PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה במזגן בסמוראי 95 (יוניט חום)

ozzymalmal
26-06-06, 15:08
שלום אנשים יקרים
שאלה לי למומחים מבינכם... אני חושב שהיונט חום של המזגן הלך לי בטעות נתתי לו חשמל ישירות!!!
מישהו יודע מהי ההתנגדות באומים שהיוניט הזה צריך להוציא ??
תודה אסף

באגי222
26-06-06, 15:13
הוזהרת בתגובתך הקודמת, זו אזהרה אחרונה לפני נקיטת פעולה מנהלתית. ניחושים לא מתקבלים בברכה, ציטוטים של התגובה מעליך גם לא. קרא את כללי השימוש בפורומים (http://jeepolog.com/forums/announcement.php?f=10), קרא את הודעת המנהלים בפורום הבונים (http://jeepolog.com/forums/showthread.php?t=13883) .

ozzymalmal
26-06-06, 15:19
יש יוניט חום שהולך למנוע - אני בטעות נתתי לי מתח ישירות מהסטרטר והוונטה של המזגן עכשיו לא מפסיקה לעבוד !! זה פעולה דיפולטיבית של כל המזגנים , אם יש איזה שהיא בעיה אז הוונטה לא מפסיקה לעבוד. אני יודע שהיוניט הזה מוציא ערך של התנגדות (אומים) אך אני לא יודע מהי ההתנגדות התקינה ולא הצלחתי למצוא על כך ספרות.
HELP ME
:smile:

חנן-ג'יפולוג
26-06-06, 15:27
תעצרו בבקשה את משחק הניחושים.

מלמל (יש לך שם? בניגוד לפורומים הרגילים באינטרנט, אנחנו נוהגים כאן לראות מדי פעם אחד את השני במפגשים וטיולים, ועדיף שנדע איך קוראים לך, שים לב שלרוב המשתמשים כאן יש שם משתמש שהוא גם שמם בחיים) : תאר בבקשה בדיוק את הבעייה שהיתה לך. איך ניסית לפתור אותה? היכן בדיוק נגעת ומה עשית? ומה לדעתך נדפק ולמה?

ozzymalmal
26-06-06, 15:39
תעצרו בבקשה את משחק הניחושים.

מלמל (יש לך שם? בניגוד לפורומים הרגילים באינטרנט, אנחנו נוהגים כאן לראות מדי פעם אחד את השני במפגשים וטיולים, ועדיף שנדע איך קוראים לך, שים לב שלרוב המשתמשים כאן יש שם משתמש שהוא גם שמם בחיים) : תאר בבקשה בדיוק את הבעייה שהיתה לך. איך ניסית לפתור אותה? היכן בדיוק נגעת ומה עשית? ומה לדעתך נדפק ולמה?

שלום שוב
שמי אסף אני בן 29 מרעננה - ואני חדש כאן ,
הבעיה היא שאני דפוק - כי חיברתי חוט לא נכון למקום לא נכון ! נתתי 12V ליוניט חום של המזגן.
אני צריך לדעת את טווח ההתנגדות של היוניט הזה במצב תקין - זה הכל. אם יש למישהו סמוראי 95 והוא יכול למדוד את ההתנגדות כאשר המזגן עובד זה יהיה פצצה - כך אני אדע אם דפקתי את היוניט או את המחשב של הרכב

חנן-ג'יפולוג
26-06-06, 15:46
אתה מדבר על חיישן שיושב על גוף המצנן, או על בלוק המנוע, או על ראש המנוע או על גוף הטרמוסטט?

אלון_ק
28-06-06, 15:57
לידיעת הפורום, הוא פתר את הבעיה ע"י החלפת היוניט לחדש.

-->