PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריך עזרה בהכוונה היכן לחפש ג'ימני למכירה

yosefus
20-07-06, 18:32
שלום רב !
היום הצטרפתי לשתי קהילות השטח הטובות ביותר שראיתי באינטרנט - ג'יפולוג וג'יפטריפ.
בשניהם אנשים מרבים לעזור אחד לשני ברוח טובה - סחטיין...

לאחר שיטוט של מספר חודשים מאתר ולאחר חסיכת התקציב המתאים החלטתי להיכנס לעולם השטח.
לאחר חיפושים רבים באתר הבנתי שג'ימני סוזוקי הכי יהלום את הצרכים שלי ויתאים למגבלות התקציב השונות....
התקציב עומד על כ 40K לג'יפ בלבד (מלבד ביטוחים וכדו' ואחרי גירוד החשבון בנק...).
לאחר בירור בלוי יצחק אני מבין שאוכל להרשות לעצמי שנת 99 ידני (אני לא רוצה אוטומטי).

ולאחר ההקדמה הארוכה - הנה השאלה:
היכן עלי לחפשו ? (אתרי אינטרנט - מכיר את לוחות "קרטל", "יד2" ולוח באתר ג'יפולוג)
- בעניין אתרי האינטרנט אני יודע שיש גם אתרים כמו 4X4 או 2SALE אך הם לא כ"כ פעילים בהיבט הג'ימני המיוחל - אין שם הודעות מהתקופה של אפילו החודשים (!!!) האחרונים

מהיכן לא לקנות ? (מגרש/ליסינג וכו')

כמו כן, אשמח לעוד עצות טובות בנושא....

תודה
יוסי

אגב, אם מישהו מעוניין למכור או יודע על אח שמוכר - נא לפנות בהודעה פרטית כדי לא לעצבן את מנהלי הפורום
;-)

אימייל: [email protected]

נ.ב.
שמתי את ההודעה הזו גם בג'יפטריפ

אלון_ק
20-07-06, 20:56
ברוך הבא.

הדבר הראשון שאתה רוצה לעשות, לדעתי, הו לתפוס כמה בעלי ג'ימיני שלא מוכרים וללכת לפשפש בקרבי הרכב שלהם כדי לקבל תמונת מצב על איך רכב כזה נראה. אתה יכול להשתמש במדריך לבדיקת סמוראי לפני קניה (http://www.jeepolog.com/151.html), סמוראי וג'ימיני כמעט זהים ומבחינת הבדיקות שיש שם זהים לגמרי. ההמלצה הזו היא כדי שאם בטעות הרכב הראשון שתראה יהיה במצב סביר ומעלה אתה לא תצטרך ללכת לחשוב על זה ולבדוק. זה חשוב מפני שבשוק של היום קשה מאוד למצוא ג'ימיני. לך תראה כמה שיותר רכבים של כמה שיותר אנשים שמרשים לך לפשפש ברכב, תמונת מצב זה חשוב מאוד לקונה.

תכ'לס, אין מקום אחד שמוצאים בו רכב. תעקוב היטב אחרי הלוחות המודפסים והאינטרנטיים ותתאזר בהמון סבלנות.

yosefus
21-07-06, 09:11
תודה על העצה....
את המדריך למדתי, כעת נשאר רק למצוא בעל ג'ימני באזור (חיפה/ירושלים) שיהיה עם נכונות לעזור ולתת להעיף מבט אחד או שניים..

תודה
יוסי

-->