PDA

צפייה בגרסה מלאה : היכן ניתן לכופף פח בעובי 4 ממ לצורת "ל"

RACEPAK
04-08-06, 01:59
שלום לכולם

אני צריך להכין תושבות לכסאות לרכב שלי.

האם מישהו יודע איפה ניתן לקנות או לעקם פח בעובי 4 ממ לצורת "ל" (אורך של בערך 80 ס"מ)

אני צריך בשתי גבההים. אחד 6 ס"מ והשני 4.5 ס"מ..

http://i26.photobucket.com/albums/c127/racepak/NewBitmapImage.jpg

תודה

RACEPAK
04-08-06, 02:03
http://img437.imageshack.us/img437/8947/newbitmapimageyw9.png

belair
04-08-06, 12:00
בכל מקום שעובד עם פחים ומכבד את עצמו .
אם תגיד מאיפה אתה אני יכול לתת לך כמה מקומות שאני מכיר שהכפוף יצא טוב וישר .

RACEPAK
04-08-06, 12:15
שלום BEL AIR. אני מרמת גן.
אם יש משהו בסביבה זה מצויין.

תודה

בכל מקום שעובד עם פחים ומכבד את עצמו .
אם תגיד מאיפה אתה אני יכול לתת לך כמה מקומות שאני מכיר שהכפוף יצא טוב וישר .

moshe 426
04-08-06, 13:05

תודה

אם לא תמצא, 40 דקות נסיעה דרומה ואוכל לעזור בעניין. יש לי ברייק פרס 90 טון עם סכין גדולה שתשמח לכופף 4 מילימטר.
:-)

קסאמים כלולים בהצעה.

belair
04-08-06, 14:28
אז ככה בת"א יש לך אל ולם ברחוב בין אביגדור
ובפ"ת שהוא יותא ממולץ את עובדיה ברחוב שנקר
מקווה שיסתדר לך

asafk
04-08-06, 17:30
אם יש לך פרס, אתה יכול להכין סכין ופריזמה, לחמם את הפח ולכופף לבד. לא הכי מדוייק- אבל בשביל תושבות לכיסא- מספיק טוב.

אסף.

moshe 426
05-08-06, 02:36
אם יש לך פרס, אתה יכול להכין סכין ופריזמה, לחמם את הפח ולכופף לבד. לא הכי מדוייק- אבל בשביל תושבות לכיסא- מספיק טוב.

אסף.

למה להכין סכין ופריזמה?
זה סיפור יקר מאד. (חוץ מזה שהיום קונים מוכן ולא מכינים, קונים סכינים קטנות ומרכיבים אותן בטור על הפרס בשביל שיהיה אפשר לשחק עם הרוחב וליצור כיפופים סגורים (כמו קופסא למשל שפתוחה רק למעלה) בכל מידה.

ולמה לחמם את הפח? יש סיבה מסויימת או רק קלות הכיפוף?
ברייק פרס 90 טון לוקח פח 4 מילימטר גם ליותר (כלומר פחות) מ 90 מעלות.

חוץ מזה, שעם סטופר כמו שצריך, תוך התחשבות ברדיוסי הכיפוף, אפשר ליצור כיפוף מדוייק ביותר.

השאלות למעלה הן לא בציניות, באמת מעניין אותי לשמוע דיעה שונה משלי, להחכים וללמוד.

משה.

asafk
05-08-06, 13:02
הסיבה לחימום היא שלרוב האנשים אין פרס ביתי של 90 טון, אלא מקסימום של 12 או אם ממש משקיעים של 30 טון. הסיבה לחימום היא קלות הכיפוף, והיא קשורה במישרין לסכין והפריזמה מתוצרת בית- סכין ופריזמה שלא יתעקמו עולים המון, כמו שציינת. לעומת זאת סכין ופריזמה שבעצמם הן חתיכת פרופיל שזרוק בחצר, ולא יותר מזה- עשויים להתעקם, וחימום ימנע את זה.

אסף.

moshe 426
08-08-06, 06:53
הסיבה לחימום היא שלרוב האנשים אין פרס ביתי של 90 טון, אלא מקסימום של 12 או אם ממש משקיעים של 30 טון. הסיבה לחימום היא קלות הכיפוף, והיא קשורה במישרין לסכין והפריזמה מתוצרת בית- סכין ופריזמה שלא יתעקמו עולים המון, כמו שציינת. לעומת זאת סכין ופריזמה שבעצמם הן חתיכת פרופיל שזרוק בחצר, ולא יותר מזה- עשויים להתעקם, וחימום ימנע את זה.

אסף.

הבנתי, , עוד לא ברור לי למה צריך פרס ביתי, אבל את כל השאר הבנתי..

:-):-P

AvigdorAharon
09-08-06, 18:11
תודה

ג.ד כיפוף פחים, רח גיסין, קרית אריה, פ"ת.

אביגדור

belair
09-08-06, 21:19
ג.ד כיפוף פחים, רח גיסין, קרית אריה, פ"ת.

אביגדור
גם אותם אני מכיר אני עובד ממש קבור אליהם הם זולים יותר מעובדיה שציינתי קודם אבל אישית לא אוהב אותם מכל מני סיבות שאין צורך לפרט פה באתר.

-->