PDA

צפייה בגרסה מלאה : רעידות בהגה ברכב חדש לגמרי

SHLOMOZV
02-07-06, 14:57
שלום למומחים
גרנד ויטרה חדשה פחות מאלף קילומטרים
ההגה רועד בנסיעה במהירות של 80-90 קמ"ש ,מורגשת רעדה בתדר גבוהה בהגה משהו דומה לתחושה של זרם או עקצוציות מעצבנות
במצב עצירה מוחלט (N),בלחיצה על דוושת ההאצה כשסוסבובי המנוע מגיעים לכ 2200 סל"ד מורגשת אותה רעידה
האם מישהו נתקל בתופעה והאם יש מה לעשות בעניין
תודה

סמוראי צעיר
02-07-06, 15:36
רכב חדש לחלוטין, גש למוסך המרכזי שיפתרו את הבעיה.
ברכב עם פחות מ-1000 ק"מ לא צריכות להיות בעיות, גש למסוך יש לך אחריות על הרכב.

zvih
02-07-06, 21:51
נשמע מאוד מתוה לרכב חדש.

בגלל שאתה אומר שהתופעה מתרחשת גם במצב עמידה, תבדוק את מצב התושבות.

sherifon
05-07-06, 21:56
רכב חדש , רעידות בתדר מספיק גבוה כדי לרקוד?

סתתתתם
קודם כל תתחדש ,
אוסיף על קודמי בכך שאציין שלחבר היתה בעיה דומה בגימיני {רכב מקסים אגב }
גם כן חדש - אצלו נפתרה הבעיה ע"י החלפת צלחות בלם - שדרך אגב נמצאות במגוון מידות שונות לדגם הגימיני {גם עבור האוטומטי יש כמה מידות -מוזר .... } לכן נדרשה הזמנה מיוחדת - הבעיה נפתרה , הוא עמד על כיוון גלגלים ופרונט בגלל השפעת הרעידות וכמובן קיבל -הכל במסגרת האחריות - מוסך שבתאי שמר טיפל בו אם זה מעניין מישהו ...

זאביק
06-07-06, 09:38
אוסיף על קודמי בכך שאציין שלחבר היתה בעיה דומה בגימיני גם כן חדש - אצלו נפתרה הבעיה ע"י החלפת צלחות בלם

במצב עצירה מוחלט (N),בלחיצה על דוושת ההאצה כשסוסבובי המנוע מגיעים לכ 2200 סל"ד מורגשת אותה רעידה

כנראה שזה לא קשור לצלחות בלם.
אני מהמר על תושבת מנוע.
בכל מקרה, הרכב באחריות. גש למוסך, ואם לא נראה לך שהתשובות שלהם מספקיות, תחזור אלינו . . .

sherifon
06-07-06, 23:22
אני דיברתי על בעיה דומה לזו של רעידות ב 80 קמש .

אכן לרעידות בעמידה אין קשר לצלחות בלם ..
בסך הכל סיפרתי מה פתר לחבר את הבעיה הנ"ל

אלון_ק
07-07-06, 17:00
אם זה היה ברור לך שאין קשר, למה לבזבז ביטים?

(זו שאלה רטורית שרומזת שאם אתה יודע שמה שאתה אומר לא קשור, אל תגיד אותו).

SHLOMOZV
08-07-06, 00:10
לידיעתם פניתי למוסך המרכזי מכשירי תנועה בפ"ת ובאמת ניסו לעזור בעיקר בדברי הרגעה עד שהגיע בחור בשם מוטי שאחראי על איזון גלגלים נדמה לי שקוראים לו מוטי יוסף
הוא ביצע איזון יסודי (זאת למרות שבאיזון רגיל במוסך לוינטל הכל נמצא תקין)לכל גלגל ברמה ששינה את מיקום הצמיג על הגנט כך לפחות הבנתי ,ועכשיו הרעידות פחתו מאד לא יכול להגיד שהם נעלמו לחלוטין אך זה לא מצב מציק כפי שהיה קודם
אז למוטי אני אומר כל הכבוד על המקצוענות,לגבי הרעידה שקיימת במצב נייח היא וודאי לא נעלמה אך פחות מורגשת בהגה במצב נסיעה וזה אולי כי הרכב כולו נמצא במצב תנועה.
אני אסע ברכב מספר ימים לראות שאכן אין תופעת רעידה עוקצנית ןאדווח לפורום על התוצאות

yuvalb
12-11-06, 09:36
היי שלמה,
אני ניצב כרגע בפני בעיה דומה ... גרנד ויטרה 03 עם רעידות בהגה במהירות של 90 - 110 קמ"ש .
ביצעתי איזון גלגלים וחל שיפור קטן אך הבעיה לא נפתרה.
הייתי רוצה לדעת מה בדיוק עשית בנידון ומה פתר את הבעיה .אני חדש בתחום ואודה לך אם לא תחסוך בפרטים .

אשמח לדבר איתך
[email protected]

-->