PDA

צפייה בגרסה מלאה : קיט הגבהה RUBICON EXPRESS

צביקה5
01-11-03, 21:17
מישהו מכיר את הקיט הנ"ל ויכול לתת חוות דעת עליו.
מה מיוחד בקיט זה חוץ מהגבהה ומהלך מתלה משופר אשר אפשר
לקבל ע"י שיפור הקפיצים אצל המתלם (או דומה לו ) בעלות נמוכה בהרבה ?
צביקה

אריק זמר
01-11-03, 23:35
במידה וההתקנה עם ההתאמות נעשות כמו שצריך, הקיט הזה הינו ברמה מאד גבוהה, הקפיצים ישירות מבית היוצר נשיונל ספרינגס...
ובכלל, חיפוש בפורום יעלה לפחות שלושה חברים שמותקן אצלהם את קיט ה4.5" ודיון על הקיט.

אדי
02-11-03, 00:24
אין לי מושג מי התחיל להפיץ את השמועה הזאת (עוד בארה"ב...) אבל קפיצי העלים בקיטים של רוביקון עבור ה-YJ לא מיוצרים ע"י נשיונל ספרינג ... לפחות זה מה שטוענים אנשי רוביקון אקספרס בארה"ב.

יש לך סופה קצרה פתוחה? אם כן, לדעתי זה הקיט. מורכב אצלי כבר כמה חודשים ואני מרוצה.

אתה יכול לנסות לקבל מהמתלם קפיצים ברמה של הרוביקון, לנסות. עבודות של המתלם שיצא לי לראות לא ממש מתקרבות לרמה של הקפיצים של הקיט, אבל אני לא אוביקטיבי - אז תבדוק בעצמך. חפש בפורום ותראה את דעתי על הקיט ובכלל, אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן.

הקיט כולל את כל הרכיבים שעליך להחליף עקב ההגבהה, זרוע פיטמן מונמכת, שאקלים עם ברגים מתגרזים, צינורות ברקס קדמיים+אחורי, מוט מייצב מתנתק, הגבהה לפנהרד, הנמכה לטרנספר, קלינים וכו'. לא רק קפיצים. לחלק מהדברים יש פתרונות פשוטים וזולים שבדרך כלל מספיקים, אבל קח בחשבון את עלות החלקים הנוספים המגיעים עם הקיט (חוץ מהקפיצים) כשאתה משווה עם מחיר של קפיצים בלבד.

אדי

שחר 9
02-11-03, 00:31
משוגע ,
אני הולך לספר לאיריס,ושהיא תדע את המחיר,
אז תקבל אקספרס של חצות ולא רוביקון אקספרס.

אגב אם תרצה אני יכול לסדר לך מחיר טוב ,
אולי נצליח לעשות גם עליך קומבינה , אבל הפעם בלי שותפים.(למדתי לא?)

:D :D :D

אני מת על השגעונות שלך.

Subzero
02-11-03, 08:30
הקיט המדובר הוא הטופ הקיים כיום ל -YJ (מייד תבין למה אמרתי YJ), לפחות על פי טענת עשרות פורומים הדנים בנושא.

הקיט ל - CJ7 (לא CJ8) כולל את אותם החלקים הקיימים בקיט ה - YJ (בגלל זה התייחסתי ל - YJ) וכולל גם פלטות קפיצים המחליפות את הפלטות הקיימות שלך לכאלה המותאמות לקפיצים הרחבים יותר של ה -YJ.

הקפיצים מיוצרים על ידי NATIONAL SPRINGS ואיכותם נדירה.

ישנן כמה עובדות אותם עליך לקחת בחשבון:

1. הקיט מותאם מבחינת משקל ל - YJ או CJ7, ז"א כל דבר כבד יותר מ - CJ קצר פתוח יסבול משקיעת הקפיצים.

2. הקיט הוא היקר ביותר מסוגו, ועולה כמעט כפול מכל קיט אחר.

3. בהרכבה נכונה, אין, פשוט אין קיט יותר נוח ו/או יותר גמיש מהקיט הזה, ואני מדבר במונחים של נוחות נסיעה של דיסקברי עם מהלך מתלה דמיוני לחלוטין בהשוואה לקיטים סטנדרטיים.

My Two Cents

איציק

-->