PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמה לדעתכם גלדיאטור כזה שווה?

אלון_ק
04-07-06, 02:11
לפני חודש (בערך) בדקתי גלדיאטור עם חנן וחבר נוסף. המנוע לא היה מסוגל להניע (זר גלגל תנופה שחוק לחלוטין) ולא יכלנו להניע בדרדור (אין ברקסים), אז יש המון סימני שאלה. מה שכן ידוע:

יש מנוע 350. מצב לא ברור.
סטארטר עובד...
יש דנה 60 קדימה, 70 אחורה, מצב לא ידוע.
יש T18B. מצב לא ידוע.
יש דנה 20. מצב לא ידוע.
יש את כל שאר החלקים של הרכב, צמות חשמל והכל.
הרכב ישב כבר 3 שנים, הגיע בנסיעה.
שנת 74.
מצב הפח לא ברור לגמרי, מכוסה במרק כתוצאה של פחחות סוג ז'. רואים חלודות לא נעימות בכמה מקומות, ניתן לתיקון אבל את רוב הפח לא רואים מתחת למרק - הימור.
רואים שאריות של עבודה סוג ז' בהמון מקומות ברכב.
יש רישוי, אספנות.
מצב השלדה עצמה תקין ככל הנראה, יש פגמים בתושבות הקפיצים (סדקים) שלא בעיה בשבילי לתקן (להחליף).
יש בודי-ליפט מגעיל של איזה 2-3 אינץ'.
יש 4 ג'אנטים 16.5 אינץ', מוכנים ל37.
הבעלים הנוכחי של הרכב הוא קצת ערס, אין לו מושג ירוק מה קורה מתחת למכסה מנוע של רכב. הבעלים הקודם בחור חביב, מבין מה הוא עושה אבל לא משקיע ממש בעבודה שלו. הבעלים הקודם מחזיק ברכב עבור הבעלים הנוכחי, ההגדרה הרשמית של מצב הרכב היא "תחת שיפוץ", גם אם אף אחד לא עושה שם כלום כרגע.

קחו בחשבון שמה שאני רוצה בסוף שלב ראשון של שיפוץ הרכב הוא כדלקמן:
1. דנה 60/70.
2. אני יכול לחיות עם דנה 20 וT-18B. היה עדיף TH400 ו205, אבל לא הכל מושלם בתקציב שלי.
3. מנוע 350 ומעלה. :-D
4. מצב מכאני סופי מעולה. יהיו המון שינויים ברכב, אבל הם לא משפיעים על השיקול בשלב זה.
זה חשוב לכם לדעת, כי לדעתי זה מעלה את שווי הרכב עבורי. בסופו של יום, סרנים כמעט תמיד קונים כחתול בשק (לדוגמא).

נא דעתכם על שווי רכב כזה. כן, אני יודע שאין לזה מחירון, אבל אני בכ"ז מעוניין לשמוע.

shmil
04-07-06, 02:22
שום דבר ממה שאמרת לא מפחיד אותי.
השאלות הקשות:
יש חלון קדמי שלם? (קשה עד בלתי אפשרי להשיג בארץ)
מה מצב מסגרת החלון - קורות צד ואף עליון קדמי של הגג?
מה רשום ברשיון כדגם מנוע?

מחיר - 3-5K, בשים לב שזה לא אוטו להניע ולנסוע, ותצטרך לשמר את הסמוראי.

זה הרכב שראית עם תומר?

סבלנות, that's the name of the game.

מוני אורבך
04-07-06, 09:46
אלון כמו שכבר אמרתי לך לרכבים האלו אין מחיר.
הכול לפי האופנה. והיום יש התעוררות מסוימת של חברה שרוצים לשפץ.
איך אני יודע, פשוט אני מסתכל סבבי.
אני קצת יותר שנים ממך בעסק הזה וראיתי פעם (7 או 8 שנים) תקופות אחרות.
בזמנו לא היתה בעיה להשיג סיקס תקין וטוב (כולל צבעות) תמורת 16-18 אלף.
היום אפשר להשיג סיקס גם תמורת 5K אבל שחוט לחלוטין. צריך להשקיע הרבה עבודה וכסף כדי להביא אותו למצב סביר. סיקסים במצב טוב נמכרים גם ב 25 (בדרך כלל הם לא נמכרים כי זה כבר הטווח של סופות). והם מתמעטים והולכים.
הדוגמא הכי טובה היא ינימוג. בזמנו אף אחד לא ידע מזה. היה אפשר להשיג ינימוג במצב סביר אפילו ב 15K. יונימוג לשיפוץ היא אפשר להשיג בהרבה הרבה פחות. היום כול בעלי היונימוג (כול ה 10 (-: ) ישרו קו על 50K !!! מחיר מופרז לחלוטין בכול קנה מידה אבל הם טוענים שיש קונים (אני בספק)
ככה זה - אופנה - רכב נדיר (ורכבים ישנים מטבע הדברים נדרים) שפתאום נכנס לאופנה משום מה מחירו עולה עד כדי חוסר פרופורציות לחלוטין !!!
ואיך רכב נכנס לאופנה. על ידי זה שמדברים עליו בין חברים או באינטרנט. זה בדיוק מה שקרה לינימוג. פתחו לו אתר התחילו לדבר עליו בפורומים + איזו כתבה בטלביזיה ומהר מאוד הוא הפך ל"סלב". או לפחות כך חושבים בעליו !!!. ואז תמיד יש את האגדה על זה שמכר ב 56 אלף )-:. ופתאום כול 10 בעלי היונימוג בארץ חושבים שהגרוטאה (וזה מחמאה !!!) שלהם גם שווה 50K אפילו שקנו אותה ב 10K והשקיעו עליה פחית המריט...
אז כמה שווה הגלדיטור. תלוי כמה אתה רוצה אותו. אוסף כול החלקים שלו לא שווה יותר מ 8K בהגזמה. וזה עבור חלקים במצב סביר (מה שלא ברור כאן). הצרה היא שאוסף חלקים זה לא מכונית (לפחות לא בעיני משרד הרשוי...) כלומר אתה משלם גם עבור הרשיון.
אז כך -
אם הרכב היה במצב נוסע וכול החלקים היו במצב סביר פלוס מינוס אני היתי מוכן לשלם 17K. אולי אפילו קצת יותר תלוי במצב הרכב. היות ויש כאן אלמנט אדיר של ניחוש, והרכב כבר מראה סימנים מאוד מטרדים של הזנחה, 10K וגם זה בהגזמה.
הרכב עדין לא "סלב" כך שהוא עדין לא אמור לעלות 50K. אבל אי אפשר לדעת איך יתגלגלו הענינים. הבעיה עם הרכב הספציפי הזה (ולמעשה רוב הגרוטאות במצב שיפוץ) היא שאף אחד לא ממהר. שכב 5 שנים ישכב עוד 5. אתה צריך להגיע למצב בו יש למוכר סיבה טובה למכור (עיכול, שכנים לוחצים,עריה וכו). לצערי הרכב הספצפי הזה הוא לא במצב הזה )-:.
אם אתה רוצה להוציא אותו במחיר סביר אתה חיב להפעיל טקטיקות פסכולוגיות. איך לעשות זאת זה לא לאתר.

הצפרדע
04-07-06, 10:38
אני אומר לך בדיוק כמה הוא שווה(חוץ ממה שתשלם עליו בכסף מזומן):-

3 שנות עבודה(אתה סטודנט בלי זמן ובלי יותר מדי תקציב, לדבריך).
ים של כסף על תיקוני מכלולים, שאותם לא תוכל לעשות בעצמך(מנוע, גיר, טרנספר, קפיצים, בולמים...).
עוד אגם של כסף על פחחות וצבע.
ימה של עוגמות נפש כשיסתברו לך כמה עובדות כואבות שלא חשבת עליהן מראש.
נחל של עבודות חוץ, כגון חריטות, שיפוצי מנוע, גיר וכו'.
נהר של חלפים שונים, החל מבוקסות, מחז"שים, מיסבים, קורונה פיניון(?), בושינגים, ברגים וכו' וכו'.
וההמשך ברור, כאשר היריעה תקצר מלהכיל את כל מה שמצפה לך.

תכניס לך את זה טוב טוב לראש - אם אתה מחפש רכב לנסיעה שיעבוד טוב וישמש אותך לטיולים, עבירות וכיו"ב מטרות לגיטימיות, היפרד נא לשלום מגרוטאות ללא תחתית מסוג זה.
אם אתה חובב שיפוצים וענתיקות, סטייל שמיל, שאצלו הטיפול והשיחזור ועצם העבודה העצמית הם חזות הכל, בלי קשר למה שהרכב יוכל לעשות (חוץ ממראהו הנוצץ), לך על זה.

ממה שאני הצלחתי להבין ממך, מטרתך היא דוקא הראשונה ולא השניה, ולכן עצתי לך היא - ברח מרכב כזה כמו מאש, ולך על רכב אמריקאי חי ונוסע, כמו סיירה, נואדה, וכו', אפילו אם הוא זקוק לטיפול ושיפור.

קח את מה שאני אומר לך ברצינות רבה. לא הייתי רוצה להיות אח"כ זה שיאמר לך - אמרתי לך!!

חנן-ג'יפולוג
04-07-06, 10:45
אמרתי לך את זה עוד באותו יום, ובמקום לכתוב הכול מחדש, אני אומר שמדובר באותה דיעה כשל ברוך (רק שלא הבנתי למה הוא כתב שישנם מכלולים שלא תוכל לטפל בהם בעצמך) . קנה סיירה/נוואדה.

לגבי המחיר, אם בכל זאת אתה הולך עליו? כמו שמיל. ואם אתה ממש לחוץ עליו, אז עד 10K ש"ח .

AvigdorAharon
04-07-06, 14:23
אמרתי לך את זה עוד באותו יום, ובמקום לכתוב הכול מחדש, אני אומר שמדובר באותה דיעה כשל ברוך (רק שלא הבנתי למה הוא כתב שישנם מכלולים שלא תוכל לטפל בהם בעצמך) . קנה סיירה/נוואדה.
לגבי המחיר, אם בכל זאת אתה הולך עליו? כמו שמיל. ואם אתה ממש לחוץ עליו, אז עד 10K ש"ח .

ושלא יחשבו שחנן "שיכור", גם אני הייתי בוחר בכיוון זה.
מצד שני, ביננו לבינך יש הבדל מסוים, אולי זו הסיבה בגללה אתה לא מקשיב...

ד"א מוני, אתה קונה מ ע ו ל ה !!! (17K...)

אביגדור

t_uri
04-07-06, 16:24
המחיר הוא מה שאתה מוכן לשלם על הרכב.
נכון. רכב נדיר עולה הרבה כסף. גם רכב "שבאופנה" עולה הרבה כסף.

אם היית רוצה
רכב אמריקאי חי ונוסע, כמו סיירה, נואדה, וכו', אפילו אם הוא זקוק לטיפול ושיפור. לא היית שואל על הגלדייטור. אם אני לא טועה אתה רוצה לבנות רכב לבד כל עוד יש לך הזדנות. כולם פה יודעים (אולי חוץ מברוך) שזמן לא יהיה לך הרבה בחיים בשביל השטויות האלו.

אז או שאני טועה או שהשאר טועים.

תעשה חושבים עם עצמך כמה אתה מוכן לשלם על הרכב.

אורי טל

barak4*4
04-07-06, 16:28
הכל "לא ידוע", כל הרכב לוט בערפל מבחינה תפעולית.
רכב כזה, לטעמי, קונים על פי שווי משקלו בברזל.
היות ואתה "חם" עליו, אז אפשר להכפיל את שווי משקל הברזל פי 2 (וגם כי בסה"כ יש לו ניירת).
עכשיו, הרכב הזה לעולם לא ימכר ובטח לא במחיר שהמוכר דורש (ואני כותב את זה מבלי לדעת אפילו כמה המוכר דורש, אבל יש לאנשים נטיה "לדפוק מחיר" כשהם רואים שמישהו מתעניין באשפה השוכבת להם בחצר), אז תציע, מקסימום תעלה את ההצעה שלך מאוחר יותר.

כדי שאוכל להצטרף אחר כך לחגיגת ה-"אמרתי לך", ( http://jeepolog.com/forums/images/smilies/icon_twisted.gif )שירשם בפרוטוקול, אני בדעה של ברוך.

אלון_ק
04-07-06, 16:52
כן, מעניין אותי שבסופו של דבר יהיה לי רכב טיולים אדיר אבל בחייכם, קצת קרדיט - אני מבין (להבדיל מיודע) מה זה אומר לקחת רכב גמור לגמרי ולשפץ אותו. זו אחת הסיבות שהלכתי לראות את הרכב הזה מראש, כי מה שמעניין אותי זה לא לשפץ רכב - זה לבנות אחד (זה היה אמור להיות במצב טוב)...
מצידי, שזה יהיה המוטציה 2. אני לא מאמין שזה יקרה, אתם כן, הזמן יאמר מי צודק. על זה ועל מה כדאי לי או שווה לי אני לא מתכוון להתווכח כי אין לאף אחד מכם מילה בזה - דעתי גמורה וסגורה, היא מפגרת ואני יודע את זה, אבל מזה לא תזיזו אותי. מפגר אבל אופטימי. רדו מזה אחת ולתמיד.

על השאלה החשובה ביותר (והיחידה ששאלתי) עניתם - כמה זה שווה. בהגזמה, 10K. תודה.

קנה סיירה/נוואדה.
איכס. אתה שוכח את הסיבה האחת שעיקרית שבגללה אני רוצה דווקא כזו נבלה - הם עושות לי את זה. שאר הפולסייזים (חוץ מסקאוט וגם זה בספק) לא. זה לא שיקול הגיוני, אבל זה שיקול חשוב מאוד. אני רוצה ללכת לעבוד על הרכב בלב שלם וזה אומר גלדיאטור. אולי בעוד חצי שנה אם אני לא אמצא אחד זה ישתנה, כרגע זה סופי לחלוטין.

שמיל, זו אכן הגרוטאה שראיתי עם תומר. סבלנות יש אבל בכ"ז צריך לבדוק כל מקרה לעומק, לא?

את זה אני לא אקנה. המחיר גבוה מדי בהרבה, הבעלים מרגיז אותי, יותר מדי סימני שאלה ברכב. חוץ מזה, אם אני אקנה את זה ברוך יגיד לי "אמרתי לך"... :mrgreen:

אריק זמר
04-07-06, 17:21
אלון,
אני חייב, אבל חייב לומר גם את דעתי !
במקרה הטוב הרכב שווה עד 3K, זה הכל וגם זה המון.
אני עם דיעת הרוב שהתחילה עם מה שרשם לך ברוך.
יש לך מספיק נסיון וידע לדעת בדיוק למה לא להכנס לפרוייקט כזה. זה ממש לא נקרא לבנות רכב !

אייל
04-07-06, 18:02
אלון, כולם צודקים אבל אני איתך...

תעשה חשבון גס כמה יעלה לך כל מכלול בסיפור הזה. תוסיף עוד 10K לכל מה שחישבת ואולי תגיע למספר הנכון...

אני עם אריק, 3000 ש"ח לגרוטאת ברזל זה די והותר. אם אתה צריך עזרה - תודיע.

belair
04-07-06, 22:46
שמע אין לי שמץ של מושג כמה יכול לעלות.
אבל אני כן יודע שאם הרכב עמד הרבה זמן ולא חודש לו טסט והרשיון לא הופקד במשרד הרישוי.
אז כאשר את תרצה לעביר אותו טסט תיהיה חייב לשלם רטרו-אקטיבי על כל השנים .
מה שיכול ליקר את הרכב הנ"ל בהרבה

עירא
04-07-06, 23:01
שנת 74.
יש רישוי, אספנות.

polar bear
04-07-06, 23:24
בזמנו נמכר משהו דומה ב 1500 שקל, אם לשנות את מה שצריך - שזה אומר - הכנה למנוע V8 וסרנים "חזקים, אז המחיר= 2-3 אלף שקל, גג של הגג - 5. ב 10 קונים משהו נוסע.

asafk
04-07-06, 23:42
שמע אין לי שמץ של מושג

זה, נכון. השאר- לא מדוייק... כיוון שמדובר ברכב אספנות.

אסף.

אלון_ק
05-07-06, 00:03
עזרה אני צריך, אבל עד שאחד מכם יזכה בלוטו ויוכל לממן לי פסיכולוג אני אסתפק בעזרה במציאת גלדיאטור אספנות בכל מצב...

תודה.

מוני_הכוכב
07-07-06, 05:30
אלון,

אם אינך רוצה לאכול צפרדעים מהדבר הזה, אז שעה לעצתו של הצפרדע. לברוך יש מוסך פרטי המצוייד לא פחות טוב מהמוסכים הטובים. ברוך בנה כבר כמה כלי רכב במו ידיו והוא יודע משהו על הדבר הזה. אצלך, המצב יהיה רק יותר קשה: תנאי עבודה, מחסור בכסף, חיפוש אינסופי של חלפים, ובסוף תישאר עם גרוטאה חצי משופצת שאיש לא יקנה ממך תמורת אגורה שחוקה.

מה שברור: שמהתחביב שלך תוכל לשכוח בוודאות:

"תחביבים:
סקס. רק שמאז שיש חברה, זה כבר עבודה... "

אלון_ק
07-07-06, 18:38
על זה ועל מה כדאי לי או שווה לי אני לא מתכוון להתווכח כי אין לאף אחד מכם מילה בזה - דעתי גמורה וסגורה, היא מפגרת ואני יודע את זה, אבל מזה לא תזיזו אותי. מפגר אבל אופטימי. רדו מזה אחת ולתמיד.
שזה אומר שאתם מוזמנים לעזור, לא לחוות דעה על חכמת המהלך שלי. בחייאת, אני מפסיק זמן משחק בזה כדי להבין למה אני נכנס - אני עושה את זה בעיניים פקוחות. חושבים שאני טועה? תשמרו את זה לעצמכם. זה לא שאני לא מעריך את דעתכם, אני פשוט יודע מה אני רוצה - לבנות.

Bulldog
07-07-06, 20:14
מוני, מצחיק, אני בטוח שאלון יודע את זה, אני גם בטוח שזה חלק מהכיף.

(השארתי לכם כמה שורות רווח שיהיה לכם נוח לצטט ולרדת עליי)

אלון, העם איתך, קנה גרוטאה מזופתת בים של כסף. כשזה יתחיל לקבל צורה אחרי שתשפוך על זה ים של דם יזע דמעות ובעיקר כסף אני מבטיח למכור את המגיפה לזהבית.

עומר

תומר.
27-07-06, 17:19
אלון, אני לא מומחה לג'יפים אבל לעומת זאת, עוסק בשמאות והערכות שווי לפרנסתי, (מקרקעין ולא רכב אולם העקרונות זהים)
במקרה דנן מדובר ברכב ייחודי שאין לו מחירון, בנוסף מצבו המכני לא ברור לך במאה אחוז.
הגישה המתאימה להערכת רכב שכזה הינה גישת ההשוואה, נסה להשוות לעסקאות מכר שנעשו ברכבים דומים. באם אין כאלו נסה להרחיב את החיפוש לרכבים דומים לפחות בסגנון ובנתונים הטכניים. ניתן לערוך השוואה גם לרכבים המוצעים למכירה (נסה בלוחות המכירה ברשת).
ברכבים מוצעים למכירה הפחת פער משא ומתן בד"כ בסביבות 10% עד 15%.
באם תיתקל בעסקאות ברכבים דומים אולם במצב טוב יותר, יש לנכות את העלויות המשוערות להבאת הרכב הנדון למצבו של הרכב המושווה. היתרה שתיוותר משקפת את שווי הרכב בו אתה מעוניין. מניסיוני בד"כ כאשר נכס מסויים הינו ייחודי ומוצא חן בעיני הקונה, הוא משלם יותר מהשווי ה"אמיתי". גם זה כל עוד לא נסחפים, בסדר.
היות ומדובר בכמה אלפי שקלים, ולא בנכס של מליון דולר, גם אם תשלם קצת יותר ממה שהרכב שווה, לא נורא.
בהצלחה.

RONI
27-07-06, 20:02
אלון שלום!
היות ועברתי חוויה דומה,אנסה לחוות את דעתי.
אני בעל רכב אספנות,שנקנה לאחר שהונע, לאחר שעמד רק 4 חודשים.
הרכב שאתה ראית משך את תשומת לבך האישי.ולזה יש מחיר בפני עצמו.
הרכב עמד 3 שנים הגיע בנסיעה זה מה שאמרו לך!.
ניסית להניע ,לא הניע ,אין בלמים,מצב מכני אינו ידוע.גיר ,מנוע,טרנספר,סרנים,חשמל על פניו תקין ,אך שוב משוואה בלתי פתורה.
פחחות על הפנים!
אי לכך ובהתאם לזאת:
הרכב במצב עצוב מוזנח והכי חמור הבעלים אנטיפט.,במצב זה לא הייתי זורק עליו יותר מ5K.
ההשקעה עליו עצומה.מידע אישי .אני עדיין משקיע ושוקע! ים ים כסף
אב..........ל .
ישנה אהבה גדולה , והרכב הינו מה שהו שווה בעיני בעליו!
אני אם הייתי מתאהב. הייתי יכול לשים גם 10K-15 .
מה אתה אומר על זה?

:

אלון_ק
28-07-06, 00:20
אני אומר שאני אחכה עוד. הרכב הזה לא לרוחי במחיר שהוא מוצע, אני לא נכנס לזה. אז יקח לי עוד כמה חודשים עד שאמצא אחד, אז מה? אני לא ממהר. זה הולך להיות רכב שישרת אותי שנים רבות, אני לא רוצה להתחיל ברגל שמאל.

זה שהוא מדבר אלי לא אומר הרבה, כל רכב 4X4 בגודל הזה גורם לי להזיל ריר.

lizard
28-07-06, 01:03
שזה אומר שאתם מוזמנים לעזור, לא לחוות דעה על חכמת המהלך שלי. בחייאת, אני מפסיק זמן משחק בזה כדי להבין למה אני נכנס - אני עושה את זה בעיניים פקוחות. חושבים שאני טועה? תשמרו את זה לעצמכם. זה לא שאני לא מעריך את דעתכם, אני פשוט יודע מה אני רוצה - לבנות.

מלים כדורבנות....מזכיר לי את עצמי :-D

בכל מקרה, למרות שאתה גר רחוק, אם תהיה מעוניין אתה תוכל לשכן אותו אצלי ולעבוד עליו אצלי.
חוץ מליפט יש לי כמעט הכול (לדעתי :-)) וגם ליפט בתכנון.

ענבר
30-07-06, 17:00
יש אחד בכניסה לרשפון מכביש החוף,
בנוסף אני אבדוק עם שכן שלי - הוא חובב וגונירים.

tayrie
30-07-06, 21:57
מלים כדורבנות....מזכיר לי את עצמי :-D

בכל מקרה, למרות שאתה גר רחוק, אם תהיה מעוניין אתה תוכל לשכן אותו אצלי ולעבוד עליו אצלי.
חוץ מליפט יש לי כמעט הכול (לדעתי :-)) וגם ליפט בתכנון.

אל תעליב את אלון , יש לו "קצת" יותר ניסיון היום מאשר היה לך כשקנית את הסיקס וגם מהניסיון שיש לך היום , אני משער שגם את תהליך הלמידה הוא עשה בפחות טעויות פאתליות אחרי שהזהירו אותו מראש .

lizard
31-07-06, 00:00
אל תעליב את אלון , יש לו "קצת" יותר ניסיון היום מאשר היה לך כשקנית את הסיקס וגם מהניסיון שיש לך היום , אני משער שגם את תהליך הלמידה הוא עשה בפחות טעויות פאתליות אחרי שהזהירו אותו מראש .

חס וחלילה להעליב, יש לו פי 1000 יותר נסיון וידע ממני זה בטוח.
הוא גם בטוח יודע מה שהוא רוצה בצורה מדוייקת ממני. הכוונה שלי, שניסיתי להעביר בצורה הומוריסטית אך כנראה זה לא עבר בהצלחה, היא שכמותו גם אני ידעתי מה שאני רוצה אבל משום מה אף אחד לא קיבל את זה.
חוץ מזה, אין טעויות פטאליות. יש טעויות. טעות פטאלית היא אם אני אהרג או אהרוג וזה, טפו טפו טפו, עוד לא קרה. כל שאר הטעויות זה רק בזבוז כסף משווע במקרה הגרוע ונסיון במקרה הטוב (היו לי משניהם).

six 4 life
31-07-06, 00:09
יש לו גם פה כידוע לי.

***** (וזה הסוף של הסטת הדיון לפסים אישיים - חיים, ארז. אוקי? - המערכת) *****

RONI
06-08-06, 22:22
WWW.EBAY.COM
EBAYMOTORS/GLADIATOR

RONI
06-08-06, 22:26
WWW.EBAYMOTORS/JEEP-GLADIATOR

RONI
06-08-06, 22:35
WWW.EBAY.COM/EBAYMOTORS/JEEP J3000

אלון_ק
06-08-06, 22:41
איכשהוא התגובות הנוספות נעלמו מעיני עד היום, לכן סליחה על האיחור בתגובה.

מיכה: תודה על ההזמנה, אבל אני בונה לו שיכון לגלדיאטורים (דגים) צעירים אצלי בבית בגודל 7X4, אז מקום לא יחסר לו. מקסימום הוא ילך לבקר את הדוד הטוב ארז שישמח להפעיל עליו את קסמיו (הפלסמה, פטיש 5 ודיסק 9').

ענבר, תודה רבה. את הגלד' ברשפון ראיתי כבר מזמן, אם אתה רוצה פרטים עליו אני אשמח לתת לך.

עירא
06-08-06, 22:53
הפלסמה, פטיש 5 ודיסק 9'

הצעה לסקר: מהוא המשכנע האולטימטיבי בעינך? :twisted: :twisted: :twisted:

אני אומר דיסק 9"

lizard
06-08-06, 23:08
פלזמה עירא, פלזמה. הכלי ה"כבד" הבא שלי........ בתקווה :-D

אלון, בתור אחד שיש לו מקום בערך 4X7, אם זה הולך להיות גם המקום בו אתה שומר את הכלים ואת החלקים, זה לא מספיק. ממליץ להשיג איזה חצי קונטיינר (בערך 10 פיט) בתור המחסן כלים וחלקים.

אלון_ק
06-08-06, 23:23
הצעה לסקר: מהוא המשכנע האולטימטיבי בעינך?
ארז.

-->