PDA

צפייה בגרסה מלאה : הוספת פונקציית עריכה למשתמשים, בקשה לשקול שנית

אמנון
19-07-06, 20:54
אני יודע, הנהלה יקרה, שיש לכם סיבות למה לא להוסיף עריכה.
את זה ראינו כאן:
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=12601&highlight=%F2%F8%E9%EB%E4%2A

ובעוד כמה שרשורים.
אבל, אני עדיין חושב שזו טעות.
לכם המנהלים זו לא בעיה, אתם יכולים לערוך. המשתמש הפשוט לא.
אז מה השתנה ולמה אני שוב מעלה את הסוגייה? ובכן, מסתבר שאני לא היחיד שחושב שצריכה להיות פונקציה כזו. ממש לא היחיד. בזמן האחרון (בעצם, מהרגע שהאופציה בוטלה) בהרבה שרשורים אפשר לראות קיטורים של המשתמשים על כך שאין אפשרות עריכה.
מספר דוגמאות:

צריך להוסיף פה אופצית עריכה...
אם = הם!!!!
למה אין פה אפשרות עריכה ?

פשוט מעצבן שאין אפשרות עריכה

עוד כמה תוספות ליואב (ראבק, למה אין לי עריכה?).

משום מה לחצתי ENTER בטעות וההודעה פורסמה ללא יכולת עריכה ..

למה אין כפתור עריכה?

אני מצטער שאני מקוטע, חבל שאין אפשרות עריכה.

שוב תודה ומצטער,ואיפה הכפתור עריכה בפורום הזה? :?

חבל שאין אפשרות עריכה להודעות קודמות שכבר כתבתי...

ויש עוד, בחיי.
אני מאמין שצריכה להיות אופציית עריכה של 10 דקות מרגע פרסום ההודעה. זה יקל על כולנו.
ד"א, אם לא השתכנעתם, אני מציע סקר (כאן, בשרשור הזה) מי בעד הוספת פונקציית עריכה, מי נגד.

מה אתם אומרים?

חנן-ג'יפולוג
19-07-06, 21:35
נשקול את זה שוב, לאור הסקר הקטן שעשית. תוצאות השקילה יפורסמו בקרוב.

יניב_ב
19-07-06, 22:43
כן זה בהחלט מגביל, הרבה פעמים משתרבבות שגיעות קטיב איומות להודעה או סתם חירבושי ם,, שלא שמת לב בזמן ההקלדה ואז אתה תקוע.

lior_b.s
19-07-06, 23:16
כן זה בהחלט מגביל, הרבה פעמים משתרבבות שגיעות קטיב איומות להודעה או סתם חירבושי ם,, שלא שמת לב בזמן ההקלדה ואז אתה תקוע.

בדיוק בשביל זה אתה יכול לעשות "תצוגה מקדימה"..לקרוא שוב את ההודעה שלך, לראות שכל הקישורים/תמונות/אייקונים במקום, אין שגיאות כתיב ולקחת לעצמך עוד כמה דקות לחשוב לפני שאתה מפרסם הודעה...ואז אם יש לך מה להוסיף/לשנות אתה יכול לעשות את זה בלי בעייה..
רוצה 10 דקות אופציה לעריכה...תעשה תצוגה מקדימה ואתה יכול לקחת לעצמך גם 20 דקות...

זו דעתי
ליאור

חנן-ג'יפולוג
19-07-06, 23:38
אל תענו כתגובה לשרשור אלא בסקר שפתחתי בהודעה של אמנון.

נמרוד
19-07-06, 23:38
א. ליאור צודק, תצוגה מקדימה מאפשרת את מה שאתה מבקש אמנון...
ב. אבל זו לא הסיבה, הרי ברור ש10 דקות לעריכה ותיקון שגיאות לא ישנו הרבה, וגם ניסינו את זה במשך כמה שבועות לאחר המעבר לפורום החדש, וזה עבד טוב. יש בעייה טכנית, מגבלה של התוכנה של הפורום (שהיא תוכנת מדף ואין לנו יכולת או ידע לעשות בה שינויים מעמיקים), והיא שאי אפשר לאפשר עריכה מוגבלת בזמן ולא מוגבלת בזמן בו זמנית - ועריכה בלתי מוגבלת בזמן נדרשת לפורום RR ולפורום הכותבים. לכן, החלטנו להשאיר את העריכה הבלתי מוגבלת בפורומים שנדרשים לכך כמו שהיה גם בפורום הישן, על חשבון העריכה המוגבלת בזמן בכל הפורומים, וזה מתוך שיקול שיש תצוגה מקדימה שנותנת לבעיות מענה סביר.

אמנון
20-07-06, 00:17
תודה נמרוד.
אם זה המצב אז אכן אפשרות של עריכה בלתי מוגבלת בRR ובכותבים היא חשובה יותר מעריכה של 10 ד' בכל השאר. הגיוני.

-->