PDA

צפייה בגרסה מלאה : תיעוד-שיקום סמוראי לאחר גניבה,טיפים וכ"ו...

agamit
17-07-06, 13:49
קניתי סמוראי בשעה טובה,לאחר כמה ימים אצלי הוא נגנב,כי מי יגנוב טרנטה כזו?
מי יגנוב?בשביל בני דודנו בערד זאת היתה סוכריה על מקל,4X4 לשטח חמוד כזה,!טוב,החזרתי אותו לאחר הגניבה עם קצת קשרים ו3000 ש"ח פחות בחשבון הבנק.......
ותיקון הנזק-עוד 3500 ש"ח,תיקון מערכת החשמל,סוויץ חדש,בקליות אחוריות חדשות ולעבודה:התקנתי קודנית,את משאבת הדלק המכנית ניתקתי,ושמתי משאבת דלק חשמלית שמתנתקת ואזעקה שנכנסת לפעולה כאשר מנסים להתעסק עם הקודנית,וכמובן לא עוזב את סמו ללא שני מנעולי הגה......
המשך יבוא...........

agamit
17-07-06, 13:59
טוב,לאחר הגניבה החלטתי שני מפנק קצת את הסמו ולקחתי אותו למוסך להחלפת נוזלים כללית:
שמנים בפרונט ובקאקס,בטרנספר,בגיר ובמנוע,החלפת פילטרים-אויר ושמן ופלגים ובשיטוטי מתחת לרכב גיליתי כי יש צינור ופילטר דלק ליד מיכל הדלק בחלק האחורי של הסמו,הצינור היה רקוב
ולא הייתי מודע כלל לקיומו,החלפתי את הצינור דלק לחדש וביטלתי את הפילטר דלק ליד המיכל
(פתח לצרות)ושמתי שתי פילטרי דלק במנוע........במקום....
טיפ-לשים לב לצינור דלק הזה הוא יכול לתקוע אתכם בשטח!!!
המשך יבוא............

gily2k
17-07-06, 14:25
ואת/אתה מודיע על גבי הרשת אילו הגנות התקנת ברכב ?
כאילו בכדי שמי שמחפש ידע להכין מראש מה שצריך ??

אלון_ק
17-07-06, 14:26
אם אתה רושם תיעוד, תתעד. תמונות, הסברים, כל מה שצריך בתיעוד רגיל. אנחנו דוגלים בעבודה עצמית, אנחנו רוצים לדעת ולאפשר לאחרים לעשות לבד, ה"תיעודים" האלו שלך לא מקדמים אותנו. צר לי אם זה קצת בוטה, אבל הייתי עדין בפעם הקודמת והרמז לא הובן.

אין פירוט של מה היה משובש ("מערכת חשמל" זה לא מספיק מפורט, זה הכי כוללני שיש), אין שום פירוט של מה עשית (התקנתי משאבה זה לא תיעוד! איפה התמונות, הסברים על ניתוק הישנה וחיבור החדשה?) ולכן, ידידי, זה לא תיעוד.

ביטלתי את הפילטר דלק ליד המיכל
(פתח לצרות)ושמתי שתי פילטרי דלק במנוע........במקום....
טיפ-לשים לב לצינור דלק הזה הוא יכול לתקוע אתכם בשטח!!!
פתח לצרות? לא בכל סמוראי שאני מכיר (והכוונה שבכל אלו שאני מכיר זה לא פתח לצרות). צינור הדלק הזה גם לא יתקע אותך בשטח, לא יותר מכל צינור דלק אחר ברכב.

הכוונה שלך טובה, הרצון לעזור ברור, אבל זה לא עוזר לנו כך. תסתובב קצת יותר באתר ובפורום, תראה את השרשורים והכתבות (פורום הכותבים יהיה מקום טוב להעיף בו מבט), תבין מה אנחנו רוצים. לרשום "הלכתי למוסך והם עשו לי ABC" זה לא תיעוד וזה לא עוזר לאף אחד. תתעד מההתחלה עד הסוף, אז תעלה את זה עם הסברים.

agamit
17-07-06, 14:36
בנסיעה בכביש בין עירוני הסמו כולו היה רועד ו"רב עם עצמו"
לא הבנתי מה היתה הבעיה עד שהעליתי אותו על הליפט ושם הבחנו שהברגים של הבוקסות האחוריות
יושבים על החיבור של הקפיצי עלים במקום על הגומי שנשחק,כאשר החלפתי אותם לחדשים
הרעידות פסקו לחלוטין,והרכב נוסע כמו חדש!!!800 ש"ח כולל עבודה.
כמובן שלאחר מכן החלפתי 4 צמיגים חדשים -1800 ש"ח -AT כולל איזון גלגלים וכוון פרונט,
בולם הגה 500 ש"ח,4 בולמים-1200 ש"ח,והאוטו משייט לו בנינוחות.........
המשך יבוא..........

agamit
17-07-06, 14:39
ואת/אתה מודיע על גבי הרשת אילו הגנות התקנת ברכב ?
כאילו בכדי שמי שמחפש ידע להכין מראש מה שצריך ??

אני לא חושב שאבו ג'ודה חבר בפורום הזה...........

agamit
17-07-06, 14:48
אם אתה רושם תיעוד, תתעד. תמונות, הסברים, כל מה שצריך בתיעוד רגיל. אנחנו דוגלים בעבודה עצמית, אנחנו רוצים לדעת ולאפשר לאחרים לעשות לבד, ה"תיעודים" האלו שלך לא מקדמים אותנו. צר לי אם זה קצת בוטה, אבל הייתי עדין בפעם הקודמת והרמז לא הובן.

אין פירוט של מה היה משובש ("מערכת חשמל" זה לא מספיק מפורט, זה הכי כוללני שיש), אין שום פירוט של מה עשית (התקנתי משאבה זה לא תיעוד! איפה התמונות, הסברים על ניתוק הישנה וחיבור החדשה?) ולכן, ידידי, זה לא תיעוד.

פתח לצרות? לא בכל סמוראי שאני מכיר (והכוונה שבכל אלו שאני מכיר זה לא פתח לצרות). צינור הדלק הזה גם לא יתקע אותך בשטח, לא יותר מכל צינור דלק אחר ברכב.

הכוונה שלך טובה, הרצון לעזור ברור, אבל זה לא עוזר לנו כך. תסתובב קצת יותר באתר ובפורום, תראה את השרשורים והכתבות (פורום הכותבים יהיה מקום טוב להעיף בו מבט), תבין מה אנחנו רוצים. לרשום "הלכתי למוסך והם עשו לי ABC" זה לא תיעוד וזה לא עוזר לאף אחד. תתעד מההתחלה עד הסוף, אז תעלה את זה עם הסברים.

טוב,חברה אני מרים ידיים,מנהל הפורום הזה תוקף אותי פעם אחר פעם כאילו אני נסראללה,
ולא מפסיק לכתוש אותי כאילו אני מעוז החיזבאללה,מה בסך הכל רציתי?העליתי לרשת את ספר הרכב של סמוראי לנוחיותכם(FSM),הבאתי קישורים של אתרים בחו"ל לסמוראי,דרך אגב אני קניתי משם מנוע למגבים של הסמו שלי ועלה לי 270 ש"ח עד הבית!!!(משומש)!העליתי כל מיני נושאים לגבי הסמו שלי
ונהניתילקרוא על נושאים אחרים!!!
אך!די מספיק אני פורש(לא לנגב את הדמעות)
עד שמנהל הפורום הזה-אלון-יוחלף באחד אחר,ידידותי יותר לסביבה................
אלון-שאלה קטנה:היית רס"ר משמעת בצבא?או שוטר צבאי?אנחנו לא ילדים תפסיק עם השטויות.......

צ'או אמיגוס!!!

חנן-ג'יפולוג
17-07-06, 15:19
אלון הוא אחד הנכסים הכי חשובים באתר הזה, ואיש מקסים, כך שההצעה שלך להחליף אותו לא ממש רלוונטית.

צרו בבקשה קשר אחד עם השני בה"פ. אני בטוח שזה משהו שאתם יכולים לפתור בדיבור ישיר. אם תעזוב, אתה תפסיד, וחבל, כמו שכבר הפסדת כשהתעלמת מאחת העצות הקודמות שניתנו לך בפורום הזה.

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?p=110221#post110221

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?p=110670#post110670

לגבי השרשור הנוכחי: אם לא היית קורא לו "תיעוד" אז הוא היה מתקבל בתור עוד שרשור, לא מועיל או מזיק. אני מניח שמה שהקפיץ את אלון זה שקראת לסיפורים האלה "תיעוד" , מה שאכן, רחוק מאוד מהמציאות. בסה"כ התנסחות לא מדויקת. זה הסיפור.

היית רס"ר משמעת בצבא?או שוטר צבאי?אנחנו לא ילדים תפסיק עם השטויות

תעיף מבט על פורומים אחרים ברשת, תראה את הרמה. האתר שלנו נמצא בכמה סדרי גודל של רמות מעל הסטנדרט, ובין עוד גורמים זה בגלל ההקפדה שלנו על "השטויות" , ואנחנו גאים בזה.

GodsFather
17-07-06, 17:14
עד כמה שזה לא אופייני לפורום הזה לפתח שרשורים כאלה , אני מוצא לנכון לכתוב את המלל , אם תרצו , תמחקו.

אגמית, העירו לך לא פעם ולא פעמיים על אופי הכתיבה כאן ובמיוחד כאשר משתמשים בנוסחים המוכרים לכל שאר הכותבים והגולשים בפורום - אתה היחיד שמתעקש להשאר בשלך למרות כל ההערות.

לגבי החלפת מנהל הפורום - יש משפט בעברית שהוא גם שם של חוק במדינה והוא "מי שמך??"

ואם תרצה הסבר איך זה קשור אליך "אגמית" ולא למנהל הפורום, אני אסביר.

להת'

דרך אגב, יש אתר שנראה לי יותר ימצא חן בעיניך אבל אני לא ארשום אותו כאן כי זו כבר ממש הדרדרות בהתנהגות.

גילוי נאות

-->