PDA

צפייה בגרסה מלאה : >>>> הודעה חשובה: מפגש טכני לבוני הבאגים עם ברוך לביא - 20/7 בהרצליה <<<<

נמרוד
13-07-06, 08:57
ביום ה 20/7 בשעה 19:00
תתקיים פגישה לכל הנהגים ברכבי 4X4 ובאגים
על סדר היום: בדיקות טכניות, תקנון טכני,
המפגש מאורגן ע"י ברוך לביא - יו"ר הועדה הטכנית
ויתקיים באולם הרצאות של סובארו - במוסך המרכזי ,
המנופים 12 הרצליה פיתוח

אין לי יותר פרטים מההודעה הזאת כרגע. חשוב שבעלי העניין יגיעו לשם כדי להבין יותר לעומק את עבודת הוועדה הטכנית, וגם להשפיע על התקנונים הטכניים העתידיים שכל כך חשובים לנו.

asafk
20-07-06, 14:56
אם מישהו שמגיע יכול לאסוף אותי מת"א, אני אשמח..

אסף.

נמרוד
20-07-06, 15:42
אני מגיע מהדרום. טרמפ יעלה לך כוס בירה אחת אחרי.

יניב_ב
21-07-06, 13:24
יעלה לך כוס בירה אחת אחרי

אתה בטוח שאתה לא רוצה להמיר את הבירה באופטלגין? :-?

נמרוד
22-07-06, 14:36
לא צריך להגזים. בהחלט היו טורים גבוהים, כיאה לישיבה שבה באים לדון על תקנות. היה מעניין. את כוס הבירה שלי קיבלתי מאסף דרך אגב יחד עם המבורגר אגאדיר :grin:

אם יורשה לי לנסות לסכם את הדיון בכמה מילים לטובת מי שלא היה:

1. יש אפשר להגיד הסכמה כללית שתקנון הבטיחות צריך להיות מאומץ על בסיס תקנון הבטיחות של הFIA המכונה ארטיקל 283. ישנם קולות שקוראים לאמץ אותו כלשונו, אבל הרבה מתנגדים בטיעון שהוא לא ריאלי, כשהטענה הספציפית היא למיכלי הדלק תקניים FIA שעולים 5000 שקלים וצפונה.

2. לגבי אילו קטגוריות צריכות להיות במרוצי השטח/ראלי-רייד/מדבר בישראל - כיוון אחד, שהדובר שלו הוא עידו כהן, אומר שצריך להיות FIA, בדיוק FIA, ושום דבר חוץ מFIA ועזבו אותכם משטויות. הבעייה עם זה היא לשני כיוונים - מצד אחד חסרה קטגוריה פתוחה, בלתי מוגבלת, שתאפשר גם למשל למי שמיבא באגי אמריקאית להשתתף. מצד שני, וזה מן הסתם חשוב יותר, חסרות קטגוריות נמוכות יותר שיאפשרו למתחרים דלי תקציב להיות תחרותיים, כשהדוגמא שעולה היא שלכל רכבי ההנעה האחורית כולם באותה הקטגוריה בFIA - קטגוריה T1.3. במצב כזה, מתחרים אחד מול השני כלים שונים מאד, החל מבאגי זול עם מנוע סובארו ומכלולי טרנספורטר, דרך טומקאר/מיני-רייל כלשהו על צמיגי טרקטורון ומנוע של אופנוע ספורט, וכלה בכלי רכב יעודיים יקרים ומושקעים, אבי טיפוס אמיתיים, כמו של ארז אברמוב. אז יש הסכמה כללית על הצורך בקטגוריות נוספות, ויש הסכמה מראש של כל המארגנים להוסיף קטגוריה בכל מקרה שיש 4-5 נרשמים, אבל ההגדרה הטכנית של הקטגוריות והמגבלות שלהם חייבת לבוא מהשטח, מהמתחרים עצמם.

3. ימשיכו כבודם... מי שהיה בדיון מוזמן לתקן ולהשלים אותי ולהמשיך את הדיון כאן. זה חשוב - צריך לקחת את העניינים לידיים כדי שלא יקבעו סתם תקנות על ידי פקידים שלא מכירים כלל את התחום - אילו פחות או יותר מילות הסיכום הנכונות של ארז אברמוב.

-->