PDA

צפייה בגרסה מלאה : מיגון גחון ללנדקרוזר קצר

Lurie
03-07-06, 12:32
איזה מיגון גחון עדיף ללנדקרוזר דיזל הדגם האחרון הקצר
של אספיר או של גתוס?

אלון_ק
03-07-06, 16:12
אתה מצפה לקבל המלצה על סמך מה, בדיוק? נסיון?

אז אצלי אני נהג מצויין, פגעתי במיגון במהירות 20 קמ"ש בסלע מבזלת והוא התפרק, אז המיגון חרא. אצל אחי קרה בדיוק אותו דבר רק ב100 קמ"ש והמיגון של החברה השניה לא התפרק. זה אומר שהשני טוב, או שאולי זו לא הייתה אותה פגיעה באותו מקום?

אם אתה רוצה חוות דעת אובייקטיבית, שאל שאלה אובייקטיבית. תן לנו נתונים על המיגונים (ואני לא מתייחס רק לעובי, אני מתכוון לשרטוט ממש), תן לנו נתונים על הרכב (משקל עצמי, איפה נקודות החיבור) ואז תוכל לקבל חוות דעת אובייקטיבית באמת. עד שזה לא יקרה - וזה לא יקרה, אם היו לך שרטוטים היית יוצא לייצור בלי אספיר/גתוס - לא תקבל תשובה אמיתית, תקבל מגוון דעות שבמקרה הטוב יהיו מבוססות על נסיון אמפירי, גם אם הנסיון הזה לא שווה כלום (ע"ע הדוגמא מעלה).

אתה יכול להשוות מחירים ושירות. כדי לקבל כאן תשובה מה יותר טוב באמת, תצטרך לתת לנו נתונים לעבוד איתם. היחידים שאולי יוכלו לתת תשובה טובה יהיו משפרי רכב בלתי תלויים שמתקינים משני החברות, אנשים שאולי להם יהיה מבט כולל טוב יותר על שני המוצרים (כמה אנשים חזרו עם תלונות, כמה מוצרים התעוותו עם הזמן, כמה היו ניתנים לתיקון וכמה לא...).

asafk
03-07-06, 16:24
בתור מי שהתקין את שניהם... אני יותר אוהב את המיגונים של אספיר- כתמקין, הערכה תמיד שלמה וכוללת הכל כולל שרטוט ברור, ואין פיספוסים. מצד שני- אלו בדיוק הדברים שלא אכפת לך מהם, כי אתה לא מרכיד לבד.
מבחינה טכנית, המיגונים מאוד דומים, ושניהם טובים, למרות שאני מעדיף את שיטת החיבור של אספיר שברוב הדגמים מפרידה בין הרכב לפלטת המיגון בעזרת גשרים שמקלים את החיים בעתיד (בעיקר בכל מה שנוגע לפירוק המיגונים בטיפול ויישורם במידת הצורך) וגם מקטינים את הרעשים/ רעידות מהמיגון. חשוב לציין שמזה כמה חודשים לא התקנתי מיגונים כאלה, ואולי יש שינויים לטובה או לרעה...

אסף.

Bulldog
03-07-06, 20:30
בתור מי שהתקין את שניהם... אני יותר אוהב את המיגונים של אספיר- כתמקין, הערכה תמיד שלמה וכוללת הכל כולל שרטוט ברור
אסף.

האא, גדול. אני בטוח שהחברה בעבודה יסכימו איתך. :mrgreen:

לעיניננו.
אני עובד באספיר (ולא, אין לי מושג מה העלות של המיגונים, וגם אם כן, לא הייתי כותב את זה כאן)
מה שאני כן יכול להמליץ לך הוא לבדוק קודם מול המוסך שמטפל ברכב שלא יעשו לך צרות כאלו ואחרות עם המיגונים, עם האחריות וכל מיני זוטות.
טויוטה היא יבואן שאוהב לעשות את המקסימום בשביל לתת את המינימום.
מה גם שעושה רושם שהיא (טויוטה) לא אוהבת שהלקוחות שלה ממגנים את ריכבי השטח שלהם, יש פחות נזקים לרכיבים יקרים וברי החלפה.

זה מהנקודת מבט שלי.

עומר

-->