PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוק להמלצה על פחח

yoav
18-08-06, 10:41
אני מעלה שוב שרשור נושן, כיוון שלא קיבלתי תשובה מספקת אז, וכיוון שפנו אליי בה"פ לשאול אם קיבלתי תשובה טובה והמלצות אז, והאמת שלא..
נכון שכאן דוגלים בעבודה עצמית- אבל אנא- חסכו ממני את ההמלצה לגשת לקנות מרק וצבע יסוד וכו'- עשיתי זאת בעבר- יצא יפה- אבל לא החזיק מי יודע מה... אני לא מתכוון לעשות את העבודה הזו לבד!
כאחד שמאמין בתחזוקה מונעת, ראיתי כמה סמוראים שהפח קצת הוזנח ונבהלתי קלות. עכשיו שכל האוטו מסודר מכאנית (ונעול.:lol: ) אני רוצה להשקיע גם בצד החיצוני ולבצע מספר תיקוני פחחות וחלודה קטנים. אני צריך פחח טוב באיזור המרכז, שיהיה מוכן לקבל אוטו לתיקונים קלים ולא ל OVER ALL של פחחות וצבע חדש (כי אין צורך :lol: ). כמו במקרים קודמים- אני מוכן לשלם יותר כדי לקבל עבודה טובה יותר. אם מישהו מכיר - אני אשמח להמלצה.

Bulldog
18-08-06, 21:04
מוסך מרום טל בראשון לציון.

yoav
21-08-06, 21:21
מוסך מרום טל בראשון לציון.

תודה.8-)
אפשר להשתמש בשמך כממליץ?

tzagi
21-08-06, 22:07
למה לא?
אבל אם תגיד שעומר שלח אותכה יש מצב שתשלם כפול

yoav
04-09-06, 07:42
מאחר ומס' הטלפון מ 144 מוביל למבוי סתום, אשמח אם מישהו יודע פרטי התקשרות עם הפחח הנ"ל. (מרום טל בראשל"צ).

תודה

יובל48
04-09-06, 20:41
זה מה שמופיע בדפי זהב
http://www.d.co.il/?arena=Business&callback=Form_Find&formGroup=main&language=HEB&page=Summaries&previousPage=Home&prevpage=Home&headingCode=&_queryHeading=%EE%E5%F1%EA&_business_name=%EE%F8%E5%ED+%E8%EC&_area=&_city_name=%F8%F9%EC%22%F6

-->