PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמה שאלות על סופה

אני והג'יפ
14-07-06, 00:09
קניתי סופה (אחרי המון זמן של חיפושים)סוף סוף החלום היתגשם
1- הריקוונות בגג איך לתקן (עם שפכטל)?
2-לדעתי הבולמים מיקדימה חלשים.איך אפשר לדעת בוודאות אם צריך להחליף אותם?ואם כן על מה ממליצים.
3-אני רוצה להתקין ספסל א"ח לרוחב מה כידי להשים שיש נוח(אמרו לי של ספארי)
4-איזה ציוד אני צריך להחזיק ברכב (לא להגזים ;-) )
נ.ב
הסופה עם נעילה אח" וכננת (שצריך לסדר)
תודה מראש
אחלה אתר

עמרי2
14-07-06, 00:49
קניתי סופה (אחרי המון זמן של חיפושים)סוף סוף החלום היתגשם
1- הריקוונות בגג איך לתקן (עם שפכטל)?
2-לדעתי הבולמים מיקדימה חלשים.איך אפשר לדעת בוודאות אם צריך להחליף אותם?ואם כן על מה ממליצים.
3-אני רוצה להתקין ספסל א"ח לרוחב מה כידי להשים שיש נוח(אמרו לי של ספארי)
4-איזה ציוד אני צריך להחזיק ברכב (לא להגזים ;-) )
נ.ב
הסופה עם נעילה אח" וכננת (שצריך לסדר)
תודה מראש
אחלה אתר
1. ?
2.פרק את הבולם, אם תכווץ ותפתח אותו אמורה להיות התנגדות חזקה ושווה ותנועה חלקה, בלי "מדרגות" לכל אורכו.
3. מה שנח ברכב מסוים-לרוב יהיה נח גם בסופה. אני נסעתי בסופה עם כיסאות של פאג'רו-היה ממש נח, למרות שכיסא אחורי של קנגו לטעמי עדיף...
4. יש מדריך באתר: http://www.jeepolog.com/9.html. אם אני זוכר נכון גם היה שרשור על הנושא. תריץ חיפוש

תתחדש

זאבי
14-07-06, 12:20
רקבונות בגג - תלוי במידת הרקבון.
תיקון מומלץ במידה ויש עדיין פח חלוד - פיברגלס + פוליאסטר אחרי ניקוי יסודי של החלודה במברשת פלדה ומריחת ממיר חלודה לפני יישום פיברגלס.

מספיק להשתמש בסטריפים של פיברגלס ואין טעם לכסות שטחים שאינם חלודים.

זאבי
14-07-06, 12:24
שכחתי להוסיף.

שפכטל מעודד התפתחות רקבונות ברמה מסרטנת.
בגלל שינויי התפשטות בחום, מתפתח סדק הפרדה בין השפכטל לפח שבו מצטברת לחות שלעולם אינה מתיבשת בגלל קוהזיה (תאחיזה).

shmil
14-07-06, 15:08
שפכטל מעודד התפתחות רקבונות ברמה מסרטנת.
בגלל שינויי התפשטות בחום, מתפתח סדק הפרדה בין השפכטל לפח שבו מצטברת לחות שלעולם אינה מתיבשת בגלל קוהזיה (תאחיזה).

לא נכון, או נכון רק בתיאוריה 8-) .
חומר פחחים שיושם כמו שצריך (שיוף עד פח בוהק) לא רק שלא גורם לקורוזיה, אלא אף מגן, וחלודה תתפתח שם לאט יותר מאשר חומר חשוף/צבע דפוק.
רוצה להיווכח?: רנו קאטר-שבו, משנת 53, רקובה וחלודה כולה, למעט במקומות בהם מילאו בחומר פחחים.
היכן הבעייה - ביישום לא נכון, בשיוף לא נכון ולא יסודי שמותיר חלודות שקועות, כאשר פוגעים בחימום בצד הפנימי של הפח מבלי ליישם עליו הגנה אח"כ, וכד'.

-->