PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג'ימני 99 או ויטרה 94?

liron
04-07-06, 02:48
לשלב הגמר בבחירת הג'יפ הראשון שלי הגיעו הג'ימני שנת 99 וויטרה שנת 94..
אשמח לשמוע את דעת המומחים פה מה היתרונות והחסרונות ומה לדעתכם תהיה הקנייה הטובה ביותר בשבילי...
תודה
:]

GodsFather
04-07-06, 10:22
שניהם בעלי אותו מחיר ?

אין שיקול פה , לדעתי. השנתון הגבוה מנצח!

ג'ימני 99 - חדש יותר , צעיר יותר.

אני לא מצליח לחשוב על הבדל כזה משמעותי בין ויטרה 94 לג'מני 99 בשיפורים ומצב טכני (דגש על זה שזה בארצנו וצריך להיות במסגרת חוקית, מה שמשאיר מעט מאד אפשרויות) שצריך לשקול פה רכב מודל 94 (אפילו אם הוא מזקנה רופאה שנסעה רוב חייה במוניות) לבין ג'מני 99

מקווה ששפכתי אור על הנושא.

Saar
04-07-06, 10:24
לא סיפרת כלום על עצמך, איך נדע מה טוב יותר בשבילך?

כמה אנשים אמורים לנסוע ברכב?
רכב ראשון/שני?
אתה גבוה ורחב או צר וקצר :wink: ?

אני באופן אישי אהבתי יותר את הויטרה, יש כאלו שיעדיפו רכב עם זוג סרנים חיים וחדש יותר, ומוכנים לשלם את המחיר של מנוע חלש יותר ונוחות פחותה (גם על הכביש...)

אם ויטרה, שווה לנסות להגיע למודל 95 - 16V.

סער.

liron
04-07-06, 18:13
קודם כל...
אני בחורה..
זה לא האוטו הראשון שלי אבל הג'יפ הראשון.. רשמתי פה בעבר שחזרתי לא מזמן מתקופה ארוכה בחו"ל שם יצאתי להרבה טיולי שטח, והחלטתי לקנות לי ג'יפ קטן משהו להתחיל איתו כדי להבין קודם קצת ולראות איך אני מסתדרת איתו בשטח ובכביש ואז אולי להשתפר עם הזמן (גם אבא שלי בעניין והוא יעזור לי בשטח בהתחלה).
בעיקרון הג'יפ ישמש רק אותי ואולי עוד מישהו במשך היום יום שאצטרך אותו בעיקר לנסיעה בכביש לעבודה.
אני מכננת לצאת לטיולים בערך פעמיים בחודש...
מקווה ששפכתי מעט אור על העניין..
בכל מקרה אני מעלה תמונות מטיולים בארה"ב ובהמשך (שאמצא את הדיסק) אעלה גם תמונות שטח מקוסטה ריקה.

asafk
04-07-06, 19:14
השנתון משחק, ובגדול. לדעתי (והרבה לא יסכימו) מעט חוסר הנוחות שהוא מנת חלקו של הג'ימני בטל מול חוסר הנוחות שבתחזוקת רכב שטח בן 12-13 שנה. ההבדלים בנוחות הם לא תהומיים, בסיס הגלגלים דומה וקוטר הצמיגים דומה, ואכן לויטרה יש יתרון קל בסעיפי המשקל הלא-מוקפץ (שמשפר את הנוחות מכיוון המתלה הקדמי) והמרחב הפנימי. אבל מדובר ביתרון קל בלבד, זה לא סמוראי על עלים ששובר את השיניים. לעומת זאת, רכב ישן ב 5 שנים מושבת הרבה יותר ימים בשנה. וזה לא נוח בכלל.

אסף.

-->