PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש צינורות בלמים.

lizard
15-08-06, 20:12
מאיפה רוכשים צינורות בלמים לבלייזר?
רצוי באיזור המרכז.

תודה רבה
מיכה

polar bear
15-08-06, 22:09
אוטוליין ת"א.

כדאי לבוא עם דוגמא כי לא תמיד הסרן שיש לך תואם את השנתון של האוטו, ויש שינויים מינורים בקליפר ובתושבת האחורית.

lizard
15-08-06, 22:46
הסרנים הם AMC20 וDANA30, לא משהו שתמצא על בלייזר :-)

הסיבה היא שצינורות הבלמים של הבלייזר ארוכים יותר מאלו של סיקס/סופה וזה יוצא כנראה זול יותר מאשר צינור קאסטום. עד כמה שידוע לי זה אמור להתחבר ללא בעיה אבל על מנת להיות בטוח אני פונה פה בפורום.

תודה

tamit
15-08-06, 23:00
אתה תמיד יכול ליפנות לאחים סמי בת"א. והם ייצרו לך על-פי דוגמא מה שאתה צריך.
הם לא זולים, אבל עושים עבודה מעולה.
אני הזמנתי אצלהם כבל הנדברקס לבלייזר על-פי דוגמא ויצא אחלה.
דרך אגב, הם נימצאים ברחוב קיבוץ גלויול 12 בת"א.
עמית

lizard
16-08-06, 00:00
וזה בדיוק מה שאני מנסה להמנע ממנו.
כל עבודה וחלק מיוחד עולה הרבה יותר מחלק סטנדרטי. לכן, אלא אם אין ברירה, להשתמש בחלק סטנדרטי.

tamit
16-08-06, 10:06
אז זהו, שמהחיפוש האחרון שערכתי, יש בעיה במציאת כבלים או צינורות בלם (אם כי פחות), לסרנים הישנים של GM, היות והם כבר לא ממש נפוצים.
לגבי המחיר, לא זול, לא תמיד אומר יקר. אם תיקח בחשבון שאתה צריך להיסתובב לפחות יום בתל-אביב והסביבה בשביל זה. ובסופו של דבר לא תימצא, אז האופציות שלך יהיו להזמין מחו"ל (לוקח כשבועיים), או ליבנות בארץ על-פי הזמנה. יצא לך בחשבון הכללי (דלק, זמן מבוזבז וכו'), יותר זול לבנות כזה חלק בהזמנה.
לצורך העניין, הכבל עלה לי בהזמנה 400 ש"ח, לא זול, אבל גם לא יקר. וזה אחרי הרבה חיפושים וביזבוז זמן.
עמית

polar bear
16-08-06, 11:58
המממ

למה לא אמרת קודם? אני לא יודע איך נראים הקליםרים של הסרנים שלך...ובטח שלא איך נראת התושבת האחורית - את התושבת האחורית אפשר להתאים { יש לך צינור בודד באמצע הסרן, נכון? }. אני בזמנו "יצרתי" שתי פחיות שדימו את הצורה האחרת של הסופית צינור , כי שמתי צינורארוך לש טנדר.
אבל אם הקליפר לא אותו דבר זו כבר בעיה.

יש גם את טכנו צינור ביצחק שדה מול שונצינו

נ.ב.
עמית! מה קרה לטלפון שלך?

GodsFather
16-08-06, 12:37
אחים סמי בקיבוץ גלויות, ליד מבנה המשטרה החדש - הם הכתובת , אני לא יודע איך הגעת לכאלה סכומים בהכנת צינורות בלמים.

אני הארכתי את הצינורות שלי ב12ס"מ , הבאתי דוגמא והמחיר לצינור חדש (הרי החלפתי את המקור , לא הארכתי אותו)היה 80 ש"ח כולל סופיות, קפיץ הגנה מסביב לצינור עצמו וכל זה תוך פחות משעתיים.

יכול להיות שבגלל שאמרת להם לאיזה רכב זה או משהו כזה אז המחיר קפץ... גש לשם , בחור נמוך לבוש בגלימה וחובש כיפה שאת שמו אני לא זוכר , הוא הכתובת שלך (נמצא לרוב בקומה העליונה של המפעל הזה). הוא יקח אותך לאחד אחר שעובד בהאנגר הצמוד (בחור כבד שמיעה) ויסביר לו בצעקות ותנועות שמדמות סרט אילם של צ'רלי צ'פלין, לידך מה אתה צריך.

lizard
16-08-06, 15:31
רק על מנת להסיר כל צל של ספק. אין לי (עדיין :-D) בלייזר.
יש לי דוגמאות של הצינורות שאני צריך. אין לי בעיה, פרט לכספית, להכין חדשים.

קיוותי שיש משהו BUILT IN, אבל אם לא אז אצטרך לייצר משהו קאסטום.

איציק - 4X6ZH
16-08-06, 15:46
גם טכנו צינור ברחוב יצחק שדה 34 מיצרים צינורות בלמים לפי הזמנה

טל 03-5374479
איציק

tamit
16-08-06, 16:18
אני אסביר לך בדיוק איך, לא הארכתי צינורות ברקס. אלא בנו לי כבל הנדברקס כולל כל החלקים. ולכן המחיר הזה.
עמית

lizard
20-08-06, 22:49
הייתי היום באוטו ליין בריבל ת"א. הם היו נחמדים למדי וקניתי מהם 2 צינורות בלם קדמיים.
לצערי לא היה להם צינור אחורי.

האחים סמו רוצים 250 שקל במזומן, לא עובדים עם כרטיסי אשראי בעבור צינור חדש עם מחברים חדשים. טכנו צינור בכלל לא רצו לדבר איתי, טענו שאין להם אפשרות לייצר כזה צינור.
כנראה שמחר אלך לאחים סמו ואקנה מהם.

הנה תמונות של הצינורות הקדמיים. יצא טוב לדעתי אבל רק אחרי שאני אשים נוזל אז אוכל לדעת אם יש נזילות וכדומה.

tzagi
21-08-06, 00:49
Thats the same hoses I got for the dog, how much were they?

Ps: remove the bracket.

lizard
21-08-06, 01:07
150 כול למע"מ לצינור. לא מחיר בשמים.
אני אוציא את החתיכת מתכת אבל צריך לחשוב איך. לא רוצה לפגוע בצינור.

tzagi
21-08-06, 02:48
I think I paid $24 (with tax) each
so its not a huge difference
Use 2 screw drivers to open it up, thats how I done it.

GodsFather
22-08-06, 11:53
מילה על טכנו צינור , כדי שגם מי שיריץ חיפוש בנידון ידע -

א. הם נפנפו אותך , הם מייצרים כל צינור שתרצה, הם פשוט לפעמים מתנשאים.
ב. המחירים שלהם לא ריאלים לעולם שלנו וזאת מיכוון שהם טוענים שכל צינור שהם מייצרים ביצור מיוחד ,עובר בדיקה במכון התקנים לפני שהוא מגיע ללקוח ומכאן שהמחיר עולה וגם זמן הייצור.

גילוי נאות - אין לי שום דבר נגד טכנו-צינור , הם מוכרים ציוד מעולה לדעתי, פשוט רציתי לחשוף את המידע מהנסיון שלי היה איתם כדי לחסוך לאנשים זמן בחיפושים.

lizard
22-08-06, 19:53
הם לא רצו למכור, למרות שאני בטוח שהם יכולים לעשות את העבודה, אז סבבה. אני אליהם כבר לא אכנס יותר.
קניתי היום מהאחים סמי צינור באורך של 60 ס"מ קצה לקצה. החיבור על הסרן יכול להיות קצת בעייתי אבל אם יהיו בעיות אז הם יחליפו לי. עלה 250 שקל. יקר אבל לא ראיתי שום אופציה אחרת.

eran4x4
22-08-06, 21:33
אצל האחים סמי יש הרבה מקום למסע ומתן....

אם אני זוכר נכון 3 צינורות להילקס עלו לי פחות מ 200 (לשלושתם ביחד).....

צריל להיות כאן או בצהוב שרשור של דורון עם המחיר המדויק שהוא שילם.

tamit
22-08-06, 22:52
כן, ערן
אבל כשאתה מחפש משהו שלא קיים על המדף (והם יודעים את זה), קשה להיתמקח על המחיר.
כשאני הזמנתי אצלהם את הכבל לבלייזר הם ידעו שאין לי ברירה. ולא היססו לבקש 400 ש"ח. ועוד במזומן.
אין מה לעשות, על עבודה ייחודית וטובה משלמים.
חוץ מי זה, יקר הוא עניין ייחסי, אם אין את המוצר שאתה רוצה ורק הם יכולים לעשות אותו על-פי דוגמא. אז זה בעצם לא יקר, אלא זה מה יש (כתב עמית שלא הייתה לו ברירה אלא לשלם).
עמית

eran4x4
22-08-06, 23:35
עמית

אתה כותב בדיוק מה שאני כותב....
הצינורות שלי גם לא היו צינורות מדף הם היו ארוכים יותר.
כבל הנדברקס יותר יקר\מסובך ליצר מצינור ברקס (בעיקר עלות חלקים).

lizard
22-08-06, 23:58
ברור לי שהייתי צריך להתמקח יותר אבל לא היה לי כוח. גם מאחר ולא ראיתי חלופה אפשרית אחרת אז אפשר לומר שלא היה לי שום נקודת מקח. בטח אם אני אומר להם שזה יקר וביום למחרת בא לקנות. אם אתם מבינים למה שאני מתכוון.
האמת היא שלא נראה לי שהם ייצרו משהו במיוחד. נדמה לי שהם אמרו שהצינור הוא הסטנדרט של אביר או משהו כזה. אני מרגיש ששלמתי יותר מידי אבל אני מניח שמאחר וזו הוצאה חד פעמית אז זה לא יהיה כזה נורא.
מחר אני הולך לחבר את זה ולשים שמן. מקווה שלא יהיו נזילות.

שאלה אחרת שקשורה לנושא.
בסרן AMC20 (שאני די בטח שזו הפעם הראשונה שמישהו שואל על הסרן הזה בפורום FULLSIZE :-D) הקצה של הצינור מוברג לסרן. מהקצה הזה מתפצלים הקווים לשני הגלגלים.
השאלה שלי היא האם ידוע לכם במקרה אם ההברגה של הבורג מגיעה עד הציריה או לא. התכנון שלי הוא למלא את החור בריתוך ולבנות תושבת חדשה לצינור ברקס. במקום שהקצה יהיה מאוזן הוא יהיה מאונך. מה שיתן כמה ס"מ נוספים של אורך לצינור ובתקווה גם יגן עליו יותר.

מה דעתכם?

eran4x4
23-08-06, 00:33
בנה תושבת חדשה שמחוברת לסרן עם הבורג המקורי....

lizard
23-08-06, 00:58
למה? יש איזה משהו שאני לא מודע אליו?
הקוטר של הבורג המקורי קטן משמעותית מהקוטר הנוכחי של המפצל. אני מדבר אך ורק על הבורג שמחבר את המפצל לסרן.

אני מחר אצלם תמונות וזה יהיה ברור יותר

tamit
23-08-06, 08:48
כן, אתה צודק, אמרנו את אותו הדבר בעצם. אבל, אני פיספסתי את הנקודה שרציתי להעביר.
האחים סמי למדו יופי שאין לנו אופציה אחרת ולכן הם לא ממש נותנים לך להיתמקח על המחירים.
כשאני הייתי שם. והבאתי את הדוגמא ניפתחו העניים והמחיר ניזרק לאוויר ללא מיצמוץ, רוצה תשלם, לא רוצה, תחפש מקום אחר שאין.
זה העניין, אין כימעט מקום להיתמקח איתם כי הם יודעים שאין לאן ללכת.
עמית

lizard
23-08-06, 19:51
תראה, תמיד יש את האינטרנט אבל הבעיה היא שפה מדובר על משהו קסטום. אפשר לחפש באינטרנט צינור באורך עם ההברגות המתאימות אבל אם אתה טועה אז הלך לך הכסף והזמן.
250 לצינור...יקר אבל עדיין זול יותר מהחלקים שהיו לי במגנום :-D

lizard
25-08-06, 19:30
תמונות של הצנרת אחרי התקנה.
התחלתי לנקז היום אוויר וחוץ מנזילה אחת שנגרמה כנראה בגלל שלא סגרתי מספיק את הבורג בצינור השמאלי אז הכול נראה בסדר.

ד ו ר ו ן
25-08-06, 20:29
אצל האחים סמי יש הרבה מקום למסע ומתן....

אם אני זוכר נכון 3 צינורות להילקס עלו לי פחות מ 200 (לשלושתם ביחד).....

צריל להיות כאן או בצהוב שרשור של דורון עם המחיר המדויק שהוא שילם.
התחלתי את החיפוש אחר צינורות ברקס ארוכים יותר אך עדיין תקניים בבאר-שבע, "הבלם בנגב", אחרי שיחה על בעל הבית הבנית שהוא מזמין מטכנו צינור, אחרי דין ודברים נוסף הובן כי יש מצב שגם הם רוכשים ממישהו אחר..

ככה הגעתי לאחים סמי, 140ש"ח לשלושה צינורות ברקס חדשים להיילקס, הלכנו ומדדנו על הרכב כמה צריך להאריך ואיזה סוג סופיות צריך וכך הם ביצעו בפועל עם הקפיץ מגן החיצוני.
אחלה חברה, נכונות לעזור למרות שת'כלס זה לעצור לרגע את הפועל שמכין צינורות בקו ייצור ולהכין סט שונה באורך ובסופיות.
יש להם שם ארגזים של מוצרים מוגמרים לצה"ל וצינורות ארוזים למקומות אחרים שכנראה מוכרים עם שם אחר על המוצר.

עירא
26-08-06, 11:47
מיכה, אני מכין אותך מראש, כשתרכיב את הצמיג תבדוק טוב טוב שהוא לא יכול לגעת בצינור במיוחד בסיבווב מלא של ההגה או בהצלבה, זה ממש לא כיף לקרוע את הצינור בנסיעה הראשונה...

עירא

lizard
26-08-06, 12:04
ברור לי. אני אארגן גם קפיץ שידאג שהצנרת תהיה רחוקה מהגלגל.

עירא
26-08-06, 12:26
מה שברור לך, לא היה ברור לי :mad:
אכן קפיץ שמושך את צינור הבלם הוא הפיתרון.

עירא

-->