PDA

צפייה בגרסה מלאה : מערכות מתלים ספירליות מחו"ל

kgal
30-06-06, 02:18
לא רציתי לפתוח הודעה חדשה וגם לא להקפיץ הודעה מלפני מאה שנה לכן קישרתי את השירשור הזה לכאן .
בקשר לקפיצי סליל היה דיון בעבר איך קיט כזה צריך להבנות אז הבאתי כמה תמונות שמצאתי שיכול להיות שיענינו פה כמה וכמה אנשים התמונות אומנם של TJ אך הקיט שמורכב עליו יכול להיות מועתק גם לסופה.

***אנחנו מעדיפים שתקפיץ הודעה מלפני 100 שנה או שתפתח שרשור חדש מאשר שתסיט שרשור קיים - המערכת***

kgal
30-06-06, 02:21
ובאשר לחלק הקידמי

kgal
30-06-06, 02:34
הודעה אחרונה בנושא
מצאתי תמונות נוספות שאולי יעזרו פה לאנשים.
אז בגלל שאין לי אפשרות להעלות את התמונות במלואן פשוט כנסו לאתר.
אין לי מושג מה רשום בו כי כולו ברוסית אבל מצד ימין ישנם שלושה קיטים של קפיצי סליל לYJ ועוד קיט אחד לTJ תהנו ולילה טוב
http://www.jeep.dn.ru/wrangler/suspension/RE_HD/index.htm

tal_96
01-07-06, 16:23
ראתי את הקייט הזה על סופה בנצרת נראה יפה מה שמוזר היא היתה גם יותר גבוהה מהרגילה

פשוט חלום לנהוג בבהמה ולהרגיש כמו מזדה
מדהים אך לדעתי לא שווה את העלות

kgal
02-07-06, 18:27
ברור שנראה יותר גבוהה
הקיט מספק 4 אינץ הגבהה.

נמרוד
03-07-06, 00:17
TJ וסופה/YJ זה דברים שונים לגמרי מבחינת המתלים. הTJ הוא על מתלה 4-לינק וקפיצי סלילים במקור, ויש לו ים של קיטים מעולים להגבהה שמתבססים על גיאומטרית המתלים המקורית בגדול.

לYJ יש קפיצי עלים, ולהסב אותו לסלילים זה סיפור שונה לחלוטין. הקיטים לצורך העניין הם בודדים, הנפוץ היחיד הוא פרוקומפ ואם קראת את הדיונים הקודמים קראת מה אני חושב על הקיט - מתוך ניתוח הנדסי - ואמיר לרדו, מתוך נסיון. שנינו מסכימים שהוא חרא. יש קיט אחר של וורן/black diamond שלא מיוצר כבר הרבה שנים, שאמור להיות ברמה הרבה יותר גבוהה, אבל זה לא משנה כי הוא לא קיים בשוק.

kgal
03-07-06, 16:01
דבר ראשון הכותרת שלי נערכה ונערכה לא נכון
אני לא שאלתי על קיטים לסופה. אני יודע בדיוק מה ההבדל בין סופה לtj או אפילו לyj
ובכן את השירשור של התמונות והלינק לאתר שמתי כדי שאלו שמתכוונים לבנות ומתעניינים לגבי חיבור נאות כמו בטי גי או בקיט של הבלק דימונט יוכלו לשאוב רעיונות מהתמונות הללו.
דבר נוסף את הקיט של בלק דימונט בהחלט אפשר למצוא בחו"ל אומנם הפסיקו ליצר אותו אבל המון חנויות נתקעו עם הקיט כי בזמנו הקיט לא נימכר עם הקונה לא היה מתקין אותו במקום מורשה דבר שהעלה את מחיר הקיט בעוד כמה אלפי דולרים ובכך גרם לאנשים לא לקנות אותו.
עם מישהו מעוניין מצאתי אתר שמוכר את הקיט אני חייב לציין שמחירו בכלל לא זול והוא לא רחוק מהקיט שארז מציע לתכנן ולהכניס לתקינה. מחירו של הקיט הוא בסביבות ה15 אלף שקל בלי מישלוח ובלי מכס.
תעשו את החשבון לבד.
יום טוב גל

נמרוד
03-07-06, 16:08
הקיט של בלק-דיאמונד אמור להיות טוב מאד, אתה יכול לתת קישור לחנויות שעדיין מחזיקות אותו אם מצאת? זה יכול לעניין אנשים.

kgal
03-07-06, 16:58
בבקשה
http://www.4wd.com/newsite/shop/productlist.asp?sort=&cat=6&model=yj&catid=270&mid=n&kid=270&pg=2
חשוב מאוד לפני שמזמינים יש לשים לב שהקיט לא נמכר בחלק אחד אלה יש לבחור מין המוצרים המופיעים בשלושת העמודים שבאתר את הקיט המתאים לגיפ שלך כלומר:
דבר ראשון יש את הקיט שמתחבר על השלדה מתחת לטרנספר
כמו בתמונה מס' 1
פריט שני הוא הקיט האחורי כמו תמונה 2 שאותו צריך להתאים לפי הסרן הקיים וגם כאן יש קיט נוסף שהוא השלישי במספר שהוא הקפיצים המתאימים (המתאימים לגג קשיח ורך ולא לגג הקשיח מפח)
פריט רביעי קיט המחברים הקידמי שניתן להזמינו לפי הסרן הקיים ברכבכם, גם כאן צריך להוסיף פריט נוסף של קפיצים וגם כן ישנן שתי אופציות או לגג קשיח או לגג רך.
סה"כ 4 פריטים להזמנה (קיט המתחבר לשלדה מגיע עם חיבור לסרן קידמי)
מחישוב מהיר המחיר עומד על 13000 שקל רק לקיט.
נגיד שיש לכם חבר בחו"ל והמשלוח יעלה רק 50 דולר=220 שקלים נוספים.
מה עם מכ"ס לא נראה לי שאפשר להתעלם מחבילה כה גדולה וזה יהיה עוד כמה אלפי שקלים (חלקי רכב) ואז למצוא מישהו בארץ שיסכים להתקין זה עוד כמה אלפי שקלים (זהו ממש לא קיט שניתן להתקין בחצר) אני מנחש שמי שיהיה אמיץ ויזמין קיט כזה יזכה להיפתר בכיף מ20 אלף שקלים ועדיין יהיה לו קיט שלא מתאים לגיפ שלו ולבטח גם לא יהיה חוקי.
גל

נמרוד
03-07-06, 17:02
איזה חבר יצליח להבריח את במסלול הירוק :grin: המשלוח והמיסים יעלו במקרה הטוב ביותר עוד 50-60% ובמקרה הסביר קרוב ל100%... כלומר קרוב יותר ל25-30 אלף...

kgal
03-07-06, 17:07
נו בבקשה אין אפשרות להביא את הקיט הזה בפחות מ20 אלף שקל
אולי הוא הכי טוב אולי הוא הכי מוצלח אבל יש לזכור שהוא תוכנן לyj ולא לסופה
וגם עם מישהו יצליח להתאימו לסופה (מה שאומר להעריך את המוטות האחוריים ובכך להרוס את התכנון והגאומטריה של הקיט) עדיין הקיט ישאר לא חוקי.
לכן ציינתי ואציין שוב שעם ארז יתכנן קיט שעובד יפה או משתווה לקיט הזה במידה מסויימת. ונוסף על כך יהיה חוקי הרי שההוצאה של 20 אלף תהיה מוצדקת ולא הימור וזריקת כסף לפח

-->