PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרוקיות מומלצות?

יניב_ב
01-07-06, 12:08
הייתי מעוניין במידע שימושי על פרוקיות מומלצות (מגרשי פרוק רכב וכיו"ב) ביחוד כאלה שמתורגלות בנודניקים שלא בדיוק יודעים מה הם מחפשים וצריכים לחטט בשטח 8-) , בכל מקרה אם נצבור רשימה של כאלה זה יכול להועיל לכל מי שעוסק בבניה עצמית.

סמוראי צעיר
07-07-06, 19:02
מצטרף לבקשה, אם אפשר גם מיקום מדויק של המגרשים

matandoron
09-07-06, 08:36
מצטרף לבקשה
אם אפשר באזור אשדוד...

איציק - 4X6ZH
09-07-06, 09:13
אני יכול לתת לך רשימה גדולה
של מגרשי פרוק ועסקים שלא מצליחים להתרגל לנודניקים
ולאחרונה ניתן למצוא אותם גם באינטרנט מתאמים ומלמדים אחד את השני שיטות איך להציק לעסקים :mad:
איציק

איציק - 4X6ZH
09-07-06, 16:41
ואז אני מוצא את הכתבה הזאת
שלדעתי קשורה ישירות לנושא
http://www.jeepland.co.il/WebModules/Divisions/ShowDivision.aspx?DivId=8&DivItemId=36

יניב_ב
09-07-06, 18:37
האמת אני לא מצליח לרדת לסוף דעתך, אולי מלבד תופעת סוכני השיווק הנונדניקים המוכרת.

GodsFather
10-07-06, 11:53
מה שהוא מנסה לומר זה , שפרסום של מגרשי פירוק ועסקים בסגנון , יכול להביא ל"התקרצצות" של אנשים לא חיוביים (אני לא מדבר על פותח השרשור שאותו אני לא מכיר, אלא על תופעת הישראלי המצוי) וכתוצאה מהתקרצצות זו , בעלי העסקים ובעלי הפירוקיות (שבדרך כלל חסרי סבלנות) יפסיקו לשרת את האנשים הטובים והתמימים ויעברו לשרת רק אנשים שיש להם איתם הסכם - קרי , בעלי מוסכים, רוכשים קבועים וכד'.

ואז שוק החלפים והמפורקים יצטמצם , המחירים יעלו וכולנו נסבול, והכל בגלל קרציה או שתיים.

גם אני הייתי מעוניין לדעת היכן נמצאות פירוקיות , אבל כבר יצא שצעקו עליי בעלי פירוקיות מוכרים וידועים בגלל שהתקרצצו להם בטלפון כל מיני מרעין בישין ומכאן שלא נתחיל לפרסם כל אחד - יש כאלה שלא רוצים פרסום , יש כאלה שלא רוצים שכל מאן דבעי יתחילו להסתובב להם במגרש ,לשאול שאלות ולהתמקח על מחיר.

הקישור לתגובה של ינוביץ' נכון כתשובה לתופעת הישראלי ש"מגיע לו הכל ובזול" אפילו שאין זה קשור לפירוקיות אלא לבעלי עסקים שמנסים להשאיר את האף מעל המים העכורים של תעשית החלפים בארצנו.

גילוי נאות - אין לי שום אינטרס כלכלי/מיני/משפחתי בשום עסק של חלפים/פירוקיות ושכמותו.

-->