PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוק לעזרה בשיפוץ כננת WARN M8000

לירן אילון
22-08-06, 11:37
שלום לכולם.
הכננת עושה צרות,פעם עובדת פעם לא עובדת. והבורר שלה תקוע במצב ENGAGE וממען לעבור למצב SPOOL.
אין לי שום מושג בתחום,אבל יש הרבה רצון שהכננת תעבוד כמו שצריך.
אם יש מישהו שיש לו נסיון בתחום ומוכן לעזור,אני אשמח.
תודה,לירן.

asafk
22-08-06, 13:14
רמי נתקל בבעיה דומה:
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=7808&highlight=%EB%F0%F0%FA

תתחיל לפרק... לנקות ולשחרר את החלקים של מנגנון השילוב. לא לשכוח לצלם את כל השלבים- למען הבאים שיתקלו באותה בעיה.
פעם עובדת ופעם לא- אולי בעיה חשמלית. כמה פינים יש לך בשקע של השלט?

אסף.

GodsFather
22-08-06, 13:56
מנסיון בהרכבה אצל חבר - מגעים חלשים ימנעו פעולה חלקה.

אני וחבר הרכבנו כננת על הרכב ורצינו לבדוק שהכל תקין לפני שמתחילים בהברגות, ניסינו פשוט לחבר פלוס ומינוס ישיר מהמצבר אבל זה לא עבד כראוי וחשבנו שעשינו משהו לא נכון בהרכבה.

לאחר שחיברנו אותה לרכב כראוי ודאגנו למינוס יציב ואיכותי ולא סתם שרבוב - היא עבדה כמו גדולה.

בדוק מגעים , אולי זו גם בעיה בשלט, בדוק עם שלט של מישהו אחר.

לגבי הENGAGE - קטונתי.

לירן אילון
22-08-06, 15:23
בשלט חסרים 2 פינים שאני לא יודע איך להשלים או מי יכול לטפל בזה.
מגעים אני מאמין שהם בסדר,כי לאותו המצבר מחוברים כל שאר צרכני החשמל ברכב.
דיברתי עם נציגה של הנפלד בטלפון,והיא אמרה שיכול להיות שיש לי סלונואידים לא תקינים,השאלה היא איך יודעים?

GodsFather
22-08-06, 15:28
חסרים שני פינים? לא נראה לי , אולי יש לך כמו שיש לי את החיבורים הישנים יותר עם שלוש הפינים ולא חמש הפינים שהם יותר בטיחותיים. בעבר הנפלד גם היו מבצעים שידרוגים לכל המעוניין, אבל הם הפסיקו עם זה מסיבה לא ברורה...

חיבורים חיבורים ,אל תהיה כל כך בטוח שאם זה מחובר למצבר זה מספיק , שים לב שבדוגמא שהבאתי לך דיברתי על מינוס ולא פלוס - תבדוק חיבורים לגוף הרכב , שלא השתנה שום דבר בחיבור וכן, תבדוק גם את הפלוס ואת איכות הכבל שלו - אם הוא מלא קורוזיה אז הזרם לא איכותי וכננות לא מרחמות בנושא הזה ולא עובדות.

סולנואויד לא תקין אפשר לגלות על ידי פתיחת הכננת עצמה - לא יודע איך להסביר את זה...

עברת על השרשורים שנתנו לך פה לדוגמא?

לירן אילון
22-08-06, 15:54
עברתי על השרשור של רמי,אבל הוא לא נוגע בבעיות מתח אלא בבעיה המכנית.
מעבר לזה אין שם עדכון בנוגע לסוף הפרשיה שלו עם הכננת.

-->