PDA

צפייה בגרסה מלאה : דרישאפט לא תקין-מהם ההשלכות בנסיעה?

סמוראי צעיר
15-08-06, 13:45
מה ההשלכות של נסיעה עם דרישאפט לא תקין,
כיצד ניתן לגלות שהדרישאפט לא תקין על ידי נסיעה, מהו אופי הנסיעה שצריך להרגיש?

איפה ניתן לקנות דרישאפט לסמוראי חוץ מבישראל יפן.

טלסקופ
15-08-06, 15:57
מה ההשלכות של נסיעה עם דרישאפט לא תקין,

תשובה: החל מנקישות ורעידות, כלה באי-נסיעה. תלוי ברמת הבעיה ובאיזה דרייבשאפט מדובר. שבר בדרייבשאפט תוך כדי נסיעה לא נראה לי כ"כ סימפטי.

כיצד ניתן לגלות שהדרישאפט לא תקין על ידי נסיעה, מהו אופי הנסיעה שצריך להרגיש?

תשובה: ראה לעיל. סימנים ראשוניים לסליפ יוק שמתחיל להשחק: נקישה בתחילת נסיעה וחריקה תוך כדי נסיעה. מומלץ "לתפוס" בשלב מוקדם כדי שניתן יהיה לשפץ.
יש דיונים ארוכים בנושא כאן בפורום.

איפה ניתן לקנות דרישאפט לסמוראי חוץ מבישראל יפן.

תשובה: יש כאלה שמשפצים דרייבשאפטים. כשחיפשתי, הנושא לא נראה היה לי כלכלי. (יש אחד בשד' בן גוריון בר"ג למיטב זכרוני). אני מאמין שאפשר למצוא גם מפירוק.

GodsFather
15-08-06, 16:46
אפשר לקנות אצל לא מעט חנויות ביצחק שדה בת"א. גם אצל כמה מהמוכרים כאן באתר - הכל תלוי בכיס שלך ובכמה נייד אתה על מנת לחפש.

אם אני לא טועה גם בגרינגראס בר"ג אפשר לקנות כאלה, יתקנו אותי חברי הפורום.

נמרוד
15-08-06, 21:01
לשפץ דרישפט לא בעייה ובהחלט כלכלי. במרכז - גרינגראס, רחוב הקישון בני ברק. בחיפה - גלמט, רחוב האשלג נדמה לי.

אבל שוב אני לא מבין את השאלה - מה הבעייה??? רעשים, רעידות, חופשים - אתה שואל שאלות בצורה עקומה.

סמוראי צעיר
15-08-06, 21:05
לשפץ דרישפט לא בעייה ובהחלט כלכלי. במרכז - גרינגראס, רחוב הקישון בני ברק. בחיפה - גלמט, רחוב האשלג נדמה לי.

אבל שוב אני לא מבין את השאלה - מה הבעייה??? רעשים, רעידות, חופשים - אתה שואל שאלות בצורה עקומה.

יש בדרישפט חופש, ויש גם קצת רעידות, את הרעידות מרגישים הכי הרבה ברגע שאני מרים את הרגל מהגז ואז שוב נתון גז, כאילו בחיבור, אז יש מין רעידה כזאת ממש חזקה שאני לא יודע מה מקורה, אז חשבתי שזה מהדרישפט,

מה העלות של שיפוץ בגרינגראס?

נמרוד
15-08-06, 21:13
הבעיות הנפוצות, 90% מהזמן, הן הצלבים בקצות הדרישפט. מהתיאור שלך, הייתי שם כסף שאחד או שני הצלבים בגל ההינע האחורי גמורים. בדוק את הצלבים - במדריך של אלון כתוב איך - http://www.jeepolog.com/151.html

shachar
16-08-06, 08:49
רעידות מכות .... תתחיל מלבדוק צלבים

לשיפוץ אם תגיע יש את סולגל ברמלה.......

boba banay
16-08-06, 21:45
רק לתקן - סולגל נמצא בלוד - אמין זול ומקצועי

bobsfog
07-10-07, 11:58
מקפיץ
מאחר ואין לי דרייבשאפט קידמי כרגע (בין הסרן הקידמי לטרנספר)
אז אני מחפש
חיפשתי עד עכשיו אצל
מורי
גרין גראס
ישראל יפן

לאף אחד מהם אין דרייבשאפט לסמוראי כרגע

יש עוד מקומות שאני יכול לחפש בהם?
כי זה דיי דחוף לי

נמרוד
07-10-07, 12:49
מה זאת אומרת אין לך דרישפט קדמי? איפה הוא? למה לא למסור אותו לשיפוץ במכון דרישפטים כמו גלמט?

bobsfog
07-10-07, 13:14
מה זאת אומרת אין לך דרישפט קדמי? איפה הוא? למה לא למסור אותו לשיפוץ במכון דרישפטים כמו גלמט?

כי אני מעדיף אחד חדש\ משומש
יש הרבה חופש...

כמה עולה לשפץ? כי בגרין גראס רצו 1000 שקל וזה המון
שלי בחצר של מורי כרגע

נמרוד
07-10-07, 14:03
למה אתה מעדיף חדש או משומש? זה שיש בנוכחי חופש, זה בדיוק מה שצריך לשפץ... דרישפט חדש מיפאן אני לא חושב שתמצא, בטח לא במחיר שמתחרה בשיפוץ, ואם אתה קונה דרישפט משופץ/משומש אז אין שום הבדל מול לתת את שלך לגרינגראס ולקבל אותו מתוקן עם אחריות. אני לא יודע מה בדיוק צריך לתקן, אבל 1000 שקלים יכול להיות מחיר סביר. תנסה לקבל עוד הצעת מחיר או שתיים. אני לא מכיר במרכז הארץ, אבל בחיפה יש את גלמט שאמינים בעיני.

bobsfog
07-10-07, 14:30
ממי עוד אני יכול לקבל הצעת מחיר במרכז?

-->