PDA

צפייה בגרסה מלאה : תהיות לגבי תיבת הגה לסמוראי 84 שנטחנה

moshe 426
30-06-06, 13:39
הסיפור בקצרה:
קניתי סמוראי 84, במצב לא רע בכלל, פרט לחופש בהגה, מהתיבה.

בהתחשב במחיר שבו נקנה הרכב אמרתי: "לא נורא, כולה תיבה, מקסימום נשפץ" טעיתי.
שלחתי אותה לשיפוץ, אבל אין מה לשפץ. היא עמדה כל כך הרבה זמן ללא שמן(או יותר נכון עבדה) עד ש2 שיניים מגלגלי השיניים בפנים (אחת מהחילזון, השניה מהגג"ש) פשוט נטחנו\נשברו.

אי אפשר לשפץ.

וכאן אני פונה אל בעלי הניסיון שבינכם.
האם אפשר להתאים תיבת הגה של רכב אחר כלשהו?
האם מישהו מכיר תיבת הגה כזו למכירה?
האם יש פה מישהו עם פתרון יצירתי ומשוגע אחר?

אני מסגר, מנהל עבודה במסגריה, יש לי הידע, הברזלים והמכונות לייצר כמעט כל תושבת או חלק אפשרי, ככה שאפשר להתפרע ברעיונות...

חוץ מזה, אשמח לעזור בנושאי ברזליאדה, פגושים , וקישקושים אחרים. (אין עניין של רווח שלי, חלילה)

תבורכו.

משה.

אלון_ק
30-06-06, 14:02
האם אפשר להתאים תיבת הגה של רכב אחר כלשהו?
אפשר גם אפשר. כמעט כל תיבה ניתנת לתיאום, השאלה זה כמה עבודה זה יהיה וכמה פשרות תצטרך לעשות בדרך.

הכי פשוט למצוא תיבה של סמוראי משנים מתקדמות יותר, אם תצטרך התאמה כלשהי היא תהיה מינורית. יכול להיות נחמד לקחת מג'ימיני או מויטארה תיבה + משאבה ולהכניס הגה כח על הדרך, אם אתה רוצה להוציא 1500-2000 ש"ח על הסיפור.

moshe 426
30-06-06, 14:15
מנוע 1000, להוסיף לו עוד רצועה ומשאבה הדראולית?

גם ככה הוא לא מי יודע כמה חזק, אז להרוג אותו לגמרי? אם כבר, אולי נתקין גם מזגן? :-P :-) :grin:

חוץ מזה, הדגש עכשיו הוא על חיסכון לפני נסיעה לאוסטרליה בגלל זה מכרתי את האופנוע, וקניתי סמוראי, 84, שיעשה את העבודה בלי להשתגע בדלק יותר מדי וייתן לי את האופציה לשטח, כי בינינו, מה שווים החיים בלי 4X4?

האם יש תיבה שמתאימה בלי הרבה קשקושים? (3 ברגים לשלדה)

ואם כבר קשקושים, אז כמה שפחות..

לדעתי חייבת להיות תיבה מתאימה, כי אני די בטוח שהתיבות לא יוצרו ע"י סוזוקי ספציפית בשביל הסמוראי הזה, כמו שפילטר שמן שלו זהה לזה של שרייד 1000, ופילטר אויר גם, וכו'..

כמו כן, איפה אני יכול למצוא משכך להגה? יש כזה חליפי? פתרון זול?

תודה!

tomer s
30-06-06, 14:28
האם יש תיבה שמתאימה בלי הרבה קשקושים? (3 ברגים לשלדה)מה כל הסיפור של החלפת התיבה זה 3 ברגים לשילדה או שיש דגשים לכיוונים/סגירות מסוימות (אחרי הכל זה ההיגוי של הרכב)

אגב איזה שמן צריך להיות בתיבה? איך בודקים שמן? ומאיפה ממלאים?

moshe 426
30-06-06, 17:26
תומר יקירי, הסיפור הוא לא החלפת התיבה (שזה 8 ברגים בתאכלס כולל ה 4 של הקופלונג והזרוע בתחתית) פיזית, העניין הוא מציאת תיבה תקינה. וזה לא כזה "סיפור" זו סתם עוד הוצאה, וסתם מרגיז לראות שהבעלים הקודמים שם זין, ועוד יותר מרגיז לגלות כל מיני פיצ'יפקעס שצריך לסדר, שבכלל לא עולה כסף, רק זמן.....

שבת שלום.

agamit
01-07-06, 00:38
אגב איזה שמן צריך להיות בתיבה? איך בודקים שמן? ומאיפה ממלאים?[/QUOTE]

מצטרף לבקשה שלך ומבקש מידע בנושא ממי שיכול לעזור,תודה!

-->