PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה בסה"כ ביקשתי, מתקן לגלגל ספייר.

Bulldog
12-08-06, 22:36
אז ברוך ראה את הדברים קצת אחרת.

נמרוד
12-08-06, 22:40
WTF?

זה מתקן קבוע?

Bulldog
12-08-06, 22:47
לא, אמריקאי.

יותר קבוע ממה שאתה חושב, ובאופן מפתיע יש גישה לבג'ז.

עירא
12-08-06, 22:59
זה מרותך לכלוב (בודי) ולשלדה?
עירא

Bulldog
12-08-06, 23:18
לכלוב ולפגוש האחורי.

OFF-RoaD
12-08-06, 23:42
אבל כשיהיה משודך לזה גלגל 33' (אם אני זוכר נכון מה יש לך ברכב), זה לא ימנע לחלוטין כל גישה לבגאז?

atlas
12-08-06, 23:47
לכלוב ולפגוש האחורי.

ממש נהדר במיוחד לאור העובדה ה"ברורה " וה"בילתי ניתנת לוויכוח " שהשאסי והבודי הם גוף אחד

Bulldog
13-08-06, 00:05
גם עם גלגל 33 עדיין יש גישה. נכון, זה לא מתקן נפתח ואי אפשר לבקש ממך להעביר שולחנות וספות ברכב, אבל יש גישה.

ואטלס, יש לך משהו ענייני לתרום לדיון, או שאתה מוריק מקינאה ומחפש לריב?

asafk
13-08-06, 11:22
בלי לרדת לפסים אישיים, בנות...
עומר- איך זה שאתה מחבר את הכלוב (בודי) לפגוש (שלדה)? האם כיוון שמדובר בשלוחה האחורית ובמקום בו הבודי מחובר לשלדה באופן כמעט קשיח מנטרלת את התנועה ביניהם? בדקת את העניין בהצלבה?

אסף.

Bulldog
13-08-06, 11:46
אסף, השילדה אחרי החיזוקים לא ממש גמישה כקדם.

LAREDO
13-08-06, 12:51
זה לא שימושי, מה הסיכוי שיהיה לך פנצ'ר????

הצפרדע
13-08-06, 12:55
קצת סדר בדברים:-

1. נכון - למרות קשיחות השילדה,עלולה להיות תנועה יחסית.
2. מה לעשות, אני כבר מזמן לא רגיל לחשוב על בודי לחוד ושילדה לחוד.....
3. הקישור לכלוב הוא בינתיים אחד. לאחר שראיתי את הכלוב, וגם שמעתי מאיזה חומר הוא עשוי,החלטתי(עומר פשוט עוד לא יודע את זה......:-D ), שהוא זקוק למספר שינויים, לרבות יצירת אלכסונים), הזזת מוטות אורך, גג קשיח מאלומיניום, והעקר חיבור קשיח וסופי בין השילדה לכלוב.
4. ההשלמה תקרה בקרוב, ואז תוכלו לראות, להנות, וכרגיל, גם לשפוט:mrgreen: :mrgreen:

atlas
13-08-06, 18:03
ואטלס, יש לך משהו ענייני לתרום לדיון, או שאתה מוריק מקינאה ומחפש לריב?

אים היית מתיחס לעיקר ההודעה שלי ולא לטפל אולי היית מוצא את תרומתי לדיון
ד"א אני מכחיל מקנאה

אייל
13-08-06, 18:16
בשביל מה אתה צריך את זה?

גם ככה הספייר נשען על הקיר של הבית והג'יפ חונה לידו :razz: :razz: :razz:

ולא, כרגיל, אין לי שום דבר לתרום לדיון...
ואגב, אני זה שתמיד מוסיף 70% ברזל יותר ממה שצריך, חושב שזה קצת יותר מדי. ועוד אדום??? מה? אתה בחורה???:grin: :grin: :grin:

Bulldog
13-08-06, 19:13
אייל, אדום יסוד לפני עליון, מה אתה מתרגש?

נמרוד
14-08-06, 14:19
הג'יפ נוסע. בחיי. נהגתי עליו. בשטח (נו, בשדות מסביב למושב של עומר). עם טסט וביטוח. גם צילמתי הרבה תמונות בשביל פיצ'ר אבל החתול אכל את החוט של המצלמה וברח בגלל האזעקות אז יקח לי כמה ימים להוריד אותן ולתת לג'יפ השחור את הכבוד המגיע לו - ומגיע (לג'יפ, לג'יפ :twisted: ). מתישהו בחגים כשיתקרר קצת, הנבלה הזאת תראה סלעים בנגב, עומר מבטיח.

אייל
14-08-06, 15:38
הג'יפ נוסע. בחיי. נהגתי עליו. בשטח (נו, בשדות מסביב למושב של עומר). עם טסט וביטוח. גם צילמתי הרבה תמונות בשביל פיצ'ר אבל החתול אכל את החוט של המצלמה וברח בגלל האזעקות אז יקח לי כמה ימים להוריד אותן ולתת לג'יפ השחור את הכבוד המגיע לו - ומגיע (לג'יפ, לג'יפ :twisted: ). מתישהו בחגים כשיתקרר קצת, הנבלה הזאת תראה סלעים בנגב, עומר מבטיח.

אתה עיתונאי, כלומר אתה שייך לתקשורת. בתקשורת כולם שקרנים - אני לא מאמין לכלום...

עומר, עדיין לא הבנתי למה כל כך גדול???

Bulldog
14-08-06, 16:06
אני יודע?

ככה זה יצא.

על מה אתה מדבר, תזכיר לי?

דרור ברלי
14-08-06, 19:13
זה בטוח חזק, אבל השם ירחם עומר, זה נראה נורא...:sad:

אלון_ק
15-08-06, 21:46
כשאתה קם כל בוקר ומתגלח מול המראה עם פרצוף כמו של עומר ההגדרה "נראה נורא" מקבלת טווח גמישות בלתי מבוטל, דרור.

אני דווקא חושב שזה נראה בסדר גמור (אני הייתי עושה לך יותר יפה :mrgreen: ) ואייל, צר לי לשבור את התיאוריה (המאוד נכונה לרוב) שלך בנוגע לעיתונות ולנמרוד בפרט, אבל עשיתי את אותו הסיבוב של נמרוד כבר לפני חודשים בודדים. מצד שני, זה שזה נוסע לא אומר שזה גמור.

לקהל קוראינו:
אל חשש, גם אם הפרוייקט של עומר אי פעם כן יגמר הירידות עליו לא. למי שזה לא מספיק, אפשר תמיד לרדת גם על הסופה של אייל.
*זהירות בתגובה, אייל, יש לי פלזמה ואני לא מפחד להשתמש בה. אם אתה לא רוצה את הסופה הכי קלה בהיסטוריה, תבליג. :mrgreen:

Bulldog
15-08-06, 22:08
תקשיב "יפיוף" אני מתגלח במקרה הטוב פעם בשבועיים.

אני כמעט בטוח שגם היית משקיע בי ומרתך את הכל עם טיג, בקשר ליגנר, לא יגמר, צריך רק לקבוע תאריך להשקה בשביל לסתום לך את הפה.

עכשיו, עוד ירידה אחת ואני מחנה על הגג שלך.
עומר

דרור ברלי
18-08-06, 21:50
אלון, עם הפרצוף של עומר אני חי בשלום, יודע למה? כי זו הבעיה של מיכל, לא שלי... (מיכל, אנחנו מעריצים אותך!)

אבל הג'יפ? היום גם אני נסעתי עליו. הדבר הזה עוד לא גמור עד הסוף, אבל נוסע! יש לו פוטנציאל ענק! הוא בנוי כמו שצריך, הוא לא רועד ולא מקרקש, הוא מחובר לעצמו היטב, הוא נעים לנהיגה, יש לו ים של כוח...
אבל, וזה אבל גדול - הוא נראה כמו.... לא משנה.
האמת היא שבמציאות החטוטרת הזו שמרותכת לו מאחור נראית פחות נורא מאשר בתמונות, אבל זה עדיין מכוער.
ולמה זה כל כך מעסיק אותי?
כי לג'יפ הזה היו כל הנתונים להיות הכי סקסי שאפשר! כי הוא נבנה מאפס, כי עומר לא התפשר ולא חיפף באיכות הרכיבים והמכלולים. אממה, הוא גם קיבל ממישהו כל מיני ציורים שמהם הוא היה אמור להפנים איך ג'יפ צריך ויכול להיראות כשבונים אותו מאפס.

למרות שביקשתי למרות שהתחננתי, הוא התעלם מזה.
מילא הכלוב שנראה כמו סוכה בלי סכך.
מילא הכנפונים שמעוטרים באיזה 300 ברגים כל אחד.
מילא 52,000 החורים שהוא קדח בפח האומלל לכבוד כל כנפון!....
אבל למה, למה לעזאזל הבודי מלא בניטים?! ניטים!!!! ממש כמו בדיפנדר, הם אפילו לא ממוסמרים בקו ישר... אשכרה דיפנדר.
מה שחסר עכשיו זה רק לשתול לו חרטום מרובע, ציריה מרוסקת ושלולית שמן גדולה מתחת, והוא יהיה ראוי לסמל לנדרובר קטן על הזנב.

אבל לא נורא עומר, למרות הכל, אפילו למרות הניטים, אנחנו עדיין אוהבים אותך. יאללה השקה!

הצפרדע
19-08-06, 18:23
ברלי,

אין לך טעם במיל - אתה פשוט נטול חוש אסתטיקה, חוץ מזה שאתה מכוער בעצמך, כמעט כמוני.

על יצירת פאר אסתטית, מדהימה, יפה, יעילה וטובה כזאת, אתה מעז לטעון שהיא לא משהו???

אני יודע שאפגוש אותך, במוקדם או במאוחר, מכיוון שאתה צריך להחזיר לי את הרצ'ט שנמצא

אצלך כבר 16 שנים. או אז, אקרע לך את הצורה. ב א ח ר י ו ת!!

דרור ברלי
22-08-06, 11:54
נו באמת ברוך... אתה עדיין לא מבין למה אני חושש להגיע אליך?
כי בזמן שאני מוציא את הרצ'ט מהבגאז' ומניח אותו אצלך בפינה, אתה תספיק לרתך לי על פגר הסופה שלי איזה קונסטרוקציה מוזרה עתירת כיפופים ופיתולים משונים, בין הפגוש הקדמי לאחורי, דרך הגג, האגזוז, חלונות הצד הקטנים וסביב הדריישפט האחורי, ואחר כך תטען ובכשרונך כי רב גם תוכיח לי שזה יעיל, אסתטי ובסה"כ משפר לי את העבירות, החוזק והביצועים בעשרות אחוזים.... אמאל'ה!!!!

מאיר רוטברג
24-08-06, 08:16

דבר אחד בטוח
לעיתונאים תמיד יש תרוצים טובים:lol: :lol:

-->