינפנטילים יכולים להיות כדי להאמין לסיפורי פוגי.
ולא מעבדות נאסא יעזרו".

מענין, שלאחר תגובתי זו, אין שם פוצה פה ומצפצף בנידון !!!

רפי 33
07-07-06, 15:52
היי
אגב, כנראה לא סתם בחרו בנפתלין.
אחד החומרים הבודדים בעל תכונת "המראה" כימית.
אולי אתו הרכבים ימריאו (ואם לא, לפחות המכירות).

asafk
07-07-06, 16:17
המוצר קיים כבר יותר מ-20 שנה בשימוש צבא ארה"ב ו-NASA. המדען\מהנדס שפיתח היה עובד של הצבא ונאסא. רק לאחרונה הוא יצא לשיווק בשוק האזרחי

המוצר מעולם לא היה בשימוש סדרתי בצבא ארה"ב או בנאסא. תן לי הוכחה אחת שכן. (ואני מכיר טוב מאוד את המוצרים בתחום הרכב של הצבא האמריקאי. עבדתי בזה לא מעט שנים...). אתה זורק משפטים שאתה יודע שקשה להוכיח שהם לא נכונים. אבל כאן אתה טועה- כאן חובת ההוכחה עליך. הוכחה היא לא "בשבילי זה עובד", כי אתה לא תקנה ממני משחה שמורחים על אצבעות הרגליים והיא מאריכה את הזין ב5 ס"מ, רק בגלל שאני אומר לך שבשבילי זה עובד, נכון?
בינתיים אתם ממשיכים להתחמק מלתת הוכחות אמיתיות ומתחבאים מאחורי משפטי שיווק נבובים.

אסף.

ronshiv
07-07-06, 17:32
תיקון :
" MSDS משמש בעיקר לצרכים רפואיים , הוראות השימוש ובטיחות השימוש "

Tridon Communications
Hewlett-Packard Company
ועוד
אם הם ממש מייצרים תרופות.... למה גם הם רשומים שם???

MSDS-Material Safety Data Sheets

לא medical...

כמו שאמרתי בתחילה - ב ו ר ו ת !

;)

Bulldog
07-07-06, 19:08
אין ספק שזה יותר מצחיק מדיונים של ילדי ה"עשרה" למינהם שרוצים באגי לחופש.

אגב בורות.

אני כמעט בטוח שדווקא בורות הוא מה שאתה מחפש אצל לקוחות / קורבנות פוטנציאליים שלך.
כאלה שאומרים להם שזה עובד והם ישר רצים וקונים ממך ארגז.

חימושניק
07-07-06, 19:26
זה ה-MSDS הכי מאולתר שראיתי בחיי...

אלון_ק
07-07-06, 19:51
דממה, בורים ועמי הארץ. הכיצד תהינו להרים ראשכם והוא ריק מכל וכל? האם אדון רון-שיב לא מחל מכבודו, הניח לעיסוקיו הרמים וירד אליכם, עם הארץ, כדי להאיר עינכם בנושא שהוא האורים והתומים בו?

הכיצד נזקף ראשכם? הלא עומד מולכם אדם משכמו ומעלה שבמו עיניו ראה את נס האלוהים? כיצד תהינו לסקול את נפשו ומוצריו באבני המדע חסרות התועלת? מי אתם שתזקפו ראשכם בהתרסה כזו?

בתרי זוזי מוכר לכם בחיר האלוהות הזה את מוצריו, תרי ולא יוסיף עוד. על רמאות נחה דעתכם? מאיזו זכות? הלא מכונות אלו הן בריאת האלוהים, נס, אור זוהר בספר האנושות הפתוח. אלו אינן מכונות השטן אשר נבנו בידי מהנדסי מכונות ורכב כופרים ואף אם היו הרי שאתם, הבורים, אינכם אף משתייכים לזן האחרון ולפיכך אין בזכותכם להעביר דין! בושו והכלמו לכם, ניסים מופיעים לעינכם ואתם כופרים בהם בחוסר אמונתכם, דינכם גהנום.

אופסי, הייתם הולכים לגהנום גם ככה. הוד קדושתו שכח לרגע שאותם בורים ועמי הארץ הם אותם כופרים שבונים את המכונות שהוא מתעקש לבלבל לנו בשכל עליהן...

רון, יש לך מושג למי אתה מנסה למכור את הקישקושים שלך כאן? כדאי, שכן אני במקומך לא הייתי ממהר לקרוא לרוב האנשים שהגיבו לך "בורים"... :-D

lior_b.s
07-07-06, 20:08
לכל המיכאלים ולכל המשווקים של קפסולת הפלא....
אני מוכן לתת לכם להנות מהספק שאני מאמין לכל מילה שאתם אומרים,נניח שאני מוכן לנסות את הקפסולה על חשבוני, ברכבי הפרטי....
עכשיו:
אתם מוכנים להחזיר את הכסף אם זה לא עובד??
אתם מוכנים להאמין לי אם אני אגיד לכם שזה לא עובד???

הרי אם אתם כ"כ בטוחים במוצר והוא עובד אז מן הסתם שאני ארצה לקנות עוד, לא כך?

ליאור

רפי 33
07-07-06, 20:17
זה ה-MSDS הכי מאולתר שראיתי בחיי...

מה לעשות, לפחות כאן, צודק רון. (בפרוש ר"ת)

מאיר רוטברג
07-07-06, 20:55
המוצר מעולם לא היה בשימוש סדרתי בצבא ארה"ב או בנאסא. תן לי הוכחה אחת שכן. (ואני מכיר טוב מאוד את המוצרים בתחום הרכב של הצבא האמריקאי. עבדתי בזה לא מעט שנים...). אתה זורק משפטים שאתה יודע שקשה להוכיח שהם לא נכונים. אבל כאן אתה טועה- כאן חובת ההוכחה עליך. הוכחה היא לא "בשבילי זה עובד", כי אתה לא תקנה ממני משחה שמורחים על אצבעות הרגליים והיא מאריכה את הזין ב5 ס"מ, רק בגלל שאני אומר לך שבשבילי זה עובד, נכון?
בינתיים אתם ממשיכים להתחמק מלתת הוכחות אמיתיות ומתחבאים מאחורי משפטי שיווק נבובים.

אסף.

רגע , התחלת לעסוק בשיווק רישתי??????????.(שם ענק לפרמידה לטיפשים)

אחד השרשורים הכי משעשעים בזמן האחרון

חימושניק
07-07-06, 21:02
למען הסר ספק:

MSDS = Material Safety Data Sheet

ויש לדברים האלה צורה ספציפית ותוכן מחייב (כגון מספר או"ם ועוד אי אלו פרטים חשובים) בנוגע לבטיחות של החומר ולסיכונים הבריאותיים שבו.

ב-MSDS של הגלולות אין את המידע הרלוונטי, ולכן אני חושד שהוא "מאולתר" ולא אמיתי.

tzagi
07-07-06, 23:17
Quote:

ב-MSDS של הגלולות אין את המידע הרלוונטי, ולכן אני חושד שהוא "מאולתר" ולא אמיתי.

A real MSDS will have a real MSDS number, right in the heading of the document
The number provided(not in the document is a form number for a hazard communications sheet, That is not a real MSDS number

You guys can do much better!!!!!!!
Did you bother reading the patent????????????

Its for a fuel interface device using copper and plastic discs
What the hell does it have to do with the fuel caps?

Quote:
המדען\מהנדס שפיתח היה עובד של הצבא ונאסא

Thats news to me...last I heared it was Russian technology
and the poor Russian scientist sold it to the Americans for a bowl of borsct.

Quote:
המוצר קיים כבר יותר מ-20 שנה בשימוש צבא ארה"ב ו-NASA

It must have been one of our best kept national secrets
All the info and the documents regarding the use of the product by the US governmant must be kept in area 51 in Nevada just next to the Rosewell space ship

Quote:

רק לאחרונה הוא יצא לשיווק בשוק האזרחי.

Hmm.....So all those "other fuel pills"
that been sold in back of magazines in the 70's
must have been fake...
interesting..

Come on guys.....keep them coming!
lets see some more documents
.

נמרוד
08-07-06, 00:02
רונשיב - אתה מתחיל למתוח את הסבלנות אפילו שלי.

מסמך הMSDS שהצגת אינו אמיתי, והפטנט שקישרת אליו כלל לא קשור, הוא מדבר על איזשהו מתקן חסכון בדלק אחר לגמרי ולא על גלולות. אתה בכלל קראת את הקישורים שאתה זורק כאן או שאתה סתם מזלזל באינטליגנציה שלנו?

בתור מנהל הפורום, אני לא חייב לתת לך את הבמה הזאת אם אתה מתעקש להמשיך ולזרות חול בעיניים. ראה הוזהרת.

tzagi
08-07-06, 01:01
Nimrod the hun

you dream destroyer

I beg of you.....let them talk
Just imagine that someone that knows nothing about the subject is reading this thread......it contains allot of usefull information, without this thread they will be geting nothing but Stalin style propaganda
I dont think anybody is challanging "our"
intelligence

They are just showing the level of their's.

And that is a good thing

Asaf.....regarding your magic cream
Can I get a case?
Not for me of cource...for my...
friend

asafk
08-07-06, 18:00
בוודאי ג'ו. שלחתי לך קופסה. זה עובד. תאמין לי. אשתי לא מפסיקה לחייך. ואם תאמין מספיק חזק, תוכל להקים אתר אינטרנט ולטעון בו שזה עובד. ולמכור לחברים שלך בשיטת הפירמידה (סליחה, שיווק רשתי). וואלה. סחבק הולך להיות עשיר. או שלא.

אסף.

kd2
08-07-06, 22:30
אם אתה לא חושב ש MSDS קשור בין היתר לצרכים רפואיים ( בעצם אני לא מאשים אותך כי אתה מפיץ כאלו מזוייפים :? ) אז אני בור... איך אומרים "אחושילינג"!

ronshiv
09-07-06, 00:06
לאסף,
אתה יכול להראות לי תוסף דלק כל שהוא (ואפילו K-44 כמדומני שקוראים לו כך) שיש לו את אישור EPA511?

ל-KD2,
עכשיו אמרת נכון. "בין היתר"!

;)

ronshiv
09-07-06, 00:13
אגב, אני בטוח שאתם מודעים שמאוד כדאי לחברה לזייף מסמכים כגון אלו של ה-MSDS.
זה גם מאוד הגינוי שהם יעשו זאת.
:p

ronshiv
09-07-06, 00:14
אגב, אני בטוח שאתם מודעים שמאוד כדאי לחברה לזייף מסמכים כגון אלו של ה-MSDS.
זה גם מאוד הגינוי שהם יעשו זאת.
:p

הגיוני

ronshiv
09-07-06, 00:24
רונשיב - אתה מתחיל למתוח את הסבלנות אפילו שלי.

מסמך הMSDS שהצגת אינו אמיתי, והפטנט שקישרת אליו כלל לא קשור, הוא מדבר על איזשהו מתקן חסכון בדלק אחר לגמרי ולא על גלולות. אתה בכלל קראת את הקישורים שאתה זורק כאן או שאתה סתם מזלזל באינטליגנציה שלנו?

בתור מנהל הפורום, אני לא חייב לתת לך את הבמה הזאת אם אתה מתעקש להמשיך ולזרות חול בעיניים. ראה הוזהרת.

האם אתה הוא נמרוד מלר? :shock:

asafk
09-07-06, 00:29
לאסף,
אתה יכול להראות לי תוסף דלק כל שהוא (ואפילו K-44 כמדומני שקוראים לו כך) שיש לו את אישור EPA511?

;)

לא. וזה רק מסיבה אחת- הם לא טוענים לחיסכון בדלק.

אגב- מצפיה נוספת בסרט ששלחת אותי לצפות בו, הבנתי שה"מדען" אומר (בסמינר לאנשי מכירות של העייסק הזה) לאנשי המכירות לא לומר שהקסם חוסך יותר מ10% בתצרוכת הדלק. אז אני חושב שאנשי המכירות הישראלים גם צריכים להסתכל ביתר עיון על הסרט... (נזרקו כאן מספרים בין 18 ל30 אחוז....)

אסף.

ronshiv
09-07-06, 00:54
לא. וזה רק מסיבה אחת- הם לא טוענים לחיסכון בדלק.

אגב- מצפיה נוספת בסרט ששלחת אותי לצפות בו, הבנתי שה"מדען" אומר (בסמינר לאנשי מכירות של העייסק הזה) לאנשי המכירות לא לומר שהקסם חוסך יותר מ10% בתצרוכת הדלק. אז אני חושב שאנשי המכירות הישראלים גם צריכים להסתכל ביתר עיון על הסרט... (נזרקו כאן מספרים בין 18 ל30 אחוז....)

אסף.

נכון, וזה כתוב גם באתר, ממוצע של 10% חיסכון על פי בדיקות המעבדה שהתבצעו.
מה שאני טוען (וגם בחברה) שזה חוסך יותר זה בעקבות תוצאות של משתמשים פרטיים בארץ ובעולם.

asafk
09-07-06, 01:02
שמע... אני לא יודע את אתה באמת מבין מה צריך לעשות בשביל לחסוך אפילו אחוז אחד בצריכת הדלק, שלא לומר 10%. אז יותר מזה...?? גם מי שמציג נתון של 10% אוטומטית נשמע לי שרלטן, אז יותר? לא להגזים- זה מבריח אנשים שהם מספיק מטומטמים להאמין לנתון של 10%, אבל לא ליותר מזה.

ואתה עדיין מתחמק מלענות לי על EPA 511, שאם המוצר חוסך כמה שאתה אומר שהוא חוסך, הEPA היה אמור לאחר בדיקה במסגרת התכנית הזו לחייב את חברות הדלק להוסיף את המוצר לדלק כבר בתחנה.

אסף.

tzagi
09-07-06, 01:18
Quote:
הEPA היה אמור לאחר בדיקה במסגרת התכנית הזו לחייב את חברות הדלק להוסיף את המוצר לדלק כבר בתחנה.

Nah
That whould make sense
But common sense is not allowed in the US (federal)
government
So it wont happen anyway.

ronshiv
09-07-06, 01:21
לכל המיכאלים ולכל המשווקים של קפסולת הפלא....
אני מוכן לתת לכם להנות מהספק שאני מאמין לכל מילה שאתם אומרים,נניח שאני מוכן לנסות את הקפסולה על חשבוני, ברכבי הפרטי....
עכשיו:
אתם מוכנים להחזיר את הכסף אם זה לא עובד??
אתם מוכנים להאמין לי אם אני אגיד לכם שזה לא עובד???

הרי אם אתם כ"כ בטוחים במוצר והוא עובד אז מן הסתם שאני ארצה לקנות עוד, לא כך?

ליאור

ישנה התחייבות של החברה על המוצר ל-30 יום, שאם אתה לא מרוצה מכל סיבה שהיא תחזיר את המוצר ותקבל את כספך חזרה.

אף אחד לא צריך את האישור שלך! ישנם מספיק בדיקות מעבדה ומחקרים התומכים במוצר.

אני בטוח שאם תיישם את ההוראות לבדיקה, ללא שום ספק אתה תופתע מהתוצאות שתקבל. ;)

tzagi
09-07-06, 01:24
Aharon

You made the claim the the caps have been used by the US Army/NASA
Can you provide ONE piece of evidence to back up that claim?

Just one....please

Your credibility is on the line here..:-)

ronshiv
09-07-06, 01:32
Aharon

You made the claim the the caps have been used by the US Army/NASA
Can you provide ONE piece of evidence to back up that claim?

Just one....please

Your credibility is on the line here..:-)

The technology for the FFI fuel products was developed prior to 1975. At that point the product was being trialed as a solid rocket booster additive for the NASA space program; as well as a fuel system treatment for the major automotive manufacturers. Over the years, there has been a great deal of research and testing conducted on the product. In fact, according to the inventor the MPG- Boost (liquid) has over 300,000,000 miles of testing.

the data and information is privileged and requires permission to be released. FFI hopes to release more information as time goes on.

זאת תגובת החברה לשאלה דומה ששאלתי אותם לפני שהתחלתי לשווק זאת

asafk
09-07-06, 01:35
טוב... אם הוא אומר- אנחנו מאמינים.

according to the inventor the MPG- Boost (liquid) has over 300,000,000 miles of testing.

;) ;)

אסף.

ronshiv
09-07-06, 01:37
טוב... אם הוא אומר- אנחנו מאמינים.

;) ;)

אסף.

עדיין לא ענית לי,

האתה הוא אסף מלר?

ronshiv
09-07-06, 01:38
עדיין לא ענית לי,

האתה הוא אסף מלר?

סליחה התבלבלתי, השאלה מופנית לנימרוד...

tzagi
09-07-06, 05:01
Quote:
עדיין לא ענית לי,

האתה הוא אסף מלר?

Asaf,
stop avoiding the issue
Everybody knows you are THE
Asaf Meller!!!!!!!

The one and only

Man...
You guys are up early
אצלינו באמריקה יושנים עד שמונה בבוקר
אבל אנחנו עצלנים.

Aharon...
Maybe you dont know how the federal government operates..
When military technology is release to the civilan market
Examples:
Radar, Kevlar, GPS,air bags trigering, and many many more
the documentation(most of it)
also becomes public record

Quote:
the data and information is privileged and requires permission to be released

Bull$hit
I'm sorry.....things just dont work that way!
I know you want to believe them, but that story has so many holes in it....
It makes swiss cheese look solid

Any body can make fantastic claims
but without documentation YOU
are puting your reputation on the line
How does anyone suppose to believe anything you say
if your mouth writes checks your ass can't cash?
Sorry,Let me translate that to English
:
Dont make claims you can't support,
Just becouse someone told you so doesnt make it true, or right
.
שבוע טוב

נמרוד
09-07-06, 09:55
אני נמרוד מלר, אכן.

* אגב קיבלתי פניות בפרטי ששואלות למה אנחנו צריכים לתת במה בג'יפולוג לפארסה הזאת. אז התשובה היא שאנחנו מתכוונים לאסוף את כל ההתכתבות המשעשעת הזאת לכתבה אחת מסודרת שתעלה באתר שתקפוץ חזק בגוגל בתור אזהרה לקורבנות פוטנציאליים. באנגלית יש מספיק אזהרות כאלו, בעברית עדיין לא.

lior_b.s
09-07-06, 10:04
ישנה התחייבות של החברה על המוצר ל-30 יום, שאם אתה לא מרוצה מכל סיבה שהיא תחזיר את המוצר ותקבל את כספך חזרה.

אם אני מנסה וזה לא עובד , איך אני אמור להחזיר את זה בדיוק???

אף אחד לא צריך את האישור שלך! ישנם מספיק בדיקות מעבדה ומחקרים התומכים במוצר.

לא התכוונתי לתת לך אישור, אתה מנסה לשכנע פה אנשים, אני מוכן להיות שפן נסיונות, אם עובד אני אכתוב פה בגדול כל יום כמה חסכתי, אם לא אתה מפסיק לנסות...הולך??

אני בטוח שאם תיישם את ההוראות לבדיקה, ללא שום ספק אתה תופתע מהתוצאות שתקבל. ;)

את זה הייתי רוצה שתפרסם, את ההוראות לבדיקה....אם הן לא כוללות שינוי בסגנון הנהיגה אלא מבטיחות חסכון צריכת הדלק מבלי שאני אצטרך ליסוע כמו סבתא (אני במילא נוסע ככה :grin: )..אז שוב, אני מוכן לנסות בתנאי שאתה מתחייב להחזיר את הכסף אם אני אומר שזה לא עובד...אני לא רואה דרך להחזיר את המוצר אחרי שימוש...זה אמור להתמוסס במיכל לא??

ליאור

צביקהר
09-07-06, 10:36
השרשור הנ"ל משעשע ביותר ומזכיר לי מבצע מכירות שערכה אחת מיצרניות מסנני המים.

יום אחד מופיע בדלת ביתנו סוכן מכירות של החברה הנ"ל ומציע לנו, ללא תשלום, לבדוק את איכות המים בביתנו.

במחשבה ראשונה רציתי לשלוח אותו לכל הרוחות אך במחשבה שנייה החלטתי לחזות במופע של ה"קוסם" הצעיר.

הלה ביקש מאישתי כוס מי ברז, נטל את הכוס ואמר "אין לכם מושג מה מכילים המים שאתם שותים", שלף אלקטרודות נחושת וחיבר לחשמל.

בארשת פנים של מדען גימגם משהו על אלקטרוליזה ופרוק המים.

תוך כדקה המים הפכו ירוקים מתחמוצת הנחושת.

ה"קוסם" הצעיר הציג בגאווה את כוס המים והכריז "כך נראים המים שאתם שותים".

לאחר שסרב לטעום מתמיסת האלקטרודות שלו שלחנו אותו לכל הרוחות.

צביקה

ronshiv
09-07-06, 10:54
אני נמרוד מלר, אכן.

* אגב קיבלתי פניות בפרטי ששואלות למה אנחנו צריכים לתת במה בג'יפולוג לפארסה הזאת. אז התשובה היא שאנחנו מתכוונים לאסוף את כל ההתכתבות המשעשעת הזאת לכתבה אחת מסודרת שתעלה באתר שתקפוץ חזק בגוגל בתור אזהרה לקורבנות פוטנציאליים. באנגלית יש מספיק אזהרות כאלו, בעברית עדיין לא.

עכשיו הכל מובן! תהיה גבר ותפרסם יחד עם זאת גם את דברי הבאים:

אינטרסים ומה שמעבר להם...

מי אתה נמרוד מלר?

למי שאינו יודע, נמרוד מלר הוא כתב זוטר במדור הזניח the driver שבעיתון הארץ.
פרובוקטור נודע.
כשהוא שמע על הכדורים הללו, הוא החליט לנסות ולהביא יוקרה למדורו ולעיתון ע"י כך שהוא יוצר "חשיפה" של תרמית. בכך הוא יקדם עצמו בסולם העיתונות כתחקירן או משהו דומה.
כשהוא הבין שהמוצר משווק בשיווק רשתי הוא יצא מגידרו כדי להוכיח שמדובר בתרמית, מכיוון שהוא אנטי-MLM מושבע, והציב תנאים למפיצים הראשיים בארץ ואולטימטום עם איומים על שאם לא יקבל תשובות הוא יכפיש את שמם ושם החברה במדור הזניח שלו.(בכוח של חובת הציבור לדעת)
אותם מפיצים קישרו אותו עם נציגה ממשרדי החברה בארה"ב שהתכתבה איתו במיילים ושלחה לו מסמכים מתאימים וכו'...
נמרוד התעקש ולא היה מוכן לקבל שום הסבר(כנראה בגלל הרבה דעות קדומות על עסק זה, ובגלל האינטרסים האישיים שלו 'להציל את הציבור'), דחה כל מסמך ואפשרות של ראיון אישי עם אחד המהנדסים האחראים על המוצר ויצורו.
נמרוד היה נחוש בהחלטתו לפרסם כתבה שלילית (שהרי ידוע חדשות טובות הן חדשות רעות) שתעלה את יוקרתו בפני מנהלי ועורכי העיתון.
נמרוד אף קיבל את תגובת מנכ"ל החברה באופן אישי, והתעלם ממנה לחלוטין. ורק בגלל התערבות העורך שלו יואב, פרסם בעל כורכו בשני משפטים את תגובת החברה.
בסופו של דבר חלומו של נמרוד נגוז לעת עתה, מכיוון שהכתבה בהחלט היתה אנמית ולא מרעישה.
אך דעתו עדיין "להוכיח" בכל דרך(כל הדרכים כשרות במלחמה) ולפרסם כתבה שלילית ואנטי אובייקטיבית.
נמרוד מלר היקר, עכשיו כשהציבור כאן באמת יודע מי אתה ומהם מניעייך, אוכל להוסיף שישנו מדור רציני בסדר גודל ענק בתחום הרכב בארץ שכרגע מבצע תחקיר על המוצר ובדיקות מעבדה ושטח פרטיות, מול הנחיות החברה (מה שהוצע גם לך לעשות ע"י החברה ולא הסכמת) והם מופתעים מהתוצאות לטובה.
ואתה אוכל את עצמך, שמרוב הלהיטות שלך כגורם שלילי, פיספסת כתבת 'תגלית' שתפורסם בקרוב ע"י מדור מוסמך אמיתי ואובייקטיבי. והמדור שלך.... נשאר אנמי וזניח כמו שתמיד היה ויהיה....
אגב, מידע נוסף שלא הזכרת בשום מקום הוא העובדה שהציגו בפנייך שהמוצר נמצא בתהליכי אישור של מכון האנרגיה הישראלית.

אגב, שני תחומים השנואים על הציור הרחב הוא:
1. פוליטיקאים
2. אנשי תקשורת (עיתונאים,כתבים,מראיינים וכו')
וגם אתה מודע לכך שכל הציבור יודע שבעיתון הכל שקר, אולי חוץ מהתאריך!

הכל בגלל אינטרס של.... שגעון גדלות, כבוד ויוקרה!

עדיין באפשרותך להציל את עצמך, רכוש דוגמיות, ערוך מחקר, בדוק זאת לעומק, ותאמין לי שירווח לכולנו.

מבחינתי, עכשיו אתה יכול לחסום את גישתי לפורום זה.
רגע, לא ל א... אני מבקש שתעשה זאת, אין אני חפץ בפורום שמנוהל ע"י עיתונאי!!!

על זה נאמר:
צוחק מי שצוחק אחרון....
נחיה ונראה מי מאיתנו יצחק אחרון :-P

חימושניק
09-07-06, 11:01
נהיה פה חם...

נמרוד, במה מדובר?

lior_b.s
09-07-06, 11:13
ronshiv היקר...

לא יודע ולא מעניין אותי מה יש לך או אין לך עם נמרוד..אבל בוא נגיד ככה, אם אני הייתי במקומך ומעוניין למכור פה מוצר כלשהו , הייתי רוצה את נמרוד לצידי...אם אתה באמת מאמין במוצר ומשוכנע שהוא עובד , קח 2 דוגמיות על חשבונך, תן אותן לנמרוד ולאסף...תאמין לי שאם אסף ונמרוד כותבים כאן שזה עובד הטלפון שלך לא יפסיק לצלצל...אני מבטיח לך שאם אסף/נמרוד מאשרים בדיקה של המוצר אני אישית קונה לכל השנה...גם אם זה רק 5% חסכון, לא צריך 10-30% ....

ד"א
החברה גם מתחייבת שלא נגרם שום נזק למנוע לאורך זמן.?

ליאור

נמרוד
09-07-06, 11:19
אם חיפשת מוצא קל מהדיון על ידי זה שאני אחסום אותך - אז לא, אתה מוזמן להמשיך, בכיף. כל מה שכתבת עלי - :D הכל נכון! בדיוק באותה מידה שהגלולות עובדות :mrgreen:

(מה שפורסם בדה-דרייבר, יתפרסם גם כאן, ובצורה מורחבת, למי שמודאג, בהמשך השבוע)

ronshiv
09-07-06, 11:21
ronshiv היקר...

ד"א

ליאור

כן, תשובה לכך נמצאת גם בבנק השאלות הנפוצות באתר הישראלי ואתר החברה.

לגבי הבדיקות לאסף ונמרוד, אין לי שום דבר אישי נגדם חלילה. להיפך אני רוצה שהם יהיו אובייקטיבים.
אני מקבל את הצעתך, אני מוכן לספק להם שני כדורים בלבד על חשבוני ושיקחו אותם לבדיקת מעבדה מתאימה לפי תנאי החברה ושיפרסמו את המסמך של תוצאות המעבדה היכן שהם רוצים, זה מה שהוצע לנמרוד מלר ע"י החברה- והוא דחה זאת.

ronshiv
09-07-06, 11:27
נ.ב

אני שוב חוזר ואומר, אין לי צורך בשום אישור מכם, לי זה עובד. נקודה.
מי שרוצה שיבדוק בעצמו.

מוני אורבך
09-07-06, 11:30
תשמעו ...

עד כה ידעתי כי נמרוד הוא עוכר והורס חלומות מהנדס מרובע
שפשוט לא מוכן להכנע לחלומות ותמיד רק מסתכל על העובדות היבשות (והלא רלוונטיות).
ועכשיו אני גם מגלה שנמרוד הוא עיתונאי זוטר במוסף הארץ !!!
עכשיו הכול מובן, ההתעקשות הזאת לאמת ולעובדות.

רוני אל תתן לעובדות (והמציאות) להסיט אותך מהאמת הפנמית שלך !!!

ידוע שעיתונאים זוטרים מחפשים רק את האמת והורסים לכולם את החלומות.
בסוף עוד הגלולה תתפרסם במוסף רכב ידוע, והממשל האמרקאי יכיר בגלולת הקסם.
וגם אם לא, מזה משנה, מספיק שהחברה יודעת שהגלולות עובדות.
מליוני אמרקאים משתמשים (או לא) בגלולה ולהם היא עובדת (או לא).

-------------------

נמרוד בהתחלה לא הבנתי למה אתה נותן לזה להמשיך, אכשיו אני מבין.

זוהי האתנחתה הקומית של האתר !!!

asafk
09-07-06, 11:50
"מי שרוצה שיבדוק בעצמו" = 90 שקל X לא מעט.... עסק טוב.

אסף.

צביקהר
09-07-06, 12:02
זוכרים את מרידור שרצה להאיר את כל רמת גן עם גלולה אחת ?
או שהתבלבלתי ושם היה מדובר ב"המצאת מאה" אחרת ?

ronshiv
09-07-06, 12:06
"מי שרוצה שיבדוק בעצמו" = 90 שקל X לא מעט.... עסק טוב.

אסף.

המחיר הממולץ לצרכן הינו 12 ש"ח בלבד לכדור.

בהנחה לחיסכון של 10% בלבד:
במיכל של 40 ליטר אוקטן 95 שמחירו(אם אינני טועה) 6.30 = 252 ש"ח.
10% חיסכון = 25.2 ש"ח
עלות כדור 12 ש"ח
החיסכון לאחר ההפרש הוא: 13.2 ש"ח למיכל.
יש מישהו שמוכן לזרוק 13ש"ח על כל תדלוק מיכל מלא?
ולא היתייחסתי כלכלית להפחתת זיהום העשן והבלאי, והארכת חיי החלקים עד 37%!

asafk
09-07-06, 12:09
אבל זה מתחיל לעבוד רק אחרי כמה כדורים, לא עם הראשון... (זוכר? ראיתי את הסרט). אגב- כמה דמי המשלוח? מוחזרים אם המוצר לא עובד?

אסף.

ronshiv
09-07-06, 12:15
אבל זה מתחיל לעבוד רק אחרי כמה כדורים, לא עם הראשון... (זוכר? ראיתי את הסרט). אגב- כמה דמי המשלוח? מוחזרים אם המוצר לא עובד?

אסף.

1. ברוב הפעמים רואים תוצאות כבר בפעם הראשונה.

2. כנראה שלא קראת את ההצעה שלי אז אחזור עליה,

אני מוכן לספק לך חינם 2 כדורים שתיקח אותם לבדיקת מעבדה מתאימה לפי הנחית החברה,על חשבונך. ואז תפרסם את מסמך התוצאות.
אתה מוכן?

asafk
09-07-06, 12:17
אם היית יודע כמה עולה בדיקת מעבדה רצינית- לא היית מציע את זה. אני לא עובד אצלך. אתה רוצה שאני אבדוק? אין בעיה. ספק לי את כמות הגלולות הנדרשת ותשלם על הבדיקה (שעות העבודה שלי- עלי). אני מבטיח דו"ח אובייקטיבי.

אסף.

זאביק
09-07-06, 12:19

כן, תשובה לכך נמצאת גם בבנק השאלות הנפוצות באתר הישראלי ואתר החברה.

איך זה נבדק ?
מה בדיוק זה החומר האדום הזה (לפי הסרט) שמצפה לי את תוך המנוע ?
מול איזה מנועים ?
לאיזה אורך זמן ?
איך החברה (FFI) תדע לאמר לי אם הנזק שנגרם למנוע (והיה קרה נזק כלשהו) נובע מהמוצר, או שהיא תתנער בטענה שלא היא הגורם, אלא כשל מנועי רגיל, במנוע בן 250,000 ק"מ.

האם היצרנים / יבואנים מודעים ומאשרים את החומר ?או שזה יפגע באחריות שלי אם תהיה בעייה כלשהי (שאפילו לא קשורה לחומר) כשהיבואן יראה את החומר האדום הזה, ויטען שעשיתי משהו שחורג מהוראות השימוש הרגיל ברכב ?

גם אם זה באמת חוסך 10% דלק, אני די מפחד מנזק לאורך זמן למנוע, שבסופו של דבר לא יחסוך לי כלום, אם יקרה משהו למנוע.

barak4*4
09-07-06, 12:34
נמרוד בהתחלה לא הבנתי למה אתה נותן לזה להמשיך, אכשיו אני מבין.

זוהי האתנחתה הקומית של האתר !!!

תקשיבו, זה שרשור שאסור שחרב הנעילה תונף מעל ראשו לעולם.
מה שלא יהיה, אני פונה בתחינה למנהלים, לא לנעול את השרשור הזה:
1. הוא אחד הטובים עד היום.
2.שרות הדב שהוא עושה למשווקים. אפילו אם תוצאות בדיקת מעבדה יאמרו שמי ים מועילים יותר למנוע, הנזק העיקרי למכירות נגרם מהמשווקים.
חבר'ה, ככה לא מתעשרים.

lior_b.s
09-07-06, 12:56
נ.ב

אני שוב חוזר ואומר, אין לי צורך בשום אישור מכם, לי זה עובד. נקודה.
מי שרוצה שיבדוק בעצמו.

ככה לא מוכרים.... :???:

ronshiv
09-07-06, 13:03
איך זה נבדק?
מה בדיוק זה החומר האדום הזה (לפי הסרט) שמצפה לי את תוך המנוע ?
מול איזה מנועים ?
לאיזה אורך זמן ?
איך החברה (FFI) תדע לאמר לי אם הנזק שנגרם למנוע (והיה קרה נזק כלשהו) נובע מהמוצר, או שהיא תתנער בטענה שלא היא הגורם, אלא כשל מנועי רגיל, במנוע בן 250,000 ק"מ.

האם היצרנים / יבואנים מודעים ומאשרים את החומר ?או שזה יפגע באחריות שלי אם תהיה בעייה כלשהי (שאפילו לא קשורה לחומר) כשהיבואן יראה את החומר האדום הזה, ויטען שעשיתי משהו שחורג מהוראות השימוש הרגיל ברכב ?

גם אם זה באמת חוסך 10% דלק, אני די מפחד מנזק לאורך זמן למנוע, שבסופו של דבר לא יחסוך לי כלום, אם יקרה משהו למנוע.

אני לא מהנדס כימי או משהו כזה ולא מתיימר להיות. מה שאני יודע זה בדיוק מה שראית באתר ובסרטון
תשובות:
1. בבדיקות מעבדה ומחקרים בילתי תלויים.
2. החומר האדום הוא האפקט שנוצר מהחומר הפעיל שבקפסולה, המעיד על פעולתה. אחרת החלקים היו צריכים להיות שחורים ומפוייחים.
3. מתאים לכל סוגי המנועים, בנזין וסולר, ואפילו ל-2 פעימות ופעימה אחת.
4. הקפסולה תמשיך לבצע את פעולתה כל זמן שימשך השימוש בה.
5. במחקרים שבוצעו הוכח שהמוצר לא מזיק ולא גורם נזק לא בטווח הקצר ולא בטווח הארוך. המוצר אינו מכיל שום חומר רעיל,חומצות ממיסות, כימיקלים (ונפתלין, כמו שטענו פה) וכדומה- המוצר הוא 100% אורגני (אין לי מושג איזה רכיבים אורגניים בדיוק, מה שידוע לי שיש בו שילוב של פחממנים של נפט-וזה לא מזיק).
6. החברה מבוטחת ע"י אחת מחברות הביטוח לרכב הוותיקות והגדולות בארה"ב. ישנו אישור באתר.
כך שבמידה ובאמת נגרם נזק כתוצאה משימוש בכדור, תפוצה על כך ע"י חברת הביטוח.
- אגב, יותר מ-25,000 משתמשים ברחבי העולם, משתמשים במוצר כבר כחצי שנה, ועוד לא הוגשה תביעה אחת על החברה(בלי לפתוח פה לשטן) וכולם מרוצים מהתוצאות.
7. רק שתדע, כל תוספי הדלק הקיימים בשוק, אפילו היקרים והמוצלחים, עשויים מתרכובות כימיקליים,רעלים וכו', מה שבטוח מזיק לרכב, ועדיין רוב בעלי הרכבים משתמשים בתוספים אלו, ולאורך זמן. אני באופן אישי עוד לא שמעתי על חברה שהסירה אחריות בגלל שימוש בתוסף. יתכן שהם יכולים לעשות זאת, ותמיד חברות הרכב ישמחו למצוא תירוץ להסרת האחריות.
אחי הוא בעל חברת הסעות גדולה. הוא פנה לחברת מרצדס בארץ ושאל אותם על כך והם לא התנגדו לשימוש, בשבילם זה כמו כל תוסף. את המוצר הוא הכניס לשימוש בחברתו.
וכן חברות הסעות,מוניות,ושינוע שכבר משתמשים יותר מ-3 חודשים ולא שמענו תלונה אחת מאף אחד מהם.(ברוך השם).
השימוש במוצר הוא לשיקולך בלבד. אף אחד לא מכריח אותך.
בברכה

זאביק
09-07-06, 13:20
1. בבדיקות מעבדה ומחקרים בילתי תלויים.

יש תוצאות שאפשר לראות ? דו"חות ? או שאני אמור לקבל את טענתכם כתורה מסיני ?

2. החומר האדום הוא האפקט שנוצר מהחומר הפעיל שבקפסולה, המעיד על פעולתה. אחרת החלקים היו צריכים להיות שחורים ומפוייחים.

אבל שאלתי מה זה החומר ? מה הוא מכיל ? מעבדה ניתחה את מרכיביו ?
לא ממנה הוא נוצר (את זה מבינים מהסרט)

שוב אתנ מתחמק מתשובה מדוייקת.
מנוע של מי ? איזה יצרן ? איזה רכב ? מאיזה שנה ?

5. במחקרים שבוצעו הוכח שהמוצר לא מזיק ולא גורם נזק לא בטווח הקצר ולא בטווח הארוך. המוצר אינו מכיל שום חומר רעיל,חומצות ממיסות, כימיקלים (ונפתלין, כמו שטענו פה) וכדומה- המוצר הוא 100% אורגני (אין לי מושג איזה רכיבים אורגניים בדיוק, מה שידוע לי שיש בו שילוב של פחממנים של נפט-וזה לא מזיק).

שוב, אתה מתחמק מתשובה.
איך הוכח ? מה זה הוכח ? מה הייתה דרך הבדיקה ?
זה שהוא אורגני, לא מעניין אותי. מי אמר שאורגני לא פוגע ?

ronshiv
09-07-06, 13:31
יש תוצאות שאפשר לראות ? דו"חות ? או שאני אמור לקבל את טענתכם כתורה מסיני ?

אבל שאלתי מה זה החומר ? מה הוא מכיל ? מעבדה ניתחה את מרכיביו ?
לא ממנה הוא נוצר (את זה מבינים מהסרט)

שוב אתנ מתחמק מתשובה מדוייקת.
מנוע של מי ? איזה יצרן ? איזה רכב ? מאיזה שנה ?

שוב, אתה מתחמק מתשובה.
איך הוכח ? מה זה הוכח ? מה הייתה דרך הבדיקה ?
זה שהוא אורגני, לא מעניין אותי. מי אמר שאורגני לא פוגע ?

כל הפרטים והמיסמכים ניתנים לצפיה והורדה באתר החברה www.myffi.biz
שלח לי את המייל שלך ל [email protected] ואשלח לך טופס נוסף על בדיקת מעבדה
בברכה

חנן-ג'יפולוג
09-07-06, 13:32

אדון נוכל, אתה לא ממש מתמצא בחומר שאתה מצטט. אין מנוע כזה.

אלון_ק
09-07-06, 13:41
אחרי שתכניס את זה למנוע שלך, חנן, יהיה...

סיכום עובדות:
1. אין למוצר אפילו מסמך מדעי אחד שהוצג כאן או לכל אחד ממשתתפי הדיון. אין אחד! יש דיבורים, יש הבטחות, יש מסמכים כאילו-מדעיים שנשלחו, אין בשום מקום אף מסמך מדעי אחד.
2. אין בדיקת מעבדה. בחייאת, אם היה לכם מוצר שחוסך 10% מצריכת הדלק העולמית ו37% מחיי המערכות, לא הייתם האנשים העשירים בעולם? לא היה לכם מספיק כסף לשלם על בדיקה אחת שתהיה מקובלת אפילו על המהנדסים הכי סקפטיים?
3. אין ניסוי. לא קיים. יש הבטחות על מאות ואלפי אנשים שניסו וזה עובד להם, אבל תכל'ס? אין ניסוי. לא קיים.
4. נמרוד כתב ב"דה-דרייבר".
5. רון לא מוזמן למפגש של שמיל.
6. אין, לא היה ולא מוצגת הוכחה אחת לאמיתות המוצר. 6 דפים של זיוני שכל בתת רמה, שעות של רון מול מחשב ואין כאן אפילו הוכחה אחת, כשכל מה שהוא היה צריך לעשות זה לתת למישהו מאיתנו אותה פעם אחת והוא כבר לא היה צריך לכתוב עוד מילה, כולנו היינו עושים את זה בשבילו.

רון, יש בנאדם אחד שהמילה שלו מעל כולנו והוא יוכל לפתור את כל הנושא הזה. קח 5 גלולות, לך איתם אליו, תסביר לו מה אתה מוכר והוא כבר יסדר הכל. קוראים לו ארז. תעשה לנו טובה, לך תמכור לו את זה.

ניר ל
09-07-06, 13:42
"אני לא מהנדס כימי או משהו כזה ולא מתיימר להיות. מה שאני יודע זה בדיוק מה שראית באתר ובסרטון"

לתשומת לב כל מי שעדיין עוקב אחרי השרשור המתיש הזה !
גם אם יציעו לכם בחינם להוסיף תכשירי פלא או סתם תוספים למערכת הדלק או השמן של הרכב, אל תתפתו בחיים לעשות כזה דבר. מערכות שונות ברכב עשויות להינזק מכך אפילו לאחר שימוש בודד, חיישני חמצן רגישים מאד לחומרים מסויימים, ישנן אין סוף אזהרות בספרות הרכב מפני חומרים שאינם בטוחים לחיישנים האלה, ברכב מודרני יש בין שניים לארבעה חיישנים שעלות החלפתם עשויה להגיע לאלפי ש"ח, הממיר הקטליטי עשוי להינזק (לדוגמה - מספיק שימוש יחיד בדלק מתוסף עופרת כדי להשבית ממיר קטליטי),
עפ"י התאורים שלפיהם הגלולות המדוברות מצפות את הצילינדרים בציפוי אדום כלשהו, שלא יהיה ספק בכלל שאותו ציפוי מגיע גם לממיר ולחיישנים, עם תקני זיהום האוויר החדשים תקחו בחשבון שתצטרכו להחליף את הרכיבים האלה כל שנה.
אני באופן אישי לא נותן לכלי הרכב שלי להריח חומרים שלא אושרו בכתב ע"י יצרן הרכב. עם כל הכבוד, שום פרציץ המתיימר להיות מהנדס או מדען עלום שם, לא מהווה עבורי אסמכתא, בטח לא אדם שלא מתיימר אפילו להבין מה הוא מוכר !!!

הסאגה המתחוללת פה, אולי משעשעת, אבל מפספסת את הנקודה העיקרית הנ"ל ! לא מדובר כאן בהוצאה כספית שאולי לא תועיל, אלא בהחדרת חומרים שבהחלט עשויים להזיק.

רפי 33
09-07-06, 13:47
אדון נוכל, אתה לא ממש מתמצא בחומר שאתה מצטט. אין מנוע כזה.

מה שבטוח, הגלולה לא מזיקה למנוע ללא פעימות. :-) מענין אם היא גורמת לו להתחיל ולפעום. :rolleyes:

ronshiv
09-07-06, 13:50
אולי כדאי שתבדקו את הלינקים הבאים:

http://allafrica.com/stories/200606160456.html

http://www.myffi.biz/en/mp3/tomeatonradio.asp

והנה בדיקת מומחה:

Analysis of MPG-CAP™ from Fuel Freedom International
Conducted by Jerry Lang
Owner, Jerry Lang Combustion Consulting
June 22, 2006
About Jerry Lang
Jerry Lang has more than 40 years of combustion experience and a strong background in refining processes. As the owner and operator of Jerry Lang Combustion Consulting, he is currently designing and overseeing combustion projects for four refineries, including efforts to lower emissions and improve efficiencies.
Mr. Lang has served as a combustion consultant to virtually all of the major oil companies and 95% of the refineries, including ChevronTexaco, Chevron Phillips, ARCO, Shell, Kraft, Exxon, Mobil, and Dow Chemical. In addition, he has been the combustion auditor for major emission reduction projects worth in excess of $300 million.
Mr. Lang worked with Dr. Edward Teller, the primary developer of the hydrogen bomb, for four years on an alternate fuels project. He also holds 17 patents, including 13 combustion-related patents. Mr. Lang holds a B.S. in Mechanical Engineering from University of Texas.
Property of Fuel Freedom International Page 2
As a combustion expert, I became interested in the MPG-CAPs being marketed through Fuel Freedom International (FFI) because of my past 40 years experience in the combustion and refining industry. One of my employees brought the product to me, and I was immediately skeptical because of my past experience with products making similar claims. I have seen and tested numerous fuel additives that claim to clean engines, increase performance, and increase fuel mileage. Many claim to lower emissions in burners. I have been a developer of combustion products for years and have patented several burner and combustion-related technologies. My technologies are used extensively in the petrochemical, industrial, and commercial markets worldwide. I have personally tested several ideas with the specific intent of increasing efficiency in gasoline and diesel engines. My initial intent was to disprove the MPG-CAP claims. I have emission tests and other equipment in my facility.
I was surprised when I first tested the vehicle of my employee who was using the CAPs and compared it to my identical vehicle without the CAPs. I found a surprising reduction of emissions on the vehicle using the MPG-CAPs. My employee wanted me to use the CAPs in my truck, but I decided to monitor my mileage and emissions to get a baseline first. After closely monitoring my mileage and emissions for about 1000 miles, I started using the MPG-CAPs as specified. At the conclusion of 1000 miles, my truck was getting 14% better mileage, and emissions were reduced by almost 75%. This result did get my attention, so I started an extensive research effort on the product. My conclusion based on my own testing, combusting experience, and research is that the product clearly does work and is scientifically and technically sound.
The following analysis is my explanation of the product from a combustion expert’s viewpoint. I did sign a nondisclosure agreement with the manufacturer and owner of the technology in order to get information for this paper and cannot disclose any trade secrets. I will attempt to describe the product and process in a way that will help to reduce confusion and answer critics.
What is it?
The basic technology involves organometalic chemistry. Organometalic discoveries date back to the 1800’s when an ethylene complex of platinum was prepared, and metal carbonyl, tetracarbony nickel was synthesized; however, the structure of such complexes was difficult to deduce using chemical methods of that day. With the 1950’s development of NMR and single crystal x-ray diffraction, methods were then available to solve the structures of these complexes.
With the advent of computerization, a rapid growth in the study of organometallic compounds ensued. By the 1970’s, organometallic compounds were being used as burn rate accelerators for solid fuel rockets. The Nobel Prize 1974 was awarded to Earnst Fisher and Geoffrey Wilkinson for their contribution to the field.
The development of these complexes for use in internal combustion engines has always been a scientific goal. As is found in any developing technology, you will find periods of success and times of less activity. The MPG-CAP compound is the result of space-age continuation of a proven technology in its latest stage. Property of Fuel Freedom International Page 3
How Does it Work?
The MPG-CAP compound uses the fuel (gas or diesel) as a carrier to deliver it into the engine combustion chamber where it actually does its work. The ingredients in the CAP are used to treat the combustion chamber metal surfaces. A film is formed on all the surfaces. Technically, the film is thermally derived oxidation. The carboxylic metal creates an oxide residue on the hot surfaces at the time of combustion.
A simple similar example of this is the scorching of a pan when cooking. We are all familiar with how a residue from cooking will form a layer on a pan if the food is overheated. In most cooking cases, the amount of material oxidized is of sufficient quantity to form a heavy film. However, if you scrub the pan many times, the film will get so thin that all you see is discoloration with a film so thin it appears to be part of the pan impregnating the pores of the metal.
The high temperature in the cylinder of an engine combined with the small amount of material that will oxidize or carbon out produces a very thin layer very rapidly. This film coats the walls of the cylinder, the piston face, and the fire deck.
Once this film is deposited, it provides several benefits. First, it changes the surface heat absorption characteristics of metal. Note: The greatest loss in efficiency in an automobile engine is the loss of heat. Heat is energy released by the fuel and air mixture as it burns, producing a heat spike which creates expansion used to drive the piston down. The cylinder walls and head are water cooled, and the piston is oil cooled. The film inhibits the transfer of radiant heat. This means higher combustion temperature, greater expansion, and more power. The second positive effect of the film is the provision of a surface to more evenly distribute the fuel. A polished surface tends to cause beading as a polished paint job. The micro film attracts the liquid fuel. More even fuel distribution better shapes the charge yielding more power. The third work of the film is being a catalyst precursor to react with the catalyst component in the MPG-CAPs. With the temperature in the cylinder and the presence of the catalyst, a catalytic reaction occurs to promote better disassociation of chemicals and better burn. The catalytic reaction is also exothermic and produces heat. The combination of all the above produces 30 to 40% more expansion in the cylinder with an equal amount of fuel.
Changes in the automotive industry in the last 15 years have increased fuel efficiency. The EPA has mandated rules to lower emissions. Fuel manufacturers have removed lead and added oxygenates to fuel. These changes have caused modern vehicles to build harmful deposits that tend to soak up the fuel and cause performance problems. The MPG-CAPs provide a micro-thin coating that inhibits build-up of harmful deposits.
An added benefit of using the MPG-CAP is lower emissions. The catalytic process found in catalytic converters on exhaust systems is started in the firing cylinder which reduces the formation of nitrous oxides (NOx). The work required by the converter is reduced, and life of the converter is extended.
Property of Fuel Freedom International Page 4
The film produced on the cylinder walls is a continuous process and is polished by the rings on the piston becoming a more durable surface than the original metal. Less wear will occur, and extended engine life should be the result.
Summary and Conclusion
In summary, I found many positive effects in using the MPG-CAPs. I found no negative effects. Since most automobile engines burn fuel at over 99% efficiency, it is impossible to improve the combustion alone. However, by using more heat of combustion, shaping the burn, and using the catalytic process to start the reaction and disassociation of chemicals usually driven by heat, a more efficient burn is produced. A burn is produced that will provide more expansion in the cylinder, therefore requiring less fuel.
It is my opinion that the greatest positive effect is the fact that more heat produced by the combustion is being used. The extra heat causes greater expansion of gases, increasing power, and overall efficiency of the engine. Most fuel is burned to use the heat. In an automobile, the heat is basically wasted. In my past experiments and testing, I have proven heat recovery to be the only practical way to improve gas mileage on a modern engine. The process produced by the MPG-CAP does use more of the heat generated, and the catalytic process produces additional heat.
CONCLUSION: The use of FFI MPG-CAPs is a practical way to improve mileage, increase power, and extend engine life.
Property of Fuel Freedom International Page 5

מי שלא יודע שיברר מי זה ג'רי לאנג.

barak4*4
09-07-06, 13:55
5. רון לא מוזמן למפגש של שמיל.
למה? זה יכול לתת פן חדש לכל המפגש (מותנה באישורו של שמיל כמובן), יהיה מעניין לפגוש את האיש מאחורי האגדה, במיוחד אם זה יהיה אחרי שהוא ינסה למכור לארז את מוצר הקסמים שלו http://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_mrgreen.gif .

רון, יש בנאדם אחד שהמילה שלו מעל כולנו והוא יוכל לפתור את כל הנושא הזה. קח 5 גלולות, לך איתם אליו, תסביר לו מה אתה מוכר והוא כבר יסדר הכל. קוראים לו ארז. תעשה לנו טובה, לך תמכור לו את זה.

רון, בהמשך לדבריו של חנן, אני ועוד מספר אנשים שאני מכיר כאן באתר, נשמח לדעת מהו מנוע פעימה אחת ואיך הוא עובד. לא צריך הסבר של מהנדס או מכונאי, מספיק הסבר ברמה הפשוטה ביותר.

ronshiv
09-07-06, 14:00
רון, בהמשך לדבריו של חנן, אני ועוד מספר אנשים שאני מכיר כאן באתר, נשמח לדעת מהו מנוע פעימה אחת ואיך הוא עובד. לא צריך הסבר של מהנדס או מכונאי, מספיק הסבר ברמה הפשוטה ביותר.

מכסחת דשא למשל

אלון_ק
09-07-06, 14:01
איפה לעזאזל הפיתוח הכימי? איפה הרווח האנרגטי? אני יכול לכתוב כזה דבר על משחת הפלאים של מאיר ואני אפילו עוד לא מהנדס!

זה בדיוק מה שאנחנו אומרים לכם: תקראו את זה טוב, אין שם טיפת הוכחה מדעית. ערימה של תיאורים של תהליכים בלי שום הסבר שהוא לתהליכים! זה כמו לומר שהמשחה של מאיר יוצרת גירוי עז שבתורה מגדילה את נימי הדם ואלו בתורם קולטים עד 50% יותר דם, מה שמאריך לכם את אבר המין. זה פחות או יותר מה שכתוב שם, חוץ מהיסטוריה ארוכה על ג'רי לאנג (אני יכול לכתוב לעצמי היסטוריה יותר יפה), היסטוריה של מוצרים כימים אורגניים, התפתחות התחום וכד'... מישהו אמר שזה אפשרי? איפה יש הוכחה מדעית לכך שזה אפשרי? אין.

עכשיו תחשבו מה זה היה עושה לאבר המין שלכם אם הייתם משתמשים במשחה. יארך יאריך, אבל באיזה מחיר? אם הם מוכנים לרמות אתכם כך בעובדות מדעיות שלא קיימות, אולי ה37% האלו הם של פגיעה במערכות וקיצור התוחלת שלהם? אנשים שאפילו לא יודעים מה הם צריכים לחפש במסמך הזה מנסים למכור לכם אותו כהוכחה, כי הוא מלא במילים מפוצצות! וואו! אתם סומכים עליהם שיכניסו משהו למנוע שלכם?

חנן-ג'יפולוג
09-07-06, 14:01
נסה שוב, נוכל. מכסחות דשא עובדות על מנוע ארבע פעימות, או על מנוע חשמלי.

אלון_ק
09-07-06, 14:02
אני יודע!! מנוע של מכסחת דשא עם גלולות FFI!

barak4*4
09-07-06, 14:07
מכסחת דשא למשל

רון, תביא לי אחת כזו ואני קונה.
שמעתי שהן חסכוניות בדלק כי יש רק פעימה אחת.

לעניין, בציטוט שהבאת, מלבד הרבה מלל מופיע המשפט הבא:
I did sign a nondisclosure agreement with the manufacturer and owner of the technology in order to get information for this paper and cannot disclose any trade secrets.

אני לא יודע מה הרקע שלך, אבל כאן יש הרבה מהנדסים.
אני מגיע מעולם הביולוגיה / ביוטכנולוגיה.
בין היתר אני עובד עם אנשים שמפתחים פטנטים / רושמים פטנטים וסוקרים פטנטים בתחום הביו-טק.(תבדוק מה זה סוקר פטנטים, לך זה חשוב במיוחד).
אותו הסכם שעליו חתם מיודעינו אומר בעצם:
"הכל סודי, אני לא יכול לספר לכם איך זה עובד,(וגם אם אני רוצה יתבעו לי את הצורה).
עכשיו אתם יכולים להמשיך לקרוא את הררי הבולשיט שאני כותב, הסבר לא תקבלו."

plonter
09-07-06, 14:12
חנן, נמרוד וכל השאר (מפיצים או משתמשים,שונאים ומעריצים)

אני מעיד רק על עצמי. לי זה עובד. אם תאספו בפורום כ 90 ש"ח או אם נמרוד (או כל בודק אחר בטעם הפורום/עיתון) רוצה כתבה אמיתית שבדקה את המוצר במקצועיות (כמה מיכלי דלק) ושילחץ על דוושת הגז כמה שבא לו העיקר שיעשה את זה גם במיכלים ללא המוצר וגם במיכלים עם המוצר.

אני מוכן לקבל חזרה כל מוצר שלא נעשה בו שימוש.

כמו כן אין לי שום צורך בגושפנקא של הפורום ולכן אני מזמין אותכם במקום לכתוב הררי מילים לנסות. זה הכי פשוט. אחרי זה תופיע בעיתון כתבה "ניסינו" ואז התוצאות יהיו מעניינות. עד אז "הכל דיבורים" ויש מקום באינטרנט לכתוב עוד מליון דפים בפורום הזה.

אני איש מחשבים ולא טכנאי/מכונאי/משפץ/מהנדס רכב. לא מתיימר להבין בתאי בעירה. הדבר היחידי שבו אני מבין זה האופנוע שעליו אני רוכב ובתור שכזה אני מאוד מחובר למנוע ולרעשיו ותיצרוכתו ולי זה עובד. אתם מוזמנים לשלוח מישהו אלי לקנות כמה כדורים לניסיון והוא יקבל חשבונית ושיהיה לו לבריאות (וגם לרכב שלו).

נכנסנו למכירת המוצר בגלל שניסינו אותו והוא הניב את התוצאות המצופות (לקח חודש מהרגע שהתחלנו לנסות עד שהתחלנו למכור) ואנחנו שמחים לשווק אותו ביחד עם עוד 8500 מוצרים שאנחנו משווקים במסגרת חנות המחשבים,צעצועים,מיטות מים וחלקי אופנועים באינטרנט. (ולא בדקנו כל צמיג,כבל,דיסק קשיח,בובה וכל השאר)

barak4*4
09-07-06, 14:20
יודע מה?

אני מרים את הכפפה!
יש לי בבית מכסחת דשא (מהדור הישן, 4 פעימות, לא פעימה אחת כמו אלו מהדור החדש), היא עובדת מצויין.
אני מוכן לסכן אותה ולהשתמש במוצר.
אתה כזה בטוח, תן לי את הגלולות בחינם, אני אשלם על הדלק (כמעט 7 ש"ח לליטר היום, זה רק פיר שגם אני אשקיע משהו).
נערוך את הניסוי.
אם אתה מראה לי חיסכון בדלק, אני מבטיח לקנות 6 חודשים של באנר פירסום באתר זה ולפרסם לך את המוצר.
הולך?
אין לך מה להפסיד.

ronshiv
09-07-06, 14:31
יודע מה?

אני מרים את הכפפה!
יש לי בבית מכסחת דשא (מהדור הישן, 4 פעימות, לא פעימה אחת כמו אלו מהדור החדש), היא עובדת מצויין.
אני מוכן לסכן אותה ולהשתמש במוצר.
אתה כזה בטוח, תן לי את הגלולות בחינם, אני אשלם על הדלק (כמעט 7 ש"ח לליטר היום, זה רק פיר שגם אני אשקיע משהו).
נערוך את הניסוי.
אם אתה מראה לי חיסכון בדלק, אני מבטיח לקנות 6 חודשים של באנר פירסום באתר זה ולפרסם לך את המוצר.
הולך?
אין לך מה להפסיד.

מסכים.
תראה את הניסוי של MIXAEL בעמוד הראשון של שירשור זה.
אם אתה מתכוון לבדוק כמוהו, בוא כך ממני כדור אחד מתנה.
הולך?

plonter
09-07-06, 14:33
[QUOTE=barak4*4]יודע מה?

אני מרים את הכפפה!

ברק היקר.
קודם כל נראה לי קצת מגוחך לבדוק את זה על מכסחת דשא אבל זה יעבוד גם שם אם תקפיד על ההוראות. כדאי שתיקח איתך עוד חבר אמין מאוכלוסיית הפורום (חבל שנמרוד לא עשה את זה מזמן עוד לפני שכתב כתבה מהאינטרנט לעיתון). אנא ערוך את הבדיקות הראשוניות כדי לדעת את הצריכה הממוצעת הנכונה.
בעצם הנה קישור לאיך למדוד. תרגם את זה למכסחת דשא...
http://www.plonter.co.il/ffi/how2.doc

השלב השני (אחרי המדידות) זה לקנות את המוצר. בוא ותקנה גלולה או שתיים (כמו שהבנת אני לא מתכוון לתת לאף אחד מתנה) עם חשבונית (או שלח מישהו שגר באיזור כדי לחסוך דמי משלוח מיותרים) ואז אל תשכח לפרק את הגלולה כדי לשים כמות נכונה של המוצר יחסית למיכל הקטן של המכסחה). תאמין לי שמה שאני ארוויח ממך זה 3-4 שקלים וזה לא יעשה לי את החודש.

אני בטוח שהתוצאות לא יאחרו לבוא וכולם יראו אותם פה

צור איתי קשר במסרים לתאם ואחזור אלייך טלפונית

תודה

plonter
09-07-06, 14:34
רון יותר נדיב ממני. קח ממנו 8)

barak4*4
09-07-06, 14:36
מסכים.
תראה את הניסוי של MIXAEL בעמוד הראשון של שירשור זה.
אם אתה מתכוון לבדוק כמוהו, בוא כך ממני כדור אחד מתנה.
הולך?
שלח לי מספר טלפון בהודעה פרטית, אני אתאם איתך את איסוף הגלולה (גלולות לא? אמרתם שצריך יותר מפעם אחת).
אני מזמין אותך את פלונטר ואת כל משתתפי הדיון אלי הבית לראות את הניסוי הלא מדעי בעליל הזה.

barak4*4
09-07-06, 14:41
[QUOTE=barak4*4]יודע מה?

אני מרים את הכפפה!

השלב השני (אחרי המדידות) זה לקנות את המוצר. בוא ותקנה גלולה או שתיים (כמו שהבנת אני לא מתכוון לתת לאף אחד מתנה) עם חשבונית (או שלח מישהו שגר באיזור כדי לחסוך דמי משלוח מיותרים) ואז אל תשכח לפרק את הגלולה כדי לשים כמות נכונה של המוצר יחסית למיכל הקטן של המכסחה). תאמין לי שמה שאני ארוויח ממך זה 3-4 שקלים וזה לא יעשה לי את החודש.

אני בטוח שהתוצאות לא יאחרו לבוא וכולם יראו אותם פה

צור איתי קשר במסרים לתאם ואחזור אלייך טלפונית

תודה
זאת אומרת שבשביל 3-4 שקלים, אתה מוכן לוותר על 6 חודשים של פירסום באחד מפורומי הרכב הטובים בישראל?
איפה האמון שלך במוצר?

plonter
09-07-06, 14:43
אני בטוח שתצליח במבחן המקצועי שלך. אנא עקוב אחרי ההוראות עם מדגם של 3-4 מיכלים בלי המוצר ואז 2 מיכלים עם כמות כפולה מהמוצר (כדי ליצור את האפקט הנידרש) ואז 3-4 מיכלים עם המוצר במינון הנכון.

נראה לי שלפי מה שסיפרת על המכסחה משהו כמו 2-3 גלולות יספיקו לך לכל המבחנים הדרושים כדי לתת את מסקנת הפורום. תשתדל לגזום גם קצת דשא שיצא לך מזה משהו ;-)

אני רוצה להיות חף מכל חשד לכן אמתין בפורום לתוצאות שלך (גם המבחנים שאני עשיתי לא היו מדעיים כלל וכלל אבל הוכיחו את עצמם בשבילי).

אנא אל תחפף. קח איתך את נמרוד הסקפטי כדי שיראה ואחרי זה אשמח לראות בפורום את נתוני הצריכה לכל מיכל ומיכל והחישוב שלכם לגבי אחוזי החיסכון (ומצב המנוע לאחר שנשרף :!: )

barak4*4
09-07-06, 14:45
אנא אל תחפף. קח איתך את נמרוד הסקפטי כדי שיראה ואחרי זה אשמח לראות בפורום את נתוני הצריכה לכל מיכל ומיכל והחישוב שלכם לגבי אחוזי החיסכון (ומצב המנוע לאחר שנשרף http://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_exclaim.gif )
מכאן אני רואה זאת כהתחייבות שלך לשלם על שיפוץ המנוע במידה והוא נשרף?

plonter
09-07-06, 15:06
מכאן אני רואה זאת כהתחייבות שלך לשלם על שיפוץ המנוע במידה והוא נשרף?

זאת הייתה התחייבות שהוא ישרף ולכן אתה לוקח את הסיכוי/סיכון על עצמך :grin: .

ומעבר לזה ליצרן יש ביטוח כלל עולמי לטענתו ואתה תהייה הראשון שינצל את זה כניראה.

UNIX
09-07-06, 15:09
באמת שרשרור משעשע
מעניין אותי מאוד נמרוד \ חנן כל המשתמשים החדשים האלו
הם מאותו האי פי? או שגם בזה הם יודעים לרמות טוב?

חימושניק
09-07-06, 15:11
ברק,

אני מסכים לתרום ל"ניסוי" המגוחך הזה כמה ליטרים של בנזין. גש לרכב שלי שעומד במחסן שלך. בתא המנוע יש צינור דלק חסום ע"י ג'בקה. שחרר את הג'בקה ורוקן כמה בנזין (95 אוקטן נ"ע) שתצטרך לתוך בקבוק/כלי קיבול אחר.

רק אל תשכח להחזיר את הג'בקה... אתה לא רוצה שלולית של 30 ליטר בנזין במחסן שלך, ואני עוד פחות.

plonter
09-07-06, 15:12
UNIX היקר, (איזה גרסה ?) אני על OS X אז יש לנו קירבה מסויימת יותר מכל השאר.
אני מחובר מהמשרדים של מ.ש. שיווק בת"א שמפעילים את אתר פלונטר,טוילנד,WATERBED ו MOTORBIKE . CO.IL

כל השאר לא מגיבים פה מהמשרד שלנו. יש גבול למה שנשקיע בפורום הזה מבחינת זמן עבודה.

asafk
09-07-06, 15:16
ברק, משמח אותי שאתה מוכן לעשות ניסוי. לחבר'ה האחרים- ברק אמין עלי לחלוטין, אני מכיר אותו אישית, וסומך על מילה שלו בעיניים עצומות (טוב, לא עצומות לגמרי).
ניסוי כמו שמיכאל תיאר בתחילת הדיון לא שווה הרבה. אני יכול להסביר איך מודדים צריכת דלק בניסוי, אבל זה יהיה מייגע. בכל מקרה, גם אם מעורב בזה מנוע של מכסחת דשא, מעורב בזה עוד ציוד מעבדה שמודד את צריכת הדלק הסגולית, או צריכת דלק לכ"ס, וכמובן את כל הפליטות של המנוע. באופן מוגזם, אפשר לומר שאם אני מקטין את נפח תא השריפה, וגם סותם קצת את הדיזה של הקרבורטור באבקה אדומה, לכל דקת עבודה המנוע יצרוך פחות דלק, אבל יקרו גם דברים אחרים, שאם אתה לא מנטר לא תדע.
עוד משהו על ניסויים ביתיים- חיישן חמצן, לדוגמה, כשהוא מצופה בחומרים שונים (אפילו קצת) לא עובד. ואז מחשב המנוע נכנס למוד חירום. נחשו מה המחשב של המנוע עושה במוד חירום? נכון... מתחיל לעבוד על תערובת ענייה. ומה קורה כשהמנוע עובד על תערובת ענייה? נכון, ילדים, הוא צורך פחות דלק. על הדרך, הוא גם מייצר פחות כוח ומקצר את חייו, אבל את זה אתם לא מודדים...
עוד משהו שאני למד מהסרטים- נטען כי הגלולות מעלות את אוקטן הדלק. זה, כמובן, לא משפר בכלום את ביצועי המנוע או צריכת הדלק, אבל במנועים מאוד מסויימים, שמכוונים לביצועים ולא לחיסכון- ההספק עשוי לעלות עם העליה באוקטן (מחשבי מנוע של מנועים ספורטיביים ישמחו לקדם את ההצתה כמה שאפשר, ועליית האוקטן מאפשרת זאת). גם כאן, בניסוי ביתי, מדדת עם דלקים באוקטנים שונים, ולכן הניסוי לא שווה הרבה.

זה לגבי ניסויים בתנאי שדה, וחשיבותו של הדיוק, כמו גם החשיבות של ניטור כל הפרמטרים, לא רק אחד.
אז אם יש לך את האמצעים לבצע ניסוי כמו שצריך, ברק- לך על זה.

אסף.

barak4*4
09-07-06, 15:25
טוב, שוחחתי כרגע בטלפון עם יריב (פלונטר). אדם נחמד מאוד.
מה גם שהוא חדור אמונה ובטחון במוצר אותו הוא מוכר.
היות ולדברי היצרן, יש למהול ב-70 ליטר דלק, גלולה אחת תספיק לי ללא כל בעיה למכסחת (כ-3 ליטרים למיכל).
יריב הסכים לנדב גלולה שכזו לניסוי. הדלק, כאמור עלי (הסתבכתי הא? יקר היום http://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_wink.gif ).
הניסוי יערך על פי הפרוטוקול שצרף יריב.
הצריכה לא תמדד בק"מ, אלה בשעות מנוע לליטר.

היחסים יצומצמו בהתאמה: אני אמיס חצי גלולה ב17.5 ליטר של דלק לשני המיכלים הראשונים.
למיכל השלישי אקח 50% דלק נקי ו 50% מהדלק שהומסה בו חצי הגלולה (יביא אותנו לריכוז הרצוי).

החימושניק (אם הוא רוצה וגם אם לא :twisted: ) נבחר לפקח על הניסוי (חנן, נמרוד, אסף, זאביק, ניר, אלון, יוני ופלונטר, אתם מוזמנים להצטרף).
הניסוי ,כאמור, הוא לא מדעי בעליל, אבל בואו נראה מה יצא.
יריב הואיל באדיבותו לוותר לי על התחייבותי לממן חצי שנת פירסום בפורום ואמר כי כשאראה כי המוצר עובד, אראה גם לאחרים.
אני מצידי התחייבתי (אם אכן המוצר יעמוד בהבטחת המשווקים) לכתוב על כך בפורום.
השאלה יריב, למה אתה מתחייב אם לא יהיה חיסכון? (אני מסכן מכסחת ששוויה כ-1000 ש"ח + דלק), מן הראוי שתשים גם אתה משהו על המאזניים.
נעדכן עם ההתקדמות.

barak4*4
09-07-06, 15:33
עוד משהו על ניסויים ביתיים- חיישן חמצן, לדוגמה, כשהוא מצופה בחומרים שונים (אפילו קצת) לא עובד. ואז מחשב המנוע נכנס למוד חירום. נחשו מה המחשב של המנוע עושה במוד חירום? נכון... מתחיל לעבוד על תערובת ענייה. ומה קורה כשהמנוע עובד על תערובת ענייה? נכון, ילדים, הוא צורך פחות דלק. על הדרך, הוא גם מייצר פחות כוח ומקצר את חייו, אבל את זה אתם לא מודדים...
אז אם יש לך את האמצעים לבצע ניסוי כמו שצריך, ברק- לך על זה.

אסף.

יריב (פלונטר), שים לב שאסף אומר בדיוק את מה שאמרתי לך בשיחת הטלפון.
אסף, אין לי שום אמצעי מדידה מלבד האמצעים הפרמיטיביים ביותר (מיכל עם שנתות מדידה ומחשבון), אבל זה יספיק.
למכסחת אין שום חיישנים, מיחשוב או ניהול מנוע.

אסף אמר נכון, גם אם יושג חיסכון בדלק (כנראה שהחומר בגלולה גורם לתערובת עניה יותר באופן כל שהוא), חיסכון זה יבוא על חשבון בלאי במנוע.
אבל, כמו שכבר אמרתי, אני מוכן להריץ 3 מיכלים של החומר הזה במכסחת שלי, רק בשביל הניסוי.

eran4x4
09-07-06, 15:36
ברק

כמו שאסף כתב - יותר זמן לא אומר כלום על יעילות או חיסכון......

ronshiv
09-07-06, 15:41
אמרנו כבר (וגם למי שראה את הסרטון) שהמוצר מפחית בלאי ומאריך חיים?
לא מקצר- זה לא מסתדר עם ההסבר של אסף, הצהרת החברה היא שהמוצר מפחית בלאי וגם חוסך בדלק.

ronshiv
09-07-06, 15:44
אני לא בעל מקצוע בתחום הרכב כמוכם, חברה.
תנסו למצוא משהו שגורם גם לחיסכון, גם לפחתת בלאי והארכת חיים וגם דופק את המנוע?!

barak4*4
09-07-06, 15:46
ברק

כמו שאסף כתב - יותר זמן לא אומר כלום על יעילות או חיסכון......
לא על יעילות, אנחנו מדברים כרגע רק על חיסכון.
הניסוי יבדוק רק חיסכון (בנוסף, אין לנו אפשרות לבדוק שום גורם אחר).
כבר אמרתי, ניסוי מדעי מדוייק זה לא, אבל לראות האם יתקבל חיסכון כל שהוא אפשר.
הם מדברים על עד 28 אחוז חיסכון, בוא נראה אם נגיע אפילו ל-10%.

כמובן שגם אם יתקבל חיסכון (ואני סקפטי בנושא, אבל מבטיח להיות אובייקטיבי בניסוי), רוב הסיכויים הם שהוא מגיע על חשבון בלאי במנוע.
הדרך היחידה לצמצם את צריכת הדלק היא על ידי תערובת עניה יותר.
אין אנרגיה "יש מאין".

ניר ל
09-07-06, 16:12
מילא לדפוק מכסחת דשא שעולה 1000 ש"ח, ברק, את הניסוי אתה צריך לעשות ע"י שימוש במכסחת - בדוק איזה תא שטח אתה מכסח עם מיכל אחד לפני ואחרי השימוש בתוסף. אחרי הכל עבודה בסרק לא מעניינת, אני יכול לחסוך ליטרים גם ע"י הורדת הטורים בסרק או ע"י הוספת מדכאי בעירה, אבל אם כתוצאה מהורדת הספק המנוע אני לא יכול לבצע את אותה עבודה לליטר - לא עשיתם כלום !

אבל זה בסדר, דפקו לעצמכם ולאחרים חיישני חמצן, ממירים, לכו תדעו אם שאריות השריפה של החומר לא מעכלות את חלקי המנוע, לכו חפשו אחרי זה את ג'קי צ'אנג או את היצרן העלום שמבטיח אחריות גלובאלית ..., מזכיר לי פרקים נבחרים מכלבוטק המיתולוגית...

asafk
09-07-06, 16:17
רגע... עכשיו המוצר שלכם גם מפחית בלאי? זה כבר ממש גאוני.

תראה, אני באמת חושב שאתה בבחינת "תינוק שנשבה"- אתה לא נוכל אמיתי, אלא החבר'ה שמסמאים את עינך וגורמים לך למכור משהו שאין לך מושג מה הוא ולמה לא יכול להיות שהוא עובד כמו שהם טוענים.
אני אסביר לך באופן פשוט- מנוע עובד על דלק. הנצילות של מנוע בנזין מודרני היא באזור ה20%. כלומר- על כל 2 וואט של הספק, יש 8 וואט ביזבוזים (חום בעיקר). זה אומר שעל כל 2 גרם דלק שהופכים לכוח, יש עוד 8 גרם דלק שהופכים לחום. כל תעשיית הרכב, מזה שנים רבות, עושה מאמצים כבירים להעלות את הנצילות ולו באחוזים בודדים. והם מצליחים מעט, אחוז פה, אחוז שם. בזכות בקרים מתוחכמים למדי, הצליחו לעשות את המנועים חסכוניים יותר, אבל לא לשפר את הנצילות, כי המערכת המכנית לא השתנתה יותר מדי בעשרות השנים האחרונות. אז איך הם בכ"ז משפרים את הצריכה? על ידי הורדת כוח כשלא צריך אותו. כן, כשאתה עומד ברמזור, והמזרקים מכניסים לתאי השריפה כמות מזערית של דלק, המנוע לא מייצר כוח, וככה אתה חוסך קצת דלק בזמן העמידה ברמזור. עוד כל מיני טריקים כאלה משפרים את צריכת הדלק. אבל את הנצילות הבסיסית של המנוע- עדיין לא. ועדיין, בשביל להזיז מסה של טון אחד, למרחק של קילומטר אחד, צריך אנרגיה שטמונה בדלק. ואם הנצילות הבסיסית של המנוע לא השתנתה, אי אפשר להקטין את הכמות הזו.
אתם טוענים לשיפור הנצילות של המנוע על ידי שיפור תהליך הבעירה. אני טוען שאם למישהו היה כזה פטנט בידיים, הוא כבר מזמן לא היה צריך משווקים בשיווק רשתי, כי יצרני המכוניות היו עומדים אצלו בתור, והממשל האמריקאי היה אשכרה משלם לו מליארדים כדי שיכניס את הפלא לתוך מאגרי הבנזין שלהם.

אין ארוחות חינם. אני יכול לשפר את צריכת הדלק, אבל זה יבוא על חשבון משהו. שים הצרה על צינור הדלק מהמיכל, ותראה איך צריכת הדלק קטנה. בדרך, אתה מאבד כוח.
בעצם, יש לי עוד רעיון איך לשפר צריכת דלק- אני אקח אבקה צבעונית, ואשים אותה בדלק. האבקה תצפה את השפיץ של המזרקים, וככה הם יזריקו פחות דלק בכל שפריץ. אבל זה לא מוצלח, כי המנוע עובד בחוג סגור, והחיישן למדא יגלה את התרמית. אבל, בעצם, לא.. כי גם הוא יצופה באבקה הצבעונית, ולכן הוא יפסיק לעבוד. רגע.. זה גאוני. כשהחיישן יפסיק לעבוד, המחשב יורה על תערובת ענייה. והמזרקים יכניסו עוד פחות דלק ממה שהם אמורים, והמנוע יחסוך המון המון דלק. וגם המון כוח, אבל למי אכפת. הם יקנו את זה כמו לחמניות טריות במוצאי פסח.
אתה מבין, פלונטר יקירי? עובדים עליך. ראשי הפירמידה לא מספרים לך יותר ממה שהם מספרים לנו. הם משתמשים בך ובבצע הכסף שמניע אותך בשביל למכור בולשיט. אוויר חם. תרמית.
אין שום נייר מדעי. רק ססמאות שיווקיות. פריצת דרך אמיתית היתה מגובה בכל כך הרבה חומר מדעי שהיית מתעלף רק מהרשימה של המאמרים. אבל אפילו הדו"ח הכי רציני אומר "שמתי את החומר בטנדר שלי, ויש שיפור בצריכת הדלק. אין לי מושג למה, מה ניזוק בדרך ועל חשבון מה זה בא, אבל זה בסדר, כי אני מדען רציני בעיני עצמי. אני אעשה ניסוי רציני יום אחד, בינתיים תאמינו לי".

...ובנקודה זו, חברים, אני אשאיר אתכם ואת הדיון הזה לבד. באמת אמרתי כל מה שהיה לי לומר.

מי שעדיין יקנה את הגלולות המהפכניות אחרי כל מה שנכתב כאן... מוזמן להרים לי טלפון. המשחה ההיא, זו שהבאתי מהמאורים בניו-זילנד, זו שמכין אותה איש מאורי גדול שפירוש שמו הוא "האיש בעל שלוש הרגליים"- באמת עובדת. מורחים חמש טיפות בין אצבעות הרגליים והזין מתארך למחרת ב5 ס"מ. יש קבוצות אתניות עליהן זה עובד קצת פחות טוב, ומדווחים לי על תוצאות של 3 ס"מ בלבד. רק 9.99 ש"ח לשפופרת, תנסו בעצמכם- מה יש להפסיד? אם זה לא עובד, אני מחזיר את הכסף (אבל לא את הדמי משלוח בסך 29.99 לשפופרת).

אסף.

plonter
09-07-06, 16:17
אני כניראה מסכן את חברת FFI לדורותיה במדינת היהודים.
אבל בגלל שהם לא אמרו לי שאסור לי לתת לך גלולה הם בטח לא יעשו לי כלום ?

אני את הניסויים שלי עשיתי. מקווה שתגרום לנימרוד לאכול את הכובע (אם יש לו)

barak4*4
09-07-06, 16:18
לי ברור דבר אחד, אם המכסחת שלי מתה, אני לא הולך לתבוע את היצרן אי שם במקום שנקרא
Who knows where

אני אתבע את מי שמשווק את הגלולות האלו בארץ.
נראה אם הביטוח שלהם יכסה את כתב ההגנה שלו.

eran4x4
09-07-06, 16:19
לא על יעילות, אנחנו מדברים כרגע רק על חיסכון.
הניסוי יבדוק רק חיסכון (בנוסף, אין לנו אפשרות לבדוק שום גורם אחר).
כבר אמרתי, ניסוי מדעי מדוייק זה לא, אבל לראות האם יתקבל חיסכון כל שהוא אפשר.
הם מדברים על עד 28 אחוז חיסכון, בוא נראה אם נגיע אפילו ל-10%.

כמובן שגם אם יתקבל חיסכון (ואני סקפטי בנושא, אבל מבטיח להיות אובייקטיבי בניסוי), רוב הסיכויים הם שהוא מגיע על חשבון בלאי במנוע.
הדרך היחידה לצמצם את צריכת הדלק היא על ידי תערובת עניה יותר.
אין אנרגיה "יש מאין".
יעילות=חיסכון....
אין משמעות לשעות מנוע ללא ביצוע עבודה.....
עבודה בסרק לזמן ארוך יותר לא אומרת כלום....

ronshiv
09-07-06, 17:32
אני מצטט את מה שהפורום מצהיר עליכם הכתוב בסוף כל דף באתר:

יש להתייחס לכל הכתוב והמפורסם בג'יפולוג כסיפורי בדיות בלבד.

הכותבים באתר הם חובבים(איך אתם טוענים שאתם אנשי מיקצוע-אני לפחות לא כזה), חלקם משוגעים(זה מסביר את תגובות הזעם שלך אסף על המשחה).... אנחנו לא צוחקים!(אני כן, חחח...)

עכשיו אני מבין, איך לא שמתי לב לזה מההתחלה....

חחח....

ביי

מאיר רוטברג
09-07-06, 17:50
אסף, אני רואה כי לפחות קיבלת את עצתי לעבור לשיווק רישתי על מיחת מאריך הזיין שלך

הכותבים באתר הם חובבים(איך אתם טוענים שאתם אנשי מיקצוע-אני לפחות לא כזה), חלקם משוגעים(זה מסביר את תגובות הזעם שלך אסף על המשחה).... אנחנו לא צוחקים!(אני כן, חחח...)

חייבים להודות כי התגובה האחרונה של הבחור אכן הגיונית

plonter
09-07-06, 19:22
חייבים להודות כי התגובה האחרונה של הבחור אכן הגיונית
[/QUOTE]

אולי מאיר יכול לארגן איזה כיסויי ביטוחי למכסחה לצורך הניסוי ?
אני נתתי גלולה, ברק מכסחה(וזמן) ועוד מישהו תרם דלק. מי עוד ?
חסרים עוד עו"ד ורואה חשבון לפיקוח על הבדיקה ונמרוד ינתח ויכתוב כתבה בעיתון.

עכשיו אני במתח !!!!

אלון_ק
09-07-06, 19:33
אם לא שמת לב, אסף הסביר למה ניסוי כזה לא שווה כלום. הוא גם הסביר למה הניסוי ברכב שלך שווה כלום (מעבר לזה שאתה מוכר את זה) וזה גם מסביר למה אתם חייבים בדיקת מעבדה כדי לשכנע אותנו.

אם אתם תממנו, אני מתחייב לסדר לכם בדיקת מעבדה. אם המוצר אכן יעשה את מה שאתם טוענים שהוא עושה (או יתקרב לזה... בטח) אתר ג'יפולוג יחזיר לכם את הכסף על בדיקת המעבדה צמוד למדד וכמובן, קונה אספקה לכל החיים לכל הגולשים שלו (כולל חדשים שיצטרפו, זה כבר יותר מ3000 איש). אתם גם תקבלו את הבאנר שנמרוד הבטיח לכם (פרסומת חינם לכל החיים!), נמרוד יבלע את הגלולה (שאת זה אני מת לראות בלי קשר) ו"דה-דרייבר" יפרסמו כתבה חדשה עם נתוני הבדיקה שמבהירה מעבר לכל ספק שזה אכן עובד. אני אישית אממן לכם גם שלושים שנות פרסום בידיעות אחרונות, מעריב, הארץ וכל עיתון אחר שתבחרו, בארץ או בחו"ל.

הנה, אין לכם מה להפסיד. אני מת לראות את נמרוד טועה סוף סוף, אני מאוד אשמח להוכיח שאתם צודקים ובדבר כזה אצלי - בניגוד אליכם - אין דעות, יש עובדות נטו. תוצאות הניסוי ידברו בעד עצמן והן יהיו כאלו שכל מדען מתחיל יוכל לקרוא ולהבין, ללא שום ניתוח כימי של הגלולה שלכם והעתקת הפטנט.

עכשיו שיש לכם הצעה כזו ביד, נראה אתכם. אם המוצר אמיתי, אין לכם מה להפסיד - כל הכסף של הבדיקה יוחזר צמוד למדד + קניה מיידית של המון גלולות.

osi90
09-07-06, 19:38
פלונטר, רון וכל המיכאלים למינהם או כל אלו שנרשמו במקרה בשבועיים האחרונים או כל אלו שלפני תחילת הדיון הזה היו בעלי פחות מ-5 הודעות קודמות.

יש לי מסר אליכם

אתם שקרנים!!!!!!!

נמרוד אמר את זה בשקט ובנימוס בכתבתו במוסף הרכב בהארץ.
לכו חפשו פראיירים בפורומים של תפוז. כאן זה פורום שמנוהל בידי מהנדסים או אנשים עם שכל או שניהם.
אתם לא נמנים על אף אחת מהקבוצות הללו.
עופו מפה כבר ותפסיקו לטחון בשכל.

עכשיו אתם מוזמנים לתבוע אותי על הוצאת דיבה!

יוסף.

mixael
09-07-06, 19:52
פלונטר, רונשיב, מיכאל #2 וכל השאר, יש לכם פה אחלה הזדמנות לקבל הוכחה מדעית שתתן את הפרסומת הכי טובה לכם ולמוצר !
זאת הודות לכך שסופסוף תוכלו להציג מסמך מדעי כתוב בעברית צחה עם נתונים ברורים, וגם הודות לכך שנפלתם על הפורום המקצועי ביותר והמקושר ביותר מהבחינה הטכנית.

תארגנו 10 מפיצים, תפנו לאסף רבינו, אם אני לא טועה הוא הכניס את הגלולה לארץ, שימו כל אחד 300 - 400 ש"ח, כמה שצריך עבור הבדיקה המדוברת, זה באמת כלום יחסית למה שזה יכול לתת לכם. אם התוצאות יהיו חיוביות - תראו נהירה של מצטרפים חדשים, ותוכלו לגשת עם דו"ח הבדיקה לחברות הגדולות, שהם הצרכנים הגדולים באמת.

רפי 33
09-07-06, 19:55
ומה אם השקרנים אינם יודעים, כלל, שהם שקרנים ?
ומה אם מוחם נשטף (כאן הייתה הערה פוגענית ומיותרת כלפי אנשים שעשוים להיות תמימים. לא בג'יפולוג, תודה.) ביסודיות והם אף לא הבחינו בכך ?
יש לכם בכלל מושג באיזה שיטות מלמדים אותם "למכור" ?
אולי הם בכלל "מהופנטים" ? (הנוהגים כזומבים)
ומנין הכוח לכתוב כל כך הרבה (כולל הסברים) על השטות הזו ?

אלון_ק
09-07-06, 19:57
או, הנה מיכאל מתחיל להבין... אנחנו שונאים לנפץ לך את הבועה, ידידי (באמת! כואב לראות איך רימו אותך...) אבל זה בדיוק מה שהEPA511 היה עושה - הופך אותם למיליארדרים בין לילה. תחשוב על זה, איזו ממשלה/יצרן רכב/אדם פרטי/כל העולם לא היה רוצה כזה דבר? האישור הזה היה חותם להם עסקה לא עם ג'יפולוג אלא עם ממשלת ארה"ב!!!

שים לב שבתחילת השרשור אסף הציע להם את זה. נמרוד הציע להם את זה. הEPA הציעו את זה (ליתר דיוק, אצלהם אתה רק צריך למלא טופס ולשלם). עכשיו אני מציע ומה אתה חושב שיקרה? עכשיו, למה אתה חושב שזה יקרה?

plonter
09-07-06, 20:09
אתם שקרנים!!!!!!!
[b]

עצבני יקר.
נכון. אני חדש פה. ולצערי אני פה. ואני לא ג'יפאי. וגם לא באתי לפה לפרסם מוצר בשם בדוי. ועד כמה שידוע לי לא אשאר פה שיגמר הסיפור כי אני פעיל בפורומים של אופנועים ולא של ג'יפים.

אני פה קודם כל בגלל שנימרוד הזמין אותי אישית. יש לי דואר אלקטרוני ממנו שמזמין אותי לפה וגם הבטחה לא למחוק את השירשור הזה. אז פנה אליו בתלונות למה אני פה.

ואני פה כי אני חושב שנימרוד טועה. לא כותבים כתבה כי שונאים שיווק רב שיכבתי ולא כותבים כתבה על ידי קריאת חומר באינטרנט ומזה יוצרים כתבה ונותנים למושא הכתבה 48 שעות להגיב כי הגיליון נסגר.
הוא לא ממש השאיר זמן להגיב כי זה היה בשבת ה 24 לחודש והחברה אמריקאית אז סביר להניח שבשבת וראשון הם לא עובדים ובכל זאת טרחו לענות לכתב של מוסף קטן במדינה נידחת במזה"ת אבל על זה הודנו להם כי זה יחס נכון למשווקים שלהם בארץ.

ובקשר ל "שקרנים" לך תוכיח. קל לזרוק מילה כזאת בפורום. לך תעמוד מאחוריה (ואל תצטט לי פסוקים מהתנ"ך או השד יודע מאיפה) כמו שאני ועוד הרבה אנשים מחכים שנימרוד יוכיח שאנחנו שקרנים.

הדואר של נימרוד (מחקתי רק את מספר הטלפון שלו מתוך כבוד)

---------------------------------------

שלום רב,

בעקבות הפרסום שלכם:

http://www.plonter.co.il/ffi.tmpl

בתור משווקים של מוצר FFI, הריני מביא לידיעתכם שבמגזין The Driver מקבוצת עיתון הארץ שיתפרסם בחודש יולי תתפרסם כתבה המציגה קפסולות חסכון בדלק באופן כללי, הכוללות את המוצר שלכם מבית FFI, כתרמית שאינה חוסכת בדלק.

אשמח לקבל את תגובתכם בכתב תוך 48 שעות על מנת להספיק להתייחס אליה לפני הפרסום.

בכבוד רב,

נמרוד מלר

[email protected]

mixael
09-07-06, 20:10
1. אני לא מוכר את הגלולות !!!

2. אולי החברה בונה על השיווק הרשתי כמניע שיגרום לאחד המפיצים להתעסק עם ההוכחות ...

3. המפיצים לא עוברים שום שטיפת מוח מכל סוג שהוא, מכיר אישית 2 כאלה.

plonter
09-07-06, 20:11
הציטוט קצת יצא מפרופורציה.

יאללה. אני מחכה למחקר של ברק ;)

belair
09-07-06, 20:14
יש לי שאלה שלא ממש קשורה ישירות לגלולה אלה למה שאמר אסף לגבי מחשב המנוע וחיישנים .
נכון יש את "דלק דרגון " שהפרסומת אומרת שהוא משפר את ביצועי המנוע וכ'ו וכ'ו.
חוץ מאוקטן גבוה שלא ממש מזיק לפעולת המנוע אלה להפך יש מנועים זה באמת עוזר להם.
האם הדלק הזה יכול לפגוע לי במנוע?
מה התוסף שחברת דלק מוסיפה (אם בכלל)?
אני מתחיל לדעוג למנוע שלי כי מדיי פעם יוצא לי למלא שם דלק...

plonter
09-07-06, 20:15
ועוד דבר קטן ?

נימרוד בפוסט הראשון שלו בשירשור הזה
http://www.jeepolog.com/forums/showpost.php?p=109919&postcount=3

קבע שמדובר בנפתלין ובתרמית.

אני מזמין אותו להוכיח שיש נפתלין בגלולה. הרי זה כתוב שחור על גבי מסך בפוסט שלו. והוא הרי עיתונאי ומראשי הפורום הזה אז בטח יש לו הוכחה שהמוצר של FFI הוא נפתלין ?

אלון_ק
09-07-06, 20:16
מיכאל, אנחנו יודעים. באמת. אין לנו שום דבר נגדך, אנחנו כבר לא חושבים שאתה מוכר גלולות, זה בסדר. מבטיח.

פלונטר, לגביך יש 2 אפשרויות:
1. אתה לא נוכל, אתה באמת מאמין במוצר לך ומשום מה אתה פשוט מסרב להבין את מה שאומרים לך כאן: אם המוצר שלך היה אמיתי, הם לא היו צריכים אותך. הם היו עסוקים מדי בבניית מספיק מפעלים כדי לספק את הביקוש. תפנים מה המשמעויות של השפעה על 10% מצריכת הדלק העולמית, תבין כמה כסף זה ואז תגיד לי שבתור הממציא לא היית משקיע כמה אלפים בודדים בהוכחה (שאין לך, אם נדמה לך - מבורות - שיש לך, אז הנה אומרים לך כמה וכמה מהנדסים שאין לך), כדי למכור את זה לממשלות וליצרני רכב, חברות דלק ובעצם לכל מי שאי פעם מפעיל מנוע.
2. אתה כן נוכל. אני מסרב להאמין שמישהו אטום עד כדי הסעיף הראשון, לכן צר לי - אבל זו ברירת המחדל שלי. ברור לך שלא כל אתר זה ג'יפולוג, ברור לך שיש מספיק אנשים שכן יקנו גם אם כאן נפריך כל טענה שלך, אתה מוכן להרוויח למרות שאתה מספיק אינטליגנטי להבין שאין כלום מאחורי המוצר שלך. מה נקרא, נוכל.

אלון_ק
09-07-06, 20:19
וואו, באיזו מהירות קברת את ההודעה שלי. אני אחזור עליה: אנחנו מוכנים להחזיר לכם את הכסף, לשלם על פרסום חינם כאן ובכל עיתון שתרצו, רק תממנו לנו ניסוי אחד רציני. נחזיר את הכסף עליו, נתחייב לקניה של מה שתרצו, מה שתגידו (בתנאי שתוצאות הניסוי מראות שאתם צודקים ולא שקרנים) רק תפסיקו ללכת מסביב, לקבור את ההצעות האלו ותוכיחו לכולם שהמוצר אמיתי.

מה יש לכם להפסיד?

plonter
09-07-06, 20:20
אופציה שלישית

3. תוכיח שאני טועה. או אל תצרוך אבל אל תסביר לי דברים. האופנוע שלי עלה מ 160-170 מייל ל 197 מייל למיכל.

תסביר לי את זה:
http://www.plonter.co.il/ffi/mytest.doc

אבל אנא קרא את זה במלואו לפני שאתה מסביר לי (אם יש לך זמן כמובן)

plonter
09-07-06, 20:21
וואו, באיזו מהירות קברת את ההודעה שלי. אני אחזור עליה: אנחנו מוכנים להחזיר לכם את הכסף, לשלם על פרסום חינם כאן ובכל עיתון שתרצו, רק תממנו לנו ניסוי אחד רציני. נחזיר את הכסף עליו, נתחייב לקניה של מה שתרצו, מה שתגידו. רק תפסיקו ללכת מסביב, לקבור את ההצעות האלו ותוכיחו לכולם שהמוצר אמיתי.

צר לי. אני משווק עלוב. פנה ליצרן בחו"ל בוא בטח ישמח לעזור לך.
אני עשיתי את הניסוי הפשוט שלי וזה הספיק לי. וגם החלטתי להאמין לדיברייהם שרק חיזקו את מימצאי הפרטיים.

אלון_ק
09-07-06, 20:23
אסף הסביר לך, תחזור תקרא. זה הסבר של מהנדס רכב שנתמך על עובדות מעדיות, בניגוד להסבר שלך.

מעכשיו, כל הודעה שלי (ותהיה כזו כל פעם שתרים את הראש, חביבי) תלווה בציטוט הבא, כדי שכולם יבינו עם מי יש להם עסק וכדי שכולם יבינו שיש לכם מה להסתיר:

אנחנו מוכנים להחזיר לכם את הכסף, לשלם על פרסום חינם כאן ובכל עיתון שתרצו, רק תממנו לנו ניסוי אחד רציני. נחזיר את הכסף עליו, נתחייב לקניה של מה שתרצו, מה שתגידו (בתנאי שתוצאות הניסוי מראות שאתם צודקים ולא שקרנים) רק תפסיקו ללכת מסביב, לקבור את ההצעות האלו ותוכיחו לכולם שהמוצר אמיתי.

מה יש לכם להפסיד?

וגם התזכורת הזו תופיע:
מאחר ואתם מוכיחים עצמכם כשקרנים, אין לנו שום סיבה לא להניח שהמוצר שלכם לא גורם לנזק. בלי שלילה כפולה, זה אומר שעד שתוכיחו לנו אחרת הוא כן. הניסוי יוכיח מה באמת קורה, אז זה המוצא היחיד שלכם.

אלון_ק
09-07-06, 20:25
אז אנחנו מתחייבים שאם אתה תשלם על זה מהכיס שלך, אנחנו לא רק נחזיר לך את הכסף אלא גם נשלם עוד 5000$ לך אישית.

אנחנו מוכנים להחזיר לכם את הכסף, לשלם על פרסום חינם כאן ובכל עיתון שתרצו, רק תממנו לנו ניסוי אחד רציני. נחזיר את הכסף עליו, נתחייב לקניה של מה שתרצו, מה שתגידו (בתנאי שתוצאות הניסוי מראות שאתם צודקים ולא שקרנים) רק תפסיקו ללכת מסביב, לקבור את ההצעות האלו ותוכיחו לכולם שהמוצר אמיתי.

מה יש לכם להפסיד?

מאחר ואתם מוכיחים עצמכם כשקרנים, אין לנו שום סיבה לא להניח שהמוצר שלכם לא גורם לנזק. בלי שלילה כפולה, זה אומר שעד שתוכיחו לנו אחרת הוא כן. הניסוי יוכיח מה באמת קורה, אז זה המוצא היחיד שלכם.

plonter
09-07-06, 20:29
אסף הסביר לך, תחזור תקרא. זה הסבר של מהנדס רכב שנתמך על עובדות מעדיות, בניגוד להסבר שלך.

מעכשיו, כל הודעה שלי (ותהיה כזו כל פעם שתרים את הראש, חביבי) תלווה בציטוט הבא, כדי שכולם יבינו עם מי יש להם עסק וכדי שכולם יבינו שיש לכם מה להסתיר:

וגם התזכורת הזו תופיע:

הנה השארתי את כל ההודעה שלך שתשמח.
אצלי במנוע של ה VMAX הכל טוב ושמח כבר חודשיים. וככה אצל כמה אנשים שאני מכיר אישית. ושיהיה לך לבריאות עם הרכב שלך ותכניס לו מה שבא לך.

אני פה רק בגלל נימרוד ולא בשביל למכור לך שום דבר.

וסתם ניזכרתי במשהו
אני איש מחשבים. ופעם איש אחד אמר ש 64K זה דיי והותר לכל מה שאדם יצטרך אי פעם במחשב שלו
(ושמו היה ביל גייטס) והיו עוד כמה אנשים שאמרו דברים מאוד חכמים באותה עת אבל מאוחר יותר....
ניזכרתי גם שהיו דיי הרבה אנשים שחשבו פעם שהעולם שטוח והוכיחו את זה בהיגיון רב (באותה תקופה) אז אני מקווה ש FFI צודקים ואתה טועה ולך תוכיח לי במבחן שהם טועים ואתה צודק. עד אז האופנוע שאני רוכב עליו יום יום צודק הרבה יותר מכל מה שכתוב פה בפורום. ומי יתן שהמנוע שלו שיש עליו כבר משהו כמו87000 מייל יסע עוד 40-50 אלף בראש טוב ועם צריכת דלק נמוכה

plonter
09-07-06, 20:31
אז אנחנו מתחייבים שאם אתה תשלם על זה מהכיס שלך, אנחנו לא רק נחזיר לך את הכסף אלא גם נשלם עוד 5000$ לך אישית.

הכל דיבורים.

עיתונות חוקרת אמורה לחקור ולא לתרגם דברים כמו נפתלין. אני מוכן להוכיח שאין שם נפתלין כמו שנימרוד אמר. כמה אתה משלם על הוכחה שאין במוצר נפתלין ? (נדבקתי למשהו אבל זה מוצא חן בעיניי)

קח רכב. שים את המוצר ומדוד. (גם טרקטור טוב) ואז נדבר.
(מעניין אם קראת את מה שביקשתי ממך לקרוא קודם)

אלון_ק
09-07-06, 20:31
או במילים אחרות, למרות שזה לא יעלה לך כלום ואתה אפילו תרוויח מייד 5000$, אתה לא מוכן. נוכל!

אנחנו מוכנים להחזיר לכם את הכסף (גם לך אישית בתוספת 5000$ כפיצוי על הטרחה), לשלם על פרסום חינם כאן ובכל עיתון שתרצו, רק תממנו לנו ניסוי אחד רציני. נחזיר את הכסף עליו, נתחייב לקניה של מה שתרצו, מה שתגידו (בתנאי שתוצאות הניסוי מראות שאתם צודקים ולא שקרנים) רק תפסיקו ללכת מסביב, לקבור את ההצעות האלו ותוכיחו לכולם שהמוצר אמיתי.

מה יש לכם להפסיד?

mixael
09-07-06, 20:33
פלונטר, זה כבר באמת נשמע לא רציני. עם תדפיס כזה אתה לא יכול לפנות ל"תעבורה".

בתור מפיץ עצמאי במדינה שלך דווקא עליך האחריות להמציא אישור בשפת המדינה הזו, כמו מכון התקנים, מנהל הדלק שעומד להתפרסם, או דו"ח בדיקה של מעבדה ישראלית נייטרלית, שזה הכי משכנע.

אתה יודע מה, אני אהיה הראשון לשים את הכסף.

אלון_ק
09-07-06, 20:33
יא איש שיווק (כן, זו קללה כרגע וסליחה ליוני5) אל תסיט את הנושא! נראה אותך גבר, איפה האמון במוצר? מה קרה, לא רוצה 5000$? לא רוצה להוכיח שאתה צודק?

נוכל!

אנחנו מוכנים להחזיר לכם את הכסף (גם לך אישית בתוספת 5000$ כפיצוי על הטרחה), לשלם על פרסום חינם כאן ובכל עיתון שתרצו, רק תממנו לנו ניסוי אחד רציני. נחזיר את הכסף עליו, נתחייב לקניה של מה שתרצו, מה שתגידו (בתנאי שתוצאות הניסוי מראות שאתם צודקים ולא שקרנים) רק תפסיקו ללכת מסביב, לקבור את ההצעות האלו ותוכיחו לכולם שהמוצר אמיתי.

מה יש לכם להפסיד?

plonter
09-07-06, 20:35
או במילים אחרות, למרות שזה לא יעלה לך כלום ואתה אפילו תרוויח מייד 5000$, אתה לא מוכן. נוכל!

שוב "נוכל" :-)

לא קראתי לך אידיוט או משהו דומה ואתה ממשיך להיתלהם כמו (האמת שלא בא לי לכתוב פה את מה שבא לי לכתוב כי זה דיי מגעיל אבל מתאים למה שאתה כותב).

ואנא אל תמחק כלום. שישאר להיסטוריה

mixael
09-07-06, 20:37
השרשור הזה גדל על שמרים :mrgreen:

ronshiv
09-07-06, 20:39
צטט:

מה יש לכם להפסיד?

חברה, אתם מצחיקים.

בקצב הזה כל יום יקום לי משיהו מאי שם בעולם ויסתור את התוצאות שלכם או לא יקבל אותם, מי אתם בכלל, לאיזה גוף מוסמך אתם בכלל שייכים?!

עתונאי קטן במדור נידח שמנסה ליסחוט אייטם, ועוד אחד שרוצה להכניס כסף למעבדת הבדיקות הפרטית שלו.
אנו לא צריכים שום אישור ובדיקה עלומה ובילתי קבילה שלכם.
מי שרוצה לבדוק במעבדה פרטית או באופן פרטי שיטיל את האחריות והעלותך על עצמו ולא ינסה לגרור אותה על המפיצים.

אמרתי כבר ואני יעמוד בדיבורי:

המוצר נמצא כרגע בבדיקת מכון הנפט והאנרגיה. את התוצאות אני מבטיח לפרסם כאן! או שכבר תשמעו עליהם לבד...
עד אז תהנו מהספק שלכם.

אלון_ק
09-07-06, 20:45
מעבדת הבדיקות הפרטית שלי היא הטכניון, קצת קשה לך להאשים אותם במשוא פנים. אופסי...

תמשיך, חמודי. אם אתה רוצה את המילה האחרונה, יישר כח. עד אז, אתה מתחמק (ואל תדאג, אחרי איך שקברת את עצמך כאן לא נמחק את זה בחיים).

מה יש לכם להפסיד?

plonter
09-07-06, 20:45
יא איש שיווק (כן, זו קללה כרגע וסליחה ליוני5) אל תסיט את הנושא! נראה אותך גבר, איפה האמון במוצר? מה קרה, לא רוצה 5000$? לא רוצה להוכיח שאתה צודק?
נוכל!

ואם הייתי אישה ? לא טוב ?

לא רוצה שום 5000$ אני רוצה כמה עשורת שקלים על המוצר.
רוצה מבחן לך תעשה. לא רוצה אל תיקנה. קרא לי נוכל ותקבל תשובה באותה רמה (ואל תצפה שאסביר לך לאט לאט על איזו רמת שיחה אני מדבר איתך).

ואני לא איש שיווק דווקא. אני גם מתכנת של אתרי מסחר מקוון ועוד הרבה דברים. מה שאני לא זה מכונאי. ועוד לא טרחת להסביר לי את צריכת הדלק באופנוע שלי

plonter
09-07-06, 20:47
האמת היא שנהייה לי מאוד נחמד פה ובגלל שאני לא רואה מונדיאל אשמח להמשיח לשוחח איתך על הנושא עד שימאס לי ממך (הכוונה היא לאלון_ק כמובן)

plonter
09-07-06, 20:49
יצאו לי כמה שגיאות כתיב אבל זה מהכיף של השיחה הקולחת
(ואני ממתין להסבר למה האופנוע אחרי 5 וחצי שנים החליט לתת עוד כ 20% תפוקה לדלק)

ronshiv
09-07-06, 20:49

נראה אותך עומד בהיתחייבות שלך לאחר פרסום הדוח!

plonter
09-07-06, 20:54

נראה אותך עומד בהיתחייבות שלך לאחר פרסום הדוח!

עזוב. הכל דיבורים. קשקשת ברשת.
זה מה שכיף באינטרנט. :lol:
כל מנהל פורום הוא הסגן של אלוהים

lior_b.s
09-07-06, 20:57
"רוצה תקנה לא רוצה אל תקנה , לי זה עובד "

זה ממש נשמע משכנע... באמת שהייתי מוכן לנסות על הרכב שלי לא על מכסחת, אם החברה מתחייבת להחזיר כסף אם לא עובד..אבל מסתבר שאני צריך להוכיח שזה לא עובד כדי שתחזירו לי כסף ..., , אבל המשפט הזה קבר את הנושא מבחינתי....
באותה רוח אני יכול להציע לך ציפורני חילזון שאם תשים בתה ישאירו אותך צעיר ב-10 שנים..עכשיו לך תוכיח לי שזה לא עובד....

ליאור

shmil
09-07-06, 21:00
למעלה מ-3 שנים שאני בג'יפולוג, ולא ראיתי עוד שרשור הזוי מזה, שרשור שצמח בקצב מפלצתי ומהיר כמו זה (לדעתי הוא אוטוטו השרשור הארוך ביותר), ומלא שטויות שחברים רציניים כאן טורחים לענות עליהם (השטויות של אנשי FFI, אם למישהו לא ברור).
קראתי בעיון את כל 9 העמודים, ואני לא מבין מה ייצא מזה, הם ימשיכו בשלהם, ימשיכו להעביר טפסים מזויפים ו/או מחופפים, ואנחנו בשלנו.

בינתיים, השרשור הזה עשוי לשרת אותם מול לקוחות אחרים, כי תמיד יוכלו להגיש "תראו את השרשו בג'יפולוג, אפילו הם, מהנדסי הרכב והכימיה, לא הצליחו להראות שאין בחומר כדי להזיק, אלא רק להעלות השערות...".

ומעניין לעניין באותו עניין - מישהו שאל אם אכפת לי שהם יבואו - לא, לא אכפת לי, יכול דווקא להיות משעשע. דבר אחד בטוח - את מנוע הויליס אני לא תורם לניסוי.

ובעניין אחר - אנשי ה-FFI, אם נורא תרצו עו"ד ורו"ח לניסוי של ברק - התנדבתי, וגם את הרו"ח אני אדאג להביא :evil: .

plonter
09-07-06, 21:01
"רוצה תקנה לא רוצה אל תקנה , לי זה עובד "

זה ממש נשמע משכנע... באמת שהייתי מוכן לנסות על הרכב שלי לא על מכסחת, אם החברה מתחייבת להחזיר כסף אם לא עובד..אבל מסתבר שאני צריך להוכיח שזה לא עובד כדי שתחזירו לי כסף ..., , אבל המשפט הזה קבר את הנושא מבחינתי....
באותה רוח אני יכול להציע לך ציפורני חילזון שאם תשים בתה ישאירו אותך צעיר ב-10 שנים..עכשיו לך תוכיח לי שזה לא עובד....

ליאור

אדם יקר. אל תקנה. אני לא מוסד צדקה. אני מוכר מוצרים. מזל שאתה לא מבקש ממני לתת לך מחשב לניסיון (אני מוכר גם מחשבי מקינטוש ולפעמים בעלי PC חושבים שהם חכמים גדולים בקשר למק ודורשים אחד לניסיון כדי לראות שבאמת עובד).

גם אם תשים חצי כפית סוכר במיכל הדלק שלך לא תזיק לו. והאופנוע שאני רוכב עליו חסך 15-20% אבל מי אני שתאמין לי. מזל שיש לי אבא, חברים ואנשים אחרים. אתה מכיר את אמיר ושי שוורץ ממבשרת ציון ? (ג'יפאים) (נדמה לי שכותבים בג'יפטריפ) או את אפריים לוינר ז"ל (ובניו) ? הם יספרו לך מי אני.

mixael
09-07-06, 21:02
צטט:
[I]אמרתי כבר ואני יעמוד בדיבורי:

המוצר נמצא כרגע בבדיקת מכון הנפט והאנרגיה. את התוצאות אני מבטיח לפרסם כאן! או שכבר תשמעו עליהם לבד...
עד אז תהנו מהספק שלכם.

הבעיה עם הבדיקה שלהם, שהדבר היחיד שמכון הנפט מאשר הוא שהחומר הנבדק אינו משנה את תכונות הדלק ומותר לשימוש במדינת ישראל.

הבדיקה שלהם עולה כמה מאות שקלים, ולא מראה כמעט שום דבר.

מה שכן יראה רציני, זה בדיקות מקיפות של מעבדת הטכניון.

plonter
09-07-06, 21:03
ובעניין אחר - אנשי ה-FFI, אם נורא תרצו עו"ד ורו"ח לניסוי של ברק - התנדבתי, וגם את הרו"ח אני אדאג להביא :evil: .

אחלה.
דבר עם ברק כי הוא מארגן ניסוי קצת משונה על מכסחת דשא אבל גם שם זה יעבוד אם כי המספרים יהיו מאוד צפופים עם מיכל של 3 ליטר אבל הוא יראה את השינוי בצריכה

עמי
09-07-06, 21:06
מכון הנפט עושה גםבדיקות Custom. הכל תלוי במה מגדירים לו וכמה משלמים. היה מעניין לראות אלו בדיקות נדרשו על ידי המשווקים של הגלולות האלה, זה יכול לגמור את הדיון בקשר לבדיקות של המכון לנפט ואנרגיה, עוד לפני התוצאות.

plonter
09-07-06, 21:07
ומעניין לעניין באותו עניין - מישהו שאל אם אכפת לי שהם יבואו - לא, לא אכפת לי, יכול דווקא להיות משעשע.
אדאג להביא :evil: .

האמת היא שגם אני משועשע ממה שיצא מזה. ואל תידאג. אני לפחות לא הולך לכתוב בפוסטים שלא קשורים לנושא כי נימרוד הזמין אותי לפה.

אני מכבד את הפורום הזה פרט לפוסט אחד דיי צעקני 8-)

lior_b.s
09-07-06, 21:27
אדם יקר. אל תקנה. אני לא מוסד צדקה. אני מוכר מוצרים. מזל שאתה לא מבקש ממני לתת לך מחשב לניסיון (אני מוכר גם מחשבי מקינטוש ולפעמים בעלי PC חושבים שהם חכמים גדולים בקשר למק ודורשים אחד לניסיון כדי לראות שבאמת עובד).

גם אם תשים חצי כפית סוכר במיכל הדלק שלך לא תזיק לו. והאופנוע שאני רוכב עליו חסך 15-20% אבל מי אני שתאמין לי. מזל שיש לי אבא, חברים ואנשים אחרים. אתה מכיר את אמיר ושי שוורץ ממבשרת ציון ? (ג'יפאים) (נדמה לי שכותבים בג'יפטריפ) או את אפריים לוינר ז"ל (ובניו) ? הם יספרו לך מי אני.

לא ביקשתי ממך שום צדקה ושום כמוסת ניסיון, לא יודע איפה קראת את זה , הצעתי לקנות ולנסות על הרכב שלי הפרטי...אבל אתם טוענים שתחזירו כסף אם לא עובד, אז כמו שאתה מצפה שאני אאמין שעובד, אתה תאמין לי אם לא עובד??

ובוא אני אגלה לך סוד קטן, גם אם תשים חצי קילו סוכר במיכל דלק לא יקרה כלום למנוע...ואת זה אני ראיתי נעשה ואני יכול להוכיח מתי שרק תרצה, אני לא מבקש ממך להוכיח שיקרה משהו, ... בניגוד למה שאתה מציע פה....
אבל אל תנסה לשים את הסוכר בשמן... :)
אה כן..ונפתלין מעלה את הטורים במנוע..גם את זה בדקנו...

ליאור

plonter
09-07-06, 21:36
לא ביקשתי ממך שום צדקה ושום כמוסת ניסיון, לא יודע איפה קראת את זה , הצעתי לקנות ולנסות על הרכב שלי הפרטי...אבל אתם טוענים שתחזירו כסף אם לא עובד, אז כמו שאתה מצפה שאני אאמין שעובד, אתה תאמין לי אם לא עובד??

תשמע.

לא באתי להראות את האור (או החושך לפי כמה אנשים פה)
אם אתה לא חושב שזה יהרוס לך את המנוע ויש לך איזה 70-90 ש"ח תקבל ממני את המשלוח (דמי המשלוח) בחינם לכל מקום בארץ (לצורך הניסוי שלך)

אם תחליט לעצור את הניסוי שלך תחזיר את מה שישאר לך ותקבל את התמורה חזרה. לגבי הגלולות שתצרוך תאלץ לשלם עבורן). אבל אני משוכנע שתתרצה מהניסוי שלך.

להזכירך לא באתי לפורום כדי למכור. באתי לפורום להאיט את התלהמותו של נימרוד. אני לא חי מהמוצר הזה אלא ממשכורת חודשית מכמה אתרי אינטרנט שמוכרים מוצרים יותר נורמאליים ותמיד יש את אלו שקופצים ואומרים שאסור לקנות באינטרנט כי יגנבו לך את כ"א ולא תקבל את המוצרים ועוד ועוד.

מה שכן זה שתקבל חשבונית ואם יש לך עסק זה בטח יבלע בהוצאות שלו והלוואי שתהייה מרוצה מהניסוי ומתוצאותיו ותשתדל להימנע מליסוע בעדינות שלא יהיה חשש של פלאסיבו (כמו שטוען נימרוד)

barak4*4
09-07-06, 21:44
אחלה.
דבר עם ברק כי הוא מארגן ניסוי קצת משונה על מכסחת דשא אבל גם שם זה יעבוד אם כי המספרים יהיו מאוד צפופים עם מיכל של 3 ליטר אבל הוא יראה את השינוי בצריכה
ידידי, בימים אלו אני מסכם שנתיים וחצי של עבודה ושוקד על כתיבת המאסטר שלי.
בשנתיים וחצי האחרונות עבדתי על ניסויים עם כמויות של 0.5 מיקרוליטר וריכוזי הורמונים של 0.00001מיקרוגרם למיקרוליטר.
היה סמוך ובטוח שניסוי עם מיהול חצי, לא יהיה מה שיפיל אותי.

לגבי "דו"ח" הסיכום שלך לתצרוכת הדלק של ה-V-MAX, זה הדבר הכי רחוק מניסוי מדעי שיכול להיות.
יש דרכים לתכנן ניסוי, אני יודע שניסוי מכסחת הדשא גם הוא לא מדע מדוייק, אבל הוא יותר מוצלח ממה שאתה עשית עם האופנוע.

בהתייחס לזה:

מה שאני לא זה מכונאי. ועוד לא טרחת להסביר לי את צריכת הדלק באופנוע שלי
אסף ענה לך על זה מספר פעמים וגם אני אמרתי לך את זה בטלפון:

plonter
09-07-06, 21:50
ידידי, בימים אלו אני מסכם שנתיים וחצי של עבודה ושוקד על כתיבת המאסטר שלי. בשנתיים וחצי האחרונות עבדתי על ניסויים עם כמויות של 0.5 מיקרוליטר וריכוזי הורמונים של 0.00001מיקרוגרם למיקרוליטר.
היה סמוך ובטוח שניסוי עם מיהול חצי, לא יהיה מה שיפיל אותי.

לא זילזלתי ואני שמח בעיקר על השקעת הזמן בניסוי כי הוא יותר יקר מהדלק או המוצר עצמו ואני משתף איתך פעולה וגם לו הצעתי שלא ישלם דמי משלוח אלא רק את מחיר המוצר ושיחזיר גלולות שלמות שנשארות לו

כל הניסויים הללו חשובים לי הרבה יותר מהכתבה של נימרוד. אני משוכנע שהתוצאות יגידו את מה שאני ראיתי על האופנוע ועוד אנשים (חלקם חברים טובים שלי עשרות שנים) ראו על כלי ריכבם לאחרונה

plonter
09-07-06, 21:53
ועוד דבר ברק. אני יודע להרגיש את המנוע של האופנוע שאני רוכב עליו. יש לו 145 כוח סוס ובנסיעה שמדדתי במה שפירסמתי רכבתי עם עוד 100 אופנועים בטיול מועדון ותאמין לי שלא נסענו על 90 (ולא אפליל את עצמי פה סתם) אבל האופנוע נסע יופי ועלה לצפת במהירות שלא תבייש שום כלי וחגג על כביש 6 (במהירות המותרת כמובן)

מאיר רוטברג
09-07-06, 22:06
נמרוד אמר את זה בשקט ובנימוס בכתבתו במוסף הרכב בהארץ.
לכו חפשו פראיירים בפורומים של תפוז. כאן זה פורום שמנוהל בידי מהנדסים או אנשים עם שכל או שניהם.
אתם לא נמנים על אף אחת מהקבוצות הללו.
עופו מפה כבר ותפסיקו לטחון בשכל.

ראשית בפורום של תפוז אני מכיר אישית את מנהל הפורום והוא בטוח יחסום אותם הרבה לפני כן,

חוץ מזה למדתי הרבה
פרמידה,(שיטת שיווק מאוסה)
כאן זה
שיווק רישתי

ועכשיו כבר שיווק רב שיכבתי_(עלית מדרגה של ממש)

בבקשה ,בבקשה אל תחסמו את השרשור אני לומד ממנו כל הזמן דברים חדשים

barak4*4
09-07-06, 22:09
ועוד דבר ברק. אני יודע להרגיש את המנוע של האופנוע שאני רוכב עליו. יש לו 145 כוח סוס ובנסיעה שמדדתי במה שפירסמתי רכבתי עם עוד 100 אופנועים בטיול מועדון ותאמין לי שלא נסענו על 90 (ולא אפליל את עצמי פה סתם) אבל האופנוע נסע יופי ועלה לצפת במהירות שלא תבייש שום כלי וחגג על כביש 6 (במהירות המותרת כמובן)
שמע נא, אני לא חושב שאתה שקרן או נוכל. אחרי השיחה עימך בכלל, אתה עושה רושם של איש מאוד סימפאט עם ראש על הכתפיים, אבל...
חסר לך המון ידע בנושא מכאניקה ובשל כך (אני מאמין) שאינך מבין על מה כולנו צועקים "לא יתכן".

יכול להיות שהמספרים שהשגת עם האופנוע שלך הם נכונים, אבל הם באים על חשבון משהו.
אתה בעצמך אומר "תצרוכת הדלק ירדה", משמע נשרף פחות דלק, משמע, גרמת לתערובת להיות יותר עניה.
עכשיו באופנוע עם 140 כ"ס, אתה ממש לא תרגיש בחסרונם של כמה סוסים באורווה.
מה שכן, לאורך זמן (ולא חודש חודשיים) אתה תגרום לנזק במנוע.
אני מאמין שהתמימות מוליכה אותך שולל.

Bulldog
09-07-06, 22:10
אותי זה מצחיק

ולא כותבים כתבה על ידי קריאת חומר באינטרנט

כל השיווק שלכם ניתמך על ידי חומר באינטרנט, מפוברק, מצחיק, הזוי ושיקרי ככל שיהיה.

תכל'ס כל עוד לא תבצע ניסוי מבוקר (כולל בדיקת נזקים) כמו שאסף הציע הרי שאני יכול באותה מידה כמוך לצטט את המובאות מהאינטרנט ולהוכיח לכאן ולכאן.

לסיכום, כשימות לך המנוע (והוא ימות) אני מציע לך לקנות את הגלולה שלי, היא לא תשקם לך את המנוע, היא תחזיר אותך למציאות.

עומר

plonter
09-07-06, 22:14
חוץ מזה למדתי הרבה
פרמידה,(שיטת שיווק מאוסה) כאן זה שיווק רישתי ועכשיו כבר שיווק רב שיכבתי_(עלית מדרגה של ממש)בבקשה ,בבקשה אל תחסמו את השרשור אני לומד ממנו כל הזמן דברים חדשים

פעם אמרו לי משהו על אנשים שעוסקים במקצוע שלך. מקווה שאתה לא כזה. כי אני משתמש באנשים כמוך להפחית סיכונים בחיים למרות כל מה שאמרו לי עלייכם.

יש המון חברות בעולם שמשווקות בשיווק רב שיכבתי או MLM בלעז ופעם שיהיה לך זמן אולי תלמד על דרך השיווק הזאת שעובדת נפלא לחברות כמו http://www.tupperware.com ורבות אחרות.
גם חברות כמו מירס ואחרות התחילו את דרכן עם "חבר מביא חבר"

הנה חומר קריאה:
http://www.amazon.com/exec/obidos/search-handle-url/002-9661842-4874438?%5Fencoding=UTF8&search-type=ss&index=stripbooks%3Arelevance-above&field-keywords=mlm

הלינק לאמאזון אז בטח לא תפחד ללחוץ עליו.

לילה טוב (בינתיים)

plonter
09-07-06, 22:16
כשימות לך המנוע (והוא ימות) אני מציע לך לקנות את הגלולה שלי, היא לא תשקם לך את המנוע, היא תחזיר אותך למציאות.

אני אמות כניראה לפני המנוע של האופנוע (זה מה שאומרים על אופנוענים לא?)

Bulldog
09-07-06, 22:28
אני אמות כניראה לפני המנוע של האופנוע (זה מה שאומרים על אופנוענים לא?)

אלוהים אדירים, איזה הרמה.
למען האמת, אני חושב שבקרוב הכלי שלך יגיב כמו קקנוע, אז חייך ניצלו.

ryanai
09-07-06, 22:28
AAA: No Magic Pill For Gas Price Blues

http://www.consumeraffairs.com/news04/2006/04/aaa_gas_prices.html

Not so fast, says AAA. The automotive consumer group took the MGP-Cap for a test drive and said it found no improvement in mileage while driving at 34 miles per hour. There was a slight gain -- four percent -- at 65 miles per hour. Even increasing the amount of the product per gas tank didn't help.

האמת יוצר מרשים ממה שחשבתי שאפשרי: 4% ב105 קמ"ש ....

ומה ה AAA גווף לא מספיק טוב בשבילכם ?

plonter
09-07-06, 22:40
AAA: No Magic Pill For Gas Price Blues
http://www.consumeraffairs.com/news04/2006/04/aaa_gas_prices.html
[/right]

גם נימרוד ביצע את ה "מחקר" שלו על הכתבה הזאת. מזל שאני לא מקבל החלטות בחיים לפי כתבות ב YNET או NRG. (שמעת שזרע גברי מפחית את הסיכוי לדיכאון אצל נשים רק YNET לא כתבו איך הן אמורות לקחת אותו)

קנה, נסה, דבר. ולא דבר,דבר,צטט

עד אז אל תיתן לי קישורים או תצפה שהם מעניינים מישהו. יש לך הסבר לאיך ה AAA ביצעו את המבחנים שלהם ? תאמין לי שחיפשתי חומר ולא ממש מצאתי.

Bulldog
09-07-06, 22:52
ומבחנים לחומר שלכם, מעבר ל... אני חתום על חוזה לשמירת סודיות, או לחילופין הצהרה של אלפים שנפלו בפח ונתקעו עם הגלולה אז מנסים להפיל אחרים ולעשות עליהם קופה על הדרך.

די בנאדם, רד מהעץ, ז#$% (ז@#$) אותך, אז למה לז#$ אחרים?
הרי בסה"כ אתה מחפש עוד פרייארים שיקנו ממך את המוצר, יהפכו להיות סוכני משנה שלך (פירמידה כבר אמרנו) ובסופו של דבר תרוויח עוד כסף.
מבחינתי האופנוע הוירטואלי שלך, הניסוי הוירטואלי שלך, החיסכון הוירטואלי שלך בדלק (מישהו שם לב למנטרה) הם מאד, המפף וירטואלים, בדיוק כמו שאר הממבו ג'מבו וגיבובי השטויות שאתה זורק פה.

באת למכור, לא הלך לך, לא רק זה, קיבלת בראש עם כתבה מבריקה מכתב מצויין על הזבל שאתה משווק (שאגב, ביננו, אתה יודע שזה זבל, אבל צריך לגמור את החודש) ולא רק זה, עכשיו על כל חיפוש בגוגל על המוצר בררה שלך תקפוץ ישר אזהרה שגם הדיוט מושלם יבן שטוב לא יצא מלהכניס מוצר "אורגני" שלאף אחד ממי שמוכר אותו אין שמץ של מושג ממה הוא עשוי.

אני אסכם את כל זה במשפט אחד.

אתה אידיוט אם אתה חושב שאנחנו אידיוטים.

עומר
ברגעי נימוס של הלילה

plonter
09-07-06, 22:56
די בנאדם, רד מהעץ, ז#$% (ז@#$) אותך, אז למה לז#$ אחרים?

נימרוד טיפס.
אני סה"כ הצעתי לו סולם להגיע לצמרת.
שינסה ואז יכתוב עוד. לא שווה לו להשקיע איזה 90 ש"ח עלובים ואחרי זה לעמוד בהיכל התהילה ליד רפי גינת ?

ואני מרוויח על כל 90 ש"ח לפחות 200 אז ככה אוכל לחגוג עם כל סוכני האופל באיים הקריביים על חשבונו

asafk
09-07-06, 23:20
OK.
לדעתי כולם אמרו מה שהיה להם לומר, ומכאן הלאה אין שום טעם בדיון הזה. המוכרים לא סיפקו הוכחות, וגם לא יספקו אותם ככל הנראה.
מי שרוצה- שיקנה. 90 ש"ח, בניגוד למה שאומרים לכם, הם הרבה מאוד כסף בשביל כלום. אפילו אם הכלום הזה צובע את המנוע מבפנים באדום.

אז לילה טוב לדיון הזה. החיים מאחורי מנעול יעשו לו רק טוב (וזה לא נחשב סתימת פיות אם נתנו לכם להתבטא על 700 אלף דפי פורום)

(ומי שרוצה את המשחה ההיא- שישלח לי ה"פ).

אסף.

נמרוד
10-07-06, 01:07
(באדיבות חברת HOT לא היה לי אינטרנט כל היום :mad: , עכשיו באדיבות בזק יש :-? )

השרשור ננעל על ידי חברי מנהלי הפורום ובצדק, כי הוא התפוצץ למשהו שלא ראוי לאתר הזה, ומרפרוף על 100 התגובות מהיום בבוקר, אני חושב שדווקא החברים הוותיקים הם שאיבדו את הפרופורציה.
-------------------------

הסבר רציני של מה שקרה כאן:

יש כאן כמה רמות של סוכנים/קורבנות שנכנסו לדיון. חלקם כנראה תמימים ובאמת האמינו בזה, אחרים לא. הם נכנסו לדיון הזה והמשיכו בו אולי מתוך שעשוע, מתוך מחשבה שגם ככה מהפורום הזה לא תבוא להם הרבה תועלת, וגם לא הרבה נזק. צודקים. אבל בעוונתי כתבתי על הנושא כמה מילים במגזין הרכב של עיתון הארץ, ואני די בטוח שבמהלך היומיים האחרונים אין סוכן/קורבן אחד של גלולות הקסם שהמאמר לא הובא לתשומת ליבו, והם מתחילים לשאול שאלות את ראשי הפירמידה בארץ. הפירמידה נופלת. אין לי דרך אחרת להסביר את התוקפנות הפתאומית של רונשיב (עדיין לא קלטתי את השם המלא שלך?).

אני עומד כמובן מאחורי כל מילה שכתבתי במגזין דה-דרייבר. הכתבה היא כללית על הרמאויות האלו ולא נכתבה על גלולת FFI ספציפית, אבל מכיוון שתגובה כלשהי נדרשה, יצרתי קשר עם מי שמצאתי כמוכר רשמי באינטרנט - אתר פלונטר (יריב כמדומני), שהפנה אותי הלאה לחברת האם בארה"ב, שאיתה היתה לי התכתבות ארוכה ומעניינת. התגובה שבמגזין היא התגובה הרשמית שלהם, בתמצית. לא קיבלתי מחברת FFI שום דבר שלא הוצג על ידי או עלי ידי רונשיב ואחרים כאן בשרשור הזה. כלומר, וזו הנקודה הכי חשובה, עוד לא נתקלנו בשום מידע שמאשש את תכונות הגלולה. כל החומר כולל המאמר של ג'רי לנג (שהתייחסתי אליו בשלב מוקדם של הדיון עוד בשבוע שעבר) הוא חומר פרסומי נטו. לגבי ניסויים פרטיים על מכסחות דשא ואופנועים - הוסבר כאן על ידי מהנדסי רכב וכימאים למה אלו ניסויים חסרי טעם, אם בכלל אלו שערכו אותם דוברים אמת - אל תשכחו שהם בעצמם סוכנים של המוצר!

לכל המתנדבים לערוך ניסויים - אל תיפלו למלכודת. מי שצריך להוכיח שהמוצר עובד, הוא המוכר, לא הקונים. ולו מהסיבה הפשוטה, שנניח וברק4X4 בדק ומצא שהמוצר לא עובד. בעוד חודש כשתגיע גלולה חדשה תחת שם מסחרי אחר, הוא שוב יצטרך לטרוח ולבדוק, ושוב, ושוב? כל ונטילטור וכל פחית וכל כימיקל מסתורי, אנחנו אלו שצריכים לבדוק??? איפה איבדתם את ההגיון? יש דרכים מדעיות מקובלות להוכיח את זה, ויש דרכים מסחריות להגן על המוצר, ואם רוצים למכור לנו משהו, שיתאמץ המוכר, איזו מן חוצפה היא לדרוש מהלקוח להוכיח שהמוצר עובד???

בקיצור, הן מסיבות תיאורתיות ( שבכלל זנחנו, והן המעניינות באמת...) והן מהעדר ראיות אמפיריות, ברור שהמוצר עצמו, MPG-CAPS הוא תרמית, איננו עובד.אני נוטל לכאורה סיכון משפטי בכך שאני מצהיר על זה, אבל זה סיכון אפסי - מי שיתבע אותי יצטרך קודם כל להמציא ראיות מדעיות לכך שהמוצר עובד - ראיות שאם היו קימות, היו מן הסתם צצות מזמן.

מי שהצטרף לפירמידה הספציפית הזאת בתמימות - מצטער, אכלתם אותה. ce'st la vie

מכאן והלאה, באמת שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה.

(מי שרוצה להגיב - רונשיב, יריב, וכן הלאה - תעשו את זה בהודעה פרטית אלי או אל אסף, ואנחנו נפרסם בצורה מסודרת. אתם לא תכריחו אותנו לסתום לכם את הפה ולהוציא אתכם "קדושים מעונים". אם וכאשר העניינים ירגעו, יש מצב שהנעילה תוסר).

נמרוד
25-08-06, 14:49
הנושא נפתח מחדש.

מצ"ב קישור לכתבה של אחת מהרשתות המקומיות של NBC שבדקה את המוצר המדובר, MPG-CAPS:
http://www.mlmcentral.biz/081706_TMJ4_Report.wmv (http://www.mlmcentral.biz/081706_TMJ4_Report.wmv)

הקישור הועלה לפורום על ידי יריב נחשון (המשווק של הגלולה בארץ), ונמחק ומתוך שיקול דעת שגוי של אחד המנהלים של הפורום (אני אישית מגוייס בצו 8 עד אמצע ספטמבר ולא הייתי מול מחשב השבוע), "כי הכתבה מביעה דעה חיובית על המוצר".

למה מי שמחק את ההודעה עשה טעות? כי היא עלולה לפגוע באמינות של ג'יפולוג, וזה הרבה יותר חשוב מאשר מוצר זה או אחר או אם אני אישית צודק או טועה... והמחיקה של עדות חיובית כזאת בפורום ג'יפולוג משחקת לידיים של המשווקים - ראבאק אנחנו בעידן האינטרנט, אי אפשר להסתיר מידע!

עכשיו לעניין - מה שאתם רואים בכתבה זה גוף עיתונאי שנפל למלכודת והסכים לבצע ניסוי "לא מדעי" (unscientific זו המילה שהשתמשו בה בכתבה), על מכונית אחת, ללא שום ביקורת ובלי לדעת בכלל מה הם עושים. יופי, כל הכבוד.

עכשיו תשאלו שוב, למה אני מתנגד נחרצות לקחת את הגלולה ולבצע בעצמי ניסוי? אני אנסה להסביר שוב - החובה היא על מי שמנסה למכור לכם מוצר, להוכיח ולשכנע שהוא עובד. אין שום חובה עלי להוכיח שמשהו לא עובד. לא הגיוני לצפות מהעיתונות הלא מדעית לעבור מוצר מוצר ולבדוק אותו - היא גם לא מסוגלת ולא יודעת לעשות את זה, וכתבות מהסוג הנ"ל הן מלכודת.

יש מעבדה אחת מוסמכת ואמינה לחלוטין שיודעת איך לבדוק דברים כאלו, שייכת לEPA האמריקאי, אם המוצר היה עובד, הוא היה נמסר לבדיקה, מוכח, והופך למוצר מיינסטרים שאין מה לקיים עליו דיונים באינטרנט.

הנושא פתוח שוב להמשך הדיון, עבר מספיק זמן, ואני מקווה שהרוחות נרגעו. תעשו טובה - אני פונה בעיקר לגולשי ג'יפולוג הוותיקים - ותשמרו על תרבות הדיון, אחרת הנושא ינעל שוב, ושוב, וחוזר חלילה.

plonter
27-08-06, 15:16
הנושא נפתח מחדש.
מצ"ב קישור לכתבה של אחת מהרשתות המקומיות של NBC שבדקה את המוצר המדובר, MPG-CAPS:
http://www.mlmcentral.biz/081706_TMJ4_Report.wmv (http://www.mlmcentral.biz/081706_TMJ4_Report.wmv)

קודם כל תודה לנמרוד על פתיחת השירשור חזרה לחיים

ועוד כמה דברים:
1. אישור של ה EPA מוודא שהמוצר לא מזיק למנוע (זה לא אומר שזה מועיל אבל בטוח לא מזיק). זה כמו אישור של משרד הבריאות לתרופות טיבעוניות.
2. כמו שיש באינטרנט חומר כמו שנמרוד התבסס עליו לצורך הכתבה שלו ומה שכתב בתחילת השירשור יש גם חומר חיובי כמו זה שבכתבה של תוכנית הבוקר במילווקי של NBC. שימו לב שהם גם עשו ניסוי ודיווחו על הצלחה מדהימה ועל כך שהמוצר לא מזיק.

עכשיו מי מרים את הכפפה לנסות ? (ולא. אני לא מחלק את המוצר בחינם אבל מאז השירשור נמכרו אלפי גלולות בארץ) חוץ מאותה מכסחת דשא שהבטחתי לממן את הגלולות שהיא צריכה.

תודה.

יריב
www.plonter.co.il/ffi.tmpl

עמי
27-08-06, 17:14
בחייאת דינק, רק פתחו מחדש את השרשור וכבר אתה עסוק בפרסומת (שאסורה, בלי שום קשר ליעילותו המוטלת בספק של המוצר).

מעבר לכך, הייתי רוכש את הגלולה, רק אם הייתי יודע שיש מי שישלם את פסק הדין בתביעה הייצוגית -שהיא הכלי הנכון להתמודד עם משווקים של תרופות אליל למיניהן, שעלותן לא מצדיקה הגשת תביעות פרטניות. מכיוון שככל הנראה אין אחד כזה - כל ההרפתקאה לא נראית לי כדאית (ולא, בכל הכבוד הראוי, לא נראה לי שלפלונטר יש כיסים מספיק עמוקים. אגב, אם בכל זאת יש לה, תודיע לי ונשקול שוב את האפשרות).

הניצול הציני של העובדה שלפרט לא יהא כדאי לעולם לממן בדיקות מעבדה על מנת להפריך טענות בדבר יעילותם של מוצרים אלו ואחרים (שמשום מה תמיד מנגנים על הנקודות הרגישות ביותר: בריאות, טיהור מים, צריכת דלק וכו'), הוא לא דבר חדש ובטח לא מיוחד לישראל. גרסא משוכללת של השיטה קיימת אצל חברות ביטוח וחברות אחרות שמספקות שרותים להמונים (טלפוניה, תקשורת כבלים/לווין וכו'), שם ההנחה היא לצרכן הפרטי עדיף לשלם חיובים אלו ואחרים ולא לממן עלות של מומחים או של הליך משפטי כזה או אחר. אני באופן אישי נתקלתי בשופטת שהלכה למעשה "התחננה" שיגיע צרכן שיממן עלות של מומחה בתביעה שהוגשה על ידי אחת מחברות הכבלים. היות ודרישת חברת הכבלים עמדה על מאות בודדות שלשקלים ועלותו של המומחה עמדה על מספר אלפים - היה קשה מאוד למצוא את הצרכן שיקח על עצמו מימון של מומחה כזה. בסוף נמצא לקוח כזה והפלא ופלא - כל טענות חברת הכבלים נדחו.

דווקא במצב כזה, היה אפשר לצפות מ"הארץ" או מגורם תקשורת אחר, שיש לו גב כלכלי וצידוק ציבורי, שיערוך בדיקה כזו, שירים את הכפפה ויעשה מעשה. מצער לגלות ש"הארץ", שהתחילו בבדיקה, החליטו שלא למצות אותה וכך מצאנו את עצמנו עם כתבה שלא אומרת ולא תורמת שום דבר משמעותי, ולמעשה רק מסייעת למאמצים השיווקיים של משווקי גלולת הפלא (נמרוד - תן לי לנחש שאם היו מעניקים לך תקציב רציני לבדיקת העניין, מסקנות הכתבה היו נראות קצת אחרת).

סיכומו של עניין, הדיון כאן הוא לא טכני. הגלולה יכולה להיות מורכבת מנפטלין, דלק טילים או קריפטונייט, אין לזה שום משמעות. העניין הוא שיווקי גרידא: מבחינת משווק הגלולה זהו מצב של WIN-WIN. אם לא יצליח למכור את הגלולות - לא נורא, מקסימום יתקע עם 1000 גלולות וישתמש בהן על מנת להבריח עש מארונות הבגדים שלו, עד סוף חייו. אם יצליח - בכלל טוב. להפסיד, כנראה שהוא לא יפסיד מכך.

עמי

נמרוד
27-08-06, 17:38
עמי, אל תאשים את הארץ... העורך נותן לי חופש לכתוב, הכל עלי. אין לו שום עניין להוציא על זה כסף.

עלות בדיקה רצינית - 30,000$ בדיוק. וזו בדיקה שסוגרת את העניין לטוב או לרע, בדיקה רשמית של הEPA. כל מוצר שלא הועמד לבדיקה של הEPA - והEPA לא מעמיד שום תנאים או קשיים (למעט תשלום כמובן...) הוא בהגדרה לא רציני.

לי ברור שמי שצריך להעמיד את אותם עשרות אלפי דולרים או שקלים הוא המוכר, לא הקונים... וזה שהמוכרים לא עושים את זה סוגר את העניין מבחינתי. הם יודעים שהמוצר לא עובד באמת.

לגבי אישור לשיווק של הEPA - לא מדובר על אישור שהחומר לא מזיק. מדובר על אישור שהחומר לא מזיק לסביבה. בשביל לקבל את האישור הזה, ההרכב הכימי של החומר נמסר לEPA, ומן הסתם מדובר על איזשהו כימיקל פשוט, משהו טריביאלי שנמס בדלק ולא עושה כלום. בדיוק כאמור כמו תרופות טבעוניות. אם התרופה עשויה מצמח שלא מזיק - אז משרד הבריאות יאשר למכור אותה - בדיוק כמו קציצת ירק. משרד הבריאות כן מתערב במה שמותר לטעון בפרסומים, וכאן ההבדל בין גלולות הפלא בתחום הבריאות האנושית לבין בריאות הרכב, שבהן אין בארץ שום פיקוח, ולכן המשווקים יכולים לטעון מה שהם רוצים.

tzagi
27-08-06, 18:07
Nimrod beat me to it
Yariv,
Do your homework!
EPA=enviromental protection agency
not Engine Protection Agency.

The news piece is regular fluff
They have no idea what they are reporting
I see this trash 10 times a day..thry just push whatever agenda needs to be pushed that day.
beside, I seen the same news pieces that said the the pills do nothing.

Go figure

plonter
27-08-06, 18:27
באתי, ראיתי, שמעתי.

לא אפריע לכם. פשוט ביקשתי מנמרוד להעלות את הקישור לכתבה שמאזנת את הכתבה שלו והמקורות שעלייה התבססה והוא נהג כפי שביקשתי ועל כך תודה לו (בלי שום קשר לדעתו האישית על המוצר)

ומכיוון שכל השיחה פה מבוססת על תחושות בטן מיותר לי להתנצח.
ולא, כבר מזמן נגמרו המוצרים שקיבלתי בחבילת הבסיס וכבר מזמן קיבלתי עוד חבילות מוצרים הרבה מעבר למינימום הנידרש כדי להיות סוכן. ועד כה לא היה אפילו לקוח אחד שאמר שקיבל תוצאות של פחות מ 12% (או 13?)

ואני ממשיך לראות תוצאות מעניינות אצלי באופנוע ואצל כל אחד שאני מכיר (ויש הרבה מהם שרק קונים לשימוש ולא בגלל שהם רוצים למכור את זה).

ועוד דבר קטן. בכל ספר רכב כתוב שמותר להשתמש בכל תוסף דלק שבא לכם (עד כמה שידוע לי) אז לדעתי (שוב ורק לדעתי) שווה לנסות ואז אפשר לומר מה שרוצים מניסיון והפסד כספי של כ 130 ש"ח כמובן

עמי
27-08-06, 18:45
עמי, אל תאשים את הארץ... העורך נותן לי חופש לכתוב, הכל עלי. אין לו שום עניין להוציא על זה כסף.

זו בדיוק האשמה, ואני לא בטוח שיש חמורה ממנה לגבי עיתונאי, לא כל שכן, לגבי עורך. את פלונטר ודומיו, אי אפשר להאשים ותהיה הגישה השיווקית שלהם מעצבנת ככל שתהיה (אלא ברמאות - אם זה אכן כך. אגב, לא מצאתי חברה בשם מ.ש. שיווק - אתם בכלל קיימים?). אבל את העיתון? בוודאי שאפשר, ואפילו צריך! כפי שאני רואה את זה, לעיתון יש חובות כלפי הציבור, ואם אין לו עניין לברר מעשים שעשויים להתברר כמעשי נוכלות ורמיה, אנה אנו באים?

(אגב, נמרוד, אי אפשר לארגן בדיקה זולה יותר בישראל? איזה שהיא אנליזה כימית? אולי בכל זאת יהיה שווה ללכת על תובענה ייצוגית...הסיכויים נראים לי לא רעים ואולי יש לפלונטר האלה בכל זאת כמה לירות. בכל זאת, בחישוב מהיר, אם רק מאז תחילת השרשור נמכרו כמה אלפי גלולות כאלו, יש כאן כסף איפה שהוא.).

plonter
27-08-06, 18:52
מ.ש. שיווק זה עוסק מורשה
אתה מוזמן לבקר ב
www.msmarketing.co.il ולראות מה אנחנו עושים עם כ 50,000 לקוחות ומכירות של מוצרים איכותיים ב כ35 אתרי מכירות שונים מהשורה הראשונה בארץ עם מבחר מותגים מוביל מהשורה הראשונה של שוק הצעצועים העולמי ועוד ועוד.

ואני גם האיש מאחורי "יום ללא סלולארי" ב www.nezeq.co.il ועוד כל מני דברים לא הכי חשובים ולא הכי מעניינים (ואני רק עובד ב מ.ש. שיווק אז תראה כמה מוטיווציה)

plonter
27-08-06, 19:10
(אולי בכל זאת יהיה שווה ללכת על תובענה ייצוגית...הסיכויים נראים לי לא רעים

ויש לי גם עיצה בנושא של התביעה שאתה כל כך שמח לגביה.
שרוף את המנוע של איזה רכב ישן שלך (בעזרת המוצר הנ"ל) ותבע בשם כל הקונים בישראל ובעולם.

עלויות:
1. רכב ישן - 1000-3000 ש"ח
2. המוצר - 130 ש"ח (+משלוח אם תרצה (זו הוצאה מוכרת לתביעה)
3. דלק (אבל אתה יכול ליסוע עם הרכב לעבודה ואולי משלמים לך את הדלק)
4. תביעה - בזה אתה בטח מבין לפי הרעיון שהעלת

וככה תוך כחודש חודשיים אתה מליונר (למה לא חשבתי על זה קודם?)

עמי
27-08-06, 19:15
הדיון הזה הולך לכיוונים שלא ממש מעניינים גולשים שהגיעו לאתר שעוסק ברכבי שטח, אז נפסיק את זה כאן.

רק הרשה לי להביע את תמיהתי, במיוחד נוכח המוטיווציה הצרכנית בה ניחנת לדבריך, על הצורה המפוקפקת קמעה שבחרת לאמץ כדי לשווק מוצר שבמקרה הטוב ניתן לומר עליו שהוא שנוי במחלוקת, וד"ל.

בעצם, אולי זו מוטיווציה צרכנית - שיווקית, בטח המציאו משהו כזה (שמעתי שזה מגדיל את ההכנסה החודשית ב32%, וגם משפר את חיי המין. 300 ש"ח, והקלטת אצלך. ניסיתי בעצמי - זה עובד!)

עמי

plonter
27-08-06, 19:25
בעצם, אולי זו מוטיווציה צרכנית - שיווקית, בטח המציאו משהו כזה (שמעתי שזה מגדיל את ההכנסה החודשית ב32%, וגם משפר את חיי המין. 300 ש"ח, והקלטת אצלך. ניסיתי בעצמי - זה עובד!)
עמי

שאלת, ענית, סיכמת.

תודה

רפי 33
27-08-06, 20:07
tzagi,
EPA=enviromental protection agency
not Engine Protection Agency.
but you must agree that it sounds better and more convincing.(למרות שברור לי שאתה קורא עברית היטב ;) )
ומי שרואה בסרטון פרסומת חיובית, שיבושם לו.
(אפילו על השלט יש סימן שאלה - האומר דרשני)

tzagi
27-08-06, 20:39
רפי,
אז אתה היחיד שהבין את הבדיחה?

אני מקוה שלא.

mixael
27-08-06, 20:54
שאלה קטנה שנשכחה אי שם מאחורי כל הויכוחים

מישהו מחברי האתר שרצה לבדוק את הדבר הזה מעשית עשה זאת ?
יכול לשתף אותנו ?
אולי אודי - מי שבעצם פתח את השרשור האינסופי הזה? :-?

רפי 33
27-08-06, 21:37
רפי,
אז אתה היחיד שהבין את הבדיחה?

אני מקוה שלא.
היי,
הגעת לביקור, או ש"סידרו" לך את המקלדת? (יש, אתה יודע, מין מקלדות כאלה המסרבות
לכתוב עברית.(או שמסרבים לכתוב בהן עברית)) :? :roll:

רפי 33
27-08-06, 21:47
mixael,
יש כאן, באתר, הרבה אדיוטים. אבל מעט מאד, אם בכלל, מטומטמים.
אני מקווה, שאת זה הצלחת להבין ! (את דברי, הכונה. ראה כמה אני משתדל לעזור
לך להבין).

אלון_ק
28-08-06, 21:59
למה לבדוק, מיכאל? אני משיג תוצאות יותר טובות עם אזיקון שאני מקבל בחינם מחבר ושם אותו על צינור הדלק...

ser
06-09-06, 17:50
נושא : אמדוקס בוחנת פטנט העשוי להפחית את צריכת הדלק בשיעור של 10%-8%
תאריך : 06/09/06 15:07
מחבר/ת : הילית בן
אמדוקס בוחנת פטנט העשוי להפחית את צריכת הדלק בשיעור של 10%-8%

del.icio.us

!Digg It

שלח באי-מייל

פורמט הדפסה

07:26 | 06.9.2006 שחר הזלקורן

תגיות: אמדוקס, דלק, צריכת דלק, רכב

מחירי הדלק הגבוהים מדרבנים חברות בעלות ציי רכב גדולים לחפש דרכים מקוריות לחיסכון. בחברת ההיי-טק אמדוקס, שמחזיקה באחד מציי הרכב הגדולים בישראל - יותר מ-3,000 מכוניות - הוחלט לבדוק ברצינות שלושה פטנטים המתיימרים לחסוך דלק.

הפטנט הראשון הוא גלולות שמוסיפים למכל הדלק. "בדקתי את הגלולות במכוניתי", אומר חנן רוזנטל, מנהל מחלקת הרכב באמדוקס, "וברור לי, גם בלי לערוך ניסוי מסודר, שזה לא עושה דבר". הפטנט השני, שנבחן ביתר רצינות על ידי אמדוקס, הוא סופרסטק (Supertech) - מתקן קטן מידות, המורכב ממגנטים, דיודה וחומרים קרמיים, שאמור להביא לשיפור בצריכת הדלק ובפליטת המזהמים של מכוניות בעלות מנוע בנזין או דיזל.

המתקן, שנבחן על ידי אמדוקס בפיילוט שהחל בדצמבר 2004, מורכב כיום ב-50 ממכוניות החברה. לדברי רוזנטל, "בהשוואה למכוניות ללא המתקן, יש פער של 10%-8% בצריכת הדלק. זה יכול להביא לחיסכון של מיליוני שקלים בשנה". כמה מיליונים? בהנחה שכל מכונית בצי של אמדוקס נוסעת בממוצע כ-28 אלף ק"מ בשנה וצורכת ליטר בנזין לכל 11 ק"מ (לפני השימוש במתקן), החיסכון של אמדוקס עשוי להגיע לכארבעה מיליון שקל בשנה.

לפי היצרנית של סופרטק, חברת אירו פיול-סייוור (Euro Fuelsaver) האיטלקית, המתקן משדר גלים אלקטרומגנטיים המשנים זמנית את המבנה המולקולרי של הדלק. השינוי משפר את יכולת ההגבה של הדלק עם החמצן ומייעל את תהליך הבעירה. התוצאה, לטענת היצרנית: שיפור בצריכת הדלק וירידה בכמות המזהמים הנפלטים. המתקן משווק בישראל על ידי חברת פר-די, ומחירו לצרכן פרטי הוא 1,250 שקל.

בבדיקה ראשונית שערכה אמדוקס לפני תחילת הפיילוט המקיף, נלקחו שתי מכוניות חדשות מדגם מאזדה3 למכון בדיקה בלתי תלוי. "ניסינו לנטרל כמה שיותר משתנים", מספר רוזנטל. "העלנו את המכוניות על דינמומטר. שמנו אותן על 100 קמ"ש ב-3,000 סל"ד - ונתנו להן 'לנסוע' 50 ק"מ. לאחר מכן נסענו לתחנת דלק, תידלקנו וחזרנו למכון. לאחת המכוניות הוספנו את המתקן והעלנו אותה על הדינמומטר. ושוב - 50 ק"מ ב-100 קמ"ש. לפני ההתקנה, המכונית עשתה 13.26 ק"מ לליטר, ואחריה - 15.08 ק"מ לליטר, שיפור של כ-12%".

עם זאת רוזנטל מסייג את התוצאות. "זה שהבדיקה הראשונית הצליחה בהתחלה עוד לא אומר דבר. בסוף הפיילוט, בדצמבר, אדע בוודאות אם המתקן יעיל", הוא אומר, ומוסיף בנימה אופטימית: "כנראה שזה באמת עובד". אם הפיילוט יצביע על חיסכון חד משמעי, יורחב השימוש במתקן למכוניות נוספות.

קומברס: חיסכון של 12%-6%

מתברר שהפטנט נוסה בישראל על ידי חברות נוספות, בהן קומברס ושינדלר-נחושתן. בניסוי בקומברס הושג חיסכון של 12%-6% בצריכת הדלק. בניסוי של שינדלר-נחושתן הושג שיפור של 9% במכונית בעלת מנוע בנזין (מאזדה לנטיס) ושל 10% במכונית בעלת מנוע דיזל (רנו קנגו). בעקבות הניסוי הוחלט בשינדלר-נחושתן לצייד את כל צי הרכב - המונה כ-200 מכוניות - במתקן.

"אם תשאל אותי כיום אם המכשיר עוזר, אני לא יכול לומר. אין דרך למדוד את היעילות, מאחר שהמכוניות לא נוסעות במעבדה", אומר שלמה בוך, קצין התעבורה של שינדלר-נחושתן.

פטנט שלישי שנמצא בימים אלה בשלב בחינה באמדוקס הוא מגנט, המותקן במנוע ולא בתוך מכל הדלק.

plonter
06-09-06, 17:58
"וברור לי, גם בלי לערוך ניסוי מסודר, שזה לא עושה דבר".

סתם הדגשתי את החלק היותר משמעותי מדבריו.

והכי חשוב. יש כבר שני אנשים מהפורום הזה שעושים ניסוי על הג'יפים שלהם (ואין צורך להסגיר את שמותייהם עכשיו) ועוד כמה אנשים יותר ידועים ממני וממך וכמה חברות ענק שעושים מבחן ולא
"יודעים מראש" כמו נמרוד מהפורום הזה והאדון הנכבד מאמדוקס את התוצאות.

אני אוהב את הידעונים. הם גם חשבו פעם שלא צריך טלפון או שמחשב לא צריך יותר מ 64MB זיכרון (את זה אמר פעם ביל גייטס)

רפי 33
06-09-06, 20:58
ואני טוען כי הכי טוב, הכי יעיל והכי חסכוני מגנט (רצוי גדול) מחוץ לרכב, מקדימה.
המגנט ימשוך את הרכב ומרגע שהגיע (הרכב) למהירות השיוט צריכת הדלק יורדת ל- "0". :smile: :mrgreen:
בזבוז דלק יהיה רק ברוורס (אבל, כמה כבר נוסעים רוורס :roll: )

את בדיחת המגנטים מכרו, כאן בארץ, כבר לפני כ- 30+ שנים. (גם עם "אישורים מהטכניון").
עשו הפסקה, כנראה, ומנסים שוב את מזלם.

plonter
07-09-06, 00:28
את בדיחת המגנטים מכרו, כאן בארץ, כבר לפני כ- 30+ שנים. (גם עם "אישורים מהטכניון").
עשו הפסקה, כנראה, ומנסים שוב את מזלם.

עידכון.
בשיחה היום עם האדם מאמדוקס הוא אמר שהמוצר שניסה לא היה המוצר של FFI אלא מוצר של חברה אחרת . (אם יש פה עובד אמדוקס הוא יכול לבדוק ולאשר את דברי)

וחנן המצוטט בכתבה אמר שהוא הולך לנסות את המוצר אותו אנחנו משווקים.

צביקהר
07-09-06, 11:27
מוצר בעל ערך אין צורך למכור במרמה,
מוצר חסר ערך ימכר אך ורק ע"י הונאת הלקוחות.

שיטת השיווק שנוסתה באתר :
שאלת תם מסוחר מתחזה, תשובה נטרלית מסוחר מתחזה ותשובת סוחר מזדהה
נוסתה בצורה זהה גם באתר השטח הישראלי.

אופן השיווק מעיד על טיב המוצר
ומוצר המשווק כך, שומר נפשו ירחק.

צביקה

plonter
07-09-06, 11:44
שיטת השיווק שנוסתה באתר :
שאלת תם מסוחר מתחזה, תשובה נטרלית מסוחר מתחזה ותשובת סוחר מזדהה
נוסתה בצורה זהה גם באתר השטח הישראלי.
צביקה

מוזר. מי לא מזדהה ?
כנס לאתר פלונטר (www.plonter.co.il/ffi.tmpl)
ותראה הכל. האם זה לא זיהוי ? האם הניק שלי פה מטעה ?

או שאתה כותב על משהו אחר לגמרי ? אם כן אז סליחה אבל זה מה שהבנתי מדבריך

ניר ל
07-09-06, 11:45
אני חייב לציין שאם יש מוצר אווילי לפחות כמו "גלולות החסכון" , אלו הם המגנטים "המשנים את המבנה המולקולרי של הדלק". קצין הרכב של אמדוקס/קומברס וכו' הוא מן הסתם בור לפחות כמו כל אדם אחר המתפתה לרכוש את השטויות האלה.

plonter
07-09-06, 11:47
אני חייב לציין שאם יש מוצר אווילי לפחות כמו "גלולות החסכון" , אלו הם המגנטים "המשנים את המבנה המולקולרי של הדלק". קצין הרכב של אמדוקס/קומברס וכו' הוא מן הסתם בור לפחות כמו כל אדם אחר המתפתה לרכוש את השטויות האלה.

ספר לו שהוא בור. אתה גם יכול לספר לו על הניסוי שערכו פה משתתפי הפורום במוצר ועל מה מתבססת דעתך המדעית. סליחה. התבלבלתי. אתה מסתמך על "ידע אישי" ולא על ניסיון אישי

סליחה מראש.

איציק - 4X6ZH
07-09-06, 12:19
היום זה היום כל שרשור מלא בדיחות :grin: :grin:
אני מכיר אישית את המגנטים המדוברים לפחות 10 שנים . נפגשתי אישית עם היבואנים ( כל כמה שנים יבואן אחר ) התקנתי מגנטים כאלה לבקשת אחד היבואנים . על הרכב שלו ועל כלי רכב אחרים
ניהלו מעקב ורישומים וחישובים .
כנראה שמתחיל סבב מגנטים חדש :roll: :roll:
לדעתי ומניסיוני וממעקב על כלי רכב שזה הותקן בהם
זה לא נתן תוצאות בהתאם לפרסום .
איציק

plonter
07-09-06, 12:26
לדעתי ומניסיוני וממעקב על כלי רכב שזה הותקן בהם
זה לא נתן תוצאות בהתאם לפרסום .

אשמח מאוד אם תערוך ניסוי על ה MPG CAPS. אין לי מושג לגבי המגנטים. זה לא מתאים לאופנוע.

ושוב....
המוצר שאנחנו מוכרים עובד. כל מי שרוצה להיווכח (לא יקבל במתנה) אבל מיום ליום יותר אנשים קונים ויש תגובות נהדרות של 14-18% בדרך כלל.

ואני לא מוכר אנונימי. הכל באתר שלנו עם חשבונית ויחס

asafk
07-09-06, 12:28
יריב,
אתה, והחברה שאת מוצריה אתה משווק, טוענים לשיפור של אחוזים שלמים בנצילות המנוע. אני אמנם לא מכיר את תחום המחשבים יותר מדי טוב, אבל תחשוב מה יצרני החומרה היו מוכנים לתת בשביל "קפיצת דרך" שתיתן להם שיפור בביצועי החומרה שהוא יותר מהשיפור ההדרגתי שהושג מאז הוצג המחשב הביתי, בערך..
אני אסביר- נצילות של מנועים עומדת על 20 אחוז, בערך, מאז אמצע המאה. בשנים האחרונים, עשירית אחוז בצד עשירית אחוז, היצרנים הצליחו להגיע לנצילות של 25-28 אחוז, וגם זה בקושי, ובמנועי דיזל לנצילות של כמעט 30%. יצרני המנועים משקיעים מליארדים בשביל לשפר את הנצילות בעשירית אחוז. להוריד את צריכת הדלק בחצי ק"מ לליטר נחשב הישג שהמהנדסים מקבלים בשבילו בונוס מטורף. אם באמת למישהו היה מוצר שמעלה את נצילות המנוע ב10% (זו המשמעות האמיתית של ירידה של 10% בצריכת הדלק) - יצרני הרכב היו עומדים אצלו בתור, עם מזוודות מלאות דולרים, בסכומים 9 ספרתיים לפחות. היצרן של הגלולות לא היה מתעסק במכירה קמעונאית.
אם היה מגנט שנותן שיפור של 10% בצריכת הדלק, הוא היה הופך לחלק סטנדרטי מכל פילטר דלק.
וכן הלאה...

ושוב- אם המוצר באמת עובד בלי נזקים, היצרן צריך להשקיע בדיוק 30000$, ולהגיש אותו לבדיקה של הממשל האמריקאי. כשמישהו מוכר לי מוצר, אני מצפה ממנו למינימום הזה, אף לקוח שלך לא צריך לעבוד בשבילך ולעשות בעצמו את הניסוי.
זה שקצין הרכב של אמדוקס בודק את המוצרים הללו, מראה שיחסי הציבור האישיים שלו חשובים לו יותר מלשמור על מקצועיות. בדיוק כמו שמנהל צי הרכב של בזק מאיים בתביעת חברת הליסינג שלו (לפי העיתון) בגלל שנתוני צריכת הדלק של היצרן לא מתאימים לצריכה בפועל. הוא אמור לדעת, כבעל מקצוע בתחום (שלמד ועבר מבחנים), שאין קשר בין הנתונים, ושהנתון הוא נתון להשוואה בין כלי רכב, לא נתון שאמור לחזות את הצריכה בפועל. אבל הוא העדיף כותרת בעיתון על פני עבודה מקצועית. כיוון שאנחנו לא עוסקים בפוליטיקה באתר, אני לא אמשיך ואפתח את קו המחשבה הזה בהשוואות נוספות והגיגים על התרבות במדינת ישראל.

אסף.

plonter
07-09-06, 12:44
אתה דיי צודק אבל:

בתחום המחשבים (שבו אני מבין יותר ממנועים) יש תחום שלם של OVERCLOCKING שהוא תחום מאוד מסוכן אבל כיוון עדין של המערכת יכול להוציא גם 10-20% ביצועים מאותו המוצר בלי שום בעייה. כשמנסים להוציא יותר מהמעבד או הלוח או הזיכרונות מתחילות בעיות חמורות של התחממות ובלאי.

אני לא ממש איש של דלק ומנועים. התחלתי לשווק את המוצר אחרי חודשיים של שימוש בו באופנוע שלי. הגידול בין 165-170 מייל למיכל בנסיעה בין עירונית לבין 195 מייל עם המוצר הוכיח לי צמיג ע"ג אספלט שזה עובד. מאז ניתקלתי בעוד תוצאות מפתיעות מהאופנוע שלי בנושא צריכת הדלק שלו.

אני לא מדען דלק. אבל אצלי זה עובד וגם אצל גיל גורפיין שהוא חבר שלי מהצבא ובמקצועו מהנדס תעשיה ומנהל. ודם אצל מיקי שהוא הנהל שיווק בכיר באחת הארבעת חברות המזון הגדולות בישראל ועוד 3 אנשים שאני מכיר שנים רבות ובגללם אני בעסק הזה.

אתה בטח מסכים איתי שזה לא יזיק? אז למה לא לנסות ולהשתיקי בעזרת בדיקה שלך?
נכון. היית שמח אם היו לי בדיקות של הטכניון או מישהו דומה אבל אין לי. צר לי. אולי בעתיד.

asafk
07-09-06, 12:49
אתה בטח מסכים איתי שזה לא יזיק

לא.

אסף.

צביקהר
07-09-06, 12:58
שיווק באמצעות הונאה הנו עבירה פלילית.

באתר השטח הישראלי:

מיכאל, חבר חדש שנרשם לאתר באותו היום, כותב בהתפעלות על גלולות פלא "ששמע עליהן".

מתחיל דיון עם חברי האתר.

הדיון אינו מתפתח כרצוי ואז מצטרף כגיבוי, מר כרכור, גם הוא חבר חדש שנרשם ומיד הצטרף לדיון לתמוך בגלולות מ"נסיונו האישי".

הדיון אינו מוביל למסקנה הרצוייה ומסתבך.

פלונטר שנרשם בו ביום מופיע ומצטרף להצלת הדיון.

בג'יפולוג

שואל אודי חמודי על גלולות הפלא.

מתחיל דיון.

והנה מופיע מיקסאל לספר על "נסיונו האישי".

וחבר חדש מיכאלמרקסיסר מיד מצטרף ותומך.

וכשהענינים לא זזים מופיע פלונטר לעזרה.

אם זו אינה הונאה יש להגדיר מחדש את המושג הונאה.

צביקה

plonter
07-09-06, 12:58
לא.

טוב

plonter
07-09-06, 13:02
אם זו אינה הונאה יש להגדיר מחדש את המושג הונאה.

צביקה היקר. אני פה בגלל נמרוד ולא בגללי. בטח אתה יודע שנמרוד הוא אדם אמיתי בפורום ? הוא גם הזמין אותי לכתוב פה ביוזמתו האישית.

ולתורך העניין האישי אתה מוזמן ל www.nezeq.co.il ולראות את מלחמתי האישית בדואר זבל.

ולכן :
1.מיכאל וכל השאר לא מוכרים לי ולא מעניינים אותי.
2.המוצר עובד אצלי ואצל חברי.
3.כל המלעיזים שרק כותבים ולא מנסים שיבוסם להם.
4.בכל חשד פלילי שיש לך יש לוגים עם כתובות IP ושאר דרכים ובהצלחה בניצחון האור על החושך.

ואם זאת לא מספיק הוכחה בשבילך אני מאוד מקווה שאתה לא מפחד מצללים שעוקבים אחריך בלילה מסיבות כאלה ואחרות

ניר ל
07-09-06, 13:05
פלונטר, אני שמח מאד שאתה מצליח לעשות עסקים טובים,
באופן אישי המוצר אפילו לא מעורר בי שמץ של סקרנות, זה לא עניין המחיר, גם אם תשלח אלי שליח עם הגלולות בחינם, אני לא אכניס אותן למיכל הדלק, בדיוק כמו שלא תמצא אותי מצמיד מגנטים לצינור כניסת הדלק. אני גם לא מתייעץ במכשפות / הופכות בקפה/ פותחות בקלפים לגבי עתידי וגם איני נוהג לבקר אצל רופאי אליל למיניהם המספקים כדורי סוכרזית במקום תרופות. מה לעשות, גם אם זה לא מזיק, אני ארגיש מאד מטופש להשתמש באחד המוצרים הנ"ל. אגב, גם אם תציע להכניס לי את הגלולות למיכל הדלק בעצמך אני לא אסכים, כי אני לא משוכנע שהן אינן מסוגלות לגרום נזק, מבחינתי זה דלק מהול.
להבדיל מרופאי אליל ומכשפות, שאנשים מיואשים נוטים לחזור ולהשתמש בשירותיהם ולשלם על כך כסף רב . אנשים שקונים גלולות פלא ולא נוכחים בחיסכון שבא לידיי ביטוי בארנק תוך חודש - חדשיים, לא יחזרו לקנות, אז מצידי שתמכור כמה שיותר ותעזור להניע את גלגלי המשק. בהצלחה.

plonter
07-09-06, 13:09
בהצלחה.

תודה

צביקהר
07-09-06, 17:06
תמיד יש הסתברות לזכות בפיס,
תמיד יש הסתברות שההתרחשות בשרשורים הנ"ל הנה מקרית בלבד,
תמיד יש הסתברות שהגלולות אכן עובדות,
ותמיד יש הסתברות שיפגע בך מטאוריט.

אז פלונטר הנכבד,
מטעמים סטטיסטיים אי אפשר להאשים אותך בהונאה,
או שכן ?.

צביקה

plonter
07-09-06, 17:12
מטעמים סטטיסטיים אי אפשר להאשים אותך בהונאה,
או שכן ?.

מאותן סיבות בדיוק יתכן שאתה זה אני ולהיפך ?

(נהייתה שיחה הזוייה אבל מעניינת לא פחות)

shmil
07-09-06, 17:30
אתה בטח מסכים איתי שזה לא יזיק? אז למה לא לנסות ולהשתיקי בעזרת בדיקה שלך?

שמע, פלונטר יקירי, יש גבול לחוצפה.
בסדר, כולנו השתכנענו כבר שהגדולות האלו מגדילות את הז
מן והמרחק שהרכב עובר על כל מיכל דלק.

נשארו לך מעט, אבל מעט אנשים שעוד לא קונים את הגלולות. אלו, הספקנים, הסקפטים, והקשים לשכנוע.

אין כל ספק, שכדי לשכנע אותם להוציא כסף ולהצטרף לחבורת הלקוחות המרוצים שלך, הם אלו שצריכים להוציא כסף על הבדיקה.

הלוגיקה שלך הגיונית, ברורה ובהירה.
תמיד יהיו כאלו שמוכנים לבדוק על חשבונם, רק כנראה שלא בין חברי האתר הזה. תמיד, בכל מקום, יהיו גם את אלו שהלוגיקה שלהם (או העדרה) מסבירה להם למה כולם ירוויחו בפירמידה.

ואתה יודע מה? אולי גם יימצא מבין הלקוחות מישהו שיבצע עבורכם את הבדיקה המדעית. הרי לגישתכם, בדיוק כמו שיטת השיווק, ואופן הרווח, זה יקרה.
אני מנסה לחשוב מה הסיבה להעדר הנכונות לבדוק, ואיין לי כל סיבה שניתן להעלות על הדעת, חוץ משמירת האפשרות לתקוף את תוצאות הבדיקה, שכן תוצאותיה ברורות.

מה עוד אתה רוצה, על פני 13 עמודי שרשור?
מה לא מוצה, מה לא נאמר ומה לא ברור?
מי שלא השתכנע עד עכשיו, כולל "עיתונאים קטנים שלי", כנראה לא ישתכנע. מי שלא הבין עד עכשיו שלא יצליח לשכנע כאן (אתה), כנראה כבר לא יבין - אז הנה - הסברתי לך.

שתקתי כמעט לגמרי 13 עמודי שרשור, עד שגם אני נשברתי.

ולא, פלונטר יקר, אתה לא חייב לענות לי, ממילא לא יהיה בכך שום חידוש.

plonter
08-09-06, 08:03
ואיין לי כל סיבה שניתן להעלות על הדעת, חוץ משמירת האפשרות לתקוף את תוצאות הבדיקה, שכן תוצאותיה ברורות..

תודה על הידע ש "שכן תוצאותיה ברורות.."

זו הסיבה שאני עוד עונה פה.

שיגמרו ה "תוצאות הברורות" בטח אעלם לי חזרה לאינטרנט.

ואתמול תוקנה הכתבה ב THEMARKER שצוטטה פה בהרחבה לפני דף או שניים. המוצר שאותו אדם באמדוקס בדק הוא לא המוצר אותו אנו משווקים (כי המוצר שאנחנו מוכרים יצא לשוק בנובמבר האחרון)

http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=%2Fibo%2Freposit ories%2Fstories%2Fm1_2000%2Fskira2006090 6_759283.xml&origin=ibo&layer=hp&layer2=&layer3=cars

מאיר רוטברג
08-09-06, 14:39
אתה תותח איש שיווק רישתי, פרמידתי ,מעליתי ,זוויתי ,תותחי ,כרישי, מה שאתה רק רוצה .

הגלולות האלו הסודיות מונעות גזים??
כי השרשור הזה כבר עושה לי כאב בטן מרוב צחוק!!!!!!!!!

asafa
08-09-06, 16:14
מוזר. מי לא מזדהה ?
כנס לאתר פלונטר (www.plonter.co.il/ffi.tmpl)
ותראה הכל. האם זה לא זיהוי ? האם הניק שלי פה מטעה ?

לא הניק שלך כאן לא מטעה בכלל, הוא פשוט מנסה להכניס כאן אנשים לפלונטר

plonter
23-10-06, 13:07
מצ"ב סרט חדש מעוד תחנת טלויזיה אחרת בארה"ב אודות ניסוי (לדעתי טיפשי) שעשו עם המוצר ויצאו להם נתוניי הצלחה מדהימים. כניראה שזה דומה לניסוי אידיוטי אחר שעשו ABC לפני כ 4 חודשים שהביא את נמרוד לכתוב את הכתבה שלו ופתיחת השירשור הזה.

http://www.youtube.com/watch?v=ktR0BaI19tY

plonter
08-11-06, 07:37
מהיום האתר של FFI גם בעיברית ובעוד הרבה שפות
http://www.motorbike.myffi.biz/hebrew/

tzagi
08-11-06, 07:48
Very credible imformation!

I trust every word.

-->