PDA

צפייה בגרסה מלאה : שרטוטי יצור לדשבורד

צביקה5
26-01-03, 23:49
האם מישהו ייצר או קיבל שרטויט יצור ( שרטוט עם מידות מדויקות ) לדה שבורד של סיקס.
אני מתכוון להכין דה שבורד חדש עם כל החורים הפתחים והכיפופים ואולי אוכל לחסוך זמן תיכנון אם מישהו כבר עשה זאת בעבר.

אני יודע שיש כמה ורסיות אשמח לקבל כל סוג שבנמצא.

במידה ולא יהיה לאף אחד אני אכין שרטוט שכזה ולאחר מכן אפילו תוכנית למחשב על מנת שיהיה אפשר לחתוך במכונת לייזר מכל סוג חומר שרוצים ( נירוסטה, אלומניום , עץ ועוד ).

אשמח לקבל כל עזרה בנושא

צביקה

נמרוד
27-01-03, 10:32
חיפוש עומק ברשת אולי יניב משהו - שווה לנסות.
אם לא, להכין שרטוט כזה זה לא בעייה. אם מישהו מנדב לי דשבורד מפורק לדוגמא, אני יכול להכין שרטוט ממוחשב לטובת הכלל, ולאחר מכן אפשר להוסיף ולהזיז חורים ופיצ'רים אחרים איך שרוצים. חיתוך בלייזר אכן יהיה הכי איכותי והכי זול, ואפשר לעשות את זה מנירוסטה - לכל החיים. למה מפורק? סתם בשביל הנוחות, כדי לא לפרק את חיפויי ההגה וכולי.
אם כבר יש לך שרטוט רגיל עם כל המידות ואתה רוצה להפוך אותו לממוחשב - גם בזה אוכל לעזור לך תוך חמש דקות. סרוק ושלח לי במייל.

UNIX
20-11-06, 08:44
אני מחפש את השרטוט שרץ פה איפשהוא בפורום וזה די דחוף לי
יש למישהו את זה אולי?

AvigdorAharon
20-11-06, 09:01
אם כבר יש לך שרטוט רגיל עם כל המידות ואתה רוצה להפוך אותו לממוחשב - גם בזה אוכל לעזור לך תוך חמש דקות. סרוק ושלח לי במייל.

אולי שווה להשתמש בנכונותו של נמרוד?
יש לי בבית את המיקומים המדויקים של כל השעונים (החלק המרכזי של הדש בורד האמריקאי). חסר לי את המיקום של ההגה ושל תא הכפפות. אם יש למישהו דש מפורק, או כזה שניתן להעתיק ממנו, אני מוכן להגיע כדי לסרטט. אצלי מורכבת קשת קדמית, כך שאני מעדיף דש "חופשי".

אביגדור

נמרוד
20-11-06, 09:23
אין לי בעייה אביגדור, שלחו לי שרטוט נייר סרוק עם מידות ואני אמיר אותו לקובץ ממחושב. אבל אני עדיין זוכר שרץ כאן בעבר שרטוט ממוחשב.

AvigdorAharon
20-11-06, 09:26
אין לי בעייה אביגדור, שלחו לי שרטוט נייר סרוק עם מידות ואני אמיר אותו לקובץ ממחושב. אבל אני עדיין זוכר שרץ כאן בעבר שרטוט ממוחשב.

טוב, יש למישהו דש מפורק או מיקום מדויק של תא הכפפות וההגה?

אביגדור

UNIX
20-11-06, 09:27
נמרוד אתה צודק רץ פה משהו בעבר והיה לי אותו על המחשב
ונעלם .
בכל אופן אני לא מוצא מישהו שמסכים לעזור עם זה
מבחינת החיתוכים .
אפשרי לחתוך נירוסטה עם ג'קסון או שזה בלתי אפשרי ?
יש סכין במיוחד בשביל זה?
מכירים איזה חרט טוב?

תום בריל
21-11-06, 19:19
משהו ברוח השירשור : )

http://www.fiberwerx.com/fwx_dashs.htm

-->