PDA

צפייה בגרסה מלאה : חוות דעת על כסאות קדמיים של דיפנדר \ דיסקברי

AvigdorAharon
26-10-03, 11:39
שלום לכם,

ברשותי CJ עם כסאות קדמיים של סוברו לאונה (הדגם המרובע).
כנראה שמסתנת עסקה לרכישת זוג כסאות קדמיים (חדשים!!!) של דיפנדר בסך של 0 ש"ח.
נכון, שאם נותנים, אז לוקחים ולא שואלים שאלות, אבל בכל זאת, האם הכסאות הבסיסיים של הדיפנדר עדיפים על אלו של הסוברו הקיימים?
האם ההחלפה שווה (מבחינת השקעה על ההתאמה)?
אם יתאפשר לרכוש (במחיר הגבוה מ 0 ש"ח) כסאות של דיסקברי (הנושא בבדיקה), כמה לדעתכם שווה לשלם?
או שאולי אין כלל הבדל בין הכסאות (קשה לי להאמין...).

כל דעה תתקבל בברכה!
אביגדור.

מוני דיסקו
26-10-03, 12:02
אין לי כל כך דעה על דיפנדר כי לא נסעתי הרבה. אבל ממה שנסעתי לדעתי עדיף להשאר עם כיסאות הסובארו.
לגבי כיסאות דיסקו, בהחלט עדיף. הם מאוד מאוד נוחים, בהרבה מסובארו.
הצרה היא שהם מבד, אומנם אטום יותר מסובארו אבל בכל זאת צובר ליכלוך ואבק בתנאי גיפ פתוח. כמובן שאין בעיה עם כסאות העור, אבל המחיר נראה לי בעיתי משהו.
אם תשיג עיסקה טובה על כיסאות עור תרים אלי טלפון.
בכל מקרה כיסא דיסקו בד עדיף על סובארו בד.

אגב תזהר בסוף תהפוך לנושך כריות. כיסאות דיפנדר על גיפ ... :lol:

ארז
26-10-03, 12:29
מעבר לחילול הקודש לשים כסיאות של דיפ' על ג'פ
הכיסאות לא נוראים,הבעיה בדיפנדר זו תנוחת הישיבה בגלל שהרכב בנוי להגה בצד ימין,הכיסא עצמו לא רע.

גיא
27-10-03, 01:01
חוץ מסיבוב קצר מאוד על ה 110 שהיה של יוני ועל ה 90 שהיה של שי לא נסעתי בדיפנדר ולכן דעתי לא רלונטית.

א-ב-ל ! לדיסקו יש ויש דיעה !
הכיסאות מצויינים, תמיכה צידית מצויינת, נוח ביותר.

לגבי ההסתייגות של מוני, לי בסמוראי הפתוח היו מושבים של הונדה סיויק מבד והמצב לא כל כך נורא כמו שהוא מתאר, כמעט ולא מבחינים בזה.

לך על זה .. בכל מקרה, מושבים של דיסקו / דיפנדר עדיפים על המושב של סובארו שאין בו כמעט שום תמיכה.

גיא.

asih
27-10-03, 02:33
אם תחליט שאתה לא מעוניין בכסאות החדשים של הדיפנדר אני אשמח לרכוש אותם ממך בסכום סמלי, גבוה ממה ששילמת

שיהיה לך רק טוב
אסי

AvigdorAharon
27-10-03, 07:35
תודה רבה לכל המגיבים עד כה!
בכל מקרה אני מחכה לעוד תגובות!

אסי,
בגלל שהנושא רגיש, אני לא מתכוון לעשות מזה עסק (למרות שניתן לקבל המון כסאות), אך העלת לי רעיון, אני אנסה לבדוק אולי בדרך ישרה ניתן לרכוש זוג כסאות חדשים של דיפנדר במחיר סביר.

מחכה לעוד תגובות.

אביגדור

asih
27-10-03, 17:52
אני אשמח לשמוע, אני אוהב את הכסאות הרגילים, אשמח לרכוש שניים ולהכליף את מה שיש לי עכשיו.

opl
29-10-03, 13:52
לי יוצא לשבת בצד הנוסע יותר מצד הנהג אבל הכיסא הוא אותו כיסא.
אני שוקל 90 קילו בגובה של 190 בערך. הכיסא נוח פחות או יותר. ויש מידה מסויימת של "חיבוק" יצא לי לשבת עליו לפרקי זמן ארוכים: ראשון - אלית (בערך) וללא שם בעיות.

-->