PDA

צפייה בגרסה מלאה : בחירת רכב בתקציב 100K

שחר 9
27-07-06, 23:58
התקציב 100K
דרישות : רכב שטח אוטמטי ונוח עם יכולות טובות ויכולת שיפור ושדרוג בעתיד.
אמינות צריכה להיות גבוהה ישמש לעבודה .
גרירה של נגרר בחלק נכבד מנסיעות הכביש .
עלויות אחזקה שלא יקרעו אותי.
סחיר וקל למכירה.

על הפרק : דיסקברי - קצת מפחיד בקטע של אמינות .
טרופר - קצת משאית ,ואמינות.
פג'ארו - אחזקה יקרה לא?.
פראדו - יקר.

מה דעתכם ? מה עוד יש ?

שחר.

אלון_ק
28-07-06, 19:02
אין לי מושג ירוק במחירים, אבל אחרי שראיתי פטרול מקרוב מאוד התאהבתי. מפנק ברמה לא נורמלית, המון פרטים קטנים שמאוד מוצאים חן בעיני (מזגן שצריך משקפי רוח כשהוא על הכי חזק, שיכוך רעשים מעולה, כבד אבל נע בחן, נח מאוד גם עם מתלה סטנדרטי ועוד המון), מעט חסרונות (שדה ראיה זוועתי כמו כל רכב בגודל הזה, ידית הילוכים מפוקפקת משהו, קצת יותר מדי אלקטרוניקה וצעצועים). לא ביליתי שעות עליו, אני לא מכיר את הרכב ממש, זה רק רושם ראשוני שפשוט היה מצויין.

מערכת המתלים שלו די מוגבלת מהמפעל (אם כי בהחלט עומדת ואף עוברת ברוב המקרים את המקובל ברכבים דומים), בהחלט ניתן לשיפור לא מסובך במיוחד עם תוצאות מרשימות מאוד. הזויות שמוטות הרדיוס האחוריים מסוגלים להגיע בלי לעוות את הבוקסות מאוד מרשימות, הדרייבשאפט ארוך ועם צלב ענקי שיאפשר זוית חדה בהחלט, הפנהרד לא מגביל אותו באופן משמעותי. מה שכן מרגיז זה המוטות המייצבים ומגוון רחב של צינורות שכולם קצרים מדי (בלמים, אוויר , חשמל). המתלה הקדמי גם נאה מאוד, אני מחכה בקוצר רוח לראות כזה רכב על 35 (שמעתי שיש בבור אחד מדי פעם, אני עוד אקפוץ לשם ולו רק בשביל זה). הבנתי שנקודת תורפה שלהם לצמיגים גדולים היא הלוקרים הקדמיים, מה שלא בעיה לפתור עם נאבה קבועה.
מה שהרכב הזה פשוט דורש זה מערכת מתלים לנסיעות מהירות בשטח. היחיד שנמצא באותה ליגה מבחינת פוטנציאל זה הדיסקו, לאף רכב אחר מהקטגוריה אין שום דבר קרוב למהלך מתלה כזה.

המשקל העצמי של הרכב אמור לאפשר גרירה בכיף. על אמינות אני לא יודע ממש, אבל הרכב בנוי כמו טנק. להוציא חלקי פלסטיק שניתן להחליף בקלות (פגושים, מדרגות), אני פשוט לא רואה שום דבר פגיע במיוחד ברכב וזה אומר שבשטח לפחות, מצבך יהיה טוב.

grand
28-07-06, 22:22
אלון.
פטרול הרבה יותר מ100K.
אבל כן... הוא אחד ה SUV הכמעט מושלמים שיש.

שחר 9
28-07-06, 22:33
אלון תודה על איחולך לפטרול בשבילי אבל .........
החלום הזה כרגע לא יתגשם ובטח שלא עם 100 K הלוואי .

אכן זה רכב מדהים , אני מכיר אותו בעיקר בגרסאות הבנזין משנות ה90 , נפגשתי איתו באוסטרליה שם הוא דיי נפוץ ולא יקר .

כרגע לצערי לא בתקציב אבל שוב תודה.

שחר

-->