PDA

צפייה בגרסה מלאה : נוף מידברי. מחפש נקודה לצילומים

t_uri
26-10-03, 22:37
שלום לכולם.

חבר שלי ביקש ממני להמליץ לו על נקודה לצילומי סצנה בקליפ שבה הנוף אמור להיות כמה שיותר מידברי.
איך זה מתקשר לג'יפים? אני אמור להיות מצולם שם על הירוק (אל תדאגו, גם כשאני אהיה בהוליווד אני אזכור מאיפה באתי).

בכל אופן, אני מחפש מקום כמה שיותר קרוב אלי (אבן-יהודה) כדי לחסוך בדלק ובזמן נסיעה.

הנוף צריך להיות כמה שיותר מידברי (נגיד, דיונות גם טוב).

מכירים נקודות כאילה במרכז?

אורי טל.

נמרוד
26-10-03, 22:59
שלילי מרכז! לך למדבר יהודה - רד מירושלים לנבי-מוסא, בקעת הורקניה, מצוק ההעתקים, דיר מרסבא (לך תדע, אולי יצא לכם סרט פעולה...)

אריק זמר
26-10-03, 23:03
סרטון פעולה ב"עלי-ווד"...

t_uri
27-10-03, 00:03
אל תחשבו ככלי. נסו לא לצאת מהפריים. מדובר בראות צרה.

אורי טל.

זאביק
27-10-03, 09:56
דיונות אתה יכול למצוא באיזור פרדס חנה-חדרה (צפונית לחדרה). שיל לב, חלק מזה זה שמורה.
יש דיונות בבור . . .
יש דיונות בראשל"צ-אשדוד.

יש גם נוף מדברי ב . . . . . . . מדבר :twisted:

RINCEWIND
27-10-03, 09:58
סע לדיונות צפונית לנחל אלכסנדר, בין חופית לחדרה.

נמרוד
27-10-03, 10:14
אורי, אני לא יודע אם אתה רציני או ציני (המחלה הזאת של ניר_ל... זה מדבק!) אבל אני הייתי רציני בתגובה שלי. אין נוף מדברי ליד אבן יהודה, דיונות של קיסריה או אשדוד עם ארובות וקוי מתח גבוה ברקע מכל זוית צילום אפשרית זה פשוט לא זה. אני מנחש שהחבר שלך סטודנט ואידיאליסט ויש לו שאיפות אומנותיות - אל תחרב לו את הסרט בשביל לחסוך דלק... קחו יום שבת, רדו מירושלים לים המלח, לפני הירידה ליריחו ימינה איפה שיש שלטים חומים של עתיקות להורקניה, ותתחילו לטייל. כבר אחרי שלוש דקות תרדו מהכביש שמאלה למתחם נביא-מוסא, לקברי השייחים שמסביבו, הקניון של נחל אוג מתחת לכביש... אחר כך תמשיכו עם הכביש פנימה, ואחרי המחנה הצבאי הגדול, כנסו שמאלה לשטח, לא משנה באיזה שביל... אחרי קילומטרים ספורים של פודרה וחפירות, תגיעו למצוק ההעתקים, ותקבלו את הנופים הכי מדהימים שתרצו. אחר כך תחזרו לכביש של הבקעה, תמשיכו איתו דרומה... אחרי שתחצו את הקדרון (תזהו לפי הריח...) הכביש כבר מפסיק להיות כביש סלול, אבל נשאר שביל מסומן שחור, כנסו איתו לתוך המדבר, מהר מאד הפיתות הסוריות ומטרות הטנקים יעלמו ואתם בתוך מה שרצית...הכי מדבר שיש. תמשיכו עם השחור עד לנחל דרגות , ואתם יכולים לצאת חזרה לכביש במצוקי דרגות. או, שאתם יכולים לעשות את המעשה הלא-פופולרי בשנים האחרונות, ולסוע בשביל המסומן כחול אם אני לא טועה, שיוצא מהכביש קצת לפני חציית הקדרון, מערבה למנזר דיר מרסבא, ואז החבר שלך בכלל יחטוף שוק אומנותי.

זאביק
27-10-03, 10:20
המסלול הזה מדהים, אבל אני לא בטוח שהייתי עושה אותו במצב הבטחוני היום :(
(
ןלפני שאתם קופצים עם תגובות של מי הם שיגידו לנו איפה לנסוע, אני אסע איפה שאני רוצה, כן בטוח , לא בטוח וכו', תסתכלו למעלה, כתוב JEEPOLOG ולא פוליטיקה)

t_uri
27-10-03, 15:03
מה אני אגיד? כנראה נצטרך ליסוע לדרום.

הייתי מוותר על הנסיעה (מדובר בסה"כ בקבוצה שאת רובה אני לא מכיר).

חבל :cry:

אורי טל.

עירא
29-10-03, 02:03
אם המדבר שצילמו בו את הפרסומת לפאנטה (זאת אם העבמ"ים הה"הלו" - גרפס) טוב לך רד לכיוון ערד בצומת חתרורים ימינה (לכיוון דימונה) משם 13 ק"מ עד פנייה שמאלה לשטח (יש עדיין כביש אספלט ושלט ימינה לאתר פינוי פסולת) אחרי 3 ק"מ של אספלט אתה באמצע המדבר במקום יפיפה ובטוח...

t_uri
29-10-03, 10:03
תכלס. דיברתי עם הבחור והוא לא יכול להשקיע כסף בהובלת הציוד + האנשים (לא יודע בדיוק מה הוא תכנן) עד הדרום. הוא יודע מה כתבתם פה (נקודות...) והכדור נמצא עכשיו אצלו.

בכל אופן, תודה לכם.

אורי טל.

סוזי המשתוללת
29-10-03, 18:17
אורי
אפשר לצלם גם בדיונות באיזור המרכז ועדיין לקבל תוצאה טובה
יהיו מגבלות של פריימים והצלם יצטרך להתחשב המון בבקגראונד כדי שלא יהיה שום דבר ירוק שיסגיר את הלוקיישן
אם צריך עזרה בעיצות לגבי פילטרים וזוויות אני זמין

t_uri
29-10-03, 18:20
תודה רבה :D . אני אדבר עם יונתן בעניין ואודיע לך.

בכל מיקרה, מדובר על יום שישי אז אם למשהו יש איזו הארה בנושא, אני אשמח לשמוע.

אורי טל.

-->