PDA

צפייה בגרסה מלאה : סרן קידמי עקום, כנראה, בהיילקס 94. מה עושים?

torchak
04-07-06, 23:29
לילה טוב לכל החברים.
זה התחיל כמשיכה בהגה וחשבתי לתומי שמדובר בכיוון פרונט בלבד.
עשיתי כיוון פרונט והבעיה נשארה. חזרתי למכון שוב ושוב אולם הבעיה לא נפתרה.
מאז, בבדיקות שעברתי בשני מכונים שונים, שמעתי את הטענה שהסרן הידמי עקום כך שלגלגל הימני יש טיפה זווית לכיוון פנים הרכב ולכן יש משיכה שמאלה כל הזמן.

חשבתי ממה יכולה להווצר בעיה כזאת והסיבה היחידה הנראת לעין היא משיכה עם הכננת, של רכב אחר, כאשר אני בראש העליה והרכב שמשכתי במורד כאשר אני נמצא בזווית כלפיו כך שאת רוב המשקל סופג הלגל הימיני קידמי, כאמור, הגלגל ה"בעייתי" לצורך העניין.

אז מה השאלה?
ראשית, במכון אחד הציעו לישר את הסרן ע"י עיגון עם שרשראות, חימום הסרן, והפעלת לחץ מלמטה ע"י ג'ק, במחיר "סימלי" שמגרד את ה 1500 ש"ח. האם כדאי בכזה סכום והאם זה נשמע הגיוני לעשות כזה דבר?
שנית, במידה ולא לישר את הסרן, האם יש דרך להשיג רק את בית הסרן הקידמי לצורך החלפה או כל סוג של פתרון אחר.

ודבר אחרון - אם מישהו יכול להפנות אותי לבעל מקצוע לטיפול בבעיה, בתקציב של סטודנט, אני אשמח מאוד.

תודה רבה לכולכם.
נועם.

חנן-ג'יפולוג
04-07-06, 23:34
אני מכיר לפחות שני גולשים מהפורום הזה שיישרו סרן (בסיקס) בדיוק בצורה הזו, רק ללא החימום.

הם מצאו מסילת רכבת שלא בשימוש, קשרו את הסרן אליה עם שרשראות והרימו עם ג'ק של משאיות בנקודה העקומה. הם טענו שזה הביא לתוצאות המקוות.

eran4x4
05-07-06, 08:01
מאיפוא אתה?

אם אתה רוצה חוות דעת שאתה יכול לשמוח עליה ב 99.9 אחוז גש לזלמן במקסיקו בנתניה, המחיר לתיקון לא זול אבל הדיאגנוזה מקצועית ומדויקת מאוד!

גש תתיעץ איתו, תן לא לראות\לבדוק את הרכב.

חנן - ישור על פסי רכבת למיטב הבנתי טוב לסרן שהתעקם כתוצאה מקפיצה (הכוח שעיקם הופעל על הגלגלים מלמטה).
לגבי עיקום כתוצאה מכינון - לא ברור לי מה התעקם ולאיזה כיוון....... - החשד הראשוני שלי הוא לכיוון השילדה ולא לכיוון הסרן....

איציק - 4X6ZH
05-07-06, 08:37
לתקלות מהסוג הזה רק זלמן ממקסיקו מומלץ ביותר
נתניה א.ת צפוני 09-8616610
איציק

torchak
05-07-06, 16:18
איך אני מגיע למוסך מקסיקו?
למישהו יש כתובת/הוראת איך להגיע?

תודה רבה,
נועם.

t_uri
05-07-06, 16:28
בונ'ה אתה עצלן. נתנו לך טלפון, תתקשר ותשאל איך מגיעים.

אורי טל

t_uri
05-07-06, 16:30
בכל מראה, אם אתה בא מכביש החוף תרד לכיוון כפר יונה במחלץ נתניה ותיכנס ימינה לאיזור התעשיה. תתקשר אליהם משם והם כבר ינחו אותך.

אורי טל.

עופר נחשוני
05-07-06, 20:30
לילה טוב לכל החברים.
זה התחיל כמשיכה בהגה וחשבתי לתומי שמדובר בכיוון פרונט בלבד.
עשיתי כיוון פרונט והבעיה נשארה. חזרתי למכון שוב ושוב אולם הבעיה לא נפתרה.
מאז, בבדיקות שעברתי בשני מכונים שונים, שמעתי את הטענה שהסרן הידמי עקום כך שלגלגל הימני יש טיפה זווית לכיוון פנים הרכב ולכן יש משיכה שמאלה כל הזמן.

חשבתי ממה יכולה להווצר בעיה כזאת והסיבה היחידה הנראת לעין היא משיכה עם הכננת, של רכב אחר, כאשר אני בראש העליה והרכב שמשכתי במורד כאשר אני נמצא בזווית כלפיו כך שאת רוב המשקל סופג הלגל הימיני קידמי, כאמור, הגלגל ה"בעייתי" לצורך העניין.

אז מה השאלה?
ראשית, במכון אחד הציעו לישר את הסרן ע"י עיגון עם שרשראות, חימום הסרן, והפעלת לחץ מלמטה ע"י ג'ק, במחיר "סימלי" שמגרד את ה 1500 ש"ח. האם כדאי בכזה סכום והאם זה נשמע הגיוני לעשות כזה דבר?
שנית, במידה ולא לישר את הסרן, האם יש דרך להשיג רק את בית הסרן הקידמי לצורך החלפה או כל סוג של פתרון אחר.

ודבר אחרון - אם מישהו יכול להפנות אותי לבעל מקצוע לטיפול בבעיה, בתקציב של סטודנט, אני אשמח מאוד.

תודה רבה לכולכם.
נועם.
שלום נועם
ע"מ להיות בטוח שהסרן הקדמי עקום בדוק נזילות שמן מהסרן כי אם הוא עקום אז כניראה אחד האקסים
לא ממורכז כמו כן בדוק את הרכב משולב בנסיעה יכול להיות שהציריות דופקות
אם בסרן באמת עקום לך תחליף אחד מפירוק (בהנחה שרכב שלך משנתון 93-97)

torchak
06-07-06, 19:41
בונ'ה אתה עצלן. נתנו לך טלפון, תתקשר ותשאל איך מגיעים.

אורי טל

לא הבנתי מה הסיפור שלך?
עשיתי לך משהו רע?
כולה שאלתי אם יש מושג איך מגיעים, מה הקשר לעצלן?

דווקא תפסתי מהפורום הזה שיש בו אנשים קצת יותר סובלניים.
נשאר לי רק לקוות שאני בכל זאת צודק ואתה אחד מבודדים.

נועם.

-->