PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה לשילוב ושחרור תיבת 4*4

אואזיס
25-06-06, 17:59
שלום לכולם ,
לאחרונה יש לי בעיה לשחרר הילוך 4*4 ההילוך משתלב בסדר(לפעמים קצת קשה אבל לדעתי בגדר הנורמל) גם הילוב ל4L ,תקין הבעיה בשחרור חזרה לניוטראל אתמול לקח לי כ 10 דקות לנסות לשחרר אותו .
אם למישהו יש מושג מה עושים אשמח מאוד לתגובות כרגע אני מקורקע שטח מחשש שהתיבה נדפקה.

אלון_ק
25-06-06, 18:54
חיפוש על טרנספר תקוע מעלה המון שרשורים, הנה אחד שבו התשובה לבעייתך:
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=12010&highlight=%FA%F7%E5%F2

אנא הקפד לבצע חיפושים בנושא לפני פתיחת שרשור חדש.

אלון.

רמי111
26-06-06, 00:10
בעיה בשחרור 4X4 יכולה להגרם מצמיגים שחוקים או שחוקים שלא באותה מידה ואז יש הפרשי מהירויות ולא ניתן לנתק

אלון_ק
26-06-06, 00:24
אני לא רואה איך הפרשי המהירויות בדיפרנציאל מעניינים את הטרנספר, על אחת כמה וכמה עם דיפ' קדמי פתוח. הסבר יהיה במקום, רמי.

חנן-ג'יפולוג
26-06-06, 00:53
הגלגלים בסרנים השונים "רוצים" להסתובב במהירויות שונות עקב קוטרם השונה, כנ"ל גלי ההינע הקדמי והאחורי, והם יוצרים עומס על מכלול השילוב בטרנספר, וכשמכלול השילוב בטרנספר נמצא תחת עומס, קשה לנתק את השילוב.

חנן-ג'יפולוג
26-06-06, 00:55
במקרה של סירוב קיצוני לצאת לניוטרל או ל2X4 שחרר נועלי טבור. סע כמה מטרים או עשרות מטרים ואז כנראה שתוכל לשחרר מLOW ללא בעייה.
יתכן שנסיעה של כמה מטרים ברוורס תעזור, אולי גם סיבוב ההגה ימינה ושמאלה תוך כדי נסיעה קדימה או אחורה יעזור.

אלון_ק
26-06-06, 19:29
אני מניח שהוא מנסה לשחרר את הטרנספר בעמידה, לא בנסיעה.

קושי כזה גדול כמו שהוא מתאר נובע בדיוק מהגומיה המוזכרת לעיל, כי הגולה לא נמצאת במדוייק בחריץ שלה במוטות. אני מוכן לשים על זה פחית קולה...

-->